Споделена история от Секс и интимност

Натиска ме да му пусна
Здравейте! На 16 съм, излизам с едно момче, от моя клас, от вече 1 година. До сега не ме беше притискал, опита няколко пъти, но след като му отказах ми каза, че ще ме чака докато се почувствам готова. Не показваше по никакъв начин, че му е проблем. Наскоро обаче започна много да ме натиска да го направим. Доколкото разбрах, от приятел, някои от неговите приятели постоянно му говорят за това. Опитвали се да го бъзикат за това, питали го дали аз не му пускам или на него просто не му ставало, или пък не можел да го направи и това естествено го дразни. Започна да ми говори постоянно за секс, кани ме у тях само за да го направим. Когато му откажа започва да се държи заядливо, пита ме защо не искам, дали проблема е в него и мисля, че вече му омръзна да ме чака. Много искам да останем заедно, но се притеснявам да правя секс все още и направо не знам какво да правя.

Коментари

1.   Приятелите му, ако си нямат приятелки те го казват само, за да се чувстват те по-добре. Щом не се чувстваш готова не го прави. Ако не искаш да го направите, но се съгласиш то най-вероятно няма да ти хареса изобщо.

2.   Кажи му да изчака още малко,но не го прави ако не искаш...

3.   Момиче младо, ти самата си казала каквото трябва да кажеш и на него-"Много те обичам и искам да съм с теб, но още не съм готова за секс. За любовта трябват двама, за секса също. "

5.   Скъпа авторке
Донякъде нормално да иска да спи с теб след една година, има по-претиснителен факт
Мъже, които се влияят от това, какво ще кажат приятелчетата му са хора без мнение, утре ще му дадат акъл да те изостави, защото вече те е "имал"
Имала съм работа с такъв човек, познавах го и го уважавах 15 години. Знаех и чувствах че не съм му безразлична през цялото време, но никога не съм пристъпвала границата. Е една вечер той я пристъпи, понатискахме се и толкова, до секс за моя огромна радост не сме стигали. Сега ще ти кажа защо за "радост" става въпрос. С него имаше някакво негово приятелче, което му софлираше през цялото време на главата за мен, какво бил правел с мен, опита се да му шушне на ухо обидни епитети за мен и въобще му се изживяваше като "адвокат". Съответно и на мен се опита да говори от негово име и т. н. Докато аз го отрязах да млъкне, очевидно стария ми познайник се хвана на въдицата. И то така, че до ден днешен се прави, че не ме вижда, познава, прави ми някакви смешни демонстрации на щастие с новата си приятелка, която неговия "адвокат" очевидно е одобрил, а съм познавала тоя клоун 15 години. Прави си извода сама дали искаш да се занимаваш с човек, който слуша аверчетата си за щяло и нещяло, защото ще страдаш доста

7.   Разбирам, че ще съжаляваш, ако се разделите и ще се чувстваш зле, но тези чувства далеч няма да са по-неприятни от това, да допуснеш за първи път някой по интимен начин до теб, а да не си го искала. Омръзнало му е да чака, но вероятно не защото не може да почака още, а защото всички около него говорят и мислят за секс, а той си има приятелка от 1 година и не го е направил още. Може да опитате с целувки по цялото тяло, с опипване, с орална любов (само ако желаеш), но не прави нищо, което ще те накара да се чувстваш зле след това. Наистина, има момичета, които са във връзка, интимни са с приятелите си и дори сега да го направят без желание, не чувстват никакво удоволствие и им е криво за целия секс (макар и да не им е за първи път). Имай предвид, че ако едно момче се държи добре и не притиска момичето по никакъв начиш, шанса тя да поиска да спи с него е много по-голям, отколкото ако я притиска, говори го и се сърди.

9.   След като не си готова за секс, защо си, си хванала гадже? Момчето те е чакало една година, това е доста време за един загорял. Или късай с него или след някакви седмици му дай секс. А той... се влияе от приятелите си, което е зле за теб.

=Пази се

10.   Разкажи му за мен, така натисках жена ми, тогава беше на 17. Много събслявам , че не изчаках,след години вярно семейство сме, но интимния ни живот е срив,ако я бях изчакал нямаше да е така вероятно. Някой да ми беше казал тогава, но човек не мисли.

11.   Рано ти е. Ако те обича ще те чака. Не пускай че ще съжаляваш. Освен това за да правиш секс първо трябва да се обичате и да имате брак. Не гледай света кво прави. Всичко е с краката на долу и затова цари разврат. Кажи че не си готова и ако те обича трябва да те разбере.