Споделена история от Секс и интимност

Срамувам се да правя секс
Здравейте, знам че има много подобни теми отностно големита на члена но все пак ще пиша. Искам да споделя със вас и ако може да ми дадете съвет. На 21 години съм през живота си съм правил секс само със проститутки, поради главната причина че си мисля че члена ми е твърде малък за да го използвам във връзка защото ме е страх (не знам от какво). Не знам дали е малък всъщност но изглежда такъв дълъг е около 14, 15 см и е дебел около 11(в ерекция). В момента съм във връзка със едно момиче по което съм луд както и тя по мен, много се страхувам обаче когато дойде момента да правим нещо че това може да е причината тази връзка да се разпадне. Затова главно въпроса ми е към жените, а именно той е. Ако обичате някое момче и ви харесва всичко в него и се държи с вас като с единствената жена на света бихте ли прекратили връзката си с него поради подобна причина. Може да е смешно за доста хора който четат но не можете да си представите колко ми е притеснено. Ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакъв съвет или споделите и вие подобна история със мен.

Коментари

1.   Ти да не си изкара кура конски в диаметър? Дори на коня не е толкова.

2.   Аз съм европеец, но членът ми е по-голям от нормалният такъв за тази група хора! Може би това ще се харесва повече на момичето с което съм, но дори и да не беше, не бих прекратил връзката си поради такова нещо, освен ако тя самата не го направи! Има много по-важни неща, от които да се провокира до такава или достигне директно до раздяла!!!

3.   На кратко - не, не бих!

4.   Сега жените най-добре да се изажат по въпроса. Въпреки, че е много популярно схващането, че размера има значение /визирам основно порно филмите, където всичко е изкривено/. При мен дължината е около 13-14 см., а за дебелина не мога да кача точна цифра. До сега нито една жена с която съм бил не се е оплакала, дори напротив, все ми казват че ги подлудявам... Сега не съм сексуален експерт, но май е по важно какво правиш с инструмента, а и не само с него, за да задоволиш една жена. Така, че няма какво да се притесняваш от размера, стига да върши работа! Ако ще се снимаш в порно филм, много ясно, че минимума ще е поне 20 см /най-малко/ :D, но и ще трябва да правиш доста повторения на сцените, до като се получи перфектната такава. Успех и не се притеснявай - щом се обичате, няма да има никакви проблеми.

>М.31г<

5.   14-15 е доста за жената. 11 дебелина още подобре. Няма мисли, тръгвай към нея!

6.   АМи виж, то ако не правите секес, връзката ви, освен ако не е асексуална, така или иначе, ще се разпадне :)
Нямаш какво да губиш.

7.   Не, плюс това размерите ти са перфектни.

Ж, 31

8.   Ами нормален размер, не е от най- малките, не е от големите със сигурност, но мисля, че е напълно достатъчен и не е повод за подобни притеснения

9.   Това не е ли нормален размер?
Авторе, не съм много голям критерии, защото опитът ми се базира на един човек, но според мен, без значение от размера, всичко ще е наред, стига да не правиш секс с нея по начинът, по който си свикнал с проститутките. Обърни внимание на нуждите ѝ, не претупвай работата и се отпусни. Защо ѝ е да те зарязва?

11.   Жените не харесват "големи". Много по-важни са други умения. Факт е. Проблемът ти е не физически, а емоционален и психически.

12.   Абе, харесваме си големи.
Който е ''опитал'' малък и голям - знае каква разлика има.
На автора пипито е перфектно.
Нека има голямо пипи, пък не пречи и да има и други умения, но ако е 8см - мех...

13.   12, да, и аз си мислих, че размера няма значение, но по думите на приятелката ми, с мен ѝ е добре, защото моя е бил най-големия от досегашните ѝ партньори. Моя е 17 см дълъг, 5,5 см в диаметър и 17 см обиколка. Каза, че и с малко по-малък е добре, но с по-голям "се уплътнявало по-добре и е по-хубаво". Разбира се, това не означава, че жената ще изпитва удоволствие само от размера, защото е важно и как го използваш.

А иначе автора няма от какво да се притеснява, членът си му е напълно нормален дори може би малко над средния размер.

14.   Момче, съвсем нормален ти е. Не се вкарвай във филми. Действай.

15.   Има значение, на всичките ми гаджета беше малък, а на последното е двоен... просто няма две мнения... важно е да е по - дълъг и дебел... Дълъг му е около 19 см...според мен е супер.

16.   19 см не е супер, освен ако не си пещера...
13-14-15 е идеално, но всичко е въпрос на мярка. Но 19 е меко казано порно индустрия.

17.   До анатомията на жената опира всичко, според мен. Имала съм приятел с по-голям от обичайните размери член и сексът беше ужасен. Непрекъснато бях нащрек, не можех да се отпусна, защото просто, ако той станеше по-активен, ме болеше. Дори не се съгласявах да практикуваме определени пози, в които не можех да имам контрол върху движенията му. Сегашният ми мъж е със среден размер и всичко е чудесно, макар той да имаше комплекси, че му е "малък". Така че, авторе, няма нужда от притеснения, ако момичето се чувства добре. Ние сме различни, не сме правени по калъп. Едни жени имат по-дълбоко влагалище, други - по-плитко, на едни матката е болезнено чувствителна при допир и дългият член е проблем, а пък на други точно тази фрикция им е приятна и т. н. Важното е по време на акта да използваш и други неща - ръцете си, устните си и най-вече ума си.

18.   Алоо "мъжете", не разбирате какво означава обиколка на члена! :д Един пише 11 см в диаметър, друг 17, ама иначе всв големи и дебели си го изкарвате.
Ако обичате спрете, защото наистина едни 13, 14 и 15 см са нормални, не е нужно за качествен секс да е голям.
Важно е, кой как работи, а не да стои за "красота".
В сайта, колкото и сантиметри да пишете, не е от полза, защото всичко е анонимно, така ли иначе от тук "играчки" не може да намерите. ;)

19.   Нямам опит с 19см. - но предпочитам пред - 8.
А най-вече предпочитам мъж с ценностна система, добро сърчице, благост, силен характер и интереси сходни на моите.

20.   11 см обиколка си е малко, вие знаете ли колко е тва? Доста по тънко от обиколката на дезодорант. Важна е дебелината понеже опъва и дърпа вагината при мърдане.
За мен 15 см обиколка е добре под 14 е зле. Малко са мръсотии но при изкарване на члена остава вътрешната кожа по вягината... Не остава ли значи е тънак

22.   Значи аз само като разбера, че е бил с проститутки ще прекратя връзката си с него.

23.   Изобщо, ама изобщо не слушай какви ти ги дрънкат тука разни комплексари и комплексарки!
Пише ти мъж, чийто деца са вече тийнейджъри. Членът ми е 13 см в еректирало състояние и никога, ама никога през живота си не съм имал проблем с жените. А съм бил с доста жени, 15-ина може би, включително и по някоя любовничка по време на брака.
Не толкова размерът на инструмента, а умението да го използваш има значение. Освен това - отношението към жената, предразположението, романтиката, чувствата. А за уменията е необходима практика. Практика, която няма как да дойде, ако няма секс, а има нерешителност.
Момичето е лудо по теб. Ще те приеме такъв какъвто си, дори ще е щастливо че най-после си ляга с теб. А ти направи така, че да не съжалява - много ласки, много нежност, много внимание, след което я скъсай от секс, после я прегръщай, целувай я.

А тия, дето се събират с някого заради члена му, нямаш си на представа колко ми е жал за тях... Все едно да изпуснеш супер-свястна жена, дето винаги би била до теб и мислите по еднакъв начин, само защото са ѝ малки циците... Ето точно това е чалгата в любовта!

24.   22 това,че е бил на проститутка какво значение има?

25.   Момче, много добре си даже!
Мъжът, дарил ме с най–разтърсващия оргазъм, не беше никак надарен, но ме влуди с отношение, ласка, нежност и страст! Така неистово се желаехме, че и двамата не искахме да свършва! Не набърквай размера в магията, наречена любов!
Успех ти желая!

26.   Моя е 11см и е доста тънък, но това никога не ме е спирало да се наслаждавам на секса и да бъда уверен. Няма жена, която да се е оплакала или да не е искала да правим секс повторно и повече. Ако имах твоите размери щях да съм още по-уверен защото са ти идеални. Смело напред. Важно е да си уверен, отпуснат и разкрепостен и всичко ще бъде наред.

28.   Порното ни докара до тук. До 23 годишен бях девствен и бях отрязал поне 5, 6 момичета преди това, да не говорим, че бях свалял само 2 в целият си живот от комплекси за размера на пениса ми. Опитах с някакви проститутки и постоянно си мислех, колко ми е малък и колко тънък, а е над 15, 5 см, е дебелината е 3, 5мм (10 обиколка), май е малко, пак онези комплекси... бил съм само с едно момиче. Да, побърквал съм я и пак онези мисли, че тя е единствената на Света, която да й подхожда този пенис и че е много тясна 3 пръста максимум, не знам защото съм чел, чувал за бая широки жени, а аз все се стресирам да пробвам с друга, за да не попадна на такава и да не се изложа. Много е трудно пич. Порното ни побърка да знаеш