Споделена история от Секс и интимност

Фантомът вагинален оргазъм
Аз знам че има мн. момичета които не са изпитвали оргазъм-НИЩИ НОВО ПОД СЛАНЦЕТО, се си мислех че с времето ще стане. Но аз водя полов живод от около 7години, мн. си харесвам партюра (е да като го видя нямам пеперуди в корема, но се е случвало да си трагваме от дискотека на пожар защотото "ше спим"), мога да му кажа абсолютно всичко за да ми помогне, но аз НЕ знам от какво имам нужда, а за друго момче и дума да не става :)

Ако някои има да сподели някакав опит с това ще ми е мн. инетресно :), защоито ми е ОЩЕ по-итересно какво е това нещо което е по-готино и от досегашните ми преживявания.

Считаите че ще помогнете на едно бъдещо семейство :)
Ето малко факти за да се запознаете със психическото и физическото ми състояние :)

Аз съм на 24 год. и имам приятел от 8години :) (тук всички реагират ЛААААУУУ) ДА тои е едиснтвеното момче с което съм правила секс. Попринцип не обичам да говоря за секс защото за мен това е нещо мн. мн. лично... но понякога се случва.. в момическа конпания :) Но когато съм на саме със приятеля си съм савсем различна, не се притеснявам да му кажа(или покажа) какво искам или не искам да правим. Тои е мн. грижовен, мил и ВСЕОТДАЕН особено относно сексуалния ни живот... случвало се е понякога на сутринта да имаме синини или драскутини по телата си и тои винаги държи да разбере да не би да е бил тварде груп или... нещо от сорта. Та така де мисалта ми е че момченцето ми си е супер готино :) (тои е 5год. по-голям от мен де) аз мн. си го обичам и съм мн. спокоина с него.. не се притяснвам от размзания ми грим сутрин, щтръкналия ми бритон или... др. такива подобни :) Всичко във взаимоотношенията ни е мн. готино но... аз никога не сам изпитвала оргазъм. И най-тъпото е че и сама също не мога. Когато става дума за клиториален няма никакав проблем :) даже тои може да ми го докара по-бързо и от мен самата. Но за нормален, оргазъм тялото ми не ще и да чуе :)

През първите 2 години не бях ипзпитвала и клиториален дори но после.... отпъснах се и мога да кажа НАУЧИХ се какво да правя за да си доставя удоволствие когато сме 2вамата но... ме е яд че не мога да разбера тялото или ума си как да изпита и норлания оргазъм. Не съм говорила с приятеля си за нормалния оргазъм защото тои си прави сичко както трябва, дори понякога аз самата не съм се сещала за неща които тои се сеща, за това си мисля че няма смисал. Но ако ми доиде музата може и да си поговорим, но чисто като констатация, а не с цел да решим проблема, защото аз не знам как.

Коментари

1.   Как знаеш че си прави всичко след като си била само с него?

3.   Въпреки ужасния правопис успях да разбера проблема - №2 е прав. Знаеш ли, че имам приятелка, която едва на 40 разбра, че сексът не бил това, което си мислела, ама съвсем друго било с другия мъж. Освен това защо не пробваш да си помогнеш и в момента, в който усетиш, че ще стигнеш да края той да проникне и да продължи максимално акта. Мисля, че двата вида оргазма ще се съчетаят.

4.   Мила, ти си го казала сама - фантомът вагинален оргазъм...

Една дама беше писала, че имало 4 вида женси оргазми - клиторен, вагинален, маточен и АНАЛЕН....

Последният няма как да го има, поне от физическа гледна точка при жените - при мъжете го има и то много интензивен, защото така се масажира простатата, което ги води до бурен оргазъм, дори да са на 100 г. и да не могат да го вдигнат....

Жените нямат простата, готин е аналният секс, но не може да се свърши само от него.

Някои гинеколози твърдят, че имало т. н. Г-точка (кръстена на немския гинеколог Гутенберг) - тя се намирала в началото на влагалището, като се бръкнело с пръсти и се свият леко се напипвало някакво гъбесто образование и т. н., ама не при всички жени, ама само като са свръх възбудени и т. н... аз лично не вярвам на тази история или нямам такава точка, знам ли. Доказано е само и е неоспоримо, че има в началото на вагината повече нервни окончания и това е.

Някои твърдят, че свършвали от удрянето на члена във входа на матката им, затова им трябвали големи и определени пози... на мен пък това ми е неприятно, може би ако жената е родила...

За клиторния оргазъм е СИГУРНО и медицински, че го има 100%.
Клиторът е органът, който има всяка жена, той не се вижда изцяло и при пенетрация също се стимулира и се смята, че само и единствено така някои стигат до оргазъм при пенетрация.
и аз като авторката съм била с един мъж, но се задоволявам от малка с мастурбация и стигам чрез клиторен оргазъм до мултиплени, повече от 20, труден е само първият...

С приятелят ми не винаги свършвам, а и не винаги имам тази нужда, но правим всеки ден поне веднъж секс... ако имам нужда след това от оргазъм, той ме довършва с ръце като стигам до поне 5 огразма, но само след хубава пенетрация и то много бързо, изпускам и една течност и направо пръскам, но само като ме обработва приятелят ми и никога при мастурбация не свършвам толкова „мокро„ меко казано....

не ми липсва нищо и не търся някакви оргазми, които уж трябвало на всяка цена да имам.

Ти пишеш първо, че не си могла да достигнеш оргазъм, после, че било „само„ клиторално - добре дошла в клуба на 70% от жените минимум !!! Защо клиторният оргазъм не бил оргазъм не разбрах и защо, ако не стигнеш на всяка цена до фантома вагинален оргазъм това ще навреди на семейството ти, не разбирам...

До преди 50 г. не се знаеше, че има изобщо женски оргазъм, сега се чувстваме едва ли не задължени да свършваме и анално, ако го пише в Космополитън!

Според мен няма по-голям враг на огразма от желанието да го достигнеш. Отпусни се.
При мен с времето, и то с един и същи партъор като при теб, оргазмите станаха по-силни, сексът по-готин, а и скоро стигнах до оргазъм чрез пенетрация, но това беше при втория път - след като с „довършване„ бях стигнала до 7 оргазма и бях намокрила чершавите и моят се възбуди пак, трябваше ми малко и продължих да свършвам при пенетрацията му, докато той не свърши, спрях да броя направо.... но нито съм целила оргазми, нито съм целила вагинални такива и не ме интересува дали са били такива, важното е да е хубаво...

мога да правя секс и без оргазъм и пак да ми е било много готино, да се чувствам задоволена и обичана, закакво ми е да търся фантоми, като сега си имам релаността - радвай се, че можеш да стигнеш до клиторен оргазъм и изобщо до оргазъм, защото 10% от жените не познават това чувство

5.   От писателката.
Да бе номер 4ри права си :) Попринцип допреди година никога не съм го смятала като проблем, но напоследък като се заговори за едни свадби, някакво далечно бадеще и можеби ме хвана шубето. Реално погледнато аз съм си доволна от сексуалния си жовот... но ме грезе от вътре някакси :). Но определено си права ако не бях чувала нямаше и да се замисля. Мн. ми хареса коментара ти, и теорията ти е напълно обоснована. :) Благодаря!!!

пс: 1но и 3ри имам предвит че си" прави всичко" защото това което тои прави ми харесва и АЗ не мога да се сетя за по-перфекно поведение :), пък и да има по-перфекни в леглото, мерси искам си моето :) (за правописа.. тук да не си пиша курсова работа че да я препрочитам за правописни грешки, достатъчно се изнервям че трябва да пиша на кирилица) Благодаря и на вас!!!

6.   За първи път чувам понятието "клиториален оргазъм", малко по - прието е клиторен но както и да е, определено много неща видях и чух туку що за пръв път. Да, права си, това не е курсова работа, защо пък трябва да пишеш грамотно? ! По всичко личи обаче, че не си на 24 (като изключим правописа ти, който е под всякаква критика), съдейки по начина ти на мислене и изразяване, или наистина се правиш на по - голяма, или може би си била напушена като си писала.. Е, добре ще е ако си била напушена, поне ще имаш някво оправдание.. Хаха.
А сега по темата. Това нещо, за което пишеш, на практика или го има, или го няма. Нито е проблем, нито недостатък, приеми го просто като явление или състояние, което не всеки и не винаги може да постигне. Няма определени правила или начини, в това отношение всичко е индивидуално и най - вече на психична основа. Аз лично също изпитвам само клиторен оргазъм, вагинален съм изпитвала 1-2 пъти и то доста отдавна, даже отдавна свикнах с мисълта, че може повече никога да не го изпитам, може би тялото ми е свикнало повече на клиторния или просто съм така настроена на подсъзнателно ниво, че другият оргазъм е по - сложен, за това не се и опитвам насилствено да го докарам. Насила няма да стане, само можеш да се отпуснеш и да чакаш...

7.   Номер 4 и 6 удрят право в целта. Изказват се по въпроса почти като сексолози :)
И най-важното е, че са абсолютно прави!
Не си търси оправдания, ако те е страх да се обвържеш рано. Кажи си го! То с устата се и говори :)
Колкото до останалото. Сама казваш, че всичко ви е наред с момчето ти. Ако това наистина е така се чудя, защо търсиш под вола теле?!?
Естествено напълно е възможно да си по-малка от заявената възраст и тук просто да си губиш времето.
Този случай е излишно да коментирам.
И все пак, ако историята е действителна бих те посъветвал да се радваш на връзката ти и да не си търсиш проблеми, с които да я разнообразиш. Че то нали знаеш: КОЙТО ТЪРСИ - НАМИРА :)
Късмет!

8.   Напълно те разбирам -и аз имам същия проблем, а аз съм вече и по-голяма, но какво да се прави - жените и в секса сме прецакани, защото в крайна сметка при същинската част не можем да свършим и тогава почваш да си задаваш въпроса -защо изобщо правим проникване като това не ни води до оргазъм, за разлика от мъжете, които са щастливци, а при нас все трябва да има и стимулация на клитора, което е доста досадно - не мога да разбера защо вагината не е направена по-чувствителна и да можехме да свършваме само с проникване - тогава щеше да е много яко и на нас да ни е кеф, както на мъжете, а така природата бая ни е прецакала

9.   Аз явно съм от късметлийките, които изпитват и двата вида оргазъм и мога да си свърша само от проникване, но това не винаги е било така. В началото не изпитвах с партньор години изобщо никакъв, въпреки че самият секс ми беше приятен, а сама си свършвах за минути, след това се появи клиторния и си свършвах по няколко пъти един след друг, но едва ли не само в една и съща поза и при определено темпо и вече си мислех, че само така мога, но се оказа че мога в почти всички пози и при различно темпо и по много пъти и е страхотно. Не знам как се получи, дали е от партньора или е от емоционалното освобождаване или и от двете, а и си е много персонално, така че не знам какво би могло да ти подейства и на теб така, но ти го пожелавам да ти се случи.

10.   9, първоначално си свършвала сама вагинално, после по време на секс, а чак след това си открила клиторния оргазъм, така ли? Предполагам и че си на повече от 30?

11.   Уау... извинявам се ако ще бъда малко груб, но за толкова кратко време изчетох толкова много глупости, че ми идваше от време на време да си прережа вените.

Не напразно учените хора (не съм от тях) са казали, че секса е в главата. Тялото е просто инструмент. За сметка на това обаче, ако не знаеш как да използваш този инструмент нямам как да постигнеш нещо.
В интерес на истината едва 30% от жените на планетата са изпитвали вагинален оргазъм и не защото не могат, а защото незнаят как. Противно на общоприетите схващания секса не е само бам бам бам вътре вънка вътре вънка....
1- во и най-важно правило е темпото. Както всяко едно друго нещо на тази планета всичко започва бавно и славно. Колкото по грубо и бързо, толкова повече ще претъпиш усещането и до там беше с оргазма ти. Поне до първия оргазъм действайте бавно. Другите ще дойдат от самосебе си след това.
2-ро Много е важна позата. Откриите тази поза, която ти доставя най-голямо удоволствие и чрез която се получава най-плътен контакт с Г-точката ти (тя е главния причинител на вагиналния оргазъм).
3-то По време на акта стимулирай клитора си така ще засилиш усещането

А сега искам на бързо да отговоря на коментар номер 4.
Както мъжете така и жените могат съвсем спокойно да изпитат анален оргазъм. Който от своя страна няма нииищо общо с простата.
Нервните окончания на това място се намират на стените на ануса което предполага бавни и въртеливи движения.

12.   11, аналният оргазъм при мъжете се дължи точно на простата. За жените се говори, че можели да свършат с всяка част на тялото си, където има повече нервни окончания, но това е само теория, на практика е ясно, че нещата не стоят така. Поради това единственият оргазъм при жените, който е доказан е клиторният, заради самата му функция. Въпросната Г-точка дори не е доказана. Както е написала 4, възможно е стигането до оргазъм с пенетрация да се дължи изцяло на клитора. Бил си изчел глупости. От къде си сигурен, че ние бъркаме? Може би си жена, знаеш всичко са вагината и си изпитвал множество вагинални оргазми? Или си доказал Г-точката? Знаеш ли, кое е по-лошото от невежия човек? Самонадеян човек, който бърка невежеството си със знание, а чуждите опит и знание с невежество.

13.   Към номер 11 - говориш пълни глупости и ги гоориш не за друго, а защото си мъж и така ти се иска, но за съжаление не е така -нищо не зависи от зависи от вашия инструмент - при нас оргазма идва от клитора и точно затова много жени не искат да правят секс - точно, защото на тях им стига просто стимулация на клитора от което свършват, а не някакво проникване, което няма да те докара до нищо- и да наистина в това отношение мъжете сте големи къметлии, защото като си блъскате знаете защо, а нас като ни блъскат не можем да получим оргазъм от това

14.   И в други теми съм писала, че няма такова нещо като няколко вида оргазъм! Оргазмът е само един и се случва на едно и също място, просто се стимулират различни ерогенни точки, за да се достигне той.

В този ред на мисли, много си зависи коя жена колко и какви ерогенни зони има. Чувала съм за момиче, което хич не обича да й се гали клиторът - не й било приятно, за разлика от болшинството жени... Та така, дали ще се стимулира клитор, G-точка, началото на шийката на матката в горния край на вагината, че дори и чувствителната кожичка между ануса и срамните устни или просто гърдите, все се достига до един оргазъм, който се получава при контрахиране на групата мускули на входа на влагалището.

Тези мускули могат да се усетят като се пъхне пръст там и жената се стегне, все едно се стиска да не пишка. Същата група мускули отговарят за това да се спре струята по време на уриниране. Казвам това, за да се добие по-ясна представа за едни упражнения, които се правят с цел развиване на тези мускули. Занятие, което ще се хареса както на партньора, особено практикувано по време на секс, така и ще създаде по-добър мускулен тонус у жената, което ще доведе до по-добри оргазми.

Става дума за упражненията на Кегел, състоящи се в свиване и отпускане на тези мускули (като се внимава да не се включват никакви други), като има два варианта - бързо свиване и отпускане от една до две минути, като постепенно времето се увеличава или свиване на мускула, броене до 10, отпускане, повторно свиване и задържане докато се преброи до 10, и отново отпускане, и така 10х10.

Резултатите са повече от добри и страшно засилват усещането от половия акт. А за да се достигне оргазъм, чрез вагинална стимулация, най-лесното всъщност е да се направи точно обратното на свиването - жената да се опита максимално да разтегне този мускул, т.е. един вид да разтвори вагината си и да усети прилива на кръв в мускула.

За съжаление много малко жени го правят, защото масово се притесняват да не би да изглеждат прекалено широки отдолу и така "вагиналния" оргазъм за тях остава някакъв мит. А всъщност притеснението е излишно, защото именно при изпълването на този мускул с кръв, във вагината става страшно тясно.

Затова моят съвет е да се разрови за тези упражнения в интернет, да се правят ежедневно те, а по време на полов да се процедира по следния начин - първо мускулът да се свие без да се отпуска за определено време, като така ще се достави по-голямо удоволствие и на партньора, а след това, когато жената реши, че иска да изпита оргазъм, да се отпусне и да отиде в другата крайност на максимално разтягане като позволи на мускула да се налее с кръв.

Наистина, този вид стимулация е малко по-труден за жената, отколкото клиторната стимулация, но си заслужава. А лично аз съм най-доволна, когато се стимулира повече от една ерогенна зона и така по време на проникване, ако се гали и клиторът ми, свършвам за броени минути.

Късмет и дано успея да помогна в начинанието "вагинален", т.е. вагинално стимулиран оргазъм.

15.   Номер 13 от изказването ти съдя, че си жена, което от своя страна предполага, че имаш изключително минимален опит в правенето на секс с жени, да не кажа даже никакъв. Това, че при теб нещо не действа или не си го опитала по ред причини не означава, че не е така.
Има едни много хубави сгради. Наричат се библиотеки. Вътре можеш да намериш всичко което искаш да знаеш. Четеш и опитваш. Проба грешка са казали хората.
Да изказваш мнение като жена на жена е повече от смешно и ненужно.

А колкото до авторката, прави каквото искаш. Не се насилвай да правиш неща които не са ти приятни само защото си си поставила за цел да постигнеш оргазъм. В крайна сметка секса е за удоволствие, а не спорт.

16.   Здравейте, много е хубава темата. Аз съм мъж и разбрах от половите си сношения, че една жена трябва хубаво да се възбуди предварително. Тоест уникална любовна игра, така че да я предразположи. Всяка жена отпусната напълно достига до най-върховния момент. Разберете трябва да има и диалог, да се говори, но не и прекалено. Успейте да намерите ерогенните зони на жените и ще се увенчаете с успех. Късмет с жените и дано те са по-отпуснати за да им доставите истинско БЛАЖЕНСТВО.

17.   Жена съм и съм испитвала вагинален и анален оргазъм. Гарантирам, че усещането е различно. За съжаление аз не съм испитвала клиторен. Не мога да си го обясня.

19.   Номер 17 кажи ми моля те раждала ли си вагинално и имаш ли 30 години, защото четох някъде, че само жените раждали вагинално могат да изпитват такъв оргазъм и понеже аз съм два пъти секцио явно нямам шанс да ми се случи

20.   Тц-тц-тц момичеее, научи се да пишеш на грамотно на книжовен български език, пък тогава мисли мисли за секс и оргазми! Аман :Х

21.   Аз много пъти вече казвам, че вагиналния оргазъм идва с ВЪЗРАСТТА на жените, дори не с годините сексуален опит. След 25-30. 30-40 са пикът в сексуалността на една жена. На 24 си още момиченце, на твоите години и аз свършвах само с клиторна стимулация.

22.   Много са ми странни съветите за стимулацията на клитора по време на секс. Първо, говорим за постигане на вагинален оргазъм и най-вече - не ми идва естествено, поне на мен, тази дейност по време на секс, чисто практически. Когато се прави секс това пречи на пълните усещания, на цялостния допир и т. н.

23.   По-неграмотно написана история не съм срещал. Поне до 16, преди да посветиш живота си в издирването на вагиналния оргазъм не можа ли да се ограмотиш?

24.   Като ви чета всички, си задавам въпроса -вие въобще мастурбирали ли сте преди да започнете да правите секс? Именно тогава момичето открива клиторният оргазъм.

Що се отнася до авторката, тя самата е фантом, да се изтрие ужасният пост, който е направо неразбираем!