Споделена история от Секс и интимност

Наистина ли е така?
Здравейте, имам сериозна връзка с един мъж. Всичко върви много добре. Все още не сме правили секс, защото аз съм девствена, но съм му позволявала да ме лиже там долу. Тъй като преди мен той е имал доста връзки (аз също, но нямам никакъв сексуален опит) ми каза, че по принцип не обича да го прави, но с мен му харесва и съм била много сладка. Каза ми, че му става само като се сети за тези моменти. Знам, че всеки човек е индивидуален и няма как да ми се отговори с точност, но ми е интересно какво мислите за това. Наистина ли го мисли и му харесва след като преди да го прави на мен не му е допадало? Мисля, че трябва да отбележа също и че не съм го карала да го прави, той сам пожела и слезе надолу.

Коментари

1.   Ти ако му се връзваш на приказките за преди теб..............

3.   Стара мъжка приказка, за да нахъсат жената.
Не е вярно, той го е правил и преди с желание, но като е хванал "златната рибка" (девствено момиче) е решил да я използва, за да не му се изплъзне.
Ти не си по-различна от някоя друга, и там долу не миришеш на ягодки, нито като ходиш до Wc-то ръсиш след теб розички.
Не му се връзвай!

4.   Като мъж, признавам че и аз съм говорил много глупости и лъжи за да вкарам някоя в леглото, а след това...зависи от много работи.

6.   По-приятно е да целуваш човек, който си е измил зъбите, нали? Няма нищо сложно да си го обясниш по този начин. Приятелят ми ми го обясни така и аз го разбрах на момента. Причината беше, че той ми каза същото, той също слизаше доста често надолу, но не му вярвах, че му е толкова по-приятно с мен, докато не даде този пример.

7.   как ние да знаем дали го мисли или не? освен да извадим кристалните кълба, друг начин не виждам.
може и наистина да му харесва да го прави с теб, защото казваш, че имате сериозна връзка, така че може да си специална за него. но може и да го казва само за да го направите наистина. само времето може да покаже

8.   А защо не правите секс? Защо се възпираш? Хоресва му, защото е първият. Защо го анализираш толкова? Радвай се на връзката ви, без анализи и задръжки.

9.   Жените отделят феромони, чието поемане по един или друг начин възбужда мъжете. Животните също се лижат. Някои мъже харесват лизането, други не - по принцип или с конкретна партньорка.
Това по принцип. Обаче как да дадем заключения за твоя човек? Няма как. (жена)

10.   Много си наивна. въпроса ти е глупав.
Естествено че те будалка, за да те накара да му пуснеш, а щом си дала лизане не си от най-срамежливите и скоро ще му се отвори парашута

11.   Иска ти се да си сладка там долу но едва ли си такава. Май много си фантазираш. А ти правила ли си му свирка, неговия пенис сладък ли е? Ако да, правете го при поза 69. И ти непремено му го поеми чак зад сливиците и му позволи да се изпразни в гърлото ти. Страхотен кеф е, ние сме го правили много пъти.

12.   Подкрепям мнения 1, 3 и 4.
След като има сексуален опит е опитал от всичко и знае кое му харесва.
Не си първата, нито последната която ще му се върже на лафчетата и ще му се отдаде с кеф, мислейки че тя е по-добра и "по-вкусна" от другите жени.

13.   На колко години си?