Споделена история от Секс и интимност

Изведнъж спря да ме търси
Здравейте, благодаря предварително за времето което ще отделите за моята история.
Запознахме се Септември и започнахме да си пишем непрекъснато в социалните мрежи. Срещите ни започнаха през Октомври като до средата на Ноември сме излизали 6-7 пъти. Включително ходех в тях, но без да правим секс. Изведнъж той спря да ме търси и аз също не го потърсих(и двамата сме на 21г. )Смея да твърдя, че той доста ме харесваше, приятелите му знаеха за мен. Общо взето му личеше, че не му е за единия секс. Но аз се притеснявах да си легна с него, защото в нашия град му се носи името на курвар. На Нова година си писахме да си честитим и комуникацията ни започна наново. Въпреки че в началото и двамата бяхме много отдръпнати един от друг и аз му отказвах да се видим, но той не се отказваше. В началото на Март просто реших, че ще си легна с него и отидох в тях. Секса още от първия път беше страхотен. Правили сме го общо 7-8пъти оттогава като той ми казваше, че много му харесва, а и си му личеше. Миналия ден запоследно бях в тях като всичко беше нормално, изпрати ме, целуна ме и се разбрахме да се видим на другия ден. Още не ме беше потърсил, а попринцип винаги след като си ме закара ми пише или ми звънни и на обяд се засякохме в едно кафе усмихнахме си се но нищо повече. Вечерта аз му писах да се видим, съгласи се и каза, че не е в града и се връща до 30 мин. и приключихме разговора. След като мина час му звъннах да видя какво е станало не вдигна и не писа повече. Оттогава не ме е потърсил и не мога да си обесня защо. Знам, че не е болка за умиране и ще ми мине но искам да разбера каква е причината за тази рязка промяна. Последно да спомена, че ние не сме обсъждали никога какви са отношенията ни, но приятелките ми които знаят как се отнасяше той с мен бяха на мнението, че сме във връзка но аз не мисля, че беше така. тБлагодаря предварително на всички за мненията.

Коментари

2.   Еми то ясно какво е станало - отворил му се е парашута на друго място, където е зарибявал едновременно с тебе. За какво да си губи времето повече с теб?
Освен това, казваш, "курвар".. Не е ли това мъж, на когото не му пука много-много за жените, с които е бил? Също така не му пука с коя точно е, важното е да е с някоя?
Не ти трябва такъв човек!
За мен винаги сексът е бил израз на любов, на близост, а не просто някаква дъвка, която да предъвкваме с повод и без повод, просто защото "всички така правят"...
То дори от такъв човек не можеш да очакваш, че ще се заинтересува от сексуалните ти желания, фантазии и ще тръгне да ги реализирате заедно... Ще си начесва пишленцето за няколко минути, ще си вдигне гащичките и ще бяга при мама - той доволен!
Не си губи времето с глупости... Запиши се в някой голям университет и си намери сериозен човек, с когото ще се уважавате един друг, ще държите един на друг и ще се обичате. "Чукането" няма да избяга, бъди спокойна.

3.   Може да е зает с нещо? Освен това, той само с теб ли се занимава? Може да си има някоя.

4.   Нямаш време за чудене! Отиди и го питай! Така само ще разбереш. Никой не му е в главата, не можем да гадаем. Ако някой негов приятел ти каже нещо, може да лъже с някаква цел, за която не подозираш. Действай!

5.   Хаха, да не сме ясновидци бе, момиче? Или го питай, или го забрави /по-добре второто/. Какво толкова фундаментално философско има за мислене? ! Излагате се с такива теми. Утре ще пусна тема: вчера не закусвах. Моля кажете ми защо? !

6.   Била си му просто за секса

7.   Точно заради товя не трябва да се жърза със секса. Първо трябва да ти спечели доверито. Трябва да изградите чувства за да няма зарязване както е в случая.

8.   Какво му е чудното, направил си е кефа няколко пъти с теб и вече си му безинтересна.

9.   Влезнала си в " неангажиращ секс " и не си разбрала това е всичко.