Споделена история от Секс и интимност

Дали съм гей?
Здравейте! Моята история е (май) на типичния неосъзнат педал, но тъй като не искам да е такава реших да ви разкажа и вие да споделите.

Значи то е много сложно... как да ви кажа с две думи когато става въпрос за гадже (с най-просто обяснение) и семеен живот и т.н не мога да си представя да си имам мъж приятел, а в същото време когато става въпрос за секс хем си представям с жени, но предимно с мъже. Когато маструбирам винаги си представям мъже. Дари съм се оправял с предмети и много ми харесва но имам и чуството, че с жена също ще ми хареса. Да - най-странното е, че съм девствен и... мога ли всъщност да определя дали съм гей или не съм след като не съм спал нито с жена, нито с мъж. Не веднага след като си задам този въпрос в главата ми изниква това, че не всичко опира само до секс, привличат ми и много други неща в мъжете. Офф не знам не знам ... ...ама май съм си чист педал :)

Коментари

1-50 от 92

1.   Според мен фактът, че когато маструбираш си представяш мъже идва от това, че не си правил секс с женаа. Пробваи и нештата могат да се променят.

2.   еми май май си...или си би сексуален.Съвета ми е да пробваш със жена и тогава може би най-лесно ще си прецениш:)

3.   Първо спи с жена и ако ти хареса мн когато почнеш да маструбираш си мислиш за жена си нормално момче, но ако продължиш да си представяш мъже става лошо. Ама сега на тез времена не лошо да си би сексуален ама все още не сме напреднали достатъчно, че да разбираме тези хора.
Успех е осъзнаването.

4.   Тва да си бисексуален може да ти помогне много:
1. Може6 да духа6 на ефа си и тва няма да противоре4и на принципите ти
2. Груповия секс няма да ти е никакав проблем
Все пак 6те подкрепя вси4ки изразили мнението си 4е трябва парво да си завре6 хуя в някоя путка и тогава да си вре6 маркери в гъза.
В крайна сметка ако оби4а6 да лапа6 пи6ки, никой няма право да те спира.
"лапай го леко 6тото е известен... "

5.   определено брато си
и аз бях като теб така ама после установих че съм 100% гей.Май и ти ше си така ама няма лощо де :)

6.   Създадени сме,за да сме хетеро.
Обаче се чудя и не мога още да си отговоря на един въпрос-защо при нас мъжете простатата,кочто всички знаят е център на удоволствие се достига за стимулиране като си вкарасх нещо отзад?Защо не е на по-открито място,та да включим в любовната игра?Както клитора примерно.И е на такава дълбочина,че да се достигне най-добре с член.
Спомням си кой е създал човека.Обаче защо точно там е сложил въпросната жлеза?
Не мога да се сетя,тцтцтцт.
Обаче,пич,ако си мислиш за мъже повече,отколкото за жени...То е ясно
Ако питаш мен,най-добре е да си би-усещаш най-много.
Успех в осъзнаването:)
Кукер

7.   чесно да ти кажа и аз съм така да знаеш че не си единствен

8.   Според мен над 50% от мъжете изпитват възбуда, макар и лека от други мъже. Това не е педалщина, просто някакви инстинкти. Ако обаче те кефи в гъза си педеруга!

9.   Най-добрият вариант, е да пробваш с жена, но истинска, не знам на колко години си, но ако правиш секс за пръв, то трябва да е с момиче, което не е девствено, и гледай да е много хубава, и както се казва да е яка пичка, дори да ти се налижи да чакаш дълго време този момент, заслужава си, защото ти не си гей, но ако правиш секс с някоя е напълно възможно да не ти хареса особено, но това да не те притедснява, пробвай няколко пъти и ще видиш, че си си съвсем нормален хетеросексоален мъж ю. Успех

10.   Най добрия съвет е да правиш секс с жена която да изчукаш и след това тя да изчука теб с един изкуствен пенис и да ти направи кефа-така ще преодолееш чувството че си гей защото просто не си-няма мъжко участие!

11.   И какво ако си гей? Аз не виждам нищо лошо или срамно в това... някой по-горе беше казал, че сме създадени, за да сме хетеро. Аз пък мисля, че сме създадени, за да бъдем себе си.
С жена не съм лягал никога... Не мисля и да го правя, защото нямам никакво сексуално влечение към този пол. 100% гей съм.
Така че, стига с тези хомофобски истории и си живей живота на макс...
А, и още нещо - ГЕЙ си. Добре дошъл в семейството! :)

12.   Спя с мъже и не виждам нищо лошо в това да се възбуждам при вида на добре поддържан пич. Бъди себе си и не се притеснявай да го показваш. Гейовете сме по-умната, по-красивата, по-чувствителната и по-потентната част от човечеството. Факт неоспорим.

13.   Бъди такъв какъвто се усещаш.
По това което си написал може би си БИ но нищо не се знае.
Доста неприятен проблем имаш и по- лошото е че никой не може да ти помогне трябва сам да разбереш.
Ако тръгнеш сега да го правиш с мъж знай че после едва ли скоро ще имаш шанса да го направиш с жена затова аз те съветвам пробвай с жена опитай се да стоиш далеч от мъжете в сексуално отношение и разбери дали ти се иска да го правиш и с мъже. И още нещо чувал съм че почти 98% от мъжете БИ стават 100% ГЕЙ след време. Трябва да се приемеш такъв какъвто си и тогава няма да имаш никакви проблеми в противен случай знай че живота ще ти се струва като АД!

14.   Непрятно ми е да спя с жена, затова спя с мъже. С жена секса не ми е приятен, с мъжете се възбуждам пълноцено.
Аз съм нормален мъж, вече 20 години се любя с мъже и не се чуствам по - различен от останалите. Тялото ми е добре развито, имам си всичко, но се привличам от мъже като мен. Връзките ми са дълготрайни, последната ми връзка продължава 12 год без изневяра. В секса обичам всичко, най вече да правя минет и да поглъщам спермата.

15.   И аз се чудех дали съм педал. Пробвал съм и с мъже, преди да се оженя, но не ми хареса, даже няколко пъти, да не би да съм се объркал. Възбуждам се само от жена.
Така че, си купи едни анални топчета (за мен те са най-приятни) и си намери по отворено момиче.
Не прекалявай с размерите, за да запазиш удоволствието.

И да знаеш, че няма "Би" положение. Или си с жени или си с мъже. "Би" са тези, дето се стесняват да са педали.

16.   Аз си мисля, че си гей и искам да ти кажа, че няма нищо срамно да си такъв. И по-добре сам да си прецениш с мъж или жена искаш да бъдеш, а не да пробваш с жена задължително.

Успех!!! :)

17.   ГЛУПОСТИ! Първо прави секс с жена, но наистина жена и тогава ще разбереш наистина как седят нещата, не ти говоря просто за чукане, а за любов.

18.   Аз съм правил и с жени и с 1 момче само да ти кажа имал съм над 20 момичета с които съм правил секс но същевременно с това доста често търсих и въпросното момче важно е да се забавляваш да грабиш от всичко сека си имам доста сериозна приятелка живеем заедно от 3 години сме заедно но да ти кажа продължавам да се опипвам от зад и да се сещам за онова момче

19.   Ако си представяш мъже, докато мастурбираш, отговора е ясен - гей си. Просто е. Приеми го и приеми, че това не те прави лош човек. Не съсипвай своя и на нечие момиче живот в опити да си доказваш, че не си. Много хора, които познавам, са правили тази грешка и без изключение всички съжаляват.

20.   Номер 18-Като харесваш и с мъже защо продължаваш да си с жена? Това е един вид лъжа и изневяра спрямо нея щом мислиш за друг.

21.   Приятел, просто живота е такъв аз към обратен но искам да не бъда накъв искам да си бъда нормален. Не искам да бъда различен от хората, всички ти дават съвети и аз ще ти дам съвет - Зарадвай свойте родители със снаха и с внуци наслади се истински на живота. Опитай се да не мислиш за мъже.

22.   Абе човек ... земи се пробвай с жена на друго мнение ще си после. Остави тея педалски истории друго си е като има момиче да си разклати гардите...

23.   Много и все най-различни хора разни мнения изказват. Някой подготвени, други - не! Аз не мисля, че имаш някакъв сериозен проблем, момче. Просто си любопитен и неопитен, света е пред теб. Ами тествай се с момиче, после се тествай с момче, после не спирай да повтаряш и да ги редуваш... А на въпроса, който имаш, изобщо няма що да му търсиш отговора дори. Забавлявай се просто, не е от значение дали си гей или хетеро чак пък толкова. Представи си, че си извадиш извода, че си гей, после срещаш готино момиче и к`во правим? Казваш й "Виж, аз такова, не мога да бъда с теб, щото съм гей. Кефиш ме, ама не мога... влез ми в положението." Няма такива филми...

24.   Аз съжелявам, че опитах с жени. Знаех си, че харесвам мъже. Никога повече не бих го правил с жена, ама никога повече. Харесва ми да еба и да ме ебат красиви мъже, които разбират от работата си.

25.   ВИЕ СТЕ ЕДИН ИСТИНСКИ МЪЖ. МИСЛЕТЕ И ПРАВЕТЕ СЕКС С ЖЕНА И ЩЕ СЕ УВЕРИТЕ.

26.   И аз имам съшия проблем,но това е защото още не съм правил секс :)

27.   Всчики които ти казват наеби се с жена и ще разбереш е глупост ... ти споделяш, че не си се чукал нито с мъж нито с жена а те директно те изстрелват към жените, при положене че ни споделяш че се впечатляваш от мъжете също .... знаеш ли аз съм ГЕЙ и не ме е срам от това. ... пробвай с двата пола ... може да си Би, може да си Гей .... никой не може да ти отговори 100% точно!

28.   Еми човек и аз съм като теб девствен съм и аз не мога да реша сали сам гей или нормален човек.
Но след като прочетох коментарите вече съм сигорен, че никога няма да пробвам с мъж и вече само към жените се насочвам. Най- вече в главата ми влезна един от коментарите и никога няма да го забравя " Зарадвай свойте родители със снаха и с внуци наслади се истински на живота. " Аз незнам какво да те посъветвам.Ти най-добре знаеш какво да правиш със живота си.Успех!!!

29.   Темата е стара но реших да се изкажа и аз. В момента съм на 27г. до преди година го правех само с мъже и знаете ли какво??? Кпгато опитах с жена разбрах в каква заблуда съм бил, друго си е хубавата мацка.

30.   Всичко е наред. В началото на половия живот е нормално да има известно колебание. Всичко зависи от твоя избор сега. Избери жените. Бъди хетеросексуален. Хомосексуалистите страдат цял живот.

32.   Можеби си просто Би-сескуален. Не се притеснявай, защото не си само ти! Аз също съм такава и в това няма нищо лошо. Ако си просто гей, недей да се опитваш да промениш себе си. Това не е болест, която межеш да излекуваш. Това си ТИ! Приеми себе си такъв какъвто си. А който не те харесва зариди това просто му казваш да си "е*е майката".

34.   "E всичко опира само до секс, привличат ми и много други неща в мъжете." ЩОМ НЕ Е САМО ДО СЕКСУАЛНОТО ПРИВЛИЧАНЕ, НАЙ ВЕРОЯТНО НАИСТИНА СИ ГЕЙ.

35.   Учудвам се на бг манталитета, че всички хомосексуални обичат да се праскат в газа тцтцтц аз съм гей и мен не ме кефи това аз обичам да праскам т.е. да сам активен а не пасивен. А това което те прави хомосекуален не е да правиш секс с мъж а да изпитваш романтични чувства към друг мъж да искаш да излизате заедно и да се влюбиш буквално в мъж, а не че си правил или ти се иска да правиш секс с мъж. Гледай планината Броук бак и ще ти стане малко по ясно за това какво се изпитва за да си гей! Между другото хора време е да се приеме, че хомосекуалноста е нещо съвсем нормлано в наши дни и това кой с кого си ляга не трябва да засенчва това какъв е даден човек и какъв характер има! :)

36.   и според мен "би" няма Би са тея, които отричат гейя в себе си, но си остават хомосексуални

38.   хеи кво ви става Бог ни е създал да бъдем мъже, а не педали един който е такъв значи, че Дявола го контролира, за да предотврати това единственото спасение да повярва в Бог и да го помоли да махне това не чистиво нещо

40.   Ами не се притеснявай и аз съм така, сигорно си БИ, но когато проваш с жена и с мъж ти ще прецениш какъв си.

41.   не си гей опитай със жена ше ти хареса

43.   Здравей!

Аз сьм 23 годишен младеж, който е от провинцията. Аз сьм
гей! Мога да ти помогна да си отговориш на този вьпрос, който теб те затруднява. Ти си бисексуален мьж, който харесва и двата пола, но повече харесва сексьт с мьцв.

46.   Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т. е., поисках си нещо почти невъзможно??? `??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги!!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо! ****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал! А после ще не кажеш какво е станало

47.   защо давате подобни съвети на момчето гей-в природата не съществува това е извтатено същество с повече женски хурмони! умират или сами или от спин хора моля ви погледнете живота и да не вярвате в господ все пак ние сме създадени за да се възпроизвеждаме да допринасяме за развитието и подновяването на света а не само да ядем да серем и да мрем дайте живот мъже вие се нуждаете от нежната полувинка от прекрасна гола нежна жена която да изпълни взичките ви прекрасни мечти да ви доставя невиждано удоволствие и от точно това чувство да се роди едно прекрасно дете което да бъде кръв от кръвта ви и товага може да сте горди че живота ви не еминал напразно когато погледнете жена си и детето си и прекрасното семейство което сте създали иначе цял живот ще ходите отритнати от всички на жените им е по лесно лесбийството се приема за знак на еротика и много нежност но да ви призная гнусно е да видиш как двама мъже се чукат прекалено сила се събира и отива към глуповатост :) сори но това е личното ми мнение не си заслужава да съсипвате живота си заради един кур вземете си вибратор ако неможете без нещо да ви седи в дупетата :) и си направете семейства

48.   Живей на МАХ като себе си! Пробвай всичко в този свят, не прави неща, които не ти харесват. И се забавлявай!

Имам гей в семесйтвото си, знам колко може да е ангажираща мисълта "а наш'те са как ще го приемат" Оттук мисля, че ви идва проблема с осъзнаването на сексуалността. Мннието на хората играе много лоша шега на свободната ни воля.

Това, че си девствен те обърква, нали? Не знаеш какво се случва. Моят роднина беше влюбен в момиче, а после първия му полов контакт е бил с мъж и оттогава не е бил с жена.
Няма приятел! Споделял е, че секса е много хубав, а някога ако реши да създава семейство, огава ще се замисли за някоя жена, защото пък вече е по-възрастен и иска, мисли за деца и т. н. Но си мисля, че дори да се ожени, няма да спре да си хойка с мъже, просто защото му е адски кеф!

Та... не му мисли какъв си, а си живей на МАХ.

Ние всички малко или много сме би и аз съм се възбуждала от друга жена. А чувствата после не се определят от пола, я! Любовта не пита какъв ти е половия орган ако открие твоята сродна душа!

Никакви ограничения и само напред с увереност и смелост!

50.   Аз имам същия проблем, но по време на маструбация, си мисля винаги повече за момчета, и много повече се възбуждам. ГЕЙ ли съм?

51.   Може да си си бисексуален, и аз съм като теб, обичам да си пъхам банани в задника, даже един пат са ме чукали отзад, аз съм чукал мъжки задници, спал съм и с жени над 40, а аз съм на 22. Щом ти носи удоволствие какво ти пука, просто го скрий от приятели и близки.

52.   Леле... колко много неосъзнати мъже има. Мога само да се радвам.
Аз съм гей и по всичко си личи че ние гейовете нарастваме със всеки изминал ден.

53.   Ето ви пример Фреди Меркюри бий сексуален човек с много възможности и много пари и все пак не може да се спаси от СПИН гейовете са доста застрашени от тази коварна болест има ли смисъл да се подлагате на риск а колкото тук прочето че гейовете ставали повече с времето напротив просто сега смеят да се показват повече а преди мислите ли че Тодор Живков би позволил подобно поведение морала е бил на толкова високо развнище че много са се крили и не са смеели да обявяват пред света че са гейове за да не отидат в Белене или някои дори са били убивани. Гей-я е човек с повече женски хурмони които го карат да се заглежда по мъже всичко е в мозъка но съм съгласна че Гей не се става то е заложено от раждането в хурмоните които се развиват всичко е Химия и Биология няма неосъзнат Гей просто има хора които вътрешно не искат да приемат мисълта по една или друга причина че в тялото им и ума им става нещо което не очакват че може да стане за жалост такива хора много трудно се вписват в обществото може би предрасъдаците ни са огромни спряло хомосексуалистите. Икрая на много от тях не е много позитивен за жалост. Реално погледнато немога да съдя никой това е природа и всеки след като не пречи на околните има право да живее както пожелае живота си стига да не паради прекалено с това и да няма такива паради и голи хора да се разхождат по улиците защото имам дете и както аз така и всики родители не биха искали да се зблускват децата им от малки с жива гола плът и подобни ексцесии.

54.   Да, всеки 2-ри казва крийте го, от приятелите си, но не е никак лесно. До кога това общество няма да може да приема тези хора, и до кога трябва да се крият. Някой може ли, да ми каже?

57.   Вие големи разбирачи какво се надпреварвате да давате съвети? ! Опитвали ли сте поне веднъж да бъдете със човек от вашия собствен пол? Знаете ли какво е да си гей? Имаше по нагоре коментар, че гей в природата няма!!! не знам коя овца го е написала, но е много зле. Има гейове и те не са лоши хора, не са по различни от хетерото. Така, че момче, ако ти е отредено да си гей не се плаши. Ще ти е трудно, но ако среянеш човека който да те подкрепя и разбира, човека който да те обича такъв какъвто си ще си много щастлив. Аз съм гей 100 %. Мога да ти кажа, че никога не съм спал с жена, няма и да спя. Привличат ме мъжете с тях се чувствам жив... пък остави хомофобите.

59.   Моята история е същатааа...

60.   Тва е ужасно, може да си мислиш така от порнографията която гледаш, не се подавай на тези си мисли преодолей ги, ако продължаваш да мислиш такива неща, просто не ги превръщай в реаланост. Гейщината е порок, като наркоманията и алкохолизма, само че в физиологичен аспект. Ако не успяваш да си намериш момиче и това те тревожи, върви на проститутка и ще разбереш какъв си.

61.   Точно на проститутка недей да ходиш, защото няма да ти хареса и е по-сигурно да залитнеш към мъже.

1-50 от 92