Споделена история от Секс и интимност

Наистина ли има такива мъже ?
Здравейте. Жена съм на 25 години. Предварително казвам. че историята не е измислена. а е напълно реална и се интересувам да разбера отговора на своя въпрос. Преди около година се запознах с мъж в интернет и той пожела да се видим и да бъда с токчета. Видяхме се и видях. че е шматка и ме покани в тях и се съгласих. защото знаех. че няма нищо да стане. Помоли се само да ми ближе стъпалата и токчетата и аз се навих и накрая ми даде 300лв. Казах му. че не съм проститутка. а той каза. че знае и. че просто си е платил за удоволствието. Показа ми пениса си който беше около 12см. Каза. че не иска да правим секс. защото свършвал за 2 минути и му бил малък и досегашните му гаджета не са били доволни. Пита ме дали искам да имаме връзка и да живея в тях и ми каза. че мога да правя секс с други мъже с големи достойнства. но без да имам чувства. Каза. че бившата ми ходела по дискотеки и се връщала с някой мъж и правела секс с него в хола докато той спи в съседната стая. Каза. че няма против. защото иска жена му да е задоволена и щастлива и той не може да й даде вагинален оргазъм. На него му стигало да ближе стъпала и да ближе клитор колкото да свърши и край. Живее си при него. Дава й джобни. Аз отказах. Исках истински мъж който ще държи на мен. а няма да ме кара да ходя да правя секс с чуждите мъже. Блокирах го. Онзи ден му писах да видя какво става с него и каза. че си има сериозна приятелка и ми прати техни снимки и каза. че тя си прави секс всяка седмица с някого и е щастлива и си живеят заедно. Дори на тяхната спалня е спала с друг и той си е мълчал. Сподели ми. че са ходили на вечеря с още няколко такива двойки и имало други мъже като него. но аз съм на мнението. че само той е такъв перко и нещо не е в ред тоя мъж. Въпросът ми е има ли сред вас такива мъже? На какво мнение сте? Познавате ли и вие такива хора? Казвам му. че това не е нормално което прави и. че жена му трябва да е само негова ама той вика. че една жена без секс не може. а той не можел да ебе. Казах му с вибратор. но той вика. че си било друго с пенис. Не знам той ли е лудия или аз нещо съм старомодна и не ги разбирам тези неща?

Коментари

1.   Отговарям ти на въпроса - да, има извратени хора и мъже и жени. Във времето в което живеем такива неща се толерират така, че те присъстват. Дали това е нещо добро и правилно? Не разбира се.

4.   Този мъж е страшно странен, прекрати контакти с него. Впрочем обърни внимание на грамотността си, малко си личи защо излизаш с такива мъже? Първо чат във фейсбук след това от първата среща бам в тях. Не само мъжа не е наред.

5.   Кажи му да отиде на психолог.

6.   Не знам как се занимаваш още с него. Да не би защото е по-различен от останалите?

7.   На пръв поглед изглежда като разкрепостен мъж и сигурно някои жени, на които мъжете им са зле в леглото, си мечтаят да имат такъв избор. В същото време обаче, смятам, че има психически отклонения. Това с лизането на стъпалата и токчетата е странен фетиш. Прилича на някакъв прикрит гей, но може и да не е. Просто, ако се консултираш с психиатър, ще ти даде по-точни предположения. На мен ми се е случвало също да се запозная с някой в нета и да се видим у тях и да е луд като този. Той пък по едно време почна да ми разправя, че правил секс с майка си, бил я забременил и тя направила аборт. Разправяше, че иска да имаме бебе, че ще направи пак и на майка си и ще си бутаме заедно количките. Аз го приемах като идиотска шега, но истината е, че на тея хора им има нещо. Ще пусна и аз тема за това.

8.   Абе я го зарежи тоя куку. Нали знаеш, сега лудите не ги прибират в лудница, даже ги толерират. Но това не значи, че са нормални. Даже са опасни. Бегинг!!!

9.   Абе я го зарежи тоя куку. Нали знаеш, сега лудите не ги прибират в лудница, даже ги толерират. Но това не значи, че са нормални. Даже са опасни. Бегинг!!!

10.   Има. Аз съм мъж на 31 и се споделям от части желанията на "приятеля" ти. Е, може би в по малка степен защото едва ли ще позволя да си води гаджетата в у нас в хола :)

11.   Ааааа, ти си същата с точките!

12.   Всъщност това, което не ти е казала, че той е cuckold. Това е форма на мазохизъм, при която унижението, че жена ти се чука с друг мъж ти доставя удоволствие. Размерът на пениса му няма никакво значение, той търси унижението. Хора - всякакви, вероятно ще се намери такава, която да му даде каквото иска.

13.   Този е някакъв малоумник. Има психически проблеми, затова е зле с ерекциите и със секса. Моят пенис е 14 см, тоест само с 2 см повече от пениса на тоя въпросен „мъж“, но си работи качествено и продължително. Ако този имаше акъл, щеше да знае, че 12 см са си доста. Но той си е навил, че „не може“, направил си е т. нар. „ноцебо“ ефект и сам си е преебал живота. А ти как отиде от първа среща в дома му? Ами ако те беше изнасилил? Ами ако те чакаха още 10 мъже и те бяха потрошили от ебане? Ти тъпа ли си бе, момиче? Ще ходиш в дома на непознат на първа среща? Ами ако те беше убил??

14.   Определено споделям мнението ти, че това не е нормално. Но да ти лижат краката и да получаваш 300лв хич не е лошо :D

15.   До авторката. Естествено че има такива мъже - комплекса на малкия пенис.
Други пък избиват комплекса на големия пенис.
Генетично е заложено на всеки мъж колко ще му порасне и каквото и да прави по голям няма да порасне без операция или медикаменти.
То проблема не е толко че му е малък пениса, проблема е че трупа комплекси заради това и не се чувства пълноценен и става кофти човек.
Такъв е несъвъшен живота, на едни са им голями на други малки.
Търси този който ще те обича, няма да те остави и ще има отношение към теб, а и с 12 сантиметра също може да те направи мама и да имате щастливо семейство.
Всеки сам си кове съдбата с кой, къде, защо.
Р.

16.   Въпроса е защо има жени като теб, да си вземат 300-те лева.
А при него е отклонение, куколд се нарича. Но както казва Фройд единственото ненормално нещо е липсата на желание за секс. С което аз не съм съгласен, но това е друга тема

17.   Извадила си голям късмет, авторке! А ако не беше любител на краката и токчетата, а садист, а? Сама с непознат в апартамента му, без никой да знае къде си? А за самия човек, колкото и да е свестен (не изключвам и да е така), цялата тази извратена история с лизането много скоро ще ти омръзне. За да питаш тук как да постъпиш, значи се колебаеш. Предполагам си мислиш, че всяка сутрин ще намираш по 300 лв. на нощното шкафче, а същевремено ще си развяваш байряка с който ти падне. Това са напразни мечти. Хора с разцентровано мислене - като въпросния куку - обикновено са с тежки личностни разстройства. Ти все още не познаваш добре човека, но, повярвай ми, там някъде нещо дълбоко не е наред. Не влизай в подобна игра, не се знае как ще свърши всичко, а и ти си прекалено млада, за да отиграеш ситуацията. По-добре бягай! На твое място бих се страхувала и то сериозно.

18.   "***Исках истински мъж** който ще държи на мен. а няма да ме кара да ходя да правя секс с чуждите мъже. **Блокирах го** **Онзи ден му писах да видя какво става с него и каза***. "

.... сериозно?

19.   Той има дълбоки душени комплекси. Жалко е!
ж

20.   Тоя според мен не е нормален психически

21.   Този човек е сбъркан,но ти не по-малко,явно си търсила секс,сега и веднага,щом си отишла в жилището му на първа среща,я си признай !!!

22.   Към авторката. При мен нещата са сходни. Имам връзка с жена, която ми позволява интимни отношения, но без да прониквам в нея. Казва ми, че точно това има кой да го прави, но изпитва нужда например да целувам краката й или да й доставям орално удоволствие.

23.   Не разбирам... Човекът ясно е заявил сексуалните си предпочитания и нито се е опитал да ги налага, нито да насилва някого. И всички веднага го изкарахте "куку", "ненормалник" и т. н. Аз адмирирам това, един човек да знае какво точно търси и да го търси, докато го намери. И на никой от нас не му влиза в работата какво правят другите в спалнята си. Явно има и жени, които търсят точно такива мъже. И след като предпочитанията се стиковат, всички заживяват щастливо. Абсолютно сигурен съм, че всеки един от нас има по някое сексуално предпочитание, което е извън общоприетите, но при положение, че не го налагаме на никой, това не ни прави "ненормалници".