Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не обича секса...
Здравейте,
За първи път ми се случва такова нещо и не знам как да си го обясня.

Приятелката ми е на 23 години и твърди, че не обича секса. Правили сме секс само веднъж и то защото бяхме пили, дори не знам как я "излъгах" така да се нарече. След това тя си настоява за своето, че не обича да прави секс и това не е най-важното. Аз и обяснявам, че наистина секса не е най-важното, но една връзка без секс - просто е невъзможна. Вече се виждаме все по-рядко, но въпреки всичко тя мисли, че сме заедно.

Аз не настоявам за секс, поради причината, че си имам достатъчно приятелки, които ми дават това, от което имам нужда. В последно време пак се опитах да я предразположа за секс, но отново отказа.
Не знам какво да я правя. :)

Коментари

1.   Казваш и довиждане:) Няма живот без секс:(

3.   Покажи и, че ще те загуби и, че и други жени те желаят и тя ще се усети, че ще те загуби и може да се промени!:) Успех!!!

4.   Абе, човек... Не знам дали не те прави на луд... Няма жена, която да не иска или да не обича секс. Може да е имала проблеми, като малка не знам ти познаваш ли я добре? Подпитай дали не е била жертва на насилие, което да и е докарало посттравматичен стрес. Няма как да е иначе.

5.   От Автора:
Ами и аз първоначално мислех, че ме прави на луд, но се оказва, че не е така.
Питал съм я, за проблеми, такива неща. Отрича.
Просто казва, че още първия път като е правила секс не й харесало. Пробвала е после още 2-3 пъти с други и пак така.

И както каза някой по-горе - няма живот без секс - това не е връзка. Се оставих по течението... аз си имам други - тя ако се съвземе може и да се получи нещо, ако не..здраве да е.

6.   Според мен е фригидна. Нищо няма да се получи!

7.   При мен е обратното аз много харесвам секса но приятеля ми смята че не е толкова важен, ако зависеше от мен всеки ден щях да правя секс, но не мога да го накарам и така си правим секс веднъж на две седмици, че понякога отива и месец.

8.   Не се притеснявай. И моята приятелка не иска да правим секс, защото се притеснява от родителите си а рядко се случва да сме сами! Хората са казали:
-Секса е за слава, а чекията за удвоствие!

9.   До номер 7: Лелеееееее, защо не те познавам! хи-хи-хи-хи-хи

10.   Имам такава приятелка, която до скоро не обичаше секса. При нея проблемът беше точно това. Първият път просто не е била готова и оттогава го беше намразила. Но след години попадна на добър партньор и сексът започна много да й харесва. Според мен трябва да я предразположиш най-вече с френска любов. Но има вероятност и наистина да е фригидна, което вече е лошо... Поговорете си сериозно.

11.   Ами имам самочувствието на добър любовник. :))
Знам как да я предразположа и прочие, но при нея просто не върви и това си е.

12.   Еми виж сега... аз съм момиче на 18.. имам си приятел малко повече от месец но не сме правили нищо, защото аз не се чувствам готова и не искам да бързам.. ще оставя нещата така все още.. но има и друга причина поради която да не искам... ще кажа същото като номер 4.. аз станах жертва на насилие.. беше нещо ужасно и сега ме е страх понякога дори когато някой непознат се доближи до мен.. много ми повлия това... така че според мен по-добре поговори с нея.. накарай я да ти има доверие.. може и да се получи.. ;]] успех от мен

13.   Знаеш ли, според мен изобщо не я заслужаваш, не заслужаваш да ти се отдаде, ако толкова искаше да си именно с нея, нямаше да имаш други приятелки, от които да си получаваш секса, а просто щеше да си по- търпелив с приятелката си и да успееш да я накараш да ти се довери. Между другото на мен секса с моя приятел не ми доставя особено голямо удоволствие, но го правя, когато и където го поиска, защото го обичам безумно много. На теб просто не ти пука за въпросното момиче, това е истината. Ако ти пукаше нямаше да правиш такива "тя ако се съвземе може и да се получи нещо, ако не..здраве да е" ТЪПИ коментари.

14.   Имам много жени,които не обичат секса.За нас не е толкова приятно,колкото за вас-мъжете,толкова ли сте повърхностни,че всичко ви се върти около секса....Не мога да повярвам...Особено номер 1.....

15.   Здравейте!Искам да кажа нещо много важно на всички същества от женски пол!Защо си мислите,че мъжете прибягват до изневяра,ако не им върви секса с приятелката?(гаджето,съпругата,половинката-както щете!)Изневеряват не защото са помияри,прасета,боклуци(все епитети,дадени от оскърбени дами),а защото просто така са устроени анатомично и физеологично!АКО ДЪЛГО ДЪРЖАТ В СЕБЕ СИ СЕМЕТО СИ И НЕ ГО ИЗКАРВАТ,ТЕ щЕ СЕ РАЗБОЛЕЯТ!Увреждат тестисите си,а за простатата да не говорим!

Една средно интелигентна жена би трябвало да е наясно с тези неща,както и с едно друго нещо:след секс,мили жени,не заспиваме защото сме взели своето и сме ви употребили,а защото отделяме след оргазъм окситоцин!Това последното за непосветените е едно хормонче,отделено несъзнателно!Така че-нищо лично и при желанието за секс,и при сладкото задрямване!Това не са наши хитрини,а ПРИРОДА!Точка по въпроса!

Във вашата женска природа секса не е важен и можете да минете и без него,това е ясно!Но имайте впредвид,че ако държите на един мъж и само искате от него,то трябва и да дадете!СЕКС!Дори да сте с неземна красота,дори да получавате от мъжа ласки,внимание,обич,нежност,пари(ах,тези проклети пари),въобще тои да е принцът за вас,ако не му давате секса,който иска-в един момент ще заварите стаята си празна,багажът му ще липсва,а на нощното шкафче ще има бележка(какво ще е написано,не знам!

Моята приятелка ми даде девственоста си,но с цената на адски мъки!Докато я убедя,че не съм касапин,а възбуден мъж,докато е под мен,изхабих милиони нервни клетки и направих оборот на аптеката заради закупуването на успокоителни!Но и до ден днешен в леглото тя е кръгла нула!Обичам я много,но онзи ден се скарахме и и казах хубаво да си помисли иска ли да ми помогне в разрешаването на този проблем,или да си остане сама!Защото всичко си има граница,а във "всичко" се включва и моето търпение! Ако остане бездушна и не направи усилие,ще я зарежа!И тя няма да има право да ме упрекне!

16.   И аз съм В клуба на незадоволените . Не знам как ще приключи всичко за сега се опитваме и така 4 години. Може просто да не си допадаме неосъзнато незнам ,ама е голямо сдухване. мъж 30

17.   НЕ знам какво правиш още с това момиче ???
Сексът е много важен за една връзка !!!

18.   Аз съм жена, обичам секса и № 15 е много прав. Колкото и да е добра една връзка, без добър секс тя рано или късно е обречена.

19.   КЪМ № 15
Какво ще рече това да направи "УСИЛИЯ "
ДА"насилваш"АМИ ,ЧЕ ТЯ Е ГОЛА ВОДА ,извинявай за грубия израз !!! Моят мъж затова ще си хване капата и ще отиде при "ДРУГА ".
Заради такива твоята жена ,мъжете си имат любовници !!!
14 г. сме заедно и аз като се разболея и се чувствам отпаднала му казвам, бъди инициатор, НЕ ОТГОВАРЯ ТОЙ , АЗ СЛЕД КАТО НЕ СИ ДОБРЕ ,НЕ МОГА ДА ТЕ НАСИЛВАМ !!!
СЛЕД КАТО НЕ ТЕ УСЕЩАМ, МИ СПАДА !!!
А ЗА ТЕЗИ МЪЖЕ ПРОДЪЛЖАВА ТОЙ, КОИТО СИ ИСКАТ ПО- ПРИНЦИП " ДАЙ ГЪЗА",АЗ НЕ СЪМ ОТ ТЯХ !!!
Трябва да има ВЗАИМНОСТ !!!

20.   Здравейте, не очаквах и аз да се включа в темата но уви. Имам приятелка от повече от 4 г. Докато бяхме на голямо разсотяне един от друг и се виждахме много рядко, ние правихме страхотен секс. Но 1 година след това се събрахме и страста й всякаш изчезна към мен. Имали сме стотици разговори и все нищо.
Не казвам че ме лишава от секс, но тя ляга по корем и така докато "свърша" ( за което после много ми е кофти) Искаме дете да имаме, но нещата са си пак по старо му. Не знам какво да правя...
Дайте ми съвет

21.   Мислех, че вече няма такива жени...

22.   Има, има. И при мен е същия проблем. От 1 година и 2 месеца сме заедно, а от 9 месеца не сме правили секс. Казва или по - точно подразбирам от думите й, че я е страх от това да не забременее. Като си помисля, пък, от друга страна започвам да се притеснявам да не бъде причината в това, че има сексуални влечения към друг мъж или дори да ми изневерява и да ме мами. Опитвам се да я разбирам, ако причината е в това, което тя казва. Имам търпение към нея, но ако се окаже, че ме е лъгала няма да имам друг избор освен да я оставя!

24.   Попринцип рядко има хора който не обичат секса.. Все пак тя е на 23, не е като да сте на по 14-15 и нея да я е страх. Явно има някаква причина, може да се е случило нещо преди в миналото и след което да не иска да прави секс... Поговори с нея и всичко ще се оправи, покажи и че ти си човека, който ще я изслуша и разбере най-добре и не настоявявай чак толкова, ако искаш да я задържиш с теб. Да вярно всеки с нуждите си, но все пак първо разбери каква е причината, пък тогава действай :))) Аа.. "относно приятелки, които ми дават това, от което имам нужда." .. това не е много хубаво и на нея няма да и стане приятно ако разбере ...

25.   Има нещо вярно в думите на номер 15! Историята ми е подобна на номер 20 и моята няма желание за секс вече, ако аз не си искам ше правим секс 2 пъти месечно сигорно. Обичам я много, но започнах да се заглеждам по други жени вече. Колкото до автора, тва си е направо мъчение твоето брат :) добре че си имаш приятелки :)

26.   Абе вие мъже запитали ли сте се защо жените не искат секс. Толкова е просто-защото не изпитват удоволствие от него. И причината сте сигурно вие. Да вие-дето се биете в гърдите, че сте големи мъжкари. Няма фригидни жени-има само некадърни мъже. Слушайте сексолозите, които казват, че всички жени са оргазмични(т. е. -могат да изпитват оргазъм)Плюс това четете статии, че при жените на по-късен етап се отключва сексуалността. Е-разбира се колкото по-рано-толкова по-добре-но ние жените сме различни и не всяка се отпуща. Трябва да и покажете, че секса е приятно удоволствие-а не задължение. Тогава тя сама ще ви търси и колкото сте по-добри толкова повече ще иска секс.

27.   до 26 - не си 100% права. Аз познавам асексуални жени (дори собствената ми сестра е сред тях), които нямат нужда от секс и не искат просто. Тези жени дори и не мастурбират. Сексът в наше време е станал много важна тема, но няма ненормално нещо в сексуалността на човека - включително и неговата асексуалност.
Ако приятелката ти мастурбира редовно, вината е в мъжа, но ако няма и тази нужда, няма сексуален нагон и потребности - то вина няма, тя е просто асексуална и или избираш връзка и живот без сексуалност, или късаш.
Фригидни жени има, според мен. При определени обстоятелства (стрес, след оволация и т. н. ) и аз не изпитвам нормалното удоволствие от секс и не мога да свърша, независимо от всичко. Може би тези жени се чувстват винаги така, имат някакъв психически или физически проблем. Разбира се, и от партъорът зависи, но пък да се отказва изцяло секс с партъора???? Това не е фригидност, а асексуалност

28.   Здравейте, знам че е минало много време от както е писано тук за последно, но нямам идея как да си направя своя тема и т. н. Аз съм момиче на 22 години. Водя полов живот от 18 годишна. Била съм с четирима като включвам и сегашния си приятел. С него ми е било най-хубаво. И все още ми е (когато успее да ме предума да го направим). Откакто се помня не обичам да прая секс и го правя найстина рядко, а ми се случва до 2-3 пати годишно да мастурбирам (когато ни се налага да сме разделени за по-дълго). Приятеля ми вече започна да се сърди и да си мисли, че имам друг (а не е така, дори не поглеждам към други). Моля посъветваите ме какво да правя, за да се промени това, защото чувствам, че много скоро ще си потърси на друго място това, което му липсва. Опитвала съм да бъда с него без да го искам найстина, така че той да е доволен, но се чувствам все едно ме изнасилват (а той е найстина нежен).

29.   28, имаш сериозен проблем, особено ако имаш ти нужда от секс, а ти имаш, щом си матурбирала все пак.

Първо - виж дали причините са в стрес, недоспиване, недояждане.
Ако правиш диети, спри. Наспи се добре.
Може и да ти е омръзнало момчето, почни да предприемаш сама разни неща, както и той да излиза и сам.
Като се приберете, ще имате много за разказване и споделяне.
Сподели и с него, че от известно време нещо не върви при теб, измислете си някакво разнообразие. Откога не сте се натискали в пейка, не сте излизали само двамата?
Карате ли се?
Оправи тези неща първо.

Друго - купи си някакъв лубрикант и го помоли да те помасажира преди любовен акт. Няма начин да не реагираш чисто физиологически с лека възбуда и поне няма да се чувстваш изнасилена, няма и да те боли така! Не спирай обаче с опитите, апетитът идва понякога с яденето.
Създавай си за теб отпускаща атмосфера и се откъсни от идеята за оргазъм, за „ох, пак секс“.
Например какво бих направила аз?
Бих си купила сатенено спално бельо, което да се плъзга по кожата, ароматно масло за масаж и лубрикант, бих пуснала класическа или друга музика (амбиенте, заглушено латино, нещо тихичко и еротично) и бих подканила приятеля си за масаж, първо аз него, но после ще го помоля той да ме масажира, стигайки и до долу. Наслади се. Не мисли за секса, а за това, че си на СПА да кажем, че ще получиш чудесен масаж. Представи си, че няма да правиш секс, а той просто ще масажира с пениса си намазаната ти с лубрикант женственост, отпусни се, наслади се на масажа, на единението и не мисли нито за оргазми, нито за задоволяваници - нека останеш само ти и човекът до теб, и масажът! Не, това не е гол секс, чукане - представи си, че е просто масаж. Отпусни се, отпусни мускулите си долу и затвори очи.
Забрави за всички дефекти на тялото си, за проблемите и се отпусни. това е!
Ако друго ти харесва, направи друго. Това е мой начин.
Можеш да си направиш вечер на порното, да си забравиш прашките у вас, когато сте излезнали на дискотека и да го подлудиш с къса пола без нищо долу.
Друго - осъвършенствай техниката си за орана любов. 70% от мъжете желаят повече орална. Така се измъкваш по много галантен начин!

Успех и не спирай да се опитваш, ако го обичаш.
Апетитът идва с яденето!

30.   - Че имам нужда от секс, имам, но много по-рядко от приятеля ми.
-Преумора, стрес и недоспиване в изонилие (трудно ми е да искам да правим нещо, като знам че на другия ден съм на работа цял ден, и на другия, и на по-другия... ).
-Със сигурност не ми е омръзнал.. и с бивжите ми е било същото, дори по-зле.
-Никога не сме се натискали по пеиките и т. н. :), не излизаме на диско (той не обича, едвам го предумвам да излезем на механа понякога).
-Караме се понякога като всяка двойка, но не е нищо серйозно. Тези неща найстина имат значение, но аз не съм била мниго по-активна от сега.
- Рядко правим груб секс, по-скоро е леко, бавно, нежно, за това е странно и тъпо да се чувствам зле (като че ме изнасилват), особено пък след като той никога не ви направил нещо ако не искам.

Много ти благодаря за съветите, послушах ги и найстина беше много по-добре.

32.   Спокойно мойта приятелка преди искаше да правим секс а сега не иска като започнем да си играем запо4ва да употребява фрази като остави ме намира, спри се и махай се много е груба.... дори не ме целува с език освен някой път. не знам защо е така.. има ли момчета с такива приятелки.. предполагам съм единствен но знам ли може да има някой като мен

33.   32, ужас! Отгоре на всичко така се изразяваш, сякаш ти си виновен и ненормален. Мога да ти кажа. че тя не е нормална. Жена съм, но ти казвам - зарежи я!

34.   Може да има някакъв проблем може да я боли има много варианти няма човек който да не обича секса това е най хубавото в живота

35.   Може да има някакъв проблем може да я боли има много варианти няма човек който да не обича секса това е най хубавото в живота

36.   Темите са толкова забавни за четене :Д

-Death_Blade ^

37.   Жени дето ги разправят такива лъжат и 100% или вече го правят с някой/я друг/а, или имат такова намерение/влечение. Като ми го направят тоя номер винаги ги хващам, че са били на гости на други момчета през периода, в който още уж ходиме, не питайте какъв късмет имам с налучкване на пароли и проследяване на телефонни обаждания, но Винаги ги хващам, повдигам въпроса и ако не си каже истината яде шамарите, после си казва така и така, ае! Трябва да се търси взаимно разбиране и открити отношения, не номера от типа "аз не правя секс" щото учените като и порноиднустрията друго са доказали , а асексуалните са едва 1-2% от населението (става дума за наистина побъркани). Коментарите по моя ако има такива ги спестете щото опита и подхода на всеки с всеки е различен ;)

38.   Добре. Имам въпрос към всички жени. Ако причината за НЕправенето на секс са некадърните мъже, те какво да правя с такива кадърни жени. Щом тя смята, че приятеля и не го бива и не му предлага решение на проблема (защото винаги има такова) той какво се очаква да направи, да стои и да чака. По-скоро смятам, че и той трябва да изтъкне проблемите и, и да си бие камшика към някоя също толкова некадърна като него ( дори и да смятате че некадърна жена няма). Така че пич ти си в кофти ситуация и решението е да и покажеш че имаш нужда от секс. Пък като не става в крайна сметка тя не е последната на света.

39.   „Добре. Имам въпрос към всички жени. Ако причината за НЕправенето на секс са некадърните мъже, те какво да правя с такива кадърни жени“

Много просто - намери си друга жена, с която да ти е добре. Определено има много жени, които са зле в секса. Като жена го казвам. Имам приятелки, за които сексът се изчерпва в това да се съблече и да легне по гръб. Ако не я боли главата. А иначе - пушат по 2 кутии цигари на ден, за да са слаби и хубави. Не разбирам - за какво ви е да сте слаби, когато не правите секс...

40.   Опитай се да я убедиш. Просто и говори повече и така. Кажи и е ако не опитате, няма да знаете какво е било могло да бъде или нещо такова. Просто бъди по- настоятелен. Повтаряй и го постоянно. А вие правите ли орална попринцип? И ако все пак тя е твърда и категорична- ти трябва да уважиш решението и. Успех :)

41.   ами да явно е срещано доста това явление. В началото на връзката - голяма любов големи страсти... и ве4е след време, когато жената се убеди 4е е вербувала мъжът и получава това което иска от него... : секса угасва.... тогава какво правим освен компромиси и самозадоволяване... нали има обич... би трябвало де се изразява и със секс донякъде, а не три пъти в месеца и то... с голям зор.... като не ти прави кеф не се стискай кажи си!!!!

42.   аз имам същият проблем с моята приятелка само, че не искам и няма да изневеря на приятелката си защото много я обичам, ще се опитам да я разубедя и да разбере, че наистина имам нужда от секс и да започнем да го правим редовно, но ако не иска може би ще трябва да се разделим защото не искам да я лъжа и да и изневерявам зад гърба и! БЕЗ СЕКС НЯМА ВРЪЗКА!!!

43.   Кажете на приятелките си положителните ефекти от секса които са хииииляди-че се отслабва, че се отделя хормон който ги прави щастливи и спокойни, ще хората които редовно правят секс са концентрирани и работят много по успешно... Намалява риска от сърдечно-съдови заболявания, подобрява съня, регулира менструацията, понижава стреса, вдига самочувствието, По време на секс жените произвеждат хормонът естроген, който ги прави по красиви (косата – по-лъскава, кожата – по-гладка и мека) има и още :)

44.   Темата е на повече от четири години. Той отдавна е зарязал тази приятелка. Сигурно е щастливо женен с две деца.
А що се отнася до секса, аз го обожавам! Но това явно е генетично или нещо в характера. Възпитавана съм много строго инак още на 16 щях да се разделя с девствеността си. Разделих се с нея на 20, а на 22 забременях и родих. Женена съм много щастливо за мъж, който обожавам и правим дори сега след 14 години брак невероятен секс. Но е важно и физическото привличане. няма ли такова, няма секс.

45.   И аз обожавам секса... а съм възпитана в консервативно семейство, на 19 и половина ми беше за пръв път -с мъжа ми, след една год се оженихме... и така вече 24 г. Имало е и възходи и по-умрели периоди, но като цяло секса си върви. Всичко е химия... и изкуство, за да поддържаш огъня жив.

48.   Как може да се изказвате така неподготвени, знаете 2 термина- фригидност и асексуалност и вече всички са, или фригидни, или асексуални, или насилени в миналото. Не е така. Аз съм жена на 26 и не обичам секса. Не съм нито фригидна, нито асексуална, нито съм била изнасилена. Секса го смятам за задължение, иначе мастурбирам по няколко пъти на ден за удоволствие. Оргазъм с мъж не съм получавала. Общо взето не се възбуждам от чужд човек, само от себе си. Дори като правя секс, опитвам да гледам само тялото си и да се пипам сама, защото не ми доставя удоволствие да гледам косматите мъже, с неоформени тела, а и да са оформени пак не виждам нищо интересно, или секси. За свирки да не говорим, много мразя, въпреки че съм правила. Пак е било зорлян. Е да при лизане съм свършвала, но не всеки мъж лиже, а има и такива които лижат доста зле. Съвет на мъже като теб мога да дам, пробвай един път да я лижеш само и с пръсти в същото време да я задоволиш, без да искаш нищо в замяна да видим дали ще и хареса.

49.   48, не се притеснявай...и за теб има понятие и термин АВТОСЕКСУАЛНОСТ...характерна е за нарцистични личности. Ти не страдаш от това, само горкичкият ти съпруг ако е нормален мъж, не автосексуален като теб

50.   49, едва ли е само автосексуалността... Страдам дотолкова, доколкото обществото го налага, че трябва хората да са по двойки. И сексът е най-нашумялата тема в 21 век, всички песни са за секс, всяка статия е за секс, във всеки филм има сексуални сцени и т. н. В един момент няма как да не се почувстваш сбъркан от цялата работа, че на теб не ти харесва, а хората толкова го превъзнасят. И за съпруг и дума да не става! Много рядко ползвам мъж и то за кратко, както написах по задължение. Например когато харесам някой много и той мен много и е адски настоятелен. Аз изобщо не го искам, но той не разбира за какво става въпрос и го правя по задължение общо взето. След което после изпитвам отвращение към въпросният субект.
от 48

51.   Ами в 21 век точно като жена имаш всякакви свободи. Никой не е казал, че трябвало да сме в двойка - пълно е с хора, живеещи сами по други причини. Да ти имам и проблемите.... за мъж е трудно, ти дори деца можеш да имаш и така нататък. Мисля, чр нямаш проблем, но сама си късогледа, обвинявайки хората в ограниченост - ти като си автосексуална не значи, че няма и асексуални, и фригидни хора. Това също е вид сексуалност. Важно е само да не мъчим другите и да живеем както си искаме без да сме товар за тях. Като си асексуална да кажем или фригидна, но ИСКАШ да живееш с мъж като съпруга, си длъжна поне усилия да сториш, за да се промениш или му дай свобода да се раздели или да има други жени.
Виновни са партньорите до толкова, че ако проблемът е бил налице от самото начало не е трябвало да създават семейство с такава жена или мъж. Трябва да си пасвате. Ако двама автосексуални например живеят заедно е ОК, двама хомосексуални, двама асексуални, двама фригидни...., но да ЛЪЖИШ и да се преструваш, за да вържиш мъжленце и после да превръщаш в ад живота на хората не е решение.

52.   Не знам за кого говориш, но аз не превръщам ничий живот в ад. Просто като преспя с мъжа, не си вдигам телефона никога повече. И той е бил наясно с това, понеже ме е вкарал в леглото с 3000 зора. Пак казвам за съпрузи и връзки не се интересувам изобщо.

53.   Аз съм момиче на 17 години и съм девствена и ще си остана поне до 20

54.   52, не говоря лично за теб, а по принцип. Сайтът не се върти около теб, а темата е за приятелка (връзка! ), в която единият не е сексуален и нищим тук причини възможни. Ти казваш, че хората са ограничени едва ли не, защото имали две думи „фригидност“ и „асексуалност“, описваш своята си сексуалност - ето ти още една думичка „автосексуалност“ (нарцизъм) и аз просто обобщих, че всяка форма на сексуалност (несексуалност) е ОК, докато човек не живее във връзка или е във връзка с подобен индивид, но не се преструва, лъже и заблуждава, за да върже някого в брак/връзка. Не говоря за теб, разбира се, ти си чудесен пример на честен и достоен начин на живот с автосексуалност.
Едно обаче не мога да разбера - защо изобщо се занимаваш с мъже? За какво са ти?
Защо ТЕ се занимават с теб е ясно - интересна си им, защото мъжете са ловци, а ти си предизвикателство. При тях тестостеронът ги кара да тичат зад всяка фуста, а колкото по-трудно, толкова по-интересно :) Честно казано не им завиждам. Има толкова по-важни неща от това непрекъснато нещо в теб да те кара да сканираш задници, бедра, цици.

55.   "Аз не настоявам за секс, поради причината, че си имам достатъчно приятелки, които ми дават това, от което имам нужда. "
Ами ти просто пиятелка (гадже) НЯМАШ! Имашняколко сексуални партньорки и едно, която ти е другарче, ама си мисли, че ти е гадже. А ти такова, де факто НЯМАШ!