Споделена история от Секс и интимност

Имам ли право да искам още?
Правихме анален секс с приятелката ми сравнително често спряхме за известно време наскоро опитахме пак-пълна катастрофа. Каза ми че не иска повече. На нея отсъствието на анален секс не й пречи защото го правеше заради мен, но това почва да ме дразни защото познавам хора чиито гаджета редовно им дават отзад а аз няколко месеца вече стоя на сухо. Според вас липсата на анален секс може ли да навреди на връзката ни и имам ли право да искам разнообразие в секса?

Коментари

1.   Дай и на нея да ти го вкара отзад като си толкова отворен... да пробваш как е.

2.   Сексът е за двама. Ако не и харесва ти си насилник тогава. Ако тя е ок, продават лубриканти с обезболяващ ефект.

4.   Брат, 90% от жените не дават отзад дори и 1 път. Ти поне си пробвал. Ние какво да кажем?

7.   Сексът трябва да носи удоволствие и на двамата. Ако на единият нещо не му харесва-ами не го правите и това е. Така, че щом мацката е казала, че не и е кеф, ами забравяш. Другото вече си е насилие. А ако е принудиш на сила да прави нещо, което не иска гаранция, че скоро изобщо ще те отреже. И тогава сексът ще ти е само мираж. Така, че примири се и правете неща, които харесвате и двамата.

8.   Ти си поредния неблагодарник! Този секс е вреден и болезнен за една жена! Жертвала,се е дала ти е опитал си. Какво толкова настояваш ? Даже ще и направиш услуга ако я оставиш, ти НЕ Я обичаш. Ако я обичаше щеше да те е грижа ТЯ какво иска... За мен не е нормално, да знаеш че не обича този вид секс, а ти да продължаваш? Не я натискай защото може ТЯ да те остави..

9.   Не е толкова страшен този секс, колкото го изкарват някои тука. Но трябва да я предразположиш и да се погрижиш за нея, за да й е приятно. И мен ме притесняваше, но се събрах с човек, който много си пада и се навих. Заради идеята и това, че знам колко го кефи, почна да ми харесва и да даже да ми се ще.

Ако обаче въпреки всичко тя отказва, трябва да се замислиш колко е важно за теб това нещо да присъства в отношенията ви. Насилването няма да доведе до нищо добро. Ако не се чувстваш щастлив и задоволен без този тип секс, може би трябва да се разделите и да потърсиш съвместим партньор.