Споделена история от Секс и интимност

Клитора ми е по-голям
Притеснявам се защото клитора ми е по голям и дали мъжете ше се загледат в това :? :С

Коментари

1-50 от 145

1.   Мъж съм. Аз лично много заглеждам такива жени... просто ми харесва. :)
Споко, това не е повод да се притесняваш. Дори обратното.
Имах подобни притеснения относно пениса си, проблемът ми е че ми липсва на места пигментацията на кожата... сещате ли се, бели петънца..далматинец :)))) И да ви кажа на жените им е много интересно даже, харесва им.

2.   На някои мъже това им допада, както на мен например, жема ми има такъв и ми харесва да го смучкам, нищо че като клекне да пишка на някоя поляна и мравките се качват по клитора и :))))))

4.   По-голям от какво? Не... Не се бъзикам, ако е по-голям от чурка вече е проблем... Пояснявай моето момиче...

5.   В това няма лошо...напротив....възбужда повече.

6.   Мацонка, и аз имам същия "проблем".
На 26 съм, а съм доста "развита" в това отношение:) Въобще целият ми триъгълник е така - с големи срамни устни, които се подават като "марулка от хамбургер" и голям и клитор.:)))

И аз винаги съм се притеснявала, но мъжете, с които съм била са го намирали за доста възбуждащо... и все пак на мен си ми е малък комплекс.

От гледна точка на секса, обаче, ние с теб "Урааааааа!" трябва да викаме (както се твърдеше в една статия в "Космополитан"), защото ни е много по - лесно да свършим, но ти и сама го знаеш. Както и това, че сме доста чувствени (поне аз).

Не зная, но и на мен ми се ще да видя какво мислят болшинството господа по въпроса, дали обичат добре оформени и развити или такива, които приличат на 13 годишни девойки отдолу - някака си цепчица с две думи...
Помагайте, господа!!!:)

7.   Пак съм номер 6:
Забравих да ти кажа, че е важно, 4е сме си тесни отдолу, нали така? По - добре голяма отвън и "малка" отвътре, отколкото "цепчицата", която споменах в първия коментар, да се окажа "същинска яма" отвътре:)))Общувам с много мъже и всички са единодушни за това!!!
Давай тогава да не се кахърим, ами да си правим густото и да се радваме на привилегията, която природата ни е предоставила:)))
Аааа, и драсни още някой ред, а? На колко години си например? Защото, ако си по - малка, може и още да не си успяла да се насладиш напълно на онова, за което ти говоря, дай някое жокерче в повече, че усещам - тази тема ще има продължение! Най - малкото ще си направим една мпровизирана статистика:)))
Чао за сега!

8.   Дами.. вижте сега, когато си с точния човек който те обича и ти него няма значение дали е детска цепчица или клитор като патка на шестокласник.
Имал съм приятелки и в двете крайности и чесно не мога да кажа на коя мацка и е била по готска..." дудката" :)

9.   Няма нищо по демотивиращо от жена която все не свършва и не свършва и не свършва .. никога ........ накрая почва да ти образува комплекси, та когато попаднеш на една с добре развити полови органи не можеш да и се наситиш, защото сменяте чаршафите след всеки секс. Много са ми забавни жените с техните високи претенции за големината на члена, а в същото време не се поглеждат какви недоразвити странни "индивиди" са повечето от тях.

10.   Има за какво да съжаляваш ако е малък. А ти си в такова положение, че трябва да черпиш :) мъж

11.   И аз се кефя на дами с такива забележителности :)

12.   О, ще се загледат, те го обичат това, бъди сигурна! Аз съм жена с такъв и досега съм побърквала гаджетата си. Мъжете харесват това по моите наблюдения. Поне страстните мъже. Последният ми приятел обожаваше да ми го смуче, направо превърташе. За импотентните не знам.

13.   Аз съм на 16 години с 'малко по-голям клитор' xD .... и правя редовно секс с приятеля ми без никакви притеснения. Преди няколко месеца ходих на гинеколог, защото малко се страхувах да не би да ми има нещо, но той ми обясни че трябва да се радвам, щот това е ерогенна зона и ми е в голям плюс ;)
Та не мисля, че трябва да се притесняваш от този факт, а точно обратното - да се възползваш от тази възможност =)
Мисля си.... малко ли са 'надарените' момичета като нас?! :P

14.   А аз пък се притеснявам, че малките ми срамни устни са по-голями от нормалните. Като се гледам когато съм с прибрани крака, сякаш дудката ми се плези. Не се харесвам и всеки път когато съм за първи път с някой мъж много се притеснявам, че може да го отвратя, но в интерес на истината не съм имала сериозни проблеми-дори са ми правили френска любов и то не веднъж. Само имам подозрения, че един от тях не искаше да ме целува там поради тази причина, но не съм сигурна. И въпреки това си мисля да си направя козметичта операция, дори се консултирах преди време с гинеколожката ми, но тя ми каза, че ще ме боли доста, щото там има много нервни окончания, а зарастването ще бъде бавно поради влагата, която се поддържа там. Вие какво ще кажете-струва ли си да се подложа под ножа заради това?

15.   Аз съм на моменти. Понякога ми харесват по-сочните (предимно за гледане), понякога по-прибраните които те молят да ги разтвориш с ръце за да погледнеш вътре.

16.   Не си само ти споку .. :]]

18.   Мъж съм. Да не си посмяла да си пипаш "дудката" :) Тва е все едно да кажа хуя ми е 20 см някак си естетически не ми харесва искам да го смаля :) Малко са жените с твоя късмет ... ти можеш десетки пъти по лесно да изпиташ оргазъм от някоя не толкова надарена в тази област. Знаеш ли колко жени имат проблем с оргазма? Доста са. Съвета ми е да не се притесняваш ... никой нормален мъж няма да се отврати от красавицата ти :) само би се възбудил повече !!!

19.   Относно отговор.14 - НЕ ! Не си заслужава да си причиняваш проблеми заради такова нещо, което хората дори смятат за добро. Вече ако ти е чак такъв комплекс - може би, но иначе ако не си имала неприятни преживявания заради това - НЕ !!!

20.   Жена съм. До номер 14 - моля те, не прави глупости. Освен всичко друго срамните устни се развиват и растат с различна скорост, така че ако имаш още да се развиваш, след известно време ще си по-различна. Пък след раждане са да не ти описвам....

21.   Абе аз съм мъж и имах веднъж контакт с много привликателна жена - дълга руса коса, сини очи, голям стегнат хубав бюст, висока, очарователна, интелигентна и красива ... но като започнахме да правим секс ... като започна да и набъбва клитора .... ами майчице мила .. като щръкна ... цели 12 - 13 сантиметра .... ми на мене започна да ми пада, защото се търкаше, като голям дъждовен червей по корема ми ... ама тогава стана най лошото .. като скокна мацето .. като ми се разкрещя - ужас.. вика ми - Ела тука миличък да ти напраскам клитора си в задника ти, за да се възбудиш отново и да си продължим секса ... голям зор беше докато ме гонеше по коридорите - аз с дрехите в ръце, а тя с надръвчен клитор... облякох се чак на улицата под надсмешливите и ехидни очи на комшиите и....

22.   Аз пък съм жена и по принцип си падам по мъже. Но ужасно ме възбуждат жени с голям клитор. Бих искала дори да лижа такава жена. Мисля, че ще се побъркам от удоволствие, а и нея ще побъркам също... Знам, че и мъжете обожават големи клитори. Моят като се възбудя набъбва малко повече и мъжете се побъркват. Та се радвай, че имаш такова нещо.

23.   Аз съм жена и много се възбуждам когато си предствям, че смуча точно такъв клитор. Не съм лесбийка, но големите клитори ме побъркват. А мъжете със сигурност полудяват по тях.

24.   Хора какво имате предвид под голям клитор, моят е 2 сантиметра при възбудено сътояние и малко по - малък когато не съм възбудена. Това ми е много голям комплекс, на повечето ми приятелки които съм виждала им е по малък от моя . Кажете си в сантиметри, защото така е много относително.

25.   Моят клитор е нормален, но ужасно много ме кефят големи клитори искам и аз да имам голям клитор, само при мисълта че мога да лижа такъв клитор откачам, не съм обратна имам си приятел от 1 година, но ужасно ме кефят големи клитори.

26.   Мъж съм. Страхотно ме кефат жени с много развит, голям и дори палав клитор!-:) Бих казал,колкото е по-голям, толкова повече ми харесва и се възбуждам. Обичам играта и ласките с него. Харесвам, когато с моя курчо закачам и дразня клитора на партнйорката. В състояние съм да не спирам да му се радвам, лижа, целувам и смуча-:)))))

27.   Хаха

28.   Бих се радвал да се запозная с жена с много голям и палав клитор-:)))))

29.   Аз имам желание да опипам момиче с голям клитор просто ми е интересно.

30.   Че и моя клитор е голям ама свършвам супер трудно и много рядко ....

31.   Ами, неумеещи мъже....-:))))

32.   Това което е между срамните устни как точно се нарича, около клитора.. ?

33.   Жена съм! Да на големият клитор.....

35.   Обади ми се, миличка!

36.   Мъж съм. На 45. Българин. Не рязан. Женен. С опит и познание - то всеки така си мисли, ама ... :)

Живи и здрави да сте всички жени с големи "срамни" устни и големи клитори, също и много космати и по-малко космати в триъгълниците и под мишниците.

Не се притеснявайте, ама никак ! Нема нормален мъже, дето да не харесва и иска такава жена !!!

Ако ли пък не сте от тоз тип - не се кахърете - и за вас има мъже :) !

Малееее, най-обичам да си играм с "НЕГО", да го лижа, да го смуча, да му правя чикия .... СУПЕР Е !!!!

37.   Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интерал? [ Да ] [ Не ] - дайте резултатите от анкетата :)

38.   За съжаление това не е анкета а плах опит за ограмотяване на някои юзери :-)) от администраторите!

40.   Мъж ;о)
Мен много ме отвръщава големия клитор и големите срамни устни като слонски уши, освен мен и приятелите ми са на същото мнение.
Перфектната катеричка е с една малка цепка и малко клиторче.
Ако вие дами имате огромни клитори, това е белег за високи нива на тестостерона ви и триябва да се изследвате. Високия тестостерон може да увреди плода при бременност и това е една подсъзнателна причина която отблъсква мъжете, защото има риск за потомството.
Голям клитор- много косми- висок тестостерон- проблеми при бременност!

42.   Клиторът ми е по-голям от члена на приятеля ми. Редно ли е?

44.   Много голямо желания имам да се запозная и да правя секс с жена която има голям клитор правил съм секс с жена но тя имаше 5 ст.

45.   ДО (21) Ако на истена е такава твоята история или ако е вярно да кординати на тази жена да я видим имам голямо желание да правя секс с жена с такъв клитор,моля ако има желаещи да се свържат с мен

46.   И намен клиторът ми е по-голям и то доста комплексирам се от това отвраштавам се от себе си срамувам се от приятелят си и от всички срам ме е като ходя на море малко ми надува от банските даже на генеколог ме е срам да ида и никога не сам ходила плачи ми се искам и аз да го оперирам и да го махна помогнете моляви

47.   И моят клитор е по-голям от нормалното и срамните ми устни сащо. това много ме притеснява и ме отвращава . срамувам се когато ходя на море банският ми надува ама не е колкото на маж де. на генеколог несмея да отида - срам ме е и от гаджето ми . искам и аз операция ама незнам колко трае дали ще боли колко пари и неискам никои да знае. помогнете ми моля ви.

50.   А бе мили ми путки с големи клитори. Ами вие не знаете какво богатство и предимство имате пред другите жени! Вместо да се радвате на този природен дар вие започвате да си смалявате и путките още малко. А бе може ли такова нещо бе?Има ли жена, която да не обича голям хуй? -Няма.

Има ли мъж, който да не обича голям клитор?-Трябва нящо да не е наред такъв мъж. Аз съм мъж

51.   И аз много си падам по големи клиторчета!!! Обожавам ги!

52.   А бе,големият клитор си е нещо много хубаво.Аз съм мъж и ви казцвам,като видя голям клитор побърквам се от чикии след това.Само,като сди помисля за такова чудо и откачвам от страст.Слушайте жени с големи клитори не се притеснявайте,ами дайте дави ги смуча и да ги изям защото вие не знаете ,какво богатство имате.

53.   Аз пък не съм с голям,моят е нормален партньорът ми не иска и да чуе за клитор като пържола,отвращава го.страстта няма нищо общо с размера на клитора,аз съм достатъчно страстна.това е за дамите които се смятат за ,,надарени,, има мъже които ги отвращава подобна гледка

54.   Тези с големите клитори да прескочат до някои магазин от веригата "За 1 евро"...продават много хубави калъфчета с щампован Дядо Коледа. :) Хем приятно, хем актуално за празниците. ;)

55.   Към 47:мила имах твоя проблем и го приех твърде насериозно.Никой ,нормален лекър няма да ти го намали или отреже, защото това значи край на оргазмите и болка за цял живот!Прочети по надолу мъжете ги харесват, не всички, но много от тях...ако имаше само цепка щеше да си тъжна че ти липсва нещо , което мъжете харесват!
При мен нещата не свършиха добре, съветвам те да не предприемаш операция!

56.   Mоя клитор е 7см...
Прекалено голям ли е ?

57.   Tакъв какъвто ви е даден дами.важно е да се подържа ,и мие около главичката.при мъжете е за члена .

58.   Към 42 - маце, на теб бих дал да ме изчукаш-:)))))))))

1-50 от 145