Споделена история от Секс и интимност

Не ми става
Момче на 22, бях на уролог и му споделих проблема си, имам болка в пениса при допир, той ми изписа виагра... Това не мисля че решава проблема. Аз съм спортист, не пия, не пуша, не употребявам наркотици и други вещества. Слаб съм, имам мускулесто тяло. Някак си не се възбуждам достатъчно може би, от порното... Нямам приятелка, веднъж ми се случи да не ми стане докато бях с жена, но и бях пил доста преди това. Моля ви помогнете, това е унизително, аз съм горд. човек!

Коментари

1.   Е, щом нямаш приятелка, която да те възбужда... Как очакваш да ти стане!? Сигурно си още девствен. Намери момиче което да те привлича. Това че не се възбуждаш от порно ми звучи странно. Изследвай се, да нямаш дефицит на тестостерон - мъжкият полов хормон. Липсата му води до отслабване на либидото.
Виаграта може да ти е от полза, само ако имаш връзка. Не виждам смисъл да пиеш секс стимуланти ако си сам!

2.   Спри порното!!! След 1 месец без порно ще видиш, че ще се оправят нещата.

4.   Не вземаш наркотици, но кой знае какви скапани "добавки" гълташ постоянно. НИКАКВИ добавки. Най-много мляко и яйца. Без "безвредни" прахчета и шишенца. И лъскай по-често.

5.   Не ми пука.

6.   Ако си вземал/злоупотрябвал с ААС (анаболи) и не си го направил както си му е реда, напълно нормално за подобни явления. Нещо май послъгваш, казваш, че не пиеш, пък при предишна подобна издънка си бил бая пиян, което, по принцип, не е проблем, освен при някоѝ питиета, в частност - бира. На уролога явно си му спестил бая информация, както и на нас. Вероятно го е отдал на психологичен проблем, щом не се е задълбочил с изследвания като по-горе упоменатите, като това не пречи да идеш да си измериш един серумен тестостерон самоинициативно и самофинансирано (струва неповече от 20лв). Ама ще е хубаво и да наблегнеш на детайли от кога е така, винаги ли е било, има ли преципитиращ момент.

7.   Авторът: правил съм си изследвания на тестостерон, пролактин и лутенизиращ хормон, тироидо стимулиращ хормон, говорил съм и с ендокринолог, каза че изследванията са перфектни, според него проблема е в горната глава.