Споделена история от Секс и интимност

Може ли 30-годишен девственик да стане пълноценен сексуален партньор?
Здравейте,

Въпросът ми е смятате ли, че мъж на 30 години, който никога не е правил секс, може тепърва да стане пълноценен сексуален партньор. Изобщо има ли жени, които биха се съгласили да му станат учителки в секса или повечето ще се изплашат от липсата на опит? На 30 години голяма част от мъжете са сериозно обвързани, някои дори вече имат семейства, да е девствен човек на тази възраст изглежда неадекватно и може в един момент изобщо да спре да прави опити от притеснение, че изглежда смешен. Става въпрос за мен както може да се досетите. По принцип имам доста резерви към платения секс, но си мисля дали в случаи като моя този вариант въпреки негативите не е оправдан? Може би е несериозно да ви питам какво трябва да направя, но съм объркан и искам да чуя мнения. Мисля, че ако искам да имам някакво развитие в личен план трябва вече да реша този проблем, защото времето си минава и човек докато се усети годините са се изтъркулили. Благодаря на всички, които оставят коментар.

Коментари

1.   Всичко ти е в главата. Няма за какво да се притесняваш.

Аз на 22 се сефтосах, просто така се случи. Колкото и да е абсурдно за някои, порното ме беше обучило достатъчно кое-къде и какво-що.

Първите няколко пъти може да не се получи, просто хората трябва да се напаснат. Това няма да е САМО заради теб, затова не се филмирай. И да си най-големия бройкаджия, пак може да се случи.

Не си давай парите за глупости, намери си нормална жена.

2.   Приеми съдбата си... Няма какво да направиш ,ама ми е чудно какво си правил през тия години;( Дано да е било нещо полезно :)

3.   Според мен в случаи като твоя платената любов би могла да помогне много, стига да намериш правилния за целта човек и да му обясниш какво се иска от него. Във форума на дата.бг има мнение за компаньоьнките във всеки град и можеш да намериш някоя, която да свърши добра работа. Ако се справи и те предразположи, смятам, че самочувствието ти и излъването ти ще се подобрят и ще увеличиш шанса да намериш жената. Най-малкото самия ти няма да се чудиш ще се справиш ли и няма да го има това притеснение.

Така или иначе няма какво да губиш, на 30 си.

4.   Изчакай още 10 години. И вече ако на 40 още не ти е паднала някоя - отиваш на проститутка и готово.

5.   Да, абсолютно е възможно да бъдеш пълноценен сексуален партньор, освен ако нямаш някакъв физиологичен проблем.
Липсата на опит води до притеснение, което освен в чисто психологически план може да ти създаде проблем изобщо да достигнеш до ситуация за секс, а физически може да ти пречи да достигнеш до максимална възбуда и/или да свършиш по време на самия сексуален акт. Ще ти трябва известно време, в което да свикнеш с усещанията, да възприемаш удоволствието, както и стандартното за всички връзки напаснване с дадена жена отнема време.
Ако си намериш печена и зряла партньорка, девствеността ти може да бъде дори и комплимент, предизвикателство и радост за нея. "Дефектът" в твоите очи, да се превърне в ефект. Че именно тя е "специалната" жена в живота ти.
Това го споделям като мъж, девствен до 26 години.

6.   Не знам как си се докарал до там да си девствен на 30, но като цяло проблема е сериозен. Тъй като самочувствието и увереността е всичко за един мъж, ако се стигне до там да правиш секс с жена и тръгнеш да и се обясняваш, че си неуверен, защото си девствен...да няма да стане работата. Жените не толерират неувереността и липсата на самочувствие. За тях това просто не е секси.
От друга страна няма как да си уверен в секса и отношенията със жените, ако не си правил секс. Малко става Параграф 22 твоята ситуация. Съветът ми е за начало наистина да заложиш на платени услуги. Идеята е да преодолееш чисто физическото притеснение, че не си правил секс. Дори и да не ти хареса, след това няма да го има притеснението, че не си виждал гола жена на живо и ще имаш друго излъчване.
Като свършиш физическата част, трябва да наблегнеш на характера и излъчването, така че да станеш привлекателен за жените. Трябва да си уверен, и да си твърдо убеден, че дори и с минимален опит си най-добрия любовник на света....И разбира се трябва смело да се хвърляш и да сваляш жените, които ти харесат, дори и с риск да те отхвърлят...лесен път към това няма :)

8.   То не е невъзможно, въпросът е дали ти се занимава. Аз съм на 30 и не съм бил с жена от 5 години, но не ми се занимава с днешните жени, затова и си стоя без секс и връзки. Ходил съм и на проститутка два пъти и само да те подготвя психологически, че първо - няма нищо страшно или срамно и второ - сексът не е особено добър, но за човек в твоето положение, ако действително иска да се промени, бих го препоръчал като първи стъпки.

9.   Уфффф, това е инстинкт! Какви учители, какви 5 лева!

10.   аз ще стана на 29, започнах сексуалния си живот на 27 и половина, посетих няколко проститутки, и след доста опити успях да свърша на 10-11 път, психическата нагласа е много важна, докато свикнеш, трябва да си постоянен иначе нищо не става от нас. Последните 3 пъти наскоро, не успях да свърша, даже ми падаше, а последния път не се възбудих хич. Работата е там, че като ми се прави секс, няма никой в леглото, дето ше звъниш по 20 телефона, и ше обикаляш като луд, майни!

11.   А защо просто не изчакаш до брака и истинската жена за теб, имам познати който са се пазили до брака което е най нормалното нещо на този свят и дали на 30 или 40,50 се справят страхотно защото са с единствената своя половинка

12.   Действай, с мислене само няма да стане.

14.   И коя е тази жена която ще си легне с 30-годишен девственик, аз не виждам такава? Тия неща не станат ли до определена възраст, после вече е невъзможно.

15.   до 11. пазеното до брака не работи в съвременния свят, освен ако не искаш да живееш в страдание, самосъжаление и неудовлетвореност.
Това е остатък от времената когато хората са се женили на ранна възраст, не е имало контрацепция, продължителостта на живота е била по малка, социалните разбирания за морал и интимност са били по-други.

16.   До номер 14. Изобщо не си прав. Животът е шарен, хората са различни. Всичко е въпрос на ситуация. Аз съм мъж на 40 години, нямам гадже или съпруга. Секс съм правил не много, но съм правил все пак. За пръв път като бях на 21 години. Преди години говорих за тези неща с една доста по-голяма жена от мен, тя ми беше учителка на времето. Казах й, че ми е трудно да намеря връзка, че много малко опит имам. Тя се замисли и ми каза -"Защо не споделиш с някоя подходяща жена какъв ти е проблема!? Знаеш ли жените колко обичат да бъдат учителки! " Препоръчвам това на автора на темата.

17.   Трябва да го искаш и да проумееш, че имаш жив човек за партньор, а не заместител на ръката си. Съвсем неутрално го казвам. Имала съм подобно гадже, той всъщност мастурбираше с мен и в мен и така и не излезе от тази схема, че сексът е само триене. Сексът започва с флирта, с погледите и усмивките, с поведението, минава през безумното възбуждане и чак втората му половина е контактът между гениталите. Мисля, че може да се получи при теб, особено ако искаш и нови усещания и си готов да се пуснеш по течението и да експериментираш. Разбира се, най-добре е да си платиш първите пъти на компаньонка, за да добиеш малко увереност.

18.   Не го мисли толкова. Не е нужно да й казваш каквото и да е било. Свали някоя малко по-пияна в бара и действай. Ако не се получи имаш оправдание, че си пил повечко. Без обвързване, само колкото да видиш, че няма нищо страшно. Хора сме! Ако не ти стане или свършиш бързо, голям праз! На всеки му се е случвало. Не с всеки партньор ще си паснеш, така че, опита не е много фактор първия път с нов партньор.
Не се мотай повече! Загорели подпийнали колкото щеш.

19.   Готин, изобщо не слушай такива като номер 14. Да, ако при запознанството вдигнеш плакат "аз съм девствен", трудно ще стане, но кой те кара да биеш тъпана?
Аз бях като теб. Преди три години точно на 30-тия си рожден ден го направих за пръв път с проститутка. Два месеца след това най-после свалих една мадама и се изчукахме. От тогава съм бил с няколко проститутки, пет свалки само за секс и две приятелки съм имал (в момента съм с втората).
Сексът не е ядрена физика, следвай инстинкта си. Никой не иска да си порно звезда. Ако толкова те притеснява липсата на опит, както на мен ми тежеше, иди на проститутка. Няма нищо страшно, даже си е много приятно изживяване.
Само че много важно - работи над себе си. Явно си има причини да си девствен. При мен беше ниското самочувствие, над което работех много и съвсем съзнателно. Отърви се от комплексите си, грижи се за визията си, кариерата и качетсвото на живот като цяло. Ако оправиш собствената си кочина, жените ще дойдат.
Успех!

20.   16, и ти се върза? Жените обичали да са учителки, може би, ако говорим за гримове или обикаляне по магазини, ама за секс, винаги чакат на мъжа, и ако той не може - следващия.

21.   Когато се запознах с бившия ми съпруг, той беше точно на 30 години. След първата нощ заедно, ми призна, че прави секс за първи път. Помислих си, че се шегува, защото действаше напълно уверено, и на майтап отвърнах, че и на мен ми е за първи път. 16 години живяхме заедно, разведохме се по съвсем други причини. В леглото съм имала липси само поради това, че се прибираше уморен и не му беше до любов. Иначе, такива разтърсващи оргазми от орален секс не съм имала през целия си живот, още ги помня, макар да съм повторно омъжена за мъж, който е страхотен любовник. Той пък - явно така ми върви - преди мен беше спал само с две жени. Оказа се просто гениален в леглото; този човек, ако беше станал жиголо, щеше да е милионер! И така, авторе, стигаме до въпроса: кое е общото между тези двама мъже? Общото е, че и двамата са умни, т. е. над средното ниво на интелигентност. Когато един мъж е умен, той познава и своята, и женската анатомия, съобразява се с партньора си и целта му е взаимното удоволствие. Ако тези условия са налице, няма как да не се получи. От добре структурирания текст, който си написал, съдя, че ти си интелигентен. Значи нямаш никакъв, ама абсолютно никакъв проблем. Не се притеснявай, дори много опитни мъже са ми казвали, че при първия път с нова партньорка е имало засечки. И при нас жените е така - първият път винаги е притеснителен и обща взето напасването започва от третата-четвъртата интимна среща, когато вече започваме да опознаваме телата си. Не гледай на секса като на спорт. Тук тренировки не са нужни. Достатъчно е само желанието да доставиш удоволствие.

22.   Здравей, по начина ти на изразяване изглеждащ интелигентен мъж. По-горе споменаха, че ситуацията ти е параграф 22, защото жените наистина се кефят на уверените мъже. Колкото повече чакаш, толкова по-неуверен ще станеш и накравя силно вероятно е да се откажеш.
Моята гореща препоръка също е да правиш секс колкото е възможно по-скоро. Потърси за някоя платена дама за която разбереш, че е точна, коректна и не претупва работата, обясни и по телефона как стоят нещата и просто иди и го направи.
Гарантирам ти, че ще ти падне камък от сърцето и ще се почувстваш много по добре.
И отговора ми е да. Можеш да бъдеш пълноценен партньор.
Мъж съм на 34

23.   От автора: благодаря за полезните коментари! Номер 19 е прав, че за липсата на опит в секса на тези години си има причина - както при мен, така и при повечето други такива случаи причината е неувереност, а неувереността е едно от нещата, които разочароват и отблъскват жените.
От това, което съм чел и слушал, оставам с впечатлението, че повечето мъже не са се представили добре при първия си сексуален акт, или направо са се изложили - което на 17 или 18 години се приема като нещо съвсем нормално, но с напредването на годините страхът, че ще се изложиш ти слага все повече спирачки. Вариантът за компаньонка е добър от гледна точка на това, че тя е професионалистка и не се вълнува дали мъжът ще се изложи. Вътрешно обаче ми е гадно за жени, които са избрали или животът е принудил да изберат тази професия, виждам ги като жертви и това ме спира, въпреки че със сигурност много от тях не се смятат за жертви и дори са доволни, че печелят повече пари от другите хора.
В крайна сметка сам трябва да взема решение и да направя/променя нещо, иначе и след 10 години положението пак ще е същото.

24.   Не е добре първият път на един мъж да е с компаньонка, но в случаи като този това е почти единственият вариант.

25.   Естествено, нищо не ти пречи, не си набивай тия комплекси, важното е жената до теб да е точна.

26.   До 14, представи си лягат си, че даже и доволни остават. Вътрешно мъжете са запознати какво се прави, заложено им е. На мен и други пичове им е било ок, за други не знам. Не е ясно, какво точно се опитвате да докажете с твърденията, че един мъж е негоден при сексуална суша до напреднала възраст. Аз до до 24 си мислух, че няма да видя жена, на 26 я видях и не го мислих. Усещане, усещане. Не е до опит. Тия дето се чудят са с психологически проблеми.

27.   Аз не разбрах какъв ти е проблема. Тоест защо до сега не си правил секс? Не харесваш жени, психологичен или здравословен проблем имаш? Питаш дали жена ще се навие да те учи, няма как да разбереш преди да питаш жена. В този сайт няма да намериш такава. А при подобен въпрос към жена, тя ще ти тегли една майна, няма да ти повярва, че си девствен на тези години. Но свят широк хора всякакви, има жени девствени на двадесет и няколко години. Ако нямаш проблем с ерекция при вида на красива жена, не се притеснявай. За пълноценен сексуален партньор, до голяма степен от теб зависи. Моят първи път беше на 19, бяхме на дискотека, усетих, че има голяма вероятност да има секс, затова пийнах умерено повече, че да може и да ми става. За да мога да се отпусна и да не мисля като теб. Дали, какво, как ще се получи. А и ако не се получи да се оправдая, че съм пил повече. Та въпросната вечер се получи секса, но и двамата бяхме пили повече, та нито аз свърших, нито дамата. Даже на сутринта тя ме пита дали сме правили нещо, стъписах се за секунда как да отговоря, но бързо ми дойде и изтърсих, че не помня защото съм пил повече. После тя каза, че трябва да сме правили защото така усещала долу. Та после и двамата пихме умерено преди да го направим следващия път. Тя ми сподели, че секса с мен и харесва, и ме пита с колко преди нея съм бил, казах и, че ми е първата а тя избуха в бурен смях и ми каза да не се бъзикам така. Имахме няколко месеца бурна сексуална връзка. Та както казах и от теб зависи.

Blue Dragon

28.   Ако продължаваш да се чудиш и да питаш по сайтовете, девствен и ще си отидеш от света. И без това си закъснял. Хич не чакай да сключиш брак, да намериш добрата женица- учителка по секс и пр. дивотии. Аз като жена ти казвам, че никога не бих станала опитно поле на малки сополанковци и късни пубертети, да се учат отгоре ми на секс. И не познавам жена, която да го иска. Както са ти казали хората тук- хващай последния влак и върви на проститутка. Вероятно няма да стане от първия път, при много мъже не става, но не спирай опитите. За по-нататък, едва ли ще се промениш и ще станеш добър в секса, това е въпрос на темперамент, характер, умение за контактуване и цял сбор от качества, които явно ти липсват, щом до 30 не си правил секс. Едва ли и ще ги развиеш, ще си посредствен любовник, но е пълно с такива. Това е реалността, според мен, а чудеса в нея не стават.

29.   Ако не искаш на проститутка, купи си изкуствена вагина и тренирай.