Споделена история от Секс и интимност

Бях ли сексуално насилена?
Здравейте! Момиче на 19 съм от София. Ще се опитам да бъда кратка.
Преди 2 дена бях на рожден ден на приятел. Отпразнуването се състоеше от събиране в квартирата на рожденика и след това ходене на бар, който се намира на 5 минути от квартирата му.
В края на вечерта се оказа, че аз, едно от момчетата, което беше на рождения ден (нека го наречем Даниел) и приятелката на момчето, което имаше рожден ден живеем на доста далеч от квартирата на рожденика, затова той ни каза, че няма проблем да останем да спим у тях.
Всичко беше окей докато не стана време за лягане. Рожденика легна заедно с приятелката си в неговата спалня. На мен ми казаха да спя в другата спалня, а Даниел щеше да спи на дивана в хола.
Някъде 5 минути след като си легнахме Даниел дойде при мен и започнахме да се целуваме. Той беше почти трезвен, а аз си признавам, че бях доста пийнала. След като той започна да ме обарва и т.н. аз сякаш си промених мнението и започнах да му казвам неща от сорта на "Май идеята не е добра", "Ще изчакаш ли малко?", но той продължи само както той си знае и ми каза "Спокойно. Защо се спичаш сега?" и т.н. Достраша ме малко и не посмях да му кажа нищо (мисля, че трябва да отбележа, че аз съм 50 килограма, 165см., а той е минимум 190см и изглежда, че тренира сериозно).
Не след дълго се оказахме в мисионерската поза и тъкмо като тръгна да си го наглася, за да го вкара, аз тръгнах да си затварям краката и си сложих ръцете на стомаха му, като го бутнах леко и отново му казах "Даниел, мисля, че сега не му е времето. Пияна съм. Май не го искам.", а той просто почна да ме целува и да ми казва "не е нищо сериозно. Отпусни се малко.".
В крайна сметка той получи каквото искаше. Пак споменавам, че бях доста пияна. Дори не съм сигурна, че бях в съзнание през цялото време.
От както стана това ми е едно депресирано. Някак си ме е срам, не ми се яде, почти не спя. Моя ли е вината, че той не ме послуша и не спря? Не му казах "не", но му дадох знаци, че не съм окей с това, което правеше той. Бях ли сексуално насилена или просто вината е изцяло моя, защото не му казах "не"?
П.С. Надявам се, че редакторите ще публикуват историята ми. Благодаря предварително!

Коментари

101-105 от 105

114.   номер 113, абсолютно съм съгласна с теб! В никакъв случай не трябва да се публикуват фейсбуци и имена, особено ако не е лично от човека(в което пак няма как да бъдем сигурни).

115.   До 113 и 114, вие жените сте много невежи и плитко мислещи. Затова с вас сериозни разговори не магат да се водят. Това се вижда от всички ваши коментари тук. Вие не можете да различите истината от лъжата и затова ще си страдате в живота. По акъл сте като малките деца, вярвате на всичко написано. Да, хубаво е да коментираме истински случаи от живота, но за вас всичко написано е истина. Вие дори не можете да допуснете, че тя е една стара баба. За около една година аз съм прочел около 100 нейни теми и всичките са от глупави по-глупави. Вие ако прочетете няколко от нейните истории ще видите какви глупави извратени истори тя пише и вие сте готови това да го дискутирате. "Браво" на вашите интереси. Какво ще кажете за някои от нейните творения като "Любителка на грубия секс", а после пише "Прав ли е да ме удря", "Той иска груб секс с мен", "Безспорният талант на дъщеря ми", "Желание за по-див секс" /с куче/ и след като аз се оплаках темата беше изтрита. Ами темата: "Всички мъже ли са лайнари" отново изтрита заради моя забележка. "Мога ли да имам пълноценен живот с шизофрения". Хайде още една: " Мъжете са ужасни". Как ще коментирате тези теми. Мога да ви посоча още нейни истории, но вие едва ли ще разберете, че тя е автора. Вие няма да разберете, че темата: "Секс с доведената си майка", в която се е представила за мъж, пак е от нея. Хайде идете в тази история и коментирайте вие невежи жени. Модератори очаквам да публикувате коментара ми

120.   До 115
Значи, имам чувството, че модераторите са ти роднини. Публикуват коментарите ти, въпреки че нарушаваш две от основните правила на сайта- без обиди и пълна анонимност. Аз два пъти пуснах един коментар, който май няма и да бъде одобрен, макар да нямаше обиди или лична информация в него. Възможно е и този да не бъде публикуван, но ще рискувам.
Само да те светна номер 115, че не сме забелязали това, което ти си забелязал, но не защото сме плитко мислещи, а защото не сме висели 24/7 в интернет да се разправяме с хората от скука. През тези две години, в които си чел историите на въпросната авторка, не си ли правил нищо друго, освен да следиш кой какво пише по сайтовете? Или си нямаш друга работа, освен да хлебиш по интернет?
Съгласна съм, че всеки има право на мнение и свобода на словото, че всеки може да коментира, но при някои хора това става мания. И аз съм била в подобно положение и се радвам, че съм се освободила.
А ако ще коментираме авторката на историята, какво да кажем за тези, които следят всичко, което тя пише и дори занимават останалите с това?
Прощавайте, ако това изглежда като заяждане, но просто си изказвам гледната точка.
Вашите интернет войни с въпросната авторка, не засягат читателите в Сподели. И честно казано за мен няма никакво значение дали историите са измислени или не. Да си измислиш някаква свободна тема и да я пуснеш анонимно в интернет, не е престъпление. Но да злоупотребяваш с чужда лична информация, вече е кофти.
Толкова, повече няма да пиша.

121.   До 120
Ти наистина си плитко мислеща. Тази авторка има една единствена цел, да плюе и да хвърля кал по мъжете, да ги обвинява във всичко и за всичко. Ти какво ще кажеш за темата: "Всички мъже ли са лайнари" и "Мъжете са ужасни" и "Секс с доведената си майка". Ти не виждаш ли в тези теми какви жестоки обвинения тя отправя към мъжете. За теб това приемливо ли е. Ами ако аз започна да пиша такива теми с най-грозните обвинения към жените ти няма ли да протестираш "умнице". Ааа, тогава ти първа ще ме обвиниш в женомразство. Значи вие жените се защитавате независимо колко грозно и с каква омраза говорите за мъжете, а ние трябва да си мълчим ли. Тази авторка е единствената която обвинява мъжете във всички грехове. Кой мъж ще прави секс с доведената си майка. Това е жестоко обвинение към мъжете. Най-долните и най-гнусните истории тук са от тази авторка. Не съм само аз който я обвинява в измислени лъжливи истории и жени са я обвинявали, но само аз зная коя е тя и то от няколко години, защото сме спорили в друг сайт. За толкова години съм ѝ разбрал стила на писане, начина ѝ на изразяване, речника ѝ, начина ѝ по който мисли и още някои други подробности, които сега няма да споменавам. Тя е отвратителна и психически болна 62 годишна стара баба. И ти искаш тя каквото говори против нас мъжете ние да си мълчим, така ли. Е, поне аз няма да си мълча като знам каква отрова и злобарка е тя. Модератори, очаквам да ми публикувате коментара.

122.   До 121
Човече, ти изобщо разбра ли какво ти казвам? Май не, не разбра, защото си обсебен от интернет войната с една „болна 62 годишна бабка“, по твое изказване. И само това ти е в главата, и само за това пишеш, само това има значение за теб. Разбирам, че си обиден от грубите изказвания против мъжете, но според мен това, което правиш, не е много добър пример за мъжко геройство. Съгласна съм, че всеки има право да си защити позицията, но при някои хора това става фикс идея. Съгласна съм и че темите й може да звучат като обвидения(не съм ги чела всичките, защото не са ми интересни), но не можеш да отречеш, че в реалния живот все пак има мъже, които отговарят на описанията на авторката. Или не знаеш, че наистина съществуват кофти личности и гадняри, които са и сред мъжете и сред жените? Не казвам, че ти си един от тях или нещо подобно, но има доста мъже, които са такива. Както има и жени, които съответстват на твоето описание, но не всички са такива. И както не е редно да слагаме мъжете под общ знаменател и да ги обиждаме, така не е редно да правим същото с жените.
И както мъжете имат право да се защитават, така и жените имаме. Аз лично съм попадала на много женомразки постове и теми из всякакви сайтове, но не съм им обръщала внимание, за да не се напрягам. И също така съм чела доста истории из целия интернет, които са плод на мъжки или пък момчешки мозъци, кои от кои по-откачени, обидни за жените или направо смешни, защото личи, че са тотална фантасмагория. Но това не ме е накарало да нарека мъжете психопати, лунатици или нещо подобно. Това, че има женомразци, не значи, че всички мъже са такива. Това, че има нестабилни и плитко мислещи жени, не значи че всички са такива. Вземи това в предвид, преди ти самият да започнеш да обиждаш или да слагаш под общ знаменател. И не мислиш ли, че за теб самия е загуба на време да четеш измислени истории и да се ядосваш покрай тях? И ако авторката обижда с това, че хвърля кал по мъжете и казва, че всички са еднакви, ти не правиш ли същото с жените, като казваш, че всички сме невежи и плитко мислещи? Това също е глупаво.
Само едно последно нещо ще кажа. Като се караш с жените по интернет, няма да решиш проблема с войната между половете или жените, които те дразнят. Нито пък ще подобриш света. Има и друг начин да се пребориш с това, което не харесваш. Чао!

101-105 от 105