Споделена история от Секс и интимност

На 20 съм, а той не ме желае
Здравейте! Бих искала да разбера какво е мнението на читателите за следната ситуация? Наскоро навърших 20г., имам приятел на 26, с който сме заедно от две години. В началото на връзката ни сексуалните ни отношения бяха повече от перфектни, но откакто живеем заедно от няколко месеца (а може би и от преди това) не мога да се похваля със същото. Твърди че много му харесвам на външен вид и го привличам, физически също всичко му е наред има нормална ерекция и прочее... но когато се стигне до МОЛБА за секс (винаги от моя страна) все е изморен от работа и фитнес или директно си захърква до мен без да ме погледне. Общо взето правим секс 1 - 3 пъти в седмицата, което за някои хора може би е окей, но не и за мен, още повече вземайки под предвид, че в миналото не беше така. И в малкото пъти, в които получавам секс той е крайно скучен и незадоволителен, а ниската издръжливост на приятеля ми прозира. Интересува се само от собствените си оргазми и за повече от един път на ден и дума да не става. Бих разбрала, ако е изморен и т. н., но не мисля че е това, просто пълна липса на дори и миниатюрна искрица желание. Не мисля, че не ме обича или харесва, все идва да се закача, да ми пипне дупето или гърдите, но за секс го няма никакъв! Какво да го правя?

Коментари

1.   Няма такова словосъчетание "под предвид"...

Иначе как пък един път не попитахте - "какво мога да направя", а все "какво да го правя". Сигурно си една риба тон в леглото, човекът те гледа като извънработна дейност... Средно-статистически мъж на тия години трябва да има много повече тестостерон и желание за секс от средно-статистическа жена, особено като ходи на фитнес. Заведи го на един изследвания за тестостерон. Няма нищо срамно, хубаво е всеки мъж да си следи нивата. Ако всичко е в норма, сори, но проблемът ще е само в теб...

2.   Ами замисляла ли си се, че може би не е толкова сексуален? В началото такъв ли беше? Ако се интересува само от собствените си оргазми, значи е егоист в леглото. Казваш, че живеете заедно, може да е претръпнал към теб. По-добре поговорете.

3.   Омръзнала си му.
Така е като не си дочакала сватбата.

4.   Остави мейл или телефон да ти разреша проблема. Авторке човека може наистина да е изморен, не му давай зор!

5.   Не е от нехаресване, а до физиология. Образовай се за мъжката полова система, за възможностите ѝ, и всико свързано с нея. Огранизмът си има лимити и способностите не са константа.

6.   Хахахах после мъжете мислили само за секс. Я се стегни малко, на 20 ли си или на 15?

7.   Аз съм на 22 и имам същия проблем.Заживееш ли с мъжът нещата се променят. Винаги си му под ръка и тръпката малко се губи.Опитай се да го накараш да направите нещо различно, може и на различно място. Нещо което да върне тръпката.

8.   Еми така е, душичка, като си избирате добичета за гаджета. Уморен бил от фитнес, боже мили, смях! За кво ходи на тоя кирлив фитнес, да го няма хич физически след това ли?

Имам един колега, ходи на фитнес по четири пъти седмично. Миналата седмица в офиса докараха доставката от каси с безалкохолно и отидохме да помогнем да ги пренесем до кухнята. Пичът издъхна на третата каса, щеше да припадне. А ходи четири пъти седмично на фитнес. Че-ти-ри. Смях...

Аз, от ствоя страна, не ходя на фитнес, а плющя гаджето както и където я сваря свободна вкъщи. А живеем от доста години заедно. Най-обичам да я шляпна в коридора изотзад опряна на стената, като се върна от работа, след което да и сготвя нещо вкусно и вечерта да я скъсам от челастрене пак. Как само се спи след това и с какъв кеф се ходи на работа на другия ден, няма да ти обяснявам!

Истината душичка е, че от материално и от лустро, хората не умеят да оценяват истинските неща в живота. Тва е. Дерзай и успех, ама се съмнявам...

10.   Кажи му да спре фитнеса. Не му действа добре.

12.   Започни да плетеш гоблени! Хаха, шегувам се :) Опитай да го предизвикаш, вкарай разнообразие, играчки, ролеви игри и т. н. Ако всичко е наред, трябва да получиш твоето. Но, ако отсега е така, представи си, че в бъдеще ще е дори по-зле вероятно. Така че, ти реши дали да инвестираш в тази връзка. Успех!

13.   Лъжите са това което му прозира. 100% не те желае вече, остава да се разбере причината. 1% вероятно просто да си му омръзнала, 99% за друга жена. Дали е преспал с нея или не е без значение, стига да има желание за нея, няма да има за теб. Няма смисъл да си губиш времето с човек който не е искрен с теб, зарязвай.

15.   Казваш, че най-често ти инициираш секса. Възможно обяснение да не те иска е, че не се чувства мъж в твоята компания. Замисли се дали не инициираш и други неща в ежедневието ви, дали не го командваш и не му се налагаш във всеки удобен момент. Дали без да искаш не си поела ролята на мъжа във връзката. Това се вижда по малките, банални неща и често е несъзнателно, може да го правиш и да не знаеш, че го правиш. Например, когато ти се иска да излезете, казваш ли му "Хайде да отидем еди-къде-си"? Напомняш ли му многократно, когато не е свършил някоя домакинска работа? Казваш ли му какво да прави в леглото? Ако отговорите на тези въпроси са "да" - спри да го правиш. Мъжете не обичат да им се казва какво да правят и губят цялата си мъжественост, когато жената до тях се опитва да ги командва. Трябва да си по-пасивна и да го оставяш да взима решения, които касаят и двама ви. Когато ти станеш по-пасивна, той ще стане по-активен - това си е съвсем естествен баланс. Той няма как да играе ролята на ловец и да те иска, ако ти му казваш кога да изхвърли боклука, къде да отидете на кафе и в каква поза да те обладае. Много жени правят тази грешка и после се чудят защо мъжете им не са никакви мъже.
Запомни - винаги от жената се определя накъде ще върви една връзка. Ако жената е топла, мека, приемаща мъжа, то той ще иска да я прави щастлива, да бъде мъж в истинския смисъл на думата и връзката ще просперира. Ако жената го потиска, опитва се да го командва и постоянно мрънка, той се затваря и няма стимул да я прави щастлива.

16.   Ейййй, веднага на момичето се нахвърлихте, тя било виновна, че нашия две пари не струва в леглото. Айде стига...

17.   Според мен наистина е изморен и вече е свикнал с теб просто! Комфортно му е с теб и не само за секс мисли. Винаги първоначално във връзката има повече секс и после ства по-малко. Нормално е. Не е заради външният вид. Просто секса е по-малко важен от други неща. Ако искаш повече секс просто му кажи директно какво мислиш. Кажи, че искаш повече и ако има нещо повече от това, че е изморен да каже. Проблеми във връзки се орпавят само, чрез разговори и откровенност. Дори да е трудно да се каже истината ако държиш на човека може да е наорави компромис. Например ако проблема му е работата може да опитате когато е почивка да се отпусне и да го направите. Ако той те обича ще разбере и ще опита да те накара да се чувстваш по-добре. Както и обратното. Ако щете вярвайте но и мъжете не винаги искат секс. Кажи, че мислиш, че мисли само за себе си и избързва. Повече време да го правите и т. н
Кажи го откровено. Ако каже, че говориш глупости и не е вярно кажи, че е вярно, защото така се чувстваш. На спокоен тон, леко разтревожен. Без да казваш, че не става в леглото. Кажи, че преди ти харесваше повече и се чудиш какво е станало, защо е така. Дали просто вече му е комфортно и не треябва да е идеален за теб, защото вече сте заедно. Обикновено това е проблема. Сигурни са, че няма да ги напуснем, добре им е и вече не трявба да полагат усилия. Но не е така. Трябва да кажеш, че искаш нещо повече.

18.   № 8 е много прав! Фитнесът не е здравословно занимание, и виж дали пие разни стимуланти, анаболи и куп още неизвестни боклуци които си ги купуват по интернет, от които се става импотентен.

19.   Ми правите се на недостъпни по два месеца и после се чудите защо са ви импотентни гаджетата. Гаджето ти не е сексуално, няма и да стане. Преди не си го забелязала, понеже не сте били постоянно заедно. Ако не те устройва нежеланието му за секс, си намери друг. Не е защото не го привличаш. Просто не е сексуален. Ж, на 29 години, спала съм с поне 40 мъже, ако смяташ, че нямам опит и не знам, следвай съветите на другите.