Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя..
Здравейте, мили хора..
Пиша ви, защото съм много объркана.
Историята ми е такава, на 19 години съм уча първа година в университет в Варна, преди 6 месеца срещнах едно момче долу на пейките пред общежитието.. той е втори курс.. тааа
от 6 месеца сме заедно вече.. но само сексуално..
Гадното е, че сз се влюбих в него.. много хлътнах, и той това го знае..
Говорим си много, спя при него винаги щом може, секса ни е перфектен.. но искам да имам и нещо повече с този човек, не е като да не съм говорила с него за това но той просто казва, че има време за всичко..
Странен е малко, доста момичета са го преебавали.. и явно той не знае как да се държи..
и естествено според мен го е страх от по-сериозно обвързване..
Та, въпроса ми е
Случвало ли ви се е? Как сте реагирали? Какво правите по-въпроса? .. и случвало ли ви се е да ви гледа в очите когато е над вас и да не откъсва поглед.. това го прави все по- често и по често... не знам какво да правя
как да мисля и действам, моля помогнете
готова съм на всичко.

Коментари

1.   Има един израз - кучето играе според тоягата. Просто трябва да му дадеш избор или сте заедно или спирате виждането. Разбирам те, че си хлътнала и те е страх да го загубиш, но докато му позволяваш нещата ще останат на това ниво. Пък ако те остави да си тръгнеш - значи не е за теб, само те е размотавал и се е гаврел с чувствата ти. Ще ревеш, но накрая ще ти мине и ще си намериш подходящ, който го е грижа за теб. Според мен трябва да рискуваш и да му кажеш нещо от сорта- не мога да продължавам така. Разбери ме, харесваш ми, но имам нуждата от човек до себе си. Ти би ли застанал до мен или да отида да намеря човека, който ще го направи.... точно и кратко заявяваш какво искаш и не отстъпваш. Като ти минава с номера за времето - ми добре, разбирам те, в момента имаш нужда да си изясниш нещата в главата и не искаш връзка. Съжалявам, беше ни хубаво толкова месеци, но аз искам да продължа колкото и да ми се искаше с теб да бъда... не забравяй едно, че компромиса си го направила вече за 6 месеца, сега е негов ред, пък като не иска е ред на следващия, защото ако ти не се погрижиш за себе си, никой няма да го направи

2.   Това е човека за теб!
Важното е ти да си отговориш на въпроса дали го желаеш за баща на децата ти или е до момента в който ти омръзне и го захвърлиш като изхабен парцал. Щом сте в такива отношения е важно да си отговориш на този въпрос. С мен е същото макар вече да съм към 40. Много гаври. Много унижение. И страшно много болка и разочарования съм изтърпял. Той е затворен в себе си именно заради това. Ако за теб той е "Ч"овека показвай и доказвай, че искаш да си с него и, че може да разчита на теб. След време той ще види това в теб и ще ти се довери изцяло. Само не връщай назад. За истинска връзка трябват истински хора.

3.   Не знам какво да правя наистина, обичам го искам да съм с него.. ще гго чакам колкото е нужно...

4.   Влюбен е. Не преигравай само. Не ме разбирай погрешно, при мъжете действа онова със свободата, не го притискай и не му давай зор за връзка, ако трябва се прави малко на недостъпна и сам ще дойде. Ако пък ли не, има и други ;)

5.   Ами явно това ще направя! Благодаря ви❤️