Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкава жена няколко въпроса
Здравейте, мъж на 24 който скоро ще прави секс с нова партньорка и има въпроси.

Моля темата ми да бъде одобрена защото наистина имам нужда от помощ. Благодаря птедварително!

За първи път съм с по "пухкавичко" момиче тя е страхотен човек мила любвеобвилна има страхотно тяло въпреки че е пълна и тн. Много е страстна закача ме много но все още не сме правили секс.

Стана случайно и разбрах че има травма на коляното и не може да го държи свито. Т. е. пози като ездачката, кучешка и такива няма да са възможни.
Не съм най-надарения на света и пози като лъжички ми куцат примерно.

Може ли съвет в кои пози да го направим? Така че тя да се чувства добре и да не се губят сантиметри в някои изправени или странични пози.

Коментари

2.   Еби и да не ти дреме, приятел.

4.   Мисионерската е най-добрата за пухкавелки.

5.   За мен секса с дебеланки е страхотен даже много по добър от секса със слаба жена .. жалко че не може на ездачката. Изяж я и давайте в мисионерската

6.   Зарежи леглото. Сложи я по гръб на кухненска маса или бюро а, а ти застани прав пред нея. Така ще можеш да си в нея, да я галиш, целуваш, гледаш... Абе ще ти хареса
М44

7.   Излижи я първо пък после както дойде и аз си падам по пухкавелки

8.   Ще ти трябва пакет брашно да и откриеш половия орган. Значи поръсваш я с брашното по тялото на голо, с едната ръка я плясваш по корема и от където изфучи въздух там е влагалището и. Иначе не можеш да го откриеш от гънките с кожа и сланина. Казвам ти го от опит.

10.   Тя не е толкова дебела малко над нормата е с по пухкаво дупенце и крачета иначе корем няма
Освен мисионерската и онази на масата ? Други?
А дали ще е удобно тя да е по корем аз да действам отзад докато тя лежи ?
От АВТОРА

11.   Имаш не голям, а ОГРОМЕН проблем, защото първо тя е дебела, второ ти си с малък член, и трето - по здравословни причини не можете да практикувате точно позите, които биха били най-подходящи за комбинацията дебела жена и малък член, а именно - тя отгоре и задна.

Имал съм 2 годишна връзка с дебела жена, аз съм нормално надарен (16 сантиметра) и точно в позите, в които може да го правите си беше най-трудно да го правим, а ти като си и с малък член... При нас най-добре се получаваха точно, когато го правехме на задна, и когато тя беше отгоре, защото тогава килограмите може да се каже, че не пречеха, докато в другите пози малко, или много си оказваха влияние.

Ти все пак пробвай, виж кое как е от собствен опит, пък после вече си прецени как да действаш занапред и дали да задълбочавате отношенията си, ако се окаже, че сексът ви не може да е пълноценен.

12.   Случи ми се веднъж. Не ми хареса.

13.   Аз съм мъж на 54 години. С жена ми все още се чукане редовно. Последните години тя малко напълня. Нейната любима поза е легнала по корем с разтворени крака. Лягам върху нея и я чукам отзад. Влиза доста добре. Понякога с ръце си разтваря бузите. Влиза още по дълбоко. Пробвай така. Успех и пиши.

14.   Ако момичето е увлечено и те желае истински, позата няма значение!
Оргазмът при жените е в главите - иска ли те една жена, пухкава или не, ще я свършиш и с пръсти само!
Пухкавелка съм, но никакви техники не проработиха при мен докато не се влюбих! Подмокрях се от целувките му, 1ят ми оргазъм беше с него, но не позата беше определяща, а това, че беше той!
С него има и желание, и страст, и отдаване, най-обичам дълбоките, страстни целувки и ласките му!
Обичам той да води, да усетя непреодолимото му желание, да ме иска, да си ме вземе напористо и страстно, да не можем да се пуснем...
Свършвам със скуирт и не мога да му се наситя...
Гали я, целувай я, събличай с устни, не бързай, лижи я, просто я попитай "как ме искаш? "... , аз бих ти казала "искам да свърша в устата ти, а после ти - в моята! "...
Помня колко възбуждащо и нежно беше веднъж като се прегръщахме и целувахме и както си лежахме настрани, той просто повдигна едното ми бедро и проникна в мен без да спира да ме целува и прегръща...
Така ме събужда и сутрин, нали и без това спим прегърнати... и винаги съм безкрайно мокра за него сутрин!
Ако вече съм станала да му правя палачинки за закуска, знаеш ли какво прави?
Приближава се тихомълком и докато съм с гръб към него, прилепва тялото си към мен, поема гърдите ми в ръцете си и целувайки ме нежно, ме обръща към себе си, разтваря и повдига бедрата ми и така..
Дерзай!
Ако те иска, ще свърши от погледа ти само!
Успех!

15.   Не е най- готината работа с по пълна жена сам ще го разбереш, имал съм бивше гадже което бе горе долу 70 - 80 кг и височина около 1. 60 може и малко отгоре, сегашната е пак метър и 60 и е 54 кг до колкото я знам, има огромна разлика дори и в секса и е много по голям кеф да гледаш и бараш стегнато женско тяло. Но любовта е сляпа както се казва

16.   Ако е повече килограми от тебе, не я слагай отгоре да те язди, че ще те смачка. И не се опитвай да я дигаш на ръце, че ще си секнеш гърба и после ще ходиш на лекари

17.   Какви са тези глупости, които чета в коментарите, не знам!? Имах 4годишна връзка с едра жена, пълничка, пухкава както искате го наричайте. Секса с едри жени е много по добър от тези с по слаба и кокалеста, повярвай. Ако си с малък (под 16) може да пробваш мисионерската, задна след като се оправи кракът и, ездачка, в банята под душа след като се е подпряла на стената, има много възможности, но секса е уникален, зависи и от жената разбира се. Късмет и хубав секс с твоята поничка!

18.   По гадно нещо от Секс с дебела или пухкава жена няма, казвам го с опит понеже жена ми е такава от както я помня и никога ама никога не ми е било гот с нея само като удря 6 ракики и тогава може..тогава не гледам слабините и нито увисналите и жици нито увиснал корем .. абе отврат.

19.   Чак уникален, ... По-скоро посредствен. Веднъж след купон си легнах с една дебеланка. Не повторих.

20.   Правилно ти казват- сексът е психика, не само физика. Особено при жените. Давай и ласки и нежност, не бързаѝ, колкото и да ти се иска, нека тя самата да те моли и да не издържа повече. Можеш да и повдигнеш единия крак, също да я обърнеш странично с лице към теб и разтворени крака (контузеният да е отгоре), така влиза много добре и на пълнички, ако седнеш на леглото и тя да седне отгоре ти с лице към теб и отворени крака, така ще се целувате и ще се галите през цялото време.
Запомни - наѝ-кофти секс правят красавиците, защото са с високо самочувствие, смятат, че ти правят услуга и чакат да ги обслужваш като роб. А по-пълничките са много човечни, весели, естествени и отворени, не обръщай внимание на глупаци като н. 8, явно не са били с жена и дрънкат стари вицове. В секса по-пълничките и невзрачните, не дотам с добра визия са много по-отдадени и се стараят да ти направят кеф. Успех, да си изкарате готино!

21.   Секс с "пухкави" жени само на тъмно, че може и да ти спадне докато гледаш сланините как се тресат.
Глупости, правили невероятен секс, точно са най - вдървени заради комплексите си от килограмите.

22.   Секса с пухкави жени е много по-добър от този със слаба пробвай ти отгоре но не да си легнал върху нея а на колене а тя да е легнала и под дупенцето и сложи 3-4 възглавнички така че да се повдигне много и не забравяй да я излижеш

23.   Здравей, мъж на 24! Аз съм жена на 26, която никога не е била и няма намерение да бъде слаба. Килограмите в секса пречат на мъжете предимно, щото те са главната действаща фигура. Ако чакаш жена да те из*бе, без участваш дейно в акта, бъди готов на сутринта да й изпереш чорапите и да й приготвиш закуска! :D Без значение дали е слаба или дебела- при проблем с коляното трудно се получава каквото и да е, освен тя да лежи (възглавниците, споменати в по- предни коментари са добра идея). Сега- малкият пенис и много килограми- напълно несъвместимо! Изобщо и слаба да е, пак ще й е трудно да усети кой знае кво. Така или иначе обаче, ти нищо не можеш да направиш за размера, можеш обаче да я накараш да се чувства добре по други начини (чрез други средства). Успех и приятно изкарване! :)

24.   Авторе,

Нека ти разкажа нещо, а ти сам си прави изводите!

Наскоро след като тръгнахме и се залюбихме с приятеля ми, проведохме следния разговор :

"Кажи, защо избра точно мен? ", питам го;
"Нали не си и помисляла, че е единствено и само заради благия ти характер и лъчезарната ти усмивка...? ! ", засмя се той... преди да добави : "Разбра ме какъв цицоман съм, нали? ! ... А ти, защо си точно с мен? "
На което и аз отвърнах подобаващо :
"И аз така... Не е само заради страхотното ти отношение към мен... Умирам за ласките ти, спортното ти дупе, а и така целуваш, че направо ми се подкосяват краката... "

Казахме си го и се посмяхме доста тогава...

Искам просто да ти кажа, че за всеки влак си има пътници и щом си я харесал, значи има защо!

Няма да ти чета морал и да те заклеймявам, че видиш ли, може би си с нея понеже смяташ, че пухкавелките адски се раздават в леглото, за да компенсират физическата си... посредственост? !
Ти си знаеш... Дано не е така, наистина!

И в тази връзка ще ти споделя следното...
Пухкавелка съм, но определено не раздавам екстри, за да компенсирам каквото и да било...
Когато срещнах любовта, нещо в мен се отприщи... , отпуснах се, отдадох се, дойде и 1я оргазъм... Казах му, естествено, разчувствахме се и двамата... още повече, че беше със скуирт и така разбрах, че съм жена-фонтан..
Бяхме изумени и двамата, и щастливи, естествено!
И въпреки всичко, което изпитваме един към друг, винаги се любим лице в лице, не можем без да се гледаме и целуваме... Тоест, даже не сме и пробвали на задна... , нито пък ми е искал анален...

И като стана думи за пози... , нашата определено е ездачката... поради няколко причини...
Той, естествено, е седнал, а аз съм в скута му...
Насладата, с която винаги заравя глава в гърдите ми и се забравя там, е заразителна! То не са целувки и милувки, полудявам от тях, защото като за късмет, гърдите ми са адски чувствителни и реагират светкавично на всякакъв допир... Той го разбра много бързо и страшно им се радва!
Иначе умирам да съм в прегръдките му...

След като твоето момиче пребори травмата в коляното, непременно я люби на ездачка, ще ѝ хареса!

Вече ти писахме как да полегнете заедно и да я обърнеш странично с лице към теб и с разтворени крака; ще имаш пълната свобода да я галиш и целуваш докато я обладаваш...

И още една...

Веднъж бяхме на една особено скучна сбирка, от която не можехме да си тръгнем просто ей-така...
Непрекъснато си хвърляхме многозночителни погледи и разменяхме недвусмислени усмивки... и когато най-накрая се откачихме и се прибрахме, направо се награбихме още в коридора, прави... , даже нямахме време да се разсъблечем изцяло... Не е невъзможно, дори и да остави единия си крак на земята, пак е адски възбуждащо...
Вариант е да я обърнеш с лице към стената и да проникнеш отзад, но при нас си е винаги лице в лице, целувките му ме влудяват и не мога без тях...

Правили сме секс и на бар-плота в кухнята... , обгръщам хълбоците му с бедра докато той е прав и ме придържа с ръце и така...

И една дума към тези, които така разкритикуваха секса с пухкавелки... Грубият изказ наистина не ви прави чест!
И аз не понасям красавци поради редица причини, но дори и анонимно, никога не бих си позволила да ги нагрубя или заклеймя! Който си ги харесва, да си ходи с тях, толкова!

Авторе, пожелавам ти една хубава любов!

от 14

25.   М на 40 съм. Имам доста опит с жени пълни и пухкави, мога да твърдя че винаги секса е бил по добър с тях от колкото с слаба жена. Пълните жени са по страстни и всеотдайни в леглото, колкото това за позите пълни глупости като всяка жена стига и на двамата да им харесва позата може да се получи. Така че не пренебрегвайте пълните и дебели жени страхотни са. Ако даже ми изподне винаги съм готов за секс връзка с пълна жена.

26.   А бе я не ми карайте да се смея...секс с пухкавелки било супер.....ако ви падне на купон една със супер тяло и големи стегнати цици с нубаво лице и една дебела с увинали сланини или с корем я да ми кажат мъжите коя ще чукат с кеф?
И самите дебели жени много добре знаят отговора.

27.   Коментари 5, 7, 10, 22 са от един и същ човек - авторе, не си пиши коментарите сам, че се излагаш!

28.   Аз съм 22 и мога да ти уверя че ни ги знам и все пък те харесват дебели а аз не ги понасям.... Абе ти на колко ракии беше като откри това супер открие... Аман от такива

29.   Съжалявам че те обидих... Сигурно си дебела лелка.... Нищо лично како. Но като ти гледам какви глопости пишеш мисля че всички виждаме коя е изложил како.

30.   #27, ха прав си, не бях се загледала в хашовете.
Според мен, това не е мъж, а жена-дебелана, която се опитва да се успокоява, че е харесвана и желана като си пише сама суперлативи.
Разкрита си, трябват ти хапчета, авторке!

31.   Друсащи се сланини са антисекс и при жените и при мъжете. Като видя мъж с шкембе ми иде да повърна. Предполагам същото усещат мъжете, като видят мечка в пола. Не обичам дебелите хора, защото са лакоми и мързеливи, рядко е от болест дебелината им. Да живееш, за да ядеш е отвратително.

32.   Много хейт, бе хора, що така? Нима всичките сте еталон за перфектно тяло? Хората сме различни и външността не е основание да се надсмиваш, че чак и да мразиш някого. Кой с когото му е кеф, с него да се секси. За всеки влак си има пътници. Можете да поразгледате в нета снимки на Пиърс Броснан и жена му, например.

33.   Н32
Не знам мъж ли си или жена ама ти гарантираме че, секса с 90 кг жена със сланин и увиснали гърди и увиснал корем не е работа и ти го казвам от опит.
Не става въпрос за хейт а за това кок се чувства един с човек с такива габаги и всичко толкова грозно изглежда ..абе ще правиш секс
0 схтакава.

34.   Била страхотен човек..!!! Да не се жениш за нея!? Важното е дали те възбужда.

35.   Мале, мале, мале останах без думи. Авторе ти добре ли си да пускаш такава тема. Какво като момичето има малко повечко килограми, ти защо се комплексираш от това. Теб те е срам едва ли не от нея, направо нямам думи. А коментарите пък още по брутални. Всички ли трябва да сме слаби, бахти повърхностното мислене и задръстените хора. Нали е важно как те кара да се чувстваш какво значение има другото. Да приятелят ми е като модел изваян и красив в лицето, но хора които външно са красиви си мислят че могат да имат всяка и не се стараят толкова много за половинката си. Ти не я заслужаваш определено

36.   Оххххх, атлети и атлетки, кошути и аполоновци...
На 40 години съм, тежа има-няма 110 кила. Жена съм.
Без секс не съм останала, не само у дома...
Що ли???
О, да. Щото изглеждам противно и корема ми се тресе.

37.   36, лошо няма, има достатъчно закъсали чичковци, които и на 110 кг живо тегло са съгласни, само да не направиш някой инфаркт, докато ти тресат шкембето.

38.   Макси сайз моделки има тука, 110 кг, уау, и с мега-активен полов живот... кой знае какви ти го слагат...отчаяни чичо-дядковци...то не е само количеството, ама щом си рекла...хвали се, хвали се.

39.   До 36
Даааааа сигурно защото си супер секси с тези десетки кила сланини и увиснали гърди до корем и увиснал корем до колената.... та за това си търсена толкова от младите и хубавите мъже.... ти и всяка такава дебела а като теб сте мечта за всеки мъж.

40.   Трудна работа, 37.
Все още не съм била със закъсал чичко, честно казано.
36 съм.

43.   В момента съм във връзка с пълна жена, не мога да преценя килограмите, но по ръста и размера - вероятно около 67-68кг. До сега винаги съм бил с доста стегнати жени.

Добряк е, и е умна. Но сексът е най-лошия, който съм правил. 16. 5 съм, в някои пози просто не става. От няколко месеца сме заедно, дори не съм я виждал гола - преоблича се в друга стая и гаси лампата (до сега като ми изгасят лампата и на другия ден сме довиждане). Комплексът с тялото просто струи и по мое мнение повечето го имат (пак казвам, само с една съм бил). Сексът е много скучен и става сямо в някои пози. В някои класически пози не може да застане изобщо, не и било удобно, а като застане както и е удобно, аз почти не усещам какви ги върши. Не е подвижна в леглото и е доста сдържана. Случва ми се вече няколко пъти да не мога да свърша, докато тя откача понякога.

С някои от по-стегнатите съм правил доста скучен секс, но си ставаше идеално и често едва изкарвах 2 минути. С последната, която също беше доста стегната и по-висока правихме страхотен секс, фурия.

За мен май това ще е последната пухкава жена, ти си решавай разбира се.

44.   Мъж съм:Мига да кажа че всичко си е до жената, чукал съм и слаби и пухкави, мога да кажа че лично мен повече ме кефят пухкавите, но не свинките. Преди чуках редовно една пухкава мацка която се раздаваше до край в леглото, после се случи че хванах една по слаба ама беше винкел от всякъде

45.   При пухкавите поради това че имат излишни килограми, тялото им е на палазки, гънки и цепки от излишни месища. И за да се ориентираш бързо и правилно къде и е влагалището те съветвам да използваш пакет с брашно, поръсваш пухкавелката по тялото, пляскаш я силно с едната ръка по корема и от където изфучи въздуха там е влагалището, пъхни си веднага пръста там за да не загубиш ориентира и после действай на воля. Казвам ти го от личен опит.
м/34

46.   Остави я тя да избере позата, така ще се отпусне и ще е по-спокойна.

47.   Какви тъпаци има....
Винаги съм се притеснявала от теглото си, дори и когато бях 55 килограма! От тинейджърка правя диети, защото се виждам като кит, а всъщност не съм!
Когато забременях качих 30 килограма, 30 хора!!! Мъжа ми нито веднъж не направи грозен коментар, и продължаваше да ми казва колко ме обича, и колко съм прекрасна дори и така. Красотата е преходна, на 60 всички ще сме с прошарени коси, бръчки, и така нататък. Важно е човекът до теб да е със съвместим на твоя характер, да има за какво да си говорите, да се разбирате и да се смеете Заедно!
А на автора ще кажа само, че предиграта е от огромно значение, и секса не може да го планираш. Вие ще пробвате една две пози, и ще разберете как пасваи на двамата. Това, което за теб е окей, може би на нея няма да и харесва. Всичко е доста относително .

50.   2 години по -късно
Женен с прекрасно момиченце
Секса е невероятен
От АВТОРА, който е най - големия късметлия на света

52.   Автора, честито!!!! Моля те кажи ми къде мога да ти пиша, влюбен съм в пълничка и ми трябва съвет. Нямаш на идея колко се радвам за вас.

55.   За тази пухкавата ли се ожени? Как процедирахте със секса, дето питаш в темата?

57.   52 и 53 здравейте, да за нея се ожених.
Иначе тя се оказа голяма мръсница в леглото и се радава много, крак и се оправи и сега го правим във всички пози.
Истина е това, че дебеланките се раздават повече хахаха.
Имаме си момиченце.
Иначе за съвет пиши тук, че не може да се дават лични данни.
От АВТОРА

58.   Най-красивите и най-сексапилните жени са сочните и закръглените. Но вие младите пикльовци сте психибески болни хора, тъй като се ръководите само от снобизъм и реклама, затова си падате по грозни мършави кощрамби.