Споделена история от Секс и интимност

Мисля че ме лъже за бройката си
С приятелката ми ходим от почти година и тя ми каза че преди мен е спал само с един и то един път. Обаче аз забелязах че става доста по широка от колкото ми е голям в рамките на 5 минути след като сме започнали. Въпроса ми е дали тя ме лъже са бройката и че го е правила само веднъж преди мен. Според вас лъже ли ме за бройката си???

Коментари

51-77 от 77

65.   62. oт 44. Визирам за повечето, има и свестни. Естествено, че и ние мъжете сме боклуци, то върви ръка за ръка. Преди 5 години повярвай ми уважавах всяко момиче, винаги тръгвах с любов, но все лошите момчета се харесваха, все се притеснявах и стеснявах, когато общувам с момиче и все нищо не ставаше. Разтрепервах се, всякаш пред мен стои богиня, принцеса, а не някакво обикновено момиче. С времето си хванах приятелка, после друга, общувах и си пишех с много и виждах какво започва да се харесва. Първично аз пак уважавах жените така, но колкото да се запозная с тях и да им стана приятел и после започнах по-атакуващо, без такива сантименталности, а по-сексуално. Мислех ги за ку*ви и прочие и да, и всичко се получаваше .. било то секс, опит за среща, комуникация ! Просто от 100 при 95 тази комуникация е била ключова, а когато съм бил онова добро момче от 100 и 5 не може да те вземат за нещо по-различно от приятел, и после не били боклуци ?

Промених си мисленето, възгледите и да, нормално и да намирам такива, защото не виждам други. Виждах примери на приятели за така наречените други (порядъчни момичета), но това беше само в началото, после се случваха какви ли не катаклизми. Карам си ден за ден ! Доверие и уважение над една жена до такава степен до каквато съм искал, няма как да имам в този живот повече. И не, не са ме нарянявали, не са ми изневерявали, достатъчно беше да знам какви парцали са били преди мене и се почувствах, като балъка, който трябва да им ходи по дупетата, понеже вече са го открили, е да ама откриха още един нещастник, който знае за всичко, което са били те и ги уважава когато поиска (разбира се, през 70% от времето), през останалото се забавляваха с тях, като с ку*ви и ми доставя удоволствие. Съжалявам .. не бях такъв.

66.   64, ясно ми е каква теза защитаваш. Питането ми беше защо точно тази тема ти е толкова чувствителна, че никога не се стърпяваш? Защо много други теми ги подминаваш, а точно тази ти е толкова чувствителна? Защо просто не си имаш свое мнение, а толкова държиш да убеждаваш и си готов да кажеш на черното бяло, само и само не изглеждаш "победен"? Толкова често ми прави впечатление, че имаш някаква мания да излезеш "победител" от целия спор и до последно да отричаш всеки аргумент. Аз до сега не съм видял ти да си се съгласил с някой аргумент на някого. Толкова ли пък няма в сайта един умен човек с дори и един нормален аргумент. Или за теб всички, които не мислят като теб, автоматично не разбират, а ти си единствения капацитет? Или трябва да отричаш на всяка цена, само и само да си "победител", без значение дали е добър или лош аргумента на другия? Аз точно с такова впечатление оставам от теб. А това е много жалко. Ти сам си си казвал, че никога няма да приемеш нечий аргумент, за да не излезе, че си победен. Това е някаква крайност. Имай си мнение, но чак на инат да отричаш всичко, само и само ти да си "правия" на всяка цена...

Аз нямам претенции да съм супер умен, но съм разбрал едно - когато човек толкова много се пали на някоя тема и държи да убеди целия свят в правотата си, значи се припознава в нещо, приема нещо лично или е наранен по темата. Не знам на теб какъв точно ти е проблема - дали някоя девственица те е зарязала като тийн, дали майка/жена/дъщеря ти е била одумвана и ти искаш подсъзнателно да ги оправдаеш, дали самия ти си курвар или просто подсъзнателно искаш сам себе си да убедиш, не знам какъв ти е проблема, но определено има някаква болка в теб.

Ако нямаше болка в теб, щеше да ти е през кура, какво мисли някой си и никога нямаше да тръгнеш да се дърлиш. Все говориш за увереност, но самото ти спорене отстрани те прави да изглеждаш доста неуверен. Или не го осъзнаваш, или го осъзнаваш, но искаш да си повярваш така. Но уверен човек никога няма да тръгне да убеждава, да му е някаква мания да излезе някакъв си измислен в неговия си свят победител и не знам си какво. Уверения човек ВЕЧЕ е победител в своето съзнание и няма нуждата нито да спори, нито да убеждава, нито да отрича. Той просто е над нещата, а ти очевидно не си над нещата, щом не можеш да подминеш такава тема и вечно влизаш в някакви спорове с някого.

Ето на мен примерно ми е болна тема някой да не зачита нечие мнение, защото в семейството ми така съм бил възпитан - да обсъждаме заедно и да стигаме до консенсус. Такива поведения на пук, само ти да си прав, да не се поставяш в кожата на другия, да се опиташ да се натрапваш, такива глупости не се толерират и в моето семейство като баща. Ей за това такива индивиди като теб ме дразнят адски много с желанието си да се изживяват като някакви капацитети, да зачитат само своето мнение, да проявяват неразбиране към чуждия.

Ти си се оженил за някаква курва, и си решил, че това са общовалидни принципи за всички хора на света. Ами не, не е така. Майка ми е била само с един преди баща ми и са щастливи и верни вече близо 40 г. Жена ми беше девствена като се запознахме на 19, заедно сме вече 14 г. и също сме щастливи, верни и секса ни харесва. Сам съм си я "тренирал" и си е добра и сме сработени. В същото време съм се нагледал на курви, които уж трябваше да се кротнат, като се омъжат, но уви станаха още по-големи пачаври.

Всичко си идва от семейната среда. Аз съм израстнал в такава среда и при мен този модел работи. Ти си израстнал в курвенско семейство и при теб работи модела с курвите и затова си си взел курва за жена и така си си щастлив. Лошо няма, само не разбирам защо трябва да отричаш истината на другите на пук. Каква е тая мания да си "прав" на всяка цена? Явно не са ти зачитали мнението, та си останал с потребността да си прав на всяка цена.

67.   64, защо "тренировките" непременно трябва да са с една камара народ? Може и с един партньор да се тренира. Сега ще кажеш, ама всички са различни и трябва различен опит. Ако смяташ така, значи нямаш фантазия.

68.   "Познавам достатъчно хора, които са се оженили девствени"

"ако ми покажеш представително статистическо изследване, общовалидно за всички жени"

Твоето "изследване" колко е представително? Колко души си наблюдавал? 10? 100? 1000? Колко? Представително за света би било няколко милиона поне и от различни държави, възрасти, социални групи.

"Просто защото то ще е изследване на определена социална група"

"Познавам достатъчно хора, които са се оженили девствени, все пак живея в ПРОТЕСТАНСТКО общество"

Аха. Протестантите в един норвежки град са представителна извадка в световен мащаб.

"Сексуалният им живот е кофти"

"Като човек работил в Галъп" имаш ли някакви реални факти и "общовалидни" статистики, че девствеността води до проблеми в секса и брака или всичко е на ниво приказки пред блока?

Значи искаш "общовалидни" и "представителни" статистики от "достоверен източник", а твоите твърдения са на база лични наблюдения, които няма как да бъдат нито представителни за всички социални групи и държави, нито пък могат да са "достатъчно" като бройка, нито пък твоите наблюдения са достоверен източник. С твоите камъни по твоята глава. Като не искаш пирказки на ниво седянка, поне се постарай да докажеш тезата си с факти и статистики, иначе и ти не по-различен от бабите пред входа.

69.   Номер 67, колкото и добре развито въображение да имаш, пак може да не се досетиш за някои, колкото и прости, толкова и гениални хрумвания. Така например, бойните "колесници" в древен Египет са били всъщност шейни с плъзгачи и египтяните са яли голям бой от Хуските, които са им доказали практически, какво чудо е това колелото. Не, че египтяните не са имали въображение, ама на. Хилядолетия не са могли да се сетят сами. И аз така, като бях на 17 се имах за голям ебач и знаещ всичко, докато една наближаваща тридесетте "леличка" не ми показа, колко още много имам да уча :). И един съвет. Не използвай риторични похвати от рода на "ако не си съгласен с еди-си-какво, си еди-си-какъв", грозно е и работи само в училище.

Номер 66, благодаря, че така картинно илюстрира неспособността си да водиш цивилизован диалог. Никога няма да се научиш, че ad hominem не е аргумент. Че предположенията какъв съм аз, жена ми или майка ми, не се превръщат във факти, освен в главата ти. А и не бъди толкова уверен в благоверността на собствената си майка, нито в тази на жена ти, медицинската сестра. Великият драматург У. Шекспир е казал, че само жената знае кой наистина е бащата :D. Оквен това лъжеш отново, като ми приписваш думи, които никога не съм казвал.
Всъщност аз пиша и в други теми, но ти четеш само тези за бройките. И понеже не мога да се сдържа да не те подразня още мъничко:

Номер 66:
Толкова ли пък няма в сайта един умен човек с дори и един нормален аргумент

ДТ: На върха е най-самотно.

Дядо Торбалан

70.   Аз никога не съм претендирал да разполагам с меродавна статистика, това го твърдиш само ти, при това не можеш да го докажеш :).

Дядо Торбалан

71.   "никога не съм претендирал да разполагам с меродавна статистика"

"Сексуалният им живот е кофти"

Тогава добави "на някои".

72.   "Че предположенията какъв съм аз, жена ми или майка ми, не се превръщат във факти, освен в главата ти"

"Та така, твърдението ти за статистиката и четирите процента излезе кьорфишек, а?"

Последното също е предположение, след като не си видял нито източник, нито колко представителна е.

"А и не бъди толкова уверен в благоверността на собствената си майка, нито в тази на жена ти"

И ти не бъди сигурен, че жена ти като е спала с 9 души, е добра съпруга.

"На върха е най-самотно."

Благодаря, че завърши с хумор. Имах нужда.

ПС: така и не отговори защо темата ти е чувствителна

74.   60, аз не споря, нито обсъждам статистики, а питам какво да правят жените, които са били с първия си партньор в сериозна връзка, която по една или друга причина се е разпаднала? Да не започват втора връзка, защото вече не са девствени? Такива жени изобщо не са толкова малко, колкото смяташ, просто обикновено не са провокативни и често не биват забелязвани от мъжете или пък вече са заети. Кой оправя всички тези жени с по 20- 30, че и повече бройки, кой им вдига самочувствие, кой позволява те да лъжат и манипулират. Нали сте вие мъжете? Значи, хем искате леки жени да ч**ате на воля, хем накрая искате да попаднете на домакиня и съпруга след като се наживеете, не става така. Да, не са всички мъже, но значителна част. Като не искате к**ви, изобщо спрете да ги отразявате, спрете да им вдигате акциите. Само от теб зависи дали ще допуснеш жена да те лъже или предава и да те прави на маймуна, а щом го допускаш, че и се оплакваш в този форум, значи това изобщо не говори добре за теб като мъж, нито за изборите за жена, които правиш.
П. С. След по- малко от половин година ще правя 21, така че е малко неуместно да ме наричаш тинейджърка.

Black Sabbath

76.   74, във всеки случай интелектуалното ти развитие е спряло някъде между 15 и 16.
Те американците не случайно са го измислили човек да се брои за пълнолетен след 21. Там са доста инфантилни. Пък за жените трябва да се брои чак след като родят.

77.   Гледам от известно време в този форум женските бройки са много наболяла тема. И вкупом всички жени и един подлизурко обясняват как миналото нямало значение. Най-разпространения аргумент е че за мъжете нямало значение колко бройки са натрупали. Хубаво , съгласявам се.
Обаче я отидете на някоя от темите, писана от някой 25-26 - годишен девствен мъж (какъвто съм и аз) да видите там какви са коментарите на същите тези жени с незначещо минало. Та какви ли не ни изкараха - "Загубеняци", "Психично болни", "Миризливци", а обясненията са от сорта: "Аз няма да съм опитно зайче на накой да се учи вурху мен!", "Няма да погледна такъв!", "Каже ли ми че съм първата, вдигам си гащите и си заминавам!". И това се натяква на хора, които и без друго нямат самочувствие.
Аз например не съм го изпуснал това време, защото всичко в жовота ми е било на 6. Изпуснах го, защото израстнах в кофти семейство, нямах пари, нямах визия и тн. Всички тези проблеми трябваше да преборя сам с кръв и пот на челото и когато това стана вече бях на 23-24.
И какво?
Сега пак трябва да живея в срам заради миналото си, което така или иначе не зависеше от мен. Трябва да ме е срам че не мога да чукам като порноактьор на тия години.
А жена, която само е трябвало да устой на предложения и изкушения и малко да си държи морала на ниво, но не го е сторила, тя не трябва да се срамува и не трябва да бъде съдена. Тя трябва да е горда. И същата ще застане гордо и ще каже че има двоен стандарт в полза на мъжете в това отношение.
И последния пирон в кофчега е като някой като 62 почне да пише фермани относно омразата над жени. Е кажи ми, бе мила, какво да заобичам и как да ви обичам?

78.   69, дядка ти сериозно ли даде себе си за пример... никой не прави предположения, ти сам достатъчно ясно и не веднъж разкри бройката на жена си. Ти си типичен продукт на сегашното ни общество, което деградира отново и се върна в епохата преди Христа. Ти повтаряш насадени в сегашното общество глупости, цялата ти "идеология" която представяш е точно тази, която чрез сегашната деградирала музикална индустрия, филми, шоу програми, предавания "възпитават". Така че ти нямаш аргумент, ти си робот. Като гледам изказването на първия шеф на ЦРУ и това, което според него ще направят с населението на държавите от източния блок, виждам, че е положил основите на вече почти изпълнен план. Това е очевидно в меко казано арогантните ти коментари. Знаем, че по-добро от жена спала с няколко футболни отбора не си намерил, знаем също така и че подобните на жена ти жени в сайта се радват, че някой от мъжки вид, но също толкова морално "лек" е духовно недъг им помага да живеят спокойно със самозаблуждението и така чувството на съвест бива притъпено с оправданието, че някой там просто е "неуверен". Но е пределно ясно, че един умерен мъж, никога няма да се задоволи с жена без елементарно себеуважение, но като гледам колко нагъл и горделив си, то само подобна жена би те търпяла, затова и всичко е резонно, повечето от нас отдавна са разбрали, че с теб диалог е невъзможен, защото за такива като теб не става въпрос за доказване на нещо на някого, а за продължаването на живота със заблудата, че като повтаряш в интернет колко си на високо, то ти наистина си или ще станеш.

79.   78, човека има проблем с увереността си. Курвите се кефят, че мъж ги защитава и той си мисли, че е готин. Чел ли си порно "литературата" му из разни пропаднали форуми? Ще се отвратиш. Човечеца видимо има психичвски проблеми. И да, писането по форуми за него е литература или проза май го наричаше. Изживява се като писател, представяш ли си? Колко трябва да си зле да мислиш, че форума е проза.

80.   Номер 15 е прав може би...... не вярвай, малко абсурдно е да е била само с един и то за един път. Ако щете ми вярвайте, но аз съм била само с един и за мен любовта е нещо свято, особено и ако човека до теб те обича и държи истински на теб и не ми трябват опити с други в секса, нито ми е интересно какво е с друг, защото когато обичаш нямаш такива нужди, така мисля, може да ме обиждате, както искате, тъжно е с този разврат в днешно време, наистина......

81.   76, не зная чие развитие кога е спряло, обаче пиши с факти.
В САЩ на 21 години може вече да си купиш алкохол, секс "официално" можеш да правиш, като навършиш 18 години, а "неофициално" се прави много по-рано! Отделно там почти никой не се жени на 18-20 годишна възраст.
Кога според теб трябва да е "пълнолетието" на жените не го интересува никой в темата.
Не отговори умишлено на въпросите на номер 74, защото не знаеш как.Обидите не са отговор!
Има мъже , които желаят жената да "няма право" да прави секс с повече от 1 партньор, за да имате нещо в "кърпа вързано" , дори и да не си допадате сексуално, емоционално, интелектуално и т.н. Уви, светът не е устроен така и освен да плюете и обиждате в анонимни сайтове, друго не може да правите:)
А всички , които нападат "курвите" да погледнат първо себе си и своите бройки. И никой не ги е спрял да търсят каквито жени искат.А ако не могат да намерят такива,могат да се преориентират към мъже:)

77, не е проблем, че си девствен на тези години.Поработи върху самочувствието си и НЕ пиши в анонимни сайтове с надежда, че ще ти го повдигнат.Тук освен злоба и нападки, друго няма да видиш!

82.   Дядо Торбалан, ти наистина си голям боклук. Явно си доста разюздан тип, явно подкрепяш всички курви и курвари като теб! Дано този път коментара ми да се публикува, че ще почна да си мисля, че модераторите си избират само шибани коментари като на прочутия Дядко Торбаланчо.

83.   76, и с какво реши, че интелектуалното ми развитие е някъде между 15- 16? С това, че просто задавам въпрос от любопитство, на който още не си си ми отговорил, но се опитваш да ме обидиш, да провокираш спор и говориш за някакви статистики и извадки, които нямат нищо общо с въпроса ми? Изневеряващи и лъжещи жени винаги е имало и винаги ще има. Твоята работа като мъж е да не допускаш тези неща, а щом го допускаш, значи просто не нямаш необходимите качества като мъж и жените не са ти виновни, че не можеш да ги отсяваш. И за това се иска интелектуално ниво, в случай, че не знаеш, а обикновено 15- 16 годишните недорасляци, залитат на подобни леки жени, така че по- скоро ти си на това ниво, отколкото аз, да не кажа, че си и по- зле. За такива като теб няма пълнолетие.

Black Sabbath

86.   Дайте да си кажем истината, почти всеки до 25-30 год ебе наред и без да му мисли(без значение мъж или жена), има редки изключения за дълги връзки и през този период, но са много рядки. След това дали по социални, финансови или просто сме намерили перфектната се женим.

87.   Отново някоя или някой като 81, искали сме някоя в кърпа вързана? Сериозно? При такива обстоятелства ще се насочим към някоя като жената на дядката. Именно защото искаме независими, силни и достойни жени, искаме обратното на тези, които торбаланчо защитава. Зависимите и битите жени са тези, които обикновено използват сексуалността си да държат определени мъже, само че рано или късно секса не е достатъчен и мъжа вижда каква жена е взел, е започват скандалите, а понякога и по-лошо, класика в жанра. Или нещо подобно. Една интелигентна и себеуважаваща се жена е много по-трудна за печелене, а и е много по-трудно да е такава една жена. Аз съм радостен, че всеки може да си прави каквото иска, защото отсяването става много по-лесно. Вие сте тези които скимтите като бити котки, като някой похвали достойните жени и ви боли защото усещате, че нямате нищо общо с тях. Естествено че можем и ще търсим такава... нямаше нужда от това предложение. Не съм знаел, че трябва да правиш секс с някого, за да разбереш че си пасвате интелектуално.... интересно ми е да си призная, какъв секс правиш, с въпроси? :Д Само животните се нуждаят от секс за да разберат дали си пасват емоционално, така че и тази точка отпада. За другото си права, за да разберат дали си пасват сексуално, трябва да правят секс. Сега.... друг е въпроса, че ако си пасват емоционално и интелектуално(първите две твои точки, за които не е нужен секс), то те вече ще могат да бъдат спокойни, че ще се напаснат, защото за секса е най-важно да цениш партньора, да го уважаваш, да го познаваш малко или много и всичко с малко време и желание, ще се получи.

88.   До номер 81:
Като всяка една една феминистка и ти мислиш, че сексуалното запрещение и моногамията са измислени от някакакъв мъжки клуб, чиято единствена цел е да държи жените в подчинение. Мислиш си че всяко ограничение на свободата е лошо и че безграничната свобода ще донесе безгранично щастие. Мислиш си че има някаква конспирация насочена специално срещу теб. И си мислиш, че вече е дошло новото време на великото женско освобождение.
Истината е коренно различна и много по-сложна и те съветвам да я потърсиш, защото на мен ми писна да ис хабя клавиатурата за оня дето клати дърветата.

89.   Дали те лъже или не няма как да знам, но знам, че е напълно нормално да се отпуска по време на секс, ако изпитва приятно усещане.
Ж31

90.   86, това, че е почти всеки те радва ли? Според мен точно това е тъжното.

92.   87, коментарът ти е несвързан и трудно може да му се отговори по тази причина.
Как направи връзка между битите и малтретирани жени и тяхната сексуалност, за мен е непонятно. Обикновено битите жени са тези, които нямат самочувствие и най-вече нямат ФИНАНСОВА ВЪЗМОЖНОСТ, за да се откъснат от насилника. Тук дали са фригидни или не, не е от значение.
Вярно е, че интелигентна и себеуважаваща се жена се печели по-трудно. Но кои сме тези "ние", които "скимтим", като похвалите, цитирам:" достойните жени":)
Аз "хванене" тук не виждам. Една единствена тема видях, "Само моята жена ли е готина", в която мъжът наистина се хвалеше с жена си:)
Всичко друго, което виждам е плюене и скимтене.
И след като си радостен, че всеки може да си прави каквото си поиска, тогава къде всъщност е проблемът:)

93.   88, мисля си, че ако искаш да ограничиш нечия свобода, почваш с твоята:). Ти не си никой, че да казваш на мен или на някой друг какво да прави(изключвам законите, които трябва да се спазват от всички).
Като мъжете претендират, че не искат еди какви си жени, спокойно могат да си държат пениса в гащите, нали? :)Аз не прочетох тук някъде да се агитират мъжете към въздържание. Защо? Нали те са с претенции, че искат девствени, ами тогава те да се въздържат до брака. Какъв е проблемът? Значи от 15 годишни докъм 30 минават на самозадоволяване и всичко е точно:)Контролирайки себе си и жените ще са девствени:)(няма да има мъже, с които да правят секс, всички мъже ще са във въздържание:)
И не мисля, че има някаква конспирация към мен:)Мисля, че мъжете които скимтят по анонимни сайтове, как приятелките им са водили полов живот преди тях, а в същото време те "стрелят" щом им падне нещо, са мухльовци.
Можеш да уважаваш човек, който е избрал да води определен начин на живот, дори и ти да не си с такива разбирания.
Обаче, не може да уважаваш лицемери и комплексари.

94.   И да те лъже за бройката си какво,голям праз!? Всяка втора жена е била е*ана поне веднъж в живота си,шанса да уцелиш девствена е 1:1000000. Какъв има смисъл да се тревожиш и да се терзаеш,жените все пак не са кърпички за еднократна употреба,те са живи същества,със способност да мислят,да чувстват и да разсъждават,и това ,че са правили секс с някой друг преди теб не ги прави парцали,стига с тези средновековни убеждения.

Red Bull

96.   Номер 72, аз за това съм го формулирал, като въпрос, а не твърдение. Не знам, защо имаш такъв интерес към факта, че аз защитавам тезата, че съзнанието определя битието повече, отколкото обратното. На теб ти се иска да има някаква мистериозна тайна в миналото ми, но истината е далеч по-прозаична. Въпреки натрупания с годините цинизъм, в мен продължава да живее борец за справедливост. Някакъв романтично-глупав рицарски комплекс, да се защитава истината. Знам, знам, истината е надценявана.

По-интересно е, че ти като радетел за компромиси, винаги заемаш непримирима позиция, което е по-неприятно, се поддаваш на простащина. Прегледай мненията в темата отново и виж колко агресия, за един прост въпрос. Статистиката за четирите процента истинна ли? Всичко това можеше да приключи, като признаеш, че изследването не е представително, освен в някаква строго профилирана група.
Нейсе.
И се опитай да приемеш, че има хора, за които има разлика между любов и секс и да ги окичваш с просташки епитети принизява теб, а не тях.

Блек Сабат, на мен ми стана любопитно, какво трябва да се случва с вдовиците. Дали след кончината на съпруга и господар, трябва да ги пращаме в манастир или по стар тракийски обичай да ги погребваме живи в могилата му?

Дядо Торбалан (6)

97.   96, въпросът ти сигурно е риторичен, но вдовицата решава. Някои не искат да с обвързват дълго време което е разбираемо, но когато се появи нов потенциален партньор, е хубаво да го допуснат. Това, че жена е имала един партньор в живота си, не означава че непременно е лека или, че не заслужава нов такъв.

Black Sabbath

51-77 от 77