Споделена история от Секс и интимност

Жена с жена в леглото
Здравейте! Момче съм и бих искал да споделя, че съм едновременно объркан и потресен. Въпросът ми е основно към Вас жените - от заобикалящата ме женска страна и разговорите разбирам, че много от женския пол биха пробвали секс с друга жена. Та можете ли да ми обясните причините за този интерес (става въпрос за млади момичета търсещи момчета за връзка, а не лесбийки или би)?

Коментари

1.   В повечето случаи, чисто любопитство или желание да се пробва от всичко. Жена на 23 съм, която някога също имаше мераци да пробва с жена, но ми мина за мой късмет :Д

2.   Жените експериментират със своята сексуалност, докато при мъжете няма такива експерименти. Освен това са и много по-любопитни от мъжете.

3.   Аз съм на жена 22 и никога не бих искала да го правя с друга жена, независимо каква е тя, колко е красива, умна, богата, добра и прочее... Не просто това не ме възбужда, ами предизвиква в мен отвращение и смях. Отвращението идва при мисълта за интимен контакт с друго женско тяло, а смехът - заради трагично стадния характер на обществото от млади момичета, които странно как и защо се чувстват уверени само когато правят това, което и другите са склонни да правят... Забелязал ли си как едно по-съвременно общество от момичетата се обличат еднакво, гримират се еднакво, хранят се, държат се горе долу по един и същи начин в опитите си да демонстрират сексапил и разкрепостеност, които са особено популярни на запад? Е аз съм го забелязала - което се случва в инстаграм профила на Майли Сайръс (примерно говоря, защото наскоро публично обяви абортите за грижа за здравето на майката) или в профила на която и да е знаменитост със стотици хилади, дори милиони последователи, ТОВА Е НОВАТА ТЕНДЕНЦИЯ, това е НОВАТА МОДА и НОВОТО "НОРМАЛНО". Въпрос – колко от знаменитостите са обявили, че еднополовите отношения са нещо нормално?
Та затова аз не съм озадъчена или объркана - момичетата виждат, че така може, че така правят другите, и че щом го правят значи е хубаво. И няма кой да ги спре или разубеди - та нали всички за това говорят? !? Та нали еди-кой-си казва че е яко, нали и най-добрата приятелка би го направила?
Има и още една причина и тя се казва "кой си ти, че да те слушам" :Д
Нали сме свободни хора и в свободна държава живеем - сободните личности искат свободно да изтестват живота на максимум и чрез свободата да постигнат максималното удоволствие. Да, ама на една свободна личност прекалено многото свобода ѝ пречи да осъзнае къде са границите на допустимото и недопустимото, на моралното и аморалното. И като стане дума за морал свободната личност те поглежда в очите и си казва, пък може и на глас "КОЙ СИ ТИ, че да ми кажеш? ". И автоматично урокът ти по морал е преместен в Recycle Bin-а, а каквото и да кажеш на свободната личност, от тук насетне ще ѝ мине покрай ушите. А в розовия ѝ мозък ще се върти нещо от рода на "За къв морал ли ми говори... Майли Сайръс пък би го направила! " Нейно право е да бъде свободна, ала никой не е наблегнал върху това, че за да имаш права в това общество, трябва да изпълняваш и задълженията си към него...
Третата и последна причина поради която съществува това любопитство на момичетата към интимен контакт с друго момиче е постоянният стремеж към нещо повече, по грандиозно, по-забележително и по-стимулиращо. От значение е и предишният опит, разбира се, но не е толкова важно дали има настоящ приятел или не... Кой го гледа него? (това го казвам от лични наблюдения и тук в сайта, и върху някои мои познати) За свободната личност, която не е уверена какъв смисъл има да бъдеш морален, (вероятно щото и за Майли Сайръс е без значение тоя пуст морал) ще е супер яко да прави секс с друга жена, без значение дали има връзка или няма. Изглежда като някаква форма на грандомания, не е ли така?
Още и още, и още по-близо до идолите! Още по-близо до пълната свобода и физическо задоволство! Това не звучи ли като причина също?
Ето защо по темата не бива да има потресени или объркани – причините са повече от ясни.

4.   Аз бих пробвала от чисто любопитство. Жените не ме привличат сексуално, без значение е дали са хубави или грозни. Но така както в един момент пробвах вибратор от любопитство, така както бих пробвала тройка, бих пробвала и с жена. Иначе не ме привличат нито сексуално нито емоционално. Като видя момиче, няма нищо в нея, което да ми се струва секси и да ме кара да си фантазирам и да я искам. Примерно видя някоя с хубави гърди или дупе и може да я загледам, но не защото си фантазирам как я опипвам, а защото ми се иска и моите женски атрибути да са толкова привлекателни (всъщност са, но това ми го казват други хора, аз отстрани не се виждам). Ако някой ден се навия да правя секс с момиче, дори не бих я целувала. И ако някой ден стигна дотам, то със сигурност ще е защото ми е доскучало адски много да правя секс с мъже, които не са креативни в леглото.
Иначе не се виждам във връзка с жена. Не се чувствам способна да обичам жена, а и една жена няма как да ми даде това, което очаквам от една връзка.

5.   Повечето момичета просто така си говорят бате. Правят се на интересни, знаят че това се харесва от мъжете. Знаят, че мъжете гледат лесбо порно... Има разни парти гърли дето редовно ги виждам да се прегръщат, целуват и барат по циците с други жени. Викам на едната да не е лесбийка и тя вика о няма нищо такова, всичко е за шоуто.

6.   Аз чат-пат спя с едно бисексуално момиче и тя ми е разказвала за нейните връзки (сексуални, а понякога и емоционални) с жени. Като цяло нея си я привличат по-скоро жените, и просто си ги предпочита като партньори. Не виждам кой знае каква драма, пък и честно казано не смятам, че това е нещо, което кой знае колко би следвало да ме вълнува, че да задълбавам в темата и да търся първопричината за интереса към същия пол...

7.   Просто ме привличат женските тела, смятам ги за красиви.
Момиче 19

8.   Няма що, мъж с мъж е отвратително и се осъжда от обществото. Докато жена с жена е по приемливо, даже интересно, екзотично и обществото е по-благосклонно да си трае, да се прави че недовижда и да го пропуска покрай себе си като някаква разновидност. Що за двоен стандарт.