Споделена история от Секс и интимност

Жени над 55-60г. още ли правите секс?
Не съм допущал, че ще задавам такъв въпрос, но ето че се наложи сега да го направя. Същия въпрос отправям и към мъжете и ще обясня защо. Първо да ви се представя. Аз съм мъж на 60 г. семеен и със съпругата ми имаме две деца-момчета, които си имат свой собствен живот. И двамата са женени и живеят в собствени жилища с децата си. Аз и съпругата ми не сме имали почти никакви семейни проблеми. Тя е две години и нещо по-млада от мен. Но ето, че в последните две-три години се появи един проблем, който засяга повече мен. Съпругата ми след края на нейната менопауза, която завърши на 54 г. вече не иска да правим секс. Около една година се опитваше да откликва на моите сексуални желания, макар и много рядко, но в последните 2-3 години категорично отказва да имаме интимни отношения. Но аз макар и на 60 г. съм още полово потентен. Имам нужда от секс два пъти седмично, но ще се съглася и на един път ако тя не иска повече. А тя не иска да чуе въобще за секс. Какво аз трябва да правя, на 60 г. да търся любовница ли, след като досега никога не съм й изневерявал. Какви са причините за да не иска повече секс. Познавам три семейни двойки с чийто мъже сме 2-3 г. разлика във възрастта. И те се оплакват от същия проблем. Единия от тях ми призна, че от време на време ходи по проститутки, а другите двама продължават да се измъчват като мен без секс със собствените си съпруги. Не ми харесва на моята възраст да започна да ходя при проститутки. Защо съпругата ми не ми съчувства. Толкова ли е неприятно за жените след 55 г. да правят секс. Болезнено ли е или има други причини. Жени отговорете защо се отказвате от секс на такава възраст. Знам, че някои жени желаят секс и след 55 г. , но защо съпруги като моята и на моите добри познати отказват секс. Мъже, които четете тази история кажете имате ли същите проблеми като мен и ако да, как го разрешавате този важен проблем за нас все още потентните мъже. Модератори мисля, че това е важен въпрос за нас мъжете които са в същата ситуация и ви моля да публикувате историята.

Коментари

101-115 от 115

159.   Привет на всички! Мъж на 34 години съм... И имам огромно желание да срещна по-зряла дама за връзка по нейн вкус (дори и да е дискретна или неангажираща). Мисля, че диапазон 40-55 години е в рамките на нормалното за бъдещата ми партньорка. За мен би било удоволствие да подействам подмладяващо на някоя привлекателна и стойностна зряла жена. М34

160.   Мойта е на 50 г. хубава е и е еблива даже повече, отколкто беша като по-млада.

161.   До 159 : приятелю, с какво би и подействал подмладяващо?

162.   М44 с Ж42. От две-три години секса намаля на 2-3 пъти годишно. Тя го избягва категорично. Когато ми пусне, с такова нежелание, че от над две години не съм стигал до оргазъм. Под пет минути и се отказвам, баня и лягам. Ужас е. Аз съм писал за нея, ама така са били и майка й и сестра й, спряли са секса на около 25г възраст, браковете са били с материална облага. При мен, след подписването на брака се прецакаха нещата

163.   Пич, номер 162, и моята е такава. Казват, че като правят секс, жените се успокояват. Моята Не. Тя става друга когато има власт и командва хора. Това е като 100 оргазма за нея. Странно или не, скоро чух за истински реален развод по тази причина. Жената иска да командва живота на много хора. Не се разбира с мъжа си и развод

165.   До 162
И каква причината да не я разкараш и да търсиш друга?
Едно ще ти кажа, една жена когато откаже секса на мъжа си по начина както го описваш значи има друг който я задоволява и е влюбена от горе може би.
Зарежи я бе човек и предопреди че ще бъде изгонена ако не се промени, и да и провериш гсм и гардероба и пощата и с сигурност ще откриеш нещо.

167.   Мъж на 57 жена на 50 - поне 1 път седмично. Обичам я и я желая както преди 25 години.

168.   Мъж на 60, с 35 годишен брак. МНого жени не правят секс с мъжете си, защото те по принцип спират секса, спират и мастурбациите. Причините са медицински, гинекологични заболявания, психични отклонения, развиване на фобия към мъжете, страхова невроза, менопаузи, хистероктомии, може и да е просто супер инат, липси на нужди или супер разочарование от живота и хората. Но каквото и да е.... истината е, че без секс се живее, но трябва да има поне капка любов... някъде... към нещо или от нещото към индивида. То така е и с мъжете.

169.   Ама защо да я разкарва Номер 162? Според мене, просто да си я държи като домашна прислужница, ако се справя в другите неща, а да си намери нещо навън, което е на ниво. Какво толкова? Нека не бъдем тъпи

170.   Всичко е до жената. Преди време имах една приятелка 1947 набор. Стара мома. Един ден ми звъни, аз на работа. Вика: бързо идвай в нас, че имам 1 проблем. Да ми помогнеш...
Отивам, тя по анцуг. Влизам, тя го сваля. Отдолу нито бикини, нито сутиен. Бързо се събличай, че съм възбудена.... е, какво да говоря. Тва да е било преди 10 години. Тя на 66, аз на 37.... е, дали прави секс тя

171.   Мъж 52 : Последните 10 години се случваше така че имах връзки с няколко жени 55 . Без изключение ми разказваха че до 50-тата си година не са имали особено активен полов живот. След това всичко се е променило. Така се случи и със съпругата ми. Тя също е на 52 и желанието и дойде едва сега, до толкова че в момента и аз не мога да и насмогна.

172.   159, имаш ли обяви в "алото"? Тука как да те потърсят като не си оставил "остроумна" следа поне? Да не говорим, че са нужни и някои данни...
Я "да вдигнат ръка" подходящите дами дето биха те употребили. Хайде дами, ще направим списък. Закъснелите ще трябва да чакат повече... :)

174.   170, това като сюжет от порно филм, без значение от възрастта на жената, отиваш и от вратата чисто гола се съблича.

175.   Аз съм 170. И имал две такива, и двете възрастни. Едната има профил в Елмаз и сега. Заклеам се... за съжаление, развалиха се отношенията

176.   От номер 159 до номер 172: Нямам обяви никъде. Доколкото знам, тук не е разрешено/позволено да се споделят лични данни, така че не знам как бих могъл да се свържа с някоя зряла дама, предпочитаща младо гадже. М34

101-115 от 115