Споделена история от Секс и интимност

Анален фистинг
Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече и да сподели, какви са последиците от това, безопасно ли е, какви са рискове и най вече има ли полза и удоволствие.
От доста време се каня да пробвам, но все се спирам. Моля да споделете

Коментари

151-160 от 160

252.   Заигравките с дупетп ми ограничавам само до анален секс с мъжа ми.

253.   И моята жена като мина 35-36 год., започна да ми се надупва, за да ме прердизвика. Но не за фистинг, а като покана за анален секс.

254.   Привет!
Жена съм на 56г със съпругът ми харесваме да правим анален секс, понякога правим и фистинг анален за първи път опитахме преди 10г. С времето аналните мускули се отпускат и проникването става лесно, ако го правиш от години ануса се разширява и не е като преди. Мъжът ми е с нормален пенис и истината е че вече не го усещам като преди. Преди известно време се запознах в социалната мрежа с един мъж, койтоне по малък от мен с 12г. и след известно време решихме да се срещнем последва и друга среща при която правихме секс. Оказа се по надарен от мъжът ми и когато правихме анален секс усещах че ме изпълва. В началото изпитвах вина, държа и уважавам мъжът си но сексуално не ме задоволява.

255.   Привет!
Жена на 56г със съпругът ми харесваме и правим анален секс от 10г правим и анален фистинг. С времето мускулите се отпускат и ануса се разширява. Мъжът ми е с нормален пенис но когато правим анален секс не го усещам така както преди. С мъжът ми имаме прекрасен брак. Преди известно време се запознах с един мъж който е 12г по-малък от мен нещата се задълбочиха и сега когато можем се виждаме. Той е по надарен от съпруга ми усещамнето е много по различно успява да ме изпълни и с него секса ми харесва много повече но той незнае че със съпругът ми правим фистинг не смаятам че трябва да разбира.

256.   От кога търся жена която да харесва анален фистинг но не попадам на такава. Харесва ми да и доставям удоволствие.

257.   Eй, това, жените, не спират да ме учудват, но съм вече убеден, че за кур, независимо къде ще си го сложат, са готови на всичко и с всеки!!!
№255, що не направите тройка с мъжът ти;той ще те чука в путката, щом е тясна, а оня, с голямата тояга, ще те чука отзад, докато не откачиш от кеф!

258.   Мъж (38г. ) При положение че в задника ти влиза ръка, трудно ще намериш пенис който да те изпълни :) Моя пенис е 16 см. тоест не е голям, но жените с който правя секс получават по няколко оргазма... та не всичко е в размера мисля. Как би реагирал сегашният ти партньор ако го накараш да завре ръката си в дупето ти? Може да се отврати предполагам, но щом на мъжа ти му харесва да го прави проблема не е размера му а в липсата на достатъчно страст боже би :)

261.   Ами някой гледа порно филми и ръзсъждава без да има понятие. То съм раждала значи ли, че отдолу съм широка? С достатъчностатъчно подготовка лубрикант и желание се отпускам и изпадам в екстаз на юмрук в мен. Ако ме изненадаш от едно пръстче ще видя звезди и ще умра от болка.

263.   Едва ли жена ми ще поиска анален фистинг. Това е прекалено разтягане на мускула. Иначе тя харесва анален секс и доста редовно го иска.

264.   До 112. Аз винаги съм искал да бъда с жена която скуиртва. До сега не ми се е отдал този шанс. Иначе фистинг съм пробвал аз да правя. Вагинален и анален на жени. Вагиналният се получава, но аналният влиза ръката ми до кокълчетата и това е. Същото е и за моят анус. Женска ръка влиза до кокалчетата. Явно ще трябва доста практика. Успех на всички.

151-160 от 160