Споделена история от Секс и интимност

Анален фистинг
Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече и да сподели, какви са последиците от това, безопасно ли е, какви са рискове и най вече има ли полза и удоволствие.
От доста време се каня да пробвам, но все се спирам. Моля да споделете

Коментари

51-100 от 160

55.   Фен съм на фистинга и мога да кожа, че това с конусите е фантазия. Могат да се използват за разширяване на ануса, но е невъзможно да се вкарат на 25 см. Първо, защото на 16-17 см ректума завива рязко наляво и там може да премине само по-тънък или огъващ се предмет. А и дори да влезне на такава дълбочина ануса трябва да се разтвори на повече от 20 см. На мен рекорда ми е 11 см, което е достатъчно за двоен фистинг с женски ръце.

56.   54 съм. Хайде 32 можеш ли да ни покажеш как точно го правиш?
Аз пробвах с конус, само че не уличен, а такъв който се продава за ролери. Той е по- малък и е заоблен от горе. Много е яко!

57.   Аз си вкарвам пластмасово шише от един литър, което пълня с вода но не до горе за да е по меко влиза около 7 - 8 см

58.   до 57 като не си го правил, защо не се замислиш малко дали изобщо е звъзможно. Не става въпрос за ануса, а за полупразното шише. Ми то просто ще се смачка и няма да ти влезне. А ако ти влезе ще те нарани, защото ще е смачкано и ще има ръбчета. Казвам ти го защото съм фен на фистинга и зная кое как става... или не става

59.   58 пълня го почти до горе не се мачка и няма ръбчета

60.   до 59. Е тогава не може да се брои дебелината на шишето за ширина на халката. Аз си вкарвам бирена бутилка така че моята пещеичка е с 7, 5 см. диаметър.

62.   Мъж на 37 съм, правил съм анален фистинг на жена и на себе си. При жените е много важна сексуалната възбуда в момента в който започвате аналния фистинг. Отпускането и психическата нагласа стават от само себе си когато вагинално жената е предразположена и възбудена почти до ръба на оргазъм. И при двата пола, разбира се за да се достигне до еластичност на ануса подходящ за анален фистинг се изисква продължителна практика на разширяване на сфинктера. Препоръчвам да носите анални разширители/тапи с увеличаващ се размер - от 15 мин на ден до 30 мин, за напреднали може и повече, като всяка седмица минавате на по-голям размер и за 3-4 седмици сте в топ форма. Започвате с 4. 5 см примерно първата седмица, втората с 5. 5-6см диаметър и третата 7см. Не можете да практикувате анален фистинг ако сте под 7см, в зависимост от ръката на фистера може и до 7. 5 да ви трябва. Лубрикантите са много важни особено в началото, при по напреднали става с много малко но качествен лубрикант. В зависимост от играчката/предмета който ползвате и типа на лубриканта. Най-добрия за мен е лубрифист (lubrifist) опитал съм десетки видове водоразтворими, силиконови и на основа на масла.
Между другото който казва че това с конуса не е истина греши, аз също имам конус и го обичам за шоково разширяване, примерно след няколко дни почивка и тн, но не без предварителна загрявка с по-малко макс 6см конусовидно дилдо.
Избягвайте бутилки и други стъклени предмети защото при счупване травмата е сериозна може да доведе до смърт! Избягвайте също играчки които не са добре обезопасени и има опасност да заседнат вътре.
Аз имам играчки с всякакъв размер - един голям пълен куфар с тях, от 2. 5см до 12см диаметър, вкл и конус. Доставя ми огромно удоволствие да се разтягам и да бъда фистван (ще уточня че не съм гей дори не съм би) и го правя от близо 15 години. Това че разширяването води до изпускане са пълни глупости на хора които не са го изпитвали върху себе си. Нямам никакви проблеми с контрола, дори както други вече казаха мускула се тренира и еволюира до един по усъвършенстван инструмент с безупречен контрол и машина за удоволствия :) Последно преди да се разделя с приятелката ми работехме върху двоен анален фистинг, който за момента не съм реализирал. За съжаление живота ме завъртя така че попаднах в друга среда където не познавам такива хора и за съжаление от известно време не практикувам :)

Успех и се забавлявайте!

63.   до №62 има някои неща, които трябва да допълниш за лаиците. Ходене с тапа в ануса не бива да продължава повече от 10 мин, защото ако лубриката е малко или неподходящ може да абсорбира и тогава тапата остава вътре без "смазка". Аз лично когата сам се забавлявам и не се налага да използвам презерватив използвам маргарин Рама. Хем е евтин, хем ако сте "напреднали" може и да се вкусва. За конуса е вярно, че става за разширяване, но не така както го е описала № 32. Виж това със заседването вътре не го разбрах. Вкарвам цял флакон от спрей и след 2-3 минути ми излиза без проблеми. Това с някакъв вакум и не знам още какво си глупости не е вярно. Някога е проблем ако се вкара ябълка, но аз винаги го правя като я вкарам в презерватив и така си помагам да излезе. Всъщност тренировките з ябълка са добра подготовка да се изважда ръката така както си е свита в юмрук, едно от най-приятните неща на фистинга. Аз лично препоръчвам да се използва спекулум, защото постепенно разтяга вътрешния сфинктер, който е по-проблематичен. А и като се разтвори в ануса има възможност да се добавя лубрикат, без да се прекъсва разтягането. А и самото опипване на добре разтворения вход е доста приятно изживяване.
Tranyanka

64.   какво подръчно средство (предмет) става за анален фистинг защото се чудя с какво да го правя искам да се разширявам

65.   до 64 Анален фистинг е само когато се прави с ръка. Фист означава юмрук. Ако си вкарваш други дори и по-дебели предмети няма да е фистинг. Разширяване се постига най-бързо със спекулум, има го и в сексшоповете, но на интернета от медицински сайтове ще ти излезне много по-евтино. Купи си метален. Също така стават и надуваемите анални тапи. А ако искаш да ти е по-евтино използвай краставици, но с тях трябва да натискаш при вкарване, което е болезнено. Много помага ходенето с нещо в ануса. Така сфинктера се отпуска и постепенно, привиква с новия рекорд и започва да си иска ОЩЕЕЕ

66.   Можеш да се разширяваш и с дебели предмети както е казал 57 с пластмасово шише пълно с вода аз го правя със шише от ариана 1 литър което вкарвам от към дъното

67.   До 66, човече, или се бъзикаш или нещо недоуточнянаш. Как ще се разширяваш с шише, като дъното му е плоско? Ако наистина си го вкарваш, то е защото преди това си имал добре разширен анус. Аз нямам проблем с еднолитрови бутилки, но не за разширяване. Най-добра за случая е бутилка Кока Кола заради формата. Спокойно можеш да се разхождаш без да трябва да я придържаш за да не изпадне.
Tranyanka

68.   Сега да се изкажа сигурно като глупачка на фона на горните мнения, ама да питам - хора, какъв е смисъла зорлем да се разширявате, нали удоволствието в секса (вагинален, анален) е по-голямо когато е по-тясно... И в този смисъл фистингите не се ли правят когато няма друг начин вече за задоволяване - в смисъл само пенис, пръсти и т. н. не предполагат достатъчно триене..

69.   Така е, №68, но алчните хора колкото повече имат, толкова повече им се иска още и още! А когато и фистингите умалеят? Скоро ще започнат сигурно и бомби да си взривяват в задниците. Това пък ако знаеш колко е advanced! Ние, простосмъртните, никога няма да разберем.

70.   До 69 Бе интересно, защо така вас простосмъртните ви привличат подобни теми?

71.   До 66№ глупак е тоя който не знае и не иска да знае. Факта, Предполагам, че и на теб ти е приятно когато те изпълва достатъчно дебел пенис или предмет. Е мен на аналните игри ме привлича не търкането и дълбаенето а точно напрежението при вкарване на нещо дебело. То е като при спорта да речем. Ти обичаш да се разходиш из планината, но някои пък се стремят да покорят Еверест. И на мен много ми е чудно, че така рискуват живота си... но за тово не ги обвинявам, въпреки, че от време на време се запитвам дали имат акъл. Та така, надявам се, че поне малко ще те удовлетвори отговора ми.
Tranyanka

72.   Жена ми обожава фистинг! За момента сме пробвали само анален, но поема по две дилда в задника и почти зялата ми ръка. Пожелайте ми късмет и дано скоро я огрее и юмрук отзад :) П. С. За всички идиоти - правим го по взаимно желание, не е изнасилване, не е придружено с болка а е изцяло удоволствие и за двамата.

73.   До 72. Подари ? за някой празник вагинален спекулум, ще ви помогне да направите същински фистинг и в двете пещерички. Купи метален, защото в ануса мускулите са много по упорити и пластмасовият може да се счупи.

74.   С приятелят ми правим опити за анален и вагинален фистинг с неговата ръка. Звучи смешно (с неговата ръка) но аз успявам с моята ръка и във вагината и ануса. Наистина както много хора са споделили е нужно време. Първо пробвахме с пръсти (освен класическия анален секс) и увеличавахме бройката на пръстите един по един. После се стигна до там да си вкарам и ръката първо във вагината и после в ануса. Задължително трябва да има много лубрикант, а който иска да пробва и има нисък праг на болка е нужен лидокаин под формата на мазило... да не забравяме и хигиената. Става лесно и бързо. И след това усещането когато ръката ми е в ануса е почти същото, когато е във вагината ми. Все пак и там има лигавица ;) Успех на всички, които имат желание да се пробват! Много внимателни тренировки и малко по малко нещата ще се получат. А тези, които нямат еластична кожа е по-добре да спрат, ако усетят болка. Все пак удоволствието спира тогава, когато се усети болката. Относно възстановяването на мускулите е индивидуално за всеки, но има такова, при мен след 12 часа вагината се свива до толкова, че на едно пръстче му е тясно вътре и не съм раждала.

75.   вагината се е свила, но с ануса що не кажеш какво е станало, а?

76.   до 75. Ануса си остава завинаги леко отпуснат, но вътрешният сфинктер се затваря и не пропуска. Спокойно си вкарвам бутилка от бира, но ако се стегна в "неправилната" посока не пуска даже и пръст.

П. С. Но иначе дори за лаика не е проблем да познае, че дупенцето е палаво хи хи хи
Tranyanka

78.   75. анусът леко се поотпуска както ти казва и 76. пробвай ако не си пробвал/а! От 74. ;)

81.   Искам брутален фистинг на двама мъже.

82.   81 А ти мъж ли си, или жена?

83.   Ясно е, че темата вълнува много хора, защото е напълно реална. Всичко тръгва от мозъка и опира до практиката. Нямам проблем с предмети с диаметър до 5 см. Правилата са постепенност и постоянство. С едно гадже си чатихме и тя много се ентусиазира да правим и анален секс и фистинг, ама май се притесни по едно време и се изчезна от хоризонта.

84.   въпрос на тренинг и желание, аз нямам проблем с предмети с диаметър 8 см предполагам че ако си поиграя още ще поема и 9 см

85.   може би късно попадам на темата, но така и не разбрах дали авторката е получила задоволителен отговор. добре би било повече от хората оставили коментар да сподеят от какъв пол са, иначе се губи пследователността. аз съм правил само вагинален фистинг на няколко жени, повечето от тях раждали но до анален не се е стигали, и наистина ми е интересно отношението на повече дами към различните видове фистинг и като цяло към фистинга.

87.   Здравейте, готина тема, особено съвета за маргарина е много полезен и върши страхотна работа. ;-)

89.   Здравейте, гледам, че скоро никой не е коментирал тази тема. И на мен ми е много интересно. Авторката дали е пробвала? И ако е, какво е усещането й. Аз съм жена на 39 г., никога не са ми правили фистинг, поне в пълния смисъл на думата, но съм вманиачена да го гледам по порнофилмите. Мъжът ми е вкарвал по два пръста във вагината и по един в ануса, но откачам от тези усещания. А какво ли ще е с цяла ръка. Честно казано за ануса малко ме е страх, защото имам хемороиди (външни), иначе анален секс сме правили много пъти и обичам, само да не са ми възпалени хемороидите. А във вагината аз сама съм си вкарвала цялата ръка, но е малко трудно сам, а и съм сигурна, че е съвсем друго усещането, когато друг ти го прави. Един път, когато мъжът ми вкара няколко пръста и се заигра, му казах; вкарай си цялата ръка, а той ми каза: а, да не не нараня. Ама той си е консервативен и не вярвам, че бих могла да го накарам да се промени и да ми го направи, май ще си търся някой друг, само заради такива пикантерии в секса, иначе емоционална връзка не искам, защото се измъчва човек много.

90.   Аналният фистинг не е за всеки и не е за всеки ден. Нужен е доволен опит в секса като цяло и най-вече в аналния секс. Клизмата е препоръчителна. Лубриканта е задължителен. Трябва желание и много доверие в партньора. Най-важна е предварителната подготовка - любовна игра, разтриване не ануса, един пръст, после два, три.... цялата длан с изпънати и събрани в конус пръсти, и накрая - юмрук. Усещането е невероятно! Оргазмът при мастурбиране по време на фистинг е несравним!
До всички, които си пъхат разни неща /пътни конуси, кегли, бутилки... / сами - защо сами? Бъдете социални и си намерете подходящи партньори ;)
Т и Б. Я.

91.   Аналния фистинг е нормална сексуална практика все повече популярна сред хората които търсят разнообразие и естетика в секса .
важно е обаче тези които са решили да го практикуват , да се запознаят много добре със всички подробности и тогава да действат за да е всичко наред .
до 89 мога да И ДАМ СЪВЕТ да се опита да приобщи съпруга си до това изкуство фистинга и двамата да се наслаждават .
колкото и да е консервативен щом се запознае ще му хареса :) !
Желая и на авторката на темата и на всички успех и много наслада с Фистинга ....,. :)

93.   м-45/ж-38
Жената почти веднага стига до оргазъм, при вагинално проникване с ръката ми, но при анално проникване за сега само пробваме - стигаме до кокалчетата на ръката и за сега и идва повече, но важното е че има мерак да пробваме, до като стане! За всички начинаещи - Ръката трябва да е във формата на конус - с изпънати и събрани пръсти и евентуални вътре да се свие ръката в юмрук.

102.   явно са на мода съвсем неангажиращи мнения, зад които не се знае дали стои мъж, жена или дете....
добре е да има такива форуми, и със сигурност е добре да се запази дискретност, но в голяма част от мненията... , прозира фантазията на разни хора...
а реалните въпроси и дискусия се губят във поредицата от измислени мнения...
след като жена е повдигнала въпроса, добре е да се обърне внимание най-вече на отговорите на дамите...
не бива да се пренебрегват и мненията на тези които правят фистинг
аз лично не съм успявал да убедя нито една дама до момента да стигне до тази стъпка.... , и ми е любопитно, страх ли е основната причина или по-скоро незнанието...

103.   Аз отдавна искам да опитам анален, (мъж съм) просто жена ми е доста консервативна, и вобще не може и дума да стане. Опитвам самичък отначало започнах с пръст, два, и така в последствие преминах към дръжките на различни отверки.
Извратено, но почнах да си купувам инструменти по дръжките и е готено. Шише от шампанско също съм опитвал но само гърлото и малко надолу.
Ще следя темата, много е интересна.

104.   Номер 84, успя ли? ;)

105.   Мъж съм на 37г. Луд фен съм на аналното разширяване и сексуалните игрички и играчки тип направи си сам. Имам страшно много идеи, които жена ми не ги споделя. В този ред на мисли си търся дама до 45г. с такива интереси за неангажираща обмяна на опит от София или около. Падам си по нестандартни секс игрички и уважавам дискретността.

106.   Здравейте темата е доста интересна и доста четена и коментирана сигорен съм че има доста привърженици и от двата пола аз съм мъж на 37 год.и ми харесва фистинга правил съм го на жена и доставяш оргазми аз стигнах до 4 женски пръста това беше от преди 4/5 год. Но сега пак искам и ако има жена която обича да и правят и тя да прави на мъж да пише на faiskiq@abv,bg

109.   Здравейте. Аз също имам желание да опитам фистинг. За сега пробвам с различни предмети, но явно не съм постоянен и имам проблем с по-дебели предмети. Интересува ме, колко време може да останеш разширен на определен размер, ако не си практикувал скоро?
Мъж съм.

110.   Здравейте, ние с жената си го практикуваме и си е ГОЛЯМ гот. Когато тя го прави на мен първо започва с 1,2,3 и т. н. пръста докато се отпусна. После ми поставя една конусовидна анална играчка, докато свикна с размера и чак след това вече започва по малко да влиза с ръка, докато я вкара цялата (до китката). Пръстите и са в конус, когато влиза навътре. А когато и вътрешният сфинктер се отвори, за да и влязат пръстите - ТОГАВА е огромното удоволстие (за мен) и почти винаги тогава се изпразвам! Това е за мен.
Когато аз го правя на нея - Вагинален - тя си масажира клитора и последните няколко пъти беше голямо подмокряне. За анален и е все още трудно - стигаме до кокалчетата на ръката, но с течение на времето ще успеем. Важното е че има желание и и харесва. (за което много съм радостен). Анален секс и харесва много - тя ми казва, че е така. Ползваме бебешко олио, но много цапа чаршафите. По-често използваме обикновено тоалетно мляко. Върши чудесна работа. Ползвали сме и лубрикант, но много бързо изсъхва. Тоалетното мляко е най-добре. (за суха или много суха кожа)
Айде успех на всички мераклии!!!

111.   До 110 щом го правите със съпругата си и без ръкавици, спокойно можете да използвате маргарин. А иначе си има анални лубриканти, а дори специално за фистинг, издържат и няколко часа преди да изсъхнат. Случвало ми се е да си сложа анална тапа в канцеларията и да седя с нея почти цял ден. Когато я извадя си е все още много добре намазана.

112.   За анален малко ме е страх, но вагинален бих пробвала с удоволствие. Лошото е, че мъжът ми няма да се навие. То от моя скуирт изпада в потрес, че съм мокрела леглото, пък какво остава за фистинг. Изобщо отвратително е когато партньорът ти е страшно консервативен, а ти не си. Не знам какво да правя вече.

113.   До 112: според мен е добре да има диверсификация :)

118.   Определено не е забавление за всеки ден. Опитвала съм веднъж и една седмица след това не можех да седна нормално

119.   118, какво те накара да опиташ? Не се ли сети, че няма да можеш да седнеш?

120.   М 24
Здравейте и от мен! Аз нямам почти никакъв опит с фистинг и разширяване на дупето, но това не означава че нямам желание :P Проблема е, че моята приятелка няма никакво желание да се отклонава от "нормалния" секс.... А иначе като остана сам в нас си правя клизмичка и докато си правя чикия си се галя отзад докато почна да вкарвам 1, 2 3 пръста. След това пробвам да мушна което ми е под ръка но каквото и да съм пробвал не влиза повече от 5 сантиметра.... Явно върешния свикстер няма никакво намерение да се отпуска.... Иначе винаги съм си мечтаел да си намеря някоя кака (10-15 години по-голяма от мен) която има известен опит и има желание да си изпълняваме фантазиите заедно. Следя темата с интерес който има опит нека да го сподели.
И не забравяите - ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ :)

121.   нещо не си по-стандарта, щом вътрешния свинктер ти е чак на 5 см от външния
ще трябва кон да те яха

122.   121. Той говори за разширяването на сфинктера, не за мястото му.
ANALenka

123.   хахаха
че 5 см разширяване ли е? кой юмрук е 5 см?
иначе темата кърти!

124.   Пролапс знаеш ли какво е? Това е да ти се се изсипят червата през разтропания анус. Когато се случи, оргазмите са невероятни. След като свършиш просто трябва да си ги набуташ обратно с ръка и става все едно нищо не е било. Пролапс се получава при редовен анален фистинг и/или вкарване отзад на обемисти и твърди предмети /напр. бутилки, пътни конуси и др. /. С времето може да се получи и след консумация на смилянски боб.

125.   124, айде сега пък ти!!! Тъкмо се навихме всичките в групом, а ти така да ни стресираш сега!
Няма да ти вярваме пък!

51-100 от 160