Споделена история от Секс и интимност

Голяма ли е болката ?
Момиче на 15 съм имам приятел от 3 месеца с които мн се обичаме, и решихме да се пробваме с анален секс, да още съм детствена отпред и не искам все още да го правим отпред. И решихме да се пробваме първо отзад. Но ме е Страх мн зашото мн мой приятелки съм питала дали боли или не и всички казват различни неща при някои е боляло при някои не. Приятелят ми и тои знае защото мо е мн страх и мо имам огромно доверие. За това ще съм благодарна ако ме посъветвате какво мога да направия за да не боли мн и дали това е нормално което искаме да правиме защото всичко ми е ново и мн различно.

Коментари

1.   Отзад много боли и затова много жени, които дори отдавна си го правят отпред не искат отзад. Единственото хубаво за жените да го правят отзад е, че няма как да забременеят. Ти си го направи отпред когато искаш, пък после мисли за отзад.

2.   Бързаш да порастнеш.

3.   Не е толкова страшно ако е внимателен и е добре смазано. Започнете първо с пръст, после с два и накрая три. След това вече ще си готова да го поемеш.

4.   Питай го колко му е голям, ако му е много голям ще те боли ако му е малък ще ти е приятно отзад. Пробвай да му го хванеш с ръка за да го усетиш

6.   Според мен ти е рано, но съветът ми е да ползвате лубрилант. Ако се от пуснеш да го допуснеш, а не се стискаш, добре "смазано" е и той е внимателен, НЕ боли ИЗОБЩО! Възможно е да не се ползва лубрилант, а естественото овлажняване на жената, но трябва да си много възбудена и по-скоро да сте преминали от вагинален на анален секс точно в този момент, за да си била овлажнена, но в случая едва ли ще се получи. Ползвайте лубрикант и се отпусни.
Ж

7.   Ако искаш да се сдобиеш с хемороиди от които няма отърване го прави!

8.   Опитай, така ще придобиеш най-реална представа дали ти харесва или не. Защото ако разпитваш други, усещането е субективно, на едни им харесва, на други не, така че личният опит ще ти подскаже дали аналния секс е за теб или не. От два три опита нито се умира, нито има риск за здравето ти.
Препоръчвам ти преди това да си направиш промивка с дамски душ в дупето, продават се в аптеките, задължително с презерватив и лубрикант защото там лигавицата е по суха отколкото отпред във влагалището, и момчето да е внимателно, да не бърза и да е нежен с теб. Успех и сподели после как мина.

9.   С първото ми гадже на 17 г. го правихме точно така. Тя си остана девствена, от страх. Но някакъв секс стана чак на третия път. Първите два пъти от предпазливост, влизаше само главичката.

11.   Пробвай с нещо по-малко като начало, бибро-айце или съвсем малък вибратор или дилдо. Ако всичко е наред и изпитваш удоволствие, тогава може да планирате продължение. Запознайте се и с хигиената на акта, защото не е съвсем безобидно!

14.   В началото малко боли, но после кефа е голям! ж34

15.   Давай смело! То е ясно, че ще те страх но всичко ще е ОК. Когато започне да ти го вкарва ти леко се напъни и когато влезе се отпусни за да проникне навътре. Ако се стискаш и още от началото си с нагласа, че ще те боли нищо няма да направите. Когато излиза ще имаш чувство, че ще се изпуснеш. Това е нормална реакция на организма но ще свикнеш и няма да ти прави впечатление по нататък. Нещо много важно е да ползвате хубав лубрикант и приятелят ти да е много внимателен с теб за да ти хареса и за напред да се кефите и двамата на този вид секс, ще се иненадаш на себе си, че ти е готино. Хигиената е много важна. Успех.