Споделена история от Секс и интимност

Възбуждат ме зрели мъже.
Здравейте, аз съм момиче на 18 години. Изглеждам много добре-хубаво дупе, гърди, дълга и къдрава коса, тренирам. Минус ми е, че съм нисичка (1,60), но мисля че други неща компенсират. До сега не съм имала сериозно гадже. Изобщо не ми липсва внимание от моите връстници, но не мога да ги погледна като хора, с които бих имала връзка. Когато си представям какъв мъж искам до себе си, винаги ми изникват мъже над 30 години. Дори много ми харесват и мъже на 40+. Привлича ме интелекта им, различното отношение към живота и жените. Докато моите връстници се държат като деца, нямат цели, не са преживяли много неща. Искам човекът до мен да може да ме научи на нещо (във всякакъв аспект). А аз бих се отдала на 100% в една такава връзка.
Когато мастурбирам, винаги си представям зрели мъже...искам да ми казват какво да им правя и аз да се подчинявам. Бих правила всичко с възрастен мъж. Въпросът ми е дали според вас мога да си намеря някой такъв, дали мъж над 30 би обърнал внимание на една 18 годишна тийнейджърка?

Коментари

51-81 от 81

74.   Разни хора със сериозни комплекси могат да се почувстват мъже единствено с момиче което може да им е дъщеря. Други пък имат инфантилни фантазии и сексуални фетиши, които смятат за позитив.

Мъж на 34 съм, но сигурно ще бъда обвинен че съм 40 годишна дама, понеже истината боли.

77.   Модератори,как можете да не ми публикувате коментара,който разобличава в измама дъртия автор-педофил,представящ се за млади момиченца и защитаващ се от името на различни хора във номера 56,57,58,60 и 72?!? Не си ли личи,че това е все той,подкрепящ се сам от различни хашове,и се хвали сам себе си "зрели,пълни с опит, истински мъже" и др. лично негови си простотии,които той самия си измисля,докато си бие чекии пред монитора!? Ако не сте наясно да ви предупредя,че това е ПОДСТРЕКАВАНЕ КЪМ ПЕДОФИЛИЯ според нашия закон и следва да бъде наказвано със затвор!!! А вие какво правите?!? Давате на един болен,дърт педофил поле за самоизява и му позволявате да проектира болните си,извратени фантазии пред очите на деца?!? ДЕЦА!!! Вие самите сте педофили тогава,щом го подкрепяте тоя извратеняк и го насърчавате да пише подобни гнусотии и да му ги публикувате,вместо да подадете сигнал в МВР да го заловят,да го махнат оттук и да го тикнат в затвора,където му е мястото,няма да се очудя ако и вие самите си пускате тия истории, за да имате на какво да лъскате бастуна и да има кой да ви чете перверзиите и простотиите,а?!? Като блокирате коментарите,които разкриват дъртия педофил-лъжецне скривате истината,а само я замитате под килима,ама под килима тя все още си съществува!!!

Модератор: правя компромис и Ви публикувам. Според хаша са различни хора, нямате право да обвинявате никого без доказателства и говорим за лица над 18.

78.   Зрелите мъже знаят как да те накарат да се чувстваш единствена и неповторима, знаят как да те задоволят сексуално и не на последно място - дават сигурност. Казвам го от личен опит. За съжаление обаче, това важи до 20 - 25 годишна възраст. После идва бракът, децата, кариерата...., а и тях ги натиска възрастта. Когато си на 20, зрял за теб е 40 годишен мъж. Но когато си на 40 - отиваш на 60-годишни и тук нещата се променят.

79.   74, не може да обвиняваш някого в комплекси, само защото няма твоя вкус. Не може всички да харесват едно и също, а и никой не избира какво да харесва. Един харесва по-зрели, друг по-млади, един пълни, друг слаби, трябва ли всеки да е комплексар? Игнат Канев като си взел жена на 20, когато е бил на 50 комплексар ли е? Човекът е пример за филантроп, бизнесмен, честен, достоен и възпитан за разлика от родните бизнесмени, имат си деца и са били щастливи 40 г. Не съдете така първосигнално, защото ограничените сте вие. Ако хората са щастливи, на вас какво ви влиза в работата кой какво харедва? Защо сте толкова осъдителни и ограничени?

80.   Един зрял мъж няма да спи с момиче, което може да му е дъщеря. Тогава той не е зрял, а просто възрастен мъж. Мъж около 40 вече има семейство и деца и ако ги зареже заради вчерашна пикла е пълен боклук. Семейството се гради с години. Обзавеждате заедно дома си, правите деца, справяте се с трудностите заедно, изграждате връзка, обич и накрая след цял един живот се появява млада кифла и се разваля семейството. Искам да питам авторката замисляла ли се е върху това. Какъв боклук ще вземе, защото има някакви си фантазии. Е, аако може да разваля семейства жначи си заслужава мъжа. Народа все повече изперква напоследък.

81.   79 - Е, тя и Ан Никол Смит се влюби в 90 годишен милионер, че и много се разстрои когато той почина и остана без наследство...

82.   От авторката до номер 77: На 18 години съм, скоро 19. Не разбирам за каква педофилия говорим. Такива са моите предпочитания и точка. Стига повтаря, че това го пише извратен педофил. МОМИЧЕ ГО ПИШЕ!Стига вече!

83.   77, ти пък си дърт перверзник обикалящ панелките да заговаряш стари баби, безсрамник такъв!
Точно Ти си за затвора ,да лъжеш за пари и панелни гарсонки бабите, за жени да им дрънкаш че били, тъпанар.

84.   77 Ами да се разходим ли до прокуратурата за доказателства?! Че всеки път, когато и аз спомена какви мизерии правите тук, колко е очевидно, че няма да излезете от затвора и казвам на хората да се организираме и да пуснем сигнал до ГДБОП- коментарите ми мистериозно изчезват. ;)

85.   №79 не става въпрос за вкусове, когато някой каже че се чувства мъж единствено с момиче на 18. Това е признак на дълбоко вкоренен комплекс за малоценност и ниско самочувствие. Липсата на себеосъзнаване води до оправдаване с 'различни' вкусове и подобни заблуди. Истинския мъж търси равностойна партньорка, не неопитни момичета за да им се налага, че и да описва в детайли как.

Цитирането на единични внимателно изградени публични персони пък не доказва нищо. Погледни Уайнстийн например, или Кевин Спейси, който беше един от най-уважаваните актьори в холивуд, а какво се оказа накрая. Да не споменаваме факта че да се жениш за момиче когато си на възраст да имаш внуци е грозна гледка.

86.   Изглежда аргументите подкрепени с цитиране влизат в категорията 'обидни квалификации' според модераторите, а всъщност човека сам си признава какви точно са 'вкусовете' му. Всичко това ме навежда на мисълта че подобни неща се подкрепят от сподели.нет или дори че техния автор е някой от модераторския екип.

87.   Така и не разбрах защо толкова сте се загрижили, пе авторката харесва зрели мъже и това защо топно ви влиза в работата. Май някои го ориеха лично. Дори дс приемем, че е комплексарка, зашо толкова наеътре го взехте? Тук е пълно с теми на 20-30 годишни мъже харесващи жени на 50. Защо последното е ОК, а това не е? Защо там не реагирате така? Зашо те не са комплексари, а падащите си по по-млади са? Споре мен пък е по-нормално да си падат по млади и хубави жени, а не по връстнички на майките и бабаите си.

Има теми дори за инцест и дори там няма такива гадни комемтари. Гроздето май е кисело, а?

88.   №87 на авторката ѝ липсва опит, от което може да пострада ако не внимава. Иначе ако се вгледаш внимателно, всъщност повечето коментари са насочени към мъжете на възраст които ѝ се слагат под претекст че са сериозни и зрели.

Момчетата харесващи възрастни жени са друга тема. Там става въпрос за чисто сексуален интерес от младежите към разкрепостеността на по-възрастните дами. Никой не е тръгнал да гради сериозни връзки и семейства.

Да - привличането към млади жени е естествено, това което е проблемно е да се превръща във фетиш или да се използва за компенсация на проблеми в самочувствието. Време е някои от вас да си извадят главата от тъмните места които обитава и да погледнат очевидните проблеми.

Обвиненията че 'гроздето било кисело' са смешни при положение че лично аз съм мъж над 30 и също харесвам младите девойки визуално. Но нито връзка с момиче на 18 годишна възраст ми е фикс идея, нито би ме накарало да се почувствам повече или по-малко мъж. Подобно нещо е по-скоро изключение отколкото повод за гордост, както някои го виждат.

89.   88, опит - неопит, комплекс - некомолекс, не е твоя работа кой с кого с ляга и с кого иска връзка. Има 18, да си ляга с когото си иска. Не ебат теб, така че не те касае. Това, че по някаква причина си го взел лично, за да си настръхнал толкова, си е лично твой проблем. Никой не избира какво да го привлича, нито пък е длъжен да ти се отчита и да ти иска одобрението. Голям зор да гледате чуждата паница, сякаш сте светци.

90.   №89 според мен лично го приемаш ти, аз просто посочвам проблемно поведение, което авторката да избягва. "Бъди полезен" е едно от правилата на сайта все пак. В тоя ред на мисли ти на кой си полезен освен на съмнителни типове целящи да оплетат неопитни момичета ?

91.   До 84

Да, изчезват, защото сайтът е за анонимно споделяна на верни и неверни истори, па ти само дразниш ...

92.   90, аз просто се опитах да ти кажа, че това, пе са съмнителни, е само твое мнение. Няма как да знаеш само по предпопитанията към партньор какъв е човекът, но разбрах вече, че со достатъчно ограничен, за да ме разбереш. Да не ти казвам какви двойки с каква възрастова разлика познавам, ще решиш, че те лъжа. Е, да, ама са щастливи доста години, имат деца и всичко и не са нито комплексари, нито нищо и не, не говоря за шугър дад. Слагаш всичко в рамки, но живота не е рамка или алгоритъм.

И пак ти казвам - авторката няма да се откаже от зрели мъже само заради твоето мнение, защото човек не избира какво да го влече. Аз мога ли на сила да те накарам да си привлечен от точно определен тип хора, които инапе не ти допадат?

Подразних се от слагането на милиони хора под обш знаменател и се мислиш за много умен, а всъщност си ограничен или просто се засегна лично.

93.   92, пич звучи сякаш ти имаш личен интерес по темата, не аз. Не съм жена за да се засегна лично, но си прав че нещо ме дразни - това е наглостта на определени индивиди да се наричат мъже, като същевременно са много далеч от това определение. Единственото което постигат е принизяването на мъжкия пол, вместо да демонстрират достойнство и зрялост.

Не съм отричал че е възможно да има стабилна връзка при голяма възрастова разлика - просто са необходими определени фактори. Нещо което ти е неудобно да признаеш. А на твоята преценка не бих разчитал дори живота ми да зависеше, щом не можеш да направиш елементарна разлика между фетишисти и нормални двойки.

Нататък продължаваш да измисляш, понеже никога не съм препоръчвал авторката да се отказва от зрели мъже, нито ми е било цел. Посочвам очевидните факти че определени възрастни хора далеч не са зрели или добронамерени към момичета като нея. Подобни типове не могат да ѝ предложат това което търси, което е и темата на поста ѝ. А ти защитавайки правата на манипулатори показваш единствено собствените си наклонности, замаскирани зад фасада на толерантност.

94.   Първо пишеш, че не отричаш, че е възможна сериозна връзка, после казваш, че такива не са добронамерени, без да уточняваш някои, т.е. разбирай всички. Сам си противоречиш. А и усещам укор. Дори и да искам 18-годишна за връзка, трябва да се срамувам от себе си ли, какво? Ти изкара тия хора ебати отрепките. Свако ми и леля ми са така и тя е била на 18. И какво? Заедно са вече 40 г. Имат деца, внуци, а свако ми е най-отговорния, честен и работлив човек, който познавам. Ако леля беше послушала някой ограничен като теб, кой знае на калъв щеше да попадне, а свало щеше да е заклеймен за отрепка. Ти така обиждаш и хора като свако, без да има резон.

95.   №94 това че четеш избирателно е твой проблем. Точно в предното изречение на "протоворечието" съм обяснил че става въпрос за определена категория възрастни хора, за да не повтарям Н-ти път какви качества демонстрират.

Има огромна разлика между мъж който търсейки връзка си допада с 18 годишна и такъв който за който да бъде това е основното качество което търси. За пример виж коментар №58, няма да казвам от коя категория е. Ако ме беше разбрал правилно и умееше да правиш разлика между 2те групи, не би се обидил от името на свако си.

Не знам кой е ограничен в случая, но аз нямам трудности с разбирането на това за което ти говориш, нито заклеймявам всички мъже събрали се с по-млада от тях жена. Ти от друга страна повтаряш едно и също без да си направиш елементарното усилие да вникнеш в това което казвам. Дори стигаш до обидни квалификации уж не се толерират в сайта, но твоите директни нападки към мен минават без проблем. Та според теб дали нямам право да реагирам съответно ?

96.   95, добре де какъв е проблема авторката да ди намери някой от въпросната катвгория като свако ми и ако е достатъчни зряла да се предпази от искащи само секс? Нима някой на 18 не би могъл да я използва. Ако става въпрос и жена на 30 може да бъде употребена, ако не внимава. Не мисля, пе вузрастта има значение колкото манталитеъа. Може човека да харесва само 18 годишни и пак да е сведтен и да и даде връзка какваъо иска. Съдейки по познатите ми това не е критерий за свястност. Да не се впускам пак в примери среф познатите ми, пе ще стане дълго, но мисля, че ме рязбра. Не виждам нищо ненормално 30 гофишен да идка връзка само с 18-20 годилна. Не разбирам предубедеността ти. Трябва да те запозная с този и онзи и ше си оромениш мнението. Аз поне говоря от наблюдения, а не по предположения.

98.   Аз съм М на 32, но изглеждам на около 22-23. И кво даси хвана връстница ли? Те вече изглеждат на какички покрай мен.

99.   Абе хора защо спорите. Вие като четете текст вникватели в съдържанието му. Самото заглавие е много ясно, авторката казва,че я възбуждат зрели мъже. Става въпрос за сексуално възбуждане. Тя иска зрелият мъж да я научи на много неща в секса и добавя "във всякакъв аспект", което означава и позволено и "непозволено". И казва, че тя би се отдала на 100% в една такава връзка. Когато мастурбирала винаги си представяла зрели мъже които да и казват какво тя да им прави и тя да се подчинява. И пак потвърждава, че тя би правила всичко с възрастен мъж.Вие сте тръгнали да спорите какво е нормално и ненормално, какво е позволено и какво не е позволено. Момичето иска да се наслади на сек с опитен зрял мъж, който знае какво и как да го прави. Дори споменава и възраст 40 години. Тя иска да набере сексуален опит, да изживее всички сексуални игри. Тук не става въпрос за женитба или много сериозно обвързване, момичето иска да си изживее фантазията с един мъж съгласен на всичко каквото тя пожелае. Тя е толкова млада и има време да смени много мъже преди да се сети за семейство. Спрете да се заяждате и обвинявате за желанията на някое си момиче.
Аз съм мъж на 48 год. и от една година съм без никаква връзка с жена, защото ги намирам /на моята възраст и 10-12 години по-млади от мен/ за големи груби материалистки. Дори мога и така да я карам завинаги. Защо мислите че мъж който харесва млади момичета нещо не е в ред. Какво по-хубаво има от едно младо красиво момиче. Всичко в нейното излъчване на тялото й говори за секс. Аз не бих се отказал от интимна връзка с такова младо момиче ако тя прояви интерес към мен. Ще споделя личния си сексален опит с нея дори ще задоволя и някои нейни сексуални фантазии, които с момчета на нейната възраст тя не би ги дори споменала. Стига сте се правили на големи моралисти. Знаете ли, че Чарли Чаплин на 52 години се жени за 18 годишното момиче Ууна. Сега да не кажете, ама той е Чарли Чаплин. Какво като е Чарли. Преди 100 години нашите баби са се женили 16,18 годишни за по-възрастни мъже и са раждали по няколко деца.
Авторката казва, че би правила всичко сексуално с възрастен мъж. Тя не казва, че иска да се омъжва. Пожелайте й успех.

100.   Тоя със хаш 53ccae8729 , май нещо се е засегнал , че има мъже които ходят с млади девойки и спами в темата наред.
Приятелю , ако твоята дъщеря не я чука някой възрастен , не виждам какво ти влиза в работата да съдиш хората.
Абсолютно съм убеден, че ако имаше възможност да си легнеш с едно 18годишно младо тяло няма да се поколебаеш на секундата! Стига с тая лицемерна плява.

Има си закон , има си и възрастова граница. Не виждам какъв ти е проблема на теб , наистина.
Ниско самочувствие , не можели сме да си намерим жена ,която да ни е равна( това за равенството никога не разбирал в какво се изразява)..дрън дрън. Аз мога да кажа същото. Има мъже които си лягат с жени на 30 , защото след тази възраст много от тях панически се хващат със всеки , за да не останат нераждали . Ама не го казвам , защото има хора всякакви ,и ти приятелю хич не си разчупен да го разбереш.

Искрено ти се възхищавам на наивността да вярваш във вечната и неразделна любов , като от приказките , където принца е перфектен , максимум 2-3 години по-голям...

Ей , писна ми от хора, на които любимото има занимание е да рамкират обществото.

101.   100, аз даже се отказах да споря с него. За него всеки, който иска връзка с 18 годишна е комплексар и точка. Ограбичен тип. Това са милиони мъже по света и той с ееин замах ги заклейми. Ще го запозная със свако ми да ми обясни какво топно не му е наред.

102.   Аз съм на 30, но никога не бих се хванал с някоя 18-20 годишна, защото за мен на тази възраст все още са деца и по никакъв начин не могат да ме впечатлят...

103.   Всеки с елементарни познания по психология може да види съвсем ясно кой, какво и защо иска. Модераторите за проеден път вземат ваша страна, така че чисто и просто ще кажа че сте отворена книга не само за мен.

Авторката търси неща които вие не можете да разберете, камо ли да ѝ предложите. Но вие не можете да вникнете в това, понеже сте се хванали за възрастта от цялото уравнение. Разберете че авторката вече я 'чукат' и 'ебат', но тя търси човек който да я оцени, не да я използва като лична секс кукла или кухнески робот.

А всеки който твърди че не съди за другите по себе ме разсмива искрено. Колкото повече ме обвинявате в ограниченост, толкова повече издавате своите собствени пристрастия и предубеденост. Моето мнение се гради върху реални аргументи, не на базата на лични пристрастия. А фрази от сорта 'не ви влиза в работата', се използват изключително в случаи когато е нужно да се оправдае неетично поведение.

105.   Има и други подобни теми в тоя сайт. Май доста млади момичета си падат по възрастни мъже. Значи ги привлича нещо, което при по-младите не се среща.

106.   №100/58 - издаваш се че си модератор цитирайки коментар който не беше одобрен.

107.   106, освен ограничен, си и параноик.

108.   №107 ограничените сте вие. Моите коментари редовно се цензурират, въпреки че са ясно аргументирани. От друга страна редовно бивам наричан с обидни епитети, и въпреки че е против правилата за коментиране, вашите биват одобрявани. Всичко това съвсем случайно нали ?

51-81 от 81