Споделена история от Секс и интимност

Запознанство във фитнеса
Миналата седмица ми се случи нещо за което искам да споделя с вас. От лятото ходя на фитнес главно за да направя по добро тяло, в залата всички бяха доста с по оформени тела, аз като цяло съм слаб 180см. и 65кг. Няколко пъти се засякох с една жена някаде на около 35 год. тип милфка, винаги беше с клин и с прилепнал по нея потник от който всеки момент могат да изскочат гърдите, веднъж правеше клякания и се бях загледал в нея защото и се показваха розовите гащички, тя се обърна и ме погледна а аз веднага обърнах поглед, след малко тя дойде до мен и ме попита дали уреда е свободен, аз кимнах с глава че е свободен и тя седна и ме заговори от колко време тренирам, каза че идва от скоро и че иска да свали някой килограм и да се постегне малко аз и казах че изглежда страхотно и че няма нужда но все пак да си тренира. Когато си тръгвах милфката ме попита кога ще дойда пак и аз и отговорих че ще е на другата вечер. На другия ден когато отидох валеше дъжд и когато влязох в залата бях почти мокър, тя беше там и още щом влязох тя ми се усмихна и дойде да тренира до мен, предложи ми да ме закара на връщане за да не се намокря още повече, аз претупах тренировката и се запътих към съблекалнята, тя ме чакаше и после двамата излязохме. Аз не бях на себе си качих се в колата и и тя ме попита на къде да кара, дъждът беше спрял но аз бях в колата и. Колата и стоеше на паркинга а тя не тръгваше, попита ме имам ли си гадже и аз и казах че нямам нищо сериозно и че сегашните момичета гледат само парите, колите и мусколите а аз нямам нито едно от тия неща. На свой ред тя каза че така наречените батки освен мусколи нямат нищо друго и че на нея не и харесват такива. Колата стоеше все така на паркинга и тя ме попита аз какви жени харесвам и аз някакси спонтанно и казах точно такива като нея. Тя се засмя и ми каза че няма смисъл да и правя комплименти но го приема, после изведнъж ме попита колко ми е голям, аз се смутих но и казах че не съм го мерил но е някаде около 20см, тя се разсмя и каза че не вярва и че иска да го види, след което запали колата и отидохме на едно по усамотено местенце, каза че може да го показвам вече и аз го извадих, не беше изцяло готов и тя се разсмя, хвана го и само след няколко движения изригна върху нея, аз се извиних а тя каза че няма нищо и се забърса. Стояхме така няколко минути и аз и казах че съм готов отново, хванах я за гърдите и ги замачках после свалих раката си и по надолу, тя не направи нищо стоеше все така, после бръкнах под гащичките и и осетих че има прическа, поиграя си малко с пръсти и тя ми каза че много бързам и че може и нещо повече да стане но не сега, след това ме закара до вкъщи и каза че пак ще се видим.
Няколко пъти след това ходя във фитнеса но все не я виждам

Коментари

1.   Ето че освен пари, коли и мускули гледат и к*рове
Търси си момичето някой с голям, но това си е обидно да те преценява по големината на оная ти работа!
Сякаш си кон за разплод!
Бих я разкарал. Или еб*не някой и друг път и дотам.

Но темата може и да е фалш

2.   Кифлата просто те е подразнила,а с размера си я разочаровал,така си е !
Тя,като всяка путка търси яка тояга над 20 санта,а ти не си от тези,брато!

3.   Ще дойде скоро, бързаш ли за някъде бе нетърпеливко.

5.   И после се събуждаш...

6.   Неграмотно написана измислица.

7.   Мускули, мускули се пише. Ма, карай, граматиката няма общо със случая.

8.   Доста неграмотно написано. Няма точки, няма запетайки, бол правописни грешки.
Иначе за историята-лек мъж намерил лека жена, ама не успял да я хване.

9.   Много порно си гледал, там имат подобни сюжети, само дето " изригването " става след поне едно 20 минути еб*не.

10.   Е, добре, като се прибра премери ли го? Наистина ли е 20 см или си се изхвърлил?

11.   Щом не ти е поискала телефона, значи не е останала доволна.
Всеки с късмета си!

12.   Какичката и се е дояло агнешко, ама на много зелен е попаднала и когато е трябвало да води разбрала, че не може.
Или пък се прави на мъж и оставя няколко дни агнешкото да се чуди какво става и кога ще има пак.

13.   На сладкарница не те ли заведе?

14.   И после се събудих и и пликчетата бяха кални