Споделена история от Секс и интимност

Кофти ситуация, съвет!
Здравейте! М на 27 в добро здраве. В съвместно съжителство с жена и редовен секс, но с проблем. Абсолютно без пропуск всеки път първата еякулация е 7-8 минутна най-много 10. (ако не съм толкова възбуден иначе нещата пропадат още в 3тата минута) Това с жената с която живея. Много пъти съм пробвал какви ли не щуротии които съм чел, да мисля за други неща, да не се съсредоточавам до толкова че да свършвам бързо и какво ли още не.. на втория рунд обаче се опитвам да прехвърля 10- те минути и с успех понякога. Та някак жената с която съм прави компромиси за сега и като че ли се справяме, обаче наскоро имах забежка с една бивша от преди 10 години с която така и не стигнахме до секс. Този път обаче нещата се развиха другояче, пийнахме по чаша вино и стигнахме до заветния момент за който така и не ми беше стихнал мерака толкова години че и се нахвърлих стремглаво. Първо игрички по гърдите после 69 и хоп когато стигнахме до еротичното riding cock просто не издържах и я напълних до горе... Тя нямаше проблем че съм свършил в нея, само се изсмя вежливо все едно нищо не е станало.. акта продължи 5 минути клекове от нейна страна а аз толкова възбуден че чак сигурно получих температура ( поне така усещах).. когато се измих и върнах в стаята тя се беше облякла и нещата отидоха подяволите.. повече не ми се обади!
Някак ме разстрои факта че се изложих като кифладжия и реших да попитам тук мъжете как се справяте с подобни проблеми защото това просто не е нормално! Пробвал съм и спрейчета и мазила и една ръчна преди акта но без успех.. просто или много се възбуждам и така се случва всеки път или просто така устроен. На лекари не ми се ходи защото не харесвам такива места колкото и да звучи странно.

П. с. жените също можете да се включвате ще ми е супер от полза вашето мнение!

Коментари

1.   Супер си я напълнил и аз така обичам, да се изцедя до капка във всяка путка, няма по-голям кеф от това за мъжа, а и жената се кефи наебана!!!

4.   И аз имах проблеми с бързото свършване, но се случи така че изпаднах в депресия и започнах да приемам Ципралекс. Оказа се че един от страничните ефекти е забавена еякулация. Четох и разбрах че в други държави лекари го предписвали в малки дози на мъже, които свършват бързо. Аз не съм търсил този ефект, но се получи и сега свършвам доста бавно, да не кажа трудно. :D

5.   И аз съм (или поне бях) с подобен проблем, но не съм сигурен че е чак такъв проблем в крайна сметка. Аз си го обяснявам просто с прекалена възбуда, понеже от известно време спя с жена, която определено не е толкова тясна колкото предишните ми и като добавим и презерватива просто възбудата и насладата от секса не е толкова силна и следователно издържам супер много като дори ми е трудно да свърша понякога, което също не е яко повярвай ми. Относно момичето, което не ти се е обадило повече дали пък не е било просто защото те е минала вече и е загубила интерес?

6.   Жена съм!
И аз не бих се обадила..

7.   Хахаха номер 6 ме изкефи.
Да и аз не бих ти е обадила и не защото свършваш бързо, а защото изневерявал и се подиграваш с жената до себе си, която може би се пита дали проблема не е в нея.

8.   Точно така № 6-няма нищо по-кофти от недоебаната и незадоволена жена

9.   Е, за нищо работа и две искаш... Научи се поне една да оправяш първо. И после какво стана, що не ми звъни, що пък и жената ме заряза... сигурно са к•рви.

10.   Авторе, ти май не си чел нищо по въпроса, нали?

7-8 минути секс е напълно нормално като продължителност, ама напълно!

Докторите го казват, не аз.

За задоволени се чувстват масово жените след 13 минути секс.

Дори 5 минути се води нормално.
3 мин. и под 3 е проблем.

Говоря за същината на половия акт - продължителността на проникването във вагината и не включвам заигравките!

14.   Авторе, мъж на 51 съм и ги праскам по четири часа без да свършвам. Прочети мнението на Нр. 4!!! От собствен опит знам, че е точно както той го казва. Точно Ципралекс ( Циталопрам или Есциталопрам (Есцитил), ефектът е същият.
По принцип е антидепресива, но както Нр 4 каза, се използва "off label use" от много лекари за твоя проблем.
Ефектът настъпва след няколко дни, или даже седмица две. Но тогава и три девици да ти го обработват цяла нощ - свършване няма. Ерекцията си я има, споко.