Споделена история от Секс и интимност

Иска тройка с майка ми...
Здравейте, момиче на 19 съм. Приятелят ми е на 20, македонец е и сме във връзка от разстояние от 8 месеца. Бяхме заедно един.. И двамата сме девствени, за сега водим само секс чатове и мислех той да ми е първи, но.. От скоро почна да ми пише за тройка с майка ми, как искал да я опъне, яко дупе ли има и т.н.. Казах му, че не ми е приятно да ми пише така и той почна-нали знаеш че не го мисля наистина, това е само за да е интересен чата.. Съгласих се. Но той продължава, аз също влизам "в роля" за да му е яко но ми е много неприятно и не издържам, казвам му не ми е приятно да ми пишеш такива неща за майка ми.. Той казва спирам обещавам и след 10 минути пак.. Кажете ми, аз ли съм скучна и прекалявам..? Объркана съм, той няма да спре с това и не знам вината в мен ли е, задръстена ли съм, да продължа ли да влизам в роля и да му пиша и аз така за да му е яко.. Моля за съвет. Как бихте реагирали на такова нещо

Коментари

1.   Детска радост - първи май. Не знам кое е по-жалкото - че още го тресе пубертетската простотия или че ти му се връзваш и му слушаш глупостите по цял ден.

3.   Разкарай го...

4.   Детска радост, шарени бонбонки. Бих му шута.

5.   Това е връзка?! Откога чата е връзка? Я го блокирай тоя.

6.   На бас, че никакъв македонец не е, ами баш си е шиптер мазен!
Ти луда ли си, ма?! Някакъв мазняр ти говори за тройка с майка ти и ти се чудиш дали да играеш роля, че да му е яко на сбърканяка!
Блокиран го тоя ненормални, че ще ти прати главата, не знаеш изроди са тези шиптери!!!

7.   Ега ти и девственика,дето за тройки с майка ти мечтае...боклук

8.   Най-вероятно е гледал инцест порно и от там се е сетил да пише за тройка с майка ти.
Нямаш нужда от такъв приятел.
Той може да поиска и с цялата рода оргия след време.

9.   Порното промива мозъка на хората с MILF, инцест и тн. Като ти каже нещо такова му кажи да понамали порното.

10.   Чатовете вече за връзка ги броят, майтап няма!
От една страна, от друга- отзад отпред и духане едновременно, тройки, четворки, десеторки си било нещо нормално.

11.   Не се занимавай с него. Иска да те използва за Българско гражданство, което автоматично ще му даде и Европейско. Македонци и Сърби масово се явяват пред Българските посолства с твърдението, че имат Български корен с цел да се докопат до сигурен статут в Европа. В момента той се опитва да те манипулира. Още повече, македонецът осъзнава факта, че щом си нямала интимни и любовни връзки в миналото, това му дава голяма преднина към твоята лоялност и привързаност, или както се вика с една друга дума - "любов". Разбира се, дори и да не стоят нещата по този начин, ти като една себеуважаваща се дама не би трябвало да толерираш хора, които ти говорят токова гнусни неща, пък какво остава и тайно да си мечтае гнусните му мисли да се сбъднат. Според теб, ако твоите родители знаеха за това, как биха реагирали? Не искам да се повтарям, но ти трябва да бъдеш една себеуважаваща се жена, с високи стандарти към мъжете. Не се занимавай с алкохолици, кръшкачи, мързели, наркомани и тем подобни утайки на обществото, които биха ти съсипали живота и хипотетично един ден ще се чудиш на 35 с две деца накъде да ходиш. Успех!

М22

12.   Иначе на това му викат "голям шлем". "Малък шлем" е когато ви удари по отделно с майка ти. Имам двама приятели, реализирали малкия шлем и си правят устата за голям. Хора всякакви, респективно и психопати всякакви.

13.   Случват ли се такива мераци, но защо ти ги разправя. Преди време праснах майката на една млада колежка, но тайно, нищо не и казах.

14.   Ти поискай тройка с татко му, да прецениш кой е по- способен. Пък може и той да научи нещо различно от татко си.

15.   Да, само 'за да е интересен чата' е точно. Дори да беше така, с такъв мъж ли искаш да се събереш ? Уважение към теб никакво, а щом това го няма за любов въпрос не може да става. Прави си сметка.

16.   Преди години имах едно гадже, на което чуках и майка и. Спях с двете, но никога заедно. Така изкарах половин година и след това се разделихме.

17.   Разкарай го!
ж