Споделена история от Секс и интимност

Съвет, момчета
Накратко- има една мацка, която ми се кефи. Не е мой тип, но е хубаво тяло, големи.. очи и т.н. Търси само секс и нищо повече. Въпроса е, че ще се чувствам странно, още повече, че ще е първата... Та, да бутам ли или да чакам друго гадже?

Коментари

1.   Пич, като ти се предлага давай, ама разумно и с презерватив! Като е само секс няма нищо лошо, няма да се жениш за нея.
И знам как някои ще кажат че не било морално и да не се буташ на всяка която ти се предлага, че си бил само за бройката и така нататък, сега ако искаш да натрупаш бройка, е наистина тъпо, но все пак тя сама ти се предлага, така че давайте като ще е само секс.

2.   Бутай, че иначе може и да не дочакаш първия път!

3.   Подкрепям абсолютно номер 2,и аз тотално същото щях да кажа!!! Бутай и се радвай,че изобщо си навил някоя да ти пусне,щото нали знаеш какво казват "кой подбира маструбира"!

4.   Ръгай чушки в боба,а ако е грозна-2 водки или един пищимал на главата!

5.   Темата е писана от жена, която се представя за девствено момче. Това е същата госпожа, която се представя и като жена и като мъж

6.   Двай смело, мойка... да не стане после тема "на 40 съм и съм девствен, така ме завъртя живота"

Първият път е overrated и изобщо няма никакво значение с кой е. Колкото повече опит натрупваш, толкова по-самоуверен ще си и толкова повече успехи ще имаш.

Братан.

7.   Бутай!

8.   Автора съм, мерси момчетата, точни хора сме

9.   Автора съм, мерси момчетата, точни хора сме

10.   За какви типове говориш, авторе? Обоснови се! Ние няма как да ти помогнем, ако не уточниш какво искаш да кажеш!

11.   Без да съм момче, ще ти кажа да действаш. Чакането на единствената и прекрасната много рядко дава резултат в разумни срокове. За да натрупаш увереност, която да излъчваш и да привличаш мацките, които ти харесват, трябва опит. Опит се трупа и без задължително да си безумно влюбен. Пробваш - ако не ти хареса, не повтаряш.

12.   Щом тя е инициативна не се колебай.Мен родителите ми така ме забиха психически като тийнейджър, че успях да го направя с момиче чак на 27 и то добре, че тя ми се сваляше иначе аз така бях задръстил, че не можех да си направя устата да заговаря момиче.Действай, че после ще съжаляваш.Помни ми думите!
Успех!

13.   Авторе, на колко си години? Аз съм над 30 и не съм правил секс, винаги ми се струваше, че не съм на достатъчно високо ниво, че другите са по-добре изглеждащи, по-забавни и т.н. и вероятно това ниско самочувствие е основният проблем. С времето става все по-трудно, затова според мен с първия път както не бива да се бърза, така и не бива да се изчаква прекалено. Така че те съветвам ако си вече на 18-19 години да се впуснеш в първото си сексуално изживяване щом мацката има желание.

14.   Бутане нова дума за секс ли е? Да еба малоумниците ви...

15.   Към 13. Проблема също ти е, че много говориш, повярвай ми.

"Така че те съветвам ако си вече на 18-19 години да се впуснеш в първото си сексуално изживяване щом мацката има желание. "
Мацката няма да те чуе и да ти се нацупи. Кажи: "Еби я! "
Ако мацките ти се цупят, може просто да те тестват, а ти ако се сдухваш от цупенето им, test failed. Ти си мъж, ти трябва да си водача на жените и децата, а не да чакаш одобрение от жена.

16.   Пичага, що питаш за такова нещо хора в анонимен сайт. Изборът си е твой. Според мен, ако просто чукнеш курвето ще се прецакаш, защото няма да е по-любов. Аз съм старомоден и мисля, че сексът трябва да си върви ръка за ръка с любовта.

19.   Н 14. Ако кажа бутам го на майка ти, какво ще е първото нещо което се сещаш.

20.   „Първият път е нещо магическо и трябва да се опазиш за най-съвършената девойка. И да се ожениш за нея“ - това са глупости, да. Не е нужно да е любовта на живота ти, че да правиш секс с нея, но и да си пъхаш чепа в боклуци не е добра идея. А качествено момиче не търси секс без връзка.