Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете.
Здравейте не говоря за сутрешна ерекция да се уточня. Искам да попитам дали ви става просто ей така? Няма значение по кое време става ли ви просто така без да си мислите за секс, жени или някакви такива работи? Важно ми е!

Коментари

1.   Да

2.   Е па случвало се е.

3.   случва се понякога, без да знам причината...

4.   Винаги ми става, когато трябва, а понякога и когато не трябва, ама докога...

5.   Става ми та, даже понякога се чудя как да се прикрия.
Е са в метрото от нищото. Ама не съм свършвал от 3 месеца, ако искаш ми вярвай и е нормално.

6.   На 90% от случаите сутрин ставам брутално надървен.

7.   Става, разбира се. Понякога и като ми се пикае и не издържам си е направо в "ерекция". Също ако съм много отпуснат (примерно на плажа) съм забелязал, че стигам до някаква полу-ерекция без дори да си мисля за жени. А понякога и без ясна причина.

8.   От авторката: Ако може пишете години.

9.   Възможно е ама от напълно напълно нищо е така да си четеш книга и да я свалиш и да видиш змията немисля.

10.   Авторке защо питаш?

Да не би да си видяла сина си надървен? И това се случва, свиквай! Доста момчета са имали подобни ситуации особено лятно време, когато са останали само по боксерки/слипове, седят си, възбуждат се и в това време майка им влиза в стаята. Дори и на масата може да се случи. Нормално е, някои мъже са по-сексуални и ще имат подобни случки и инциденти, други почти няма да получават през живота си ерекция по никое време.

Опиши, какво се е случило, за да ти помогнем по-добре!

11.   Мъж на 37 години съм. Сутрин като се събудя почти винаги е надървен. Ако пък съм сънувал нещо еротично, както тази нощ, направо е стомана! Рядко ми става без жена или стимулация от жена. Не съм на 16, че да ми стане просто като видя на улицата красива жена с къса пола. Иначе понякога ми става докато работя и седя зад бюрото. Вечер като си легна с жена ми, само да я пипна и веднага се вдървявам. Същото и ако тя ме пипне или целуне. Понякога се надървям като си представя как вечерта ще я скъсам от секс.

12.   От авторката до н10 питам защото са ми казвали че просто така им ставало и се интересувам дали наистина е така и ако има някакво обяснение какво е то. Нямам деца все още :Д на 20 съм.