Споделена история от Секс и интимност

Бременна съм от бащата на най-добрата ми приятелка
Това се случи, когато бях на почивка със семейството на най-добрата ми приятелка. Бяхме на един много луксозен хотел, всички бяха отишли на басейна освен бащата на ндпто и аз. Винаги съм го харесвала като човек и ми е като пример в живота. Но точно когато влезнах да се преобличам той случайно също дойде в стаята и ми налетя... Не съм искала така да става, но се случи...

Сега цикълът ми закъснява с 3 седмици и мисля, че съм бременна... Чудя се как да кажа на наще и на най-добрата приятелка без да я загубя.

П. п. На 15г съм

Без хейт моля Ви!!!

Коментари

2.   Ако ти е налетял и наистина си на 15-това е чисто изнасилване. И първо трябва да споделиш с вашите, после и с полицията. Това е най-разумното решение. Сега сигурно някой прикрит педофил ще ми каже, че си го е искала, но аз някак си отказвам да повярвам, че 15 годишно момиче ще знае какво иска, така че си пазете тъпите, педо изказвания за себе си, моля! Това е сериозно. Направи си тест и задължително сподели с вашите, те имат абсолютното право да знаят какво се е случило, все пак си на 15. Тва е отвратително, а тоя заслужава да гние в затвора за където си позволява да припарва до деца на възрастта на дъщеря му!!!

4.   Направи си тест и ако си бременна сподели с родителите си! Не казвай на приятелката си! Аз си мисля или по-скоро се надявам че не си бременна, имала ли си преди нередовен цикъл? Не вдигай шум преди да си сигурна, ще загубиш приятелката си и ще имаш лошо име. Толкова си малка и вече го правиш, вече си жена, но емоционално си още дете! Внимавай, нека това да ти е за урок, не бързай със тези неща, говори с майка си по въпроса за секса или с друга жена, на която да се довериш! Ти не си длъжна да го правиш когато някой ти налети! Такива мъже те желаят, но нищо повече. Не се оставяй да те консумират! Този мъж не може да ти е пример в живота! Ако баща ти направи това, какво ще помислиш за него? Това, което написах, надявам се, не е хейт за теб и ще влезеш в правия път. Едно момиче не трябва да се дава така лесно! Не позволявай да те използват! Може историята да е измислена, а може и да не е, но това е моето мнение по въпроса

5.   Ако не си искала, можело е да го заплашиш, че ще кажеш на жена му, на дъщеря му и на родителите си или да се разкрещиш. Нямаше да посмее, дъртият пръч.
Купи си тест от аптеката, ако е положителен, кажи на майка си, отивайте на гинеколог и махай детето. Ще ти е за урок, като се заиграваш с чичета и батковци.

6.   Смисъл как така ти налетя. Можеше да му кажеш “не”. В теб ли свърши, че ти закъснява?

8.   Силно се надявам тази история, да е ФАЛШИВА! Момиче, това е педофилия осъзнаваш ли това? Станала си жертва на педофил, може дори да не си само ти.. Срам, не срам кажи на майка си, тя вече ще знае какво направи. Тест за бременност си направи, и трябва иди на лекар да провери. Ако си бременна, намираш КАДЪРЕН лекар, и абортираш. Много ти е рано за бебе, това бебе ще ти унищожи целия живот. И най-важно как се чувстваш след това? Ти искала ли си секс, или си била принудена? И тази случка, може да се повтори ако не вземеш мерки. Моля те, пиши какво се случва.

Ж24

9.   омъжи се, и ше сте си заедно с приятелката
или
кажи на баща ти да оплоди френдката и ще сте квит

11.   Кажи само на вашите и бързо да те водят за аборт... на 15 години си все пак. Няма да ти чета конско, но не е добре да споменаваш на приятелката си за това ако искаш даостанете приятелки. Но бързо кажи на майка си. Майка е, ще ти помогне. Няма да те остави.

13.   Нямаш ли си друга работа, че си измисляш глупости?

14.   Ами и аз съм бременен сигурно, щото никога не ми е идвало, това в рамките на шегата, ако авторката се майтапи с цел провокация, но ако е истина нещата са повече от сериозни.
На първо място си вземи два различни теста за бременност и провери дали наистина си бременна, ако не си, ОК, просто престани да се увърташ около този мазник-педофил, това което е направил не е подсъдно, но е повече от неморално, говори за изключително първичен човек, добре е да страниш от него.
Ако си бременна сподели с майка си, имай предвид, че родителите ти НИКОГА няма да те предадат и са ЕДИНСТВЕНИТЕ ХОРА на този свят, които НАИСТИНА ГИ Е ГРИЖА ЗА ТЕБ и ще направят всичко по силите си да ти помогнат. Да, ще понесеш упреци за поведението си, но ще ти помогнат. И не си губи времето, не чакай да мине време, в случая нямаш време за размотаване, по-добре няма да стане. Успех!

15.   Фейк

16.   Понеже нито знаем точната ситуация, нито можем да ви посъветваме как е най-удачният начин да споделите с родителите си, обадете се на Националната гореща телефонна линия за пострадали от насилие: 080018676 (безплатна)

17.   16 и какво ще и кажат от там???

"ЧЕСТИТО! Вие сте 80018676-та, която има същия проблем - неплануван секс с чичак! Как да ви бъдем полезни оттук нататък? "

Колко шантави хора! Да предположим, че измислицата по-горе се случва реално с някое момиче! Еми тя въобще не се е съпротивлявала, нали така? А и е на 15, следователно сама може да взима решение дали да спи и с кого. От три седмици и закъснявал цикъла. Следователно сексът се е състоял преди 5 (ПЕТ) СЕДМИЦИ! И тя не е уведомила никой! Че то за толкова време и изнасилване да е било, сигурно няма да има следи у вагината и. Айде по-спокойно и не се връзвайте на измислици.

19.   Какво стана с авторката?

20.   Ако историята е истинска се съмнявам, че едно момиче което е жертва на някой чичко или дори роднина, би споделило на някой. Обикновено за едно момиче - това, което се е случило с нея е нещо срамно, страх да се разбере от някой, да не говорим, че много рядко е да сподели с родител. Крие се дълбоко в човечето, като си мисли че по този начин е забравила момента и той не се е състоял. Ами какво ще кажат хората? Ще ме е срам да погледна мама, татко... са най малко тези думите на детето.
А не да се хвали, защото това тук което прочетох си е чиста хвалба, че й закъснява и без "хейт". Няма хейт авторке, с това обаче шега не бива!
Не знаеш колко дечица, че и не само те...стават жертви на насилници, не случайно споменах и роднини по-горе...защото най-често това, е някой който те познава добре и се е възползвал от теб.
Най-лошото е, че такива случки остават трайна следа в живота ти, да имаше как да го изтриеш, но уви...носиш го със себе си. Аз все още нямам доверие на мъжете, а и не ми се получават връзките, сигурно има за какво. А са минали доста години. ф30

21.   Н 20, точно заради "доброжелатели" като теб не смеят да споделят децата когато им се случи нещо подобно!
Не вярвала тя, съмнявала се тя... я се скрий!!!
И с цялата си наглост после обясняваш психологически последствия!

Децата трябва да посочват без страх и свян всяко нередно действие и малтретиране от страна на възрастните!
Винаги се появяват сбъркани като теб в главния които да ги обвинят в "измислица"!

22.   Че истоията е измислена, личи от израза "един много луксозен хотел". Ако бях 15-годишна, изнасилена и бременна от възрастен мъж, това щеше да ми е последна грижа - хубав ли е бил хотелът.
Мили кандидат-писатели, в литературата съществува една понятие - психологическа достоверност. Липсва ли, съчинението издиша.

23.   Добре де, ти тъй на 15 години не беше ли девствена?
От такъв нежелан секс не получи ли разкъсвания, кървене - никой не забеляза ли, че нещо не ти е ок, как отиде на басейна при останалите? !
Че историята е измислена е ясно, ама нещо не е недомислена.