Споделена история от Секс и интимност

Сексуална неАктивност
Определям се като добре поддържащ се мъж с разнообразни интереси и качества. В ранните си 20 години съм. Това, което ми тежи обаче е че не съм имал контакти с жена от около 2 години. До сега съм имал 2 гаджета (и двете добре изглеждащи). През последните 2 години е имало интерес от жените към мен и от мен към тях, но поради една или друга причина не сме стигали до никъде.

В момента нямам социален кръг и единственият начин да се запознавам с момичета е или на работата си (където едва ли е добра идея) или онлайн (за където ще трябва първо да си направя добри снимки, а и всъщност не съм много фен на чатенето) или да говоря с непознати навън (което ми се стори много трудно)..

Не знам колко често е нормално човек да има полови актове, връзки, любов и т. н, но усещам че изпускам нещо.. Не че ми тежи самотата (само на моменти), но имам все пак някакви физиологически нужди, които не са задоволени. Дайте ми съвет, моля.

Коментари

1.   Не знам какъв съвет да ти дам, аз също съм така, макар и с мъж до мен. Нормално е, млад си, ще срещнеш жената.

2.   Еми остава на работа, въпреки че не е най-добрата идея, но сработва понякога.

3.   Първо, ако искаш да забиваш, намали претенциите. Като ще е за една нощ, не е нужно да е красива толкоз. Второ, заговаряй ненатрапчиво на живо ако можеш, уверено и не отчаяно. И трето, няма какво да се дразниш на чатовете, аз само от там знам много повече забивки отколкото на живо, където жените обикновено мразят да ги безспокоят.

4.   Еми... брат, колкото повече канала за пички закачиш, толкова по-добре.
Да, на живо да заговаряш е трудно, но е полезно.
Да, за онлайн игра ти трябват хубави снимки, но можеш да пожънеш успехи.

Или се хващай в ръце и прави каквото е необходимо, за да имаш някакви успехи, или продължавай да пишеш теми тук. :)