Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите относно надарените мъже
Жени попадали ли сте някога на мъж с наистина голям пенис ? Как се справихте със ситуацията, разколебахте се и се отказахте или ако сте го направила с какви впечатления останахте, по-скоро ви хареса или по-скоро не ви хареса. Болка имаше ли, поносима ли, през цялото време ли боли или като се напаснете отшумява. Далеч съм от мисълта за мерене, сантиметри и конкретика, но усещате ли разликата в размерите ако сте била с нормален а после с надарен или обратното - с надарен и после с нормален.
А някоя от вас престрашавала ли се е да опита с надарен и анално ? Как се развиха отношенията Ви, в смисъл - еднократно преживяване ли беше или сте била в по-дълготрайна връзка.

Коментари

1.   Пич, имаш сериозна заблуда по темата с жените. Хубаво е да се знае, че като цяло не се ориентират към мъже с изразителна сексуалност, а повярвай ми, този дето има голяма пишка ни малко тестостерон, едва ли е нещо повече от забавен инструмент, с който да се забавляват и да обхващат с две ръце. Големият проблем - неправенето на секс! Това е проблем от съвсем реален характер. Ти къде си видял жени с качествени мъже, че пак и за дължина да коментираме. Те и гейовете може да имат дълги, и? Жените не са толкова дашни, колкото някои от вас си мислят.

2.   Здравей,
относно надарените мъже. Имала съм два случая. С първия сме правили 2 пъти секс. Много го харесвах, но когато нещата опряха до секса, някак стана неприятно. Първо защото от вида на пениса му сякаш блокирах и той не можеше да проникне в мен. Правихме няколко пъти опити и накрая успяхме. При първия акт болката беше сравнително търпима по време на акта, но проблема идва в това, че часове на ред след това има остатъчна болка в таза ( като при болезнен мензис ). След седмица правихме отново секс...историята се повтори и за това и повече не се случи. За анален секс ти е ясно, че дума не може да става. Лошото е че и алкохол не помага нито възбуда или гелове :(
Втория случай е с мъж, който беше с една идея по малък пенис, но пак доста над стандарта. С него съм била 1 година. Той беше внимателен и секса беше страхотен и пълноценен. Мъжете с големи достойнства, трябва да са по нежни, за да не оставят кофти усещания у жената и тя отново да ги пожелае. За анален обаче не съм и мислела.
Истината драги момчета,че да имаш голямо мъжко достойнство си е повече хвалба пред приятелите ви. Жената й трябва време да се приспособи към него или да не иска да чуе за него ! С приятелки сме си говорили и до сега никоя не е избрала за постоянен партньор подобен екземпляр. Факт ! Възбужда ни да го гледаме в порно, но някак не винаги е ОК на живо или поне за постоянно.
Сега съм омъжена за мъж със стандартен пенис и секса от 10 г. е супер. Тези с големите да го мислят. Или ще са вечни ергени и мета за жените за по веднъж два пъти или ако са моногамни, то трябва да са доста нежни и внимателни.
Успех !

3.   Пропуснах да ти отговоря. Ако си била с надарен и после си с мъж с нормален, то нормалния ти се вижда малък и не го чувстваш. Нужно е време ( може би 7-10 акта ), за да започнеш да го усещаш и да те задоволява.
Относно болката с надарените. Ако не е внимателен си боли през целия акт и за удоволствие не говорим. Просто не трябва да прониква докрай и ще е супер стига да се осъществи проникване :)
Матката е шокогенен орган и при бурен контакт жената я боли. Но за съжаление дори при внимателен контакт след секса има кофти болка. Нужно е време тя да се напасне към размера и болката ще намалява. Въпроса е дали обаче жената ще иска да изтъпи този период.

Ако много я харесваш ще ти трябва вибратор ( тип микрофон ). Преди акта ще отделиш 5-7 мин с него в зоната на клитора и нещата ще са по план. Вибраторите карат жената да се отпусне и притъпяват болката. Остава само удоволствието. Не напразно в порното ползват вибратори.
Ще питаш защо не съм ползвала навремето....ми не съм знаела, че ще се получи. Ползвайки вибратор, дори грубия секс харесва на жените и болка след него почти няма .

4.   Тук от известно време някой задава въпрос след въпрос на жените- правели ли анал секс, свирки, колко време им трябвало преди партньорът да свърши, за ли били или против презерватива, позирали ли голи, сега пък как се справяли с големите пениси... Момче, место да пускаш анкети тук, излез от нета, иди сред хората, намери си приятелка и с нея ще намираш отговорите.

5.   Номер 1, автора не е пич а е жена която споделя собствения си опит с мъже но във въпросителна форма. Тя има доста голям опит с най-различни мъжки пенис размери но иска да разбере дали това което тя е изпитала с различните размери са го изпитали и някои жени. О, тя е опитала и анално с мъжки надарен инструмент само че не казва на нея дали и е допаднало. Със сигурност, да.

6.   Ще ти отговоря.
Най-хубавият ми секс е бил с надарен мъж по-голям от мен с 14 години. Предишните ми приятели бяха с нормален размер, но този наистина беше над стандартното. Усеща се по друг начин, изпълва те отвсякъде, но то не е и само до размера а и как се използва. Този мъж беше просто уникален, нежен и изпробвахме разни тантра тактики. С по-голям размер има и по-голям избор на пози. Непрекъснато исках да правим секс. Жалко, че с въпросният мъж нямаше как да бъдем заедно, но всеки път когато се сетя за него, тръпки ме побиват.

7.   Малко си встрани от реалността. Това ще ти кажа само.
Като ядеш лютеница, интересува ли те чушките в нея дали са били с кръгли или със сърцевидни семки?
Далеч по-големият проблем е да няма лютеница и да умираш от глад...

8.   Да, този с когото загубих девствеността си. И беше обрязан. Чисто визуално беше красив и внушителен фалосът му, и това ме кефеше. Малките пишки ми изглеждат жалки. След него и необрязаните вече ми изглеждат гнусни.

9.   Няма жена,която да не мечтае за голям кур,както и мъж,който да не иска големи цици !!!

10.   Моя е като на магаре.

11.   Аз съм попадала, веднъж. Ми..., още го помня и като се сетя за него, се усмихвам. Но и той беше прекрасен. Бяхме заедно за кратко, но никога няма да го забравя.
Чувството беше прекрасно, изпълващо, разтягащо, влудяващо, но и той определено знаеше, какво прави.
Аз повече такъв размер не съм срещала.
Била съм с още трима, всичките мога да напиша, че бяха със среден размер-нормални, но както е написал номер 1, ако ще и най-дългият да е, ако не те привлича, не знае какво прави с него и не може да го използва, какво значение има?

12.   Била съм с наистина надарен мъж и на диаметър и на дължина. Дължината над 20 см със сигурност. За обиколката само ще кажа, че не може да влезе в ролка от тоалетна хартия. В началото по време на самия секс не ме болеше, но на другия ден чувставах все едно нещо ми е извадено. После съвсем му свикнах и нямах проблем да ми го вкарва целия. Така се стече живота, че две години не се бяхме виждали. Наскро правихме секс. Имаше лека болка по време на акта, но беше примесена и с удоволствие. Но за съжаление вече я няма тая трупката между нас като едно време. Не знам дали има значение, но съм раждала жена.

13.   Да кажа и аз нещо аз съм с 18 пенис купихме си със жената надуваем пенис вибратор става доста дебел ама доста тя започва да стене от кеф . Та има значение размера

14.   С едно дребно гадже както и да се въртяхме все я болеше. Накрая тя предложи да опитаме анално, но ако я заболи, спираме. Трябваше и доста време да свикне с разтягането, аз не се движех. Постепенно тя се задвижи и се получи, и на нея и хареса. Виждахме се няколко пъти. Все пробвахме отпред, и всеки път завършвахме с анален. Разделихме се. Тя каза, че не съм и по мярка. Пък и започнала опасно да се пристрастява към аналния секс. На финала на този разговор пак отидохме у нас и го направихме отзад, уж за последно. След няколко дни пак, и пак за последно.

15.   Колкото по-голям - толкова по-добре. Първият ми анален секс беше в бая надарен мъж. Свърших за по-малко от минута. Болката от аналния не идва от размера, а от техниката на мъжа и психиката на жената. И ДА повечето жени биха се стреснали да пробват с по-голям размер, съответно ще ги боли, защото ще са се стегнали.