Споделена история от Секс и интимност

Спада ми по време на секс с всяка, какво да правя?
Здравейте имам следния проблем.

На 27г и водя често полов контакт с партньорките си, но имам следния проблем - спада ми и от презерватив и от влажни "женски" , пробвах виагра, гелове и т. н за съжаление не помага нищо ОСВЕН АКО НЕ СЪМ СТЕГНАТ ОТ САМОСЕБЕ СИ, но не искам да се стягам защото така свършвам по бързо, а искам са продължим...

Как практикувам?
Лижа я, тя ми д*ха, правим го МАКС 10 МИНУТИ В ЕДНА ПОЗА и ми спада, тя пак ми д*ха пак го правим 10 мин макс в друга поза и пак ми спада, пак я лижа аз, (докато се възбудя отново разбираш ли) и пак десет минути МАКСИМУМ и спада... пробвах с годините с различни момичета различни неща и методи нищо не ми помага, иначе интересното е че като са се пробвали само свирка или изпразване с ръка и в двата случая БЕЗ СЕКС, стм задържал страхотна ерекция и супер трудно изпразване.. какво да правя, искам да си го правим нормално 30-50минутибез да ми спада и да се налага да ми го ла*ат с извинение...

*ЗАБЕЛЕЖКА, забелязал съм че като го държа разголен отгоре като притискам кожичката надолу, се задържа възбуден и не спада дори и при много влажно момиче, но пусна ли си ръката от там след 10секунди, влиза във вагината прибира се в кожичката си и след две търкания пак спада жестоко... :/

Коментари

1.   Имаш ли дискова херния или подобно заболяване?

2.   Ами честно казано не виждам кой знае какъв проблем, това дето по един час се клатят без спиране дори в порнофилмите го няма, защото просто досадява. Не знам защо си мислиш, че жените имат нужда от това, май само психиката ти има нужда от пренастройка. Десет минути в една поза и после 10 в друга си е един съвсем нормален секс, стига гледа порно и се вживява:)
М, 43

3.   Спри напълно порното и чекиите и виж как ще е тогава.
Ж

4.   Номер 2, това време би било нормално, ако не му спадаше. А на него му спада, доколкото разбирам без да е свършил. Или в другия вариант не му спада, но тогава свършва съвсем бързо. Ако правилно съм разбрала, че е така, това не е О. К.
Ж

5.   Хора , всички имат някакъв капацитет , който определено не е 10х6 лизане духане , всеки ден , по х пъти . Не знам кой и защо е решил , че сексът продължава толкова и включва всичко , което го има в порното . Ми , то няма да ти остане плюнка , сперма , въздух , кръст , крака , нокти ! Ако ми се яви някой толкова въодушевен , че да ми протрива вагината и да ме премята насам натам 2 часа , това ще му е първо и последно . Че накрая му спадал !? Еми , ти нямаш толкова сексуална и физическа енергия .В реала няма кой да ти монтира 10 сексуални акта в един .

8.   Пробвай да спортуваш редовно

9.   Единият аспект е чекиите, свикнал си с ръката.

Другият аспект е, че правиш секс без любов. И аз от много години правя същото, понякога човек има нужда от страст. А страст без любов няма. Не съм имал такива засечки, освен с една, забърсана от бара, стоеше ми полумек, но беше доволна и ме търсеше после, хаха бяхме много пияни.

Друго дето се случи наскоро е, с жена която най-много харесвах заради перфектната хигиена, се случи да не се е подмила. А обичам да лижа. Та първият тек беше малко кофти. После я прекарах през банята.

Отново, когато има любов, няма значение дали отдолу мирише на умрели катерици и т н. Може би просто не харесваш чак толкова жените, с които спиш.

10.   Вземи си ТАДАПОКС
върши страхотна работа.
Лекарството успешно се бори с липсата на стабилна ерекция и преждевременната еякулация. Активни съставки - тадалафил (20 mg), дапоксетин (60 mg).

11.   Както каза но 3. спри чекиите щ и порното. И АЛКОХОЛА!

После след две седмици виж как ще си и ела тука да пишеш

М40