Мъж на 30 години - сам
Здравейте, аз съм мъж на 30 години и останах сам. Какво да правя? Не виждам смисъл, бъдеще и т. н. Искам да се гръмна. Просто жената до мен ме остави, тръгна си. Какво да правя? Моля за съвет. Ако някой може да ми даде съвет ще се радвам.

Коментари

1.   Жената те остави?Че само тя ли е на света?Я без гърмежи и тем подобни?!!!!!!!И моя мъж ме остави,завинаги,преди 6 м..,победи го COVID19,но аз се държа здраво за живота,защото имам деца и внуци,и трябва да им помагам,никога няма да мога да се възстановя от този удар,така и ти,почини си,подреди приоритетите в живота си и смело напред!!!!!!Желая ти успех!!!!От жена на 57 г.

2.   Аз пък ще съм сам цял живот , защото така искам.

3.   Регистрирай се в badoo,там ще си намериш приятелка.

4.   Пич, ако всички се гърмяхме просто защото "жената си е тръгнала", светът отдавна щеше да е приключил, повярвай ми!
Жени има 4 милиарда и продължават да нарастват (дето вика един приятел - всяка година излизат все по-нови и усъвършенствани модели, и как да се ожени човек при това положение?!). Т.е., ако нещо там не върви - по-добре потърси причината у себе си, а не у половината човечество...

5.   2, о, да!
И още искаш да си беден!
И аз това искам, ама все не ми се получава... ;) !

6.   И света ли свърши ,аз съм на 35 ,но жени много ,сам съм ,но се забавлявам ,имам хобита ,харесван съм и когато съм готов за връзка ще се "вържа",но сега отделям време за себе си ,направи го и ТИ!

7.   Пии една студена вода, после може би и бира. Дори да не намериш друга, какво от това? Може да се живее и без интимент живот.

8.   На 30 си, не на 60. Имаш достатъчно време да започнеш всичко отначало и да срещнеш жената за теб.

9.   Авторе в момента си в черна дупка. Препоръчвам лечение с ядене и пиене с верни другари на маса. Бълиив ми, ще си като нов до месец-два за нови завоевания.

Чингис Хан

10.   От автора: Благодаря много на 1,2,3,4,5 на всички наистина, просто жената която ме остави за мен беше само тя - една единствена. В момента съм в дупка и то голяма, нз как да се измъкна честно казано. За други жени не ми се мисли, защото още съм си вклюбен в нея, тази която ме остави. Благодаря Ви много, ако има още хора ше се радвам да споделят, съвети, мнения и т.н. Нз просто бяхме заено 5 години /семейство/м, а сега съм сам на 30 години? Отдавна съм извън играта на зарибяванията и т.н. със жените, а сега накъде!?!

11.   Първо, като цяло ще получите много съвети от рода на "кво ти става", "има други жени", "ще ти мине" и т.н., които или много Ви помагат, или в повечето случаи Ви карат да се чувствате неразбран.

Ако по-скоро е второто и имате смелост, то здравословният начин за справяне с това е да преживеете гадните чувства, вместо да се опитате да ги махнете - т.нар "grief work". Ако сте ОК с английския, може да видите дали ще ви е интересно да потърсите в YouTube канала на Alan Robarge и по-конкретно някое от видеата на тема grieving relationships. Или ако това не Ви пасва - каквото друго работи по темата.

Болката и усещането "нищо няма смисъл, искам да се гръмна" са нормални и идват от вътрешното Ви осъзнаване, че връзката е била ценна. Другото са вече изводи, които трябва да се научим давнимаваме. Изводите са изкуствени - болката е истинска.

Много от нас минаваме през такова нещо рано или късно, знам че е отвратително!