Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към по-възрастните дами
Здравейте, мъж на 35 г. съм, финансово обезпечен, висок, прилично изглеждащ и тн.
Та на въпросът. Харесвам жени 55-65 г. Много искам да правя секс с тях но нещата все не ми се получават. Успявал съм само 2-3 пъти до сега. Та въпросът ми е загубена ли е каузата или трябва да имам специален подход? :-)

Коментари

1.   Ако и 65 годишни не ти връзват, пробвай с 85. Или не си толкова вървежен, колкото се изкарваш, или не знаеш къде и кои да търсиш.

ПС: Ще ми е интересно дали ще има такъв женски вой, какъвто има в темите за мъже, харесващи млади жени. Или когато не им бие по егото, няма проблем 35 годишен да чука презрели жени.

2.   До #1 Не се изкарвам вървежен :-) просто исках да кажа по кратък начин че сморед мен съм си ОК

3.   Що не се пробваш по Задушница на Централните Гробища и около тях !?
Пълно е с жени на желаната от теб възраст,вдовици,ще ти вържат здраво!

4.   Авторе, мисля, че не говориш сериозно. Чак пък 65 годишни. Тази разлика в годините ми се вижда доста голяма. И ако е истина това, което си написал ми е интересно какво точно харесваш в жена на толкова години, какво очакваш от нея и какво получаваш? Не е ли по-добре да търсиш жена близка до годините ти. Аз нещо не мога да си представя да бъда с толкова по-млад мъж от мен.

5.   Пробвай се в пенсионерските клубове и се навъртай около детските площадки, там освен млади майчета, които не са твоя таргет има и баби с внучета.

6.   До #4 Ами не очаквам нищо, просто секс. Това и ми харесва най-вече. Плюс това съм на мнение, че има жени, които на 55 изглеждат доста по-добре и са доста по-поддържани от много жени на 35 :-)

7.   Абе вие изкарахте хората около 60 направо с единия крак в гроба :-D Бабички в пенсионерски клубове, вдовици по гробища, явно това са ви представите хаха да сте живи и здрави да стигнете до такава възраст! Друга песен ще пеете

8.   На 55 съм! Имам син на твоите години. Как да правя секс с теб, при положение, че за мен ти си дете? Жени със синове на твоята възраст няма да ти се вържат, освен, ако не са... "на център". М/у другото, ако синът ми прави секс с жена на моите години, а дъщеря ми с мъж на годините на баща си, ще има жертви, честно ти казвам.

9.   Фантазиите на бабето са безкрайни.

Бабче, пак те познах. Крайно време е започнеш да си гледаш пенсията.

12.   Добре, де. Нали с тази цел са направени някои сайтове. Има предостатъчно жени около тази възраст, имат снимки и т.н. Пробвай там. Всеки си казва какво иска и предлага и нещата се случват. При всички положения не си представям как тръгваш да сваляш някоя такава дама някъде навън, в магазин, или на друго обществено място.

13.   Геронтофилия се нарича, почети по темата.

14.   Аз съм ти набор, майка ми е на 57. Ти се дървиш на 65 годишни и твърдиш, че е нормално?

15.   Как да връзват дамите на 55 , като им се предлага само секс ?

16.   Номер 4 съм. Разбирам предпочитанията ти към по-големи жени, но не разбирам предпочитанията на 37 годишен мъж, на който всичко му е ОК към жени по-големи от него 20-30 г. Аз съм жена на 50 г. доста добре изглеждаща за годините си. Ако получа предложение за секс от мъж по-малък с 20-30 г. ще откажа. За мен това не е нормално. Все едно да си легна с някой, който може да ми е син. Ясно е, че каузата ти е обречена и трябва да си смениш подхода, примерно да търсиш жена за секс в границите 40-45 г.

17.   65 годишната, когато е била на твоята възраст, ти си бил новороден. Не е ли малко извратено? Погледни едно новородено в момента и си представи, че някой ден ще правите секс. Това е не по-малко извратено.

18.   Никога не съм била с мъж по-млад от мен, дори с една година. Просто не се интересувам от такива. Съпругът ми е три години по-голям от мен, до пет години разлика е оптимална за мен.

19.   Да сравниш 35 годишен с новородено е глупаво. Това е мъж в разцвета на силите си

20.   19, говорех за разликата във възрастта. Сравнението с новородено беше да разбереш, че твоите изгори са били на твоята възраст, когато ти си бил новородено. А не че да правиш секс с новородено. Каквото и да ми разправяш не е нормално да спиш с по-възрастни от майка ти. Tа ти дори е осъзнаваш, че имаш проблем.

Психолог ти трябва, не баба.

21.   Еми до това води масовото опростачване. Свободен достъп до порно, всъщност то порното е навсякъде. Автора най-вероятно продължително време е прекалявал с порното, прекалявал, докато обикновените и нормални отношения и обикновения секс просто са спрели да го възбуждат. И от там се почва. Да се търси нещо по-така, по-извратено, по-перверзно.. Не се знае накъде ще избие. Той на тези години не мисли как да създаде семейство, деца, да е полезен с нещо. Не, той мисли, че иска да чука пенсионерки. Има нещо много сбъркано в това нашето "модерно" време. Ж 35

22.   Аз като бях на 30, харесвах жени на 55. Сега съм на 57 и пак харесвам такива жени. От откачен станах нормален :) И да- когато бах точно на твоята възраст си имах любовница на 54 и беше страхотна! Не им се връзвай на глупостите на коментиращите, търси си това, което теб те кефи и да не ти пука!

23.   До 22
И при мен разликата е 25г в моя полза и недоумявах как е възможно? ! Но явно не съм само аз... :-)
Няма по-хубав секс, чак не мога да повярвам, че се случва...
Колкото и да е налудничаво, друг преди него не ме е оправял толкова яко... И хич нямам намерение скоро да спирам, нито той... Буквално ме отрака в секса, не аз него...
Та всичко е за хората...