Споделена история от Секс и интимност

Желание за интимна връзка с по-възрастна жена
Здравейте,
На 18 години съм и изпитвам голямо желание да правя секс с жена, която е 30+ години. Смятам, че сношаването с такава дама би било интересно, защото ще мога да придобия повече опит, а и също така мисълта да имам подобна интимна връзка ме възбужда. Въпросът ми е как бих могъл да намеря по-възрастна жена за интимни отношения и дали имате същите желания, каквито изпитвам

Коментари

1.   Докато го наричаш сношаване, трудно ще видиш гола жена на живо.

2.   Аз желание за секс с по-възрастна жена никога не съм имал, но един път се случи и просто нямаше как да откажа. По едно време живеехме заедно със съквартирант и в един късен следобед той дойде с две жени. Говорехме си четеримата известно време, но когато се мръкна той отиде на леглото си с неговата жена, а аз с другата жена седнахме на моето легло. Аз наистина нямах желание за секс с нея защото си имах младо момиче приятелка. Но тя се навираше в ръцете ми и аз донякъде й отвръщах и казах, че ако трябва няма да я прегръщам. Но тя реагира сякаш и казах давай жено да правим секс. Тя ме разсъблече и такъв луд секс правихме, че и двамата паднахме на пода. Тя беше съпруга на български моряк, който пътуваше с кораби. Това стана в град Варна. Аз бях на 25, а тя на 45. Добре, че приятелката ми никога не разбра за тази моя афера.

4.   Ами трябва да е много закъсала, или да има богат мъж и за нищо да не ѝ пука, та от скука да се хване с пишлигар като тебе...

5.   Едва ли жена на 30 ще има интерес към теб. Жените на тази възраст се привличат от интелигентни зрели мъже на тяхната възраст. Често приемат момчетата на твоите години като малки момченца и не могат да получат емоционално нищо от тях.

6.   До номер 2-дамата на 45 няма нищо общо с гаджето ти, защото дамите на тези години са обиграни и затова и дума не може да става за сравнение, а както знаем, моряшките съпруги са страшно загорели! Вече си усетил разликата, което е напълно разбираемо!

7.   Браво,щом ти харесва. И аз харесвам по-млади мъже,дано са и по можещи. Моят е на 51 и не се сеща за мен изобщо. А и нещо вече не ги може нещата,пада му, не умее с пръсти ...
Живота без секс е гаден

8.   И какво ще ѝ дадеш ТИ на тази жена? Страхотен, обигран, опитен секс? Задололяване? Духовно единение? Романтика? Интересни интелектуални разговори на различни теми от живота, спорта, политиката, науката, технологиите, по които ти си запознат в дълбочина? Дълбоко познаване на женската душа и природа, което да прилагаш като изкусителни флиртчета и други интригуащи щуротийки?
То сексът не е само ръчкане и накрая да се похвалиш на приятелчетата, че си спал с кака! Имаш още много, много сол да изядеш, докато станеш равностоен партньор на 30 жена!

Освен ако дамата не е някаква с педагогически наклонности, и е съгласна да дава безплатни уроци и да си губи времето с подрастоци...

9.   В сайтовете за проститутки има жени над 30, поръчваш и клатиш.

Друг вариант е да предложиш пари на някоя, но ако не искаш да се пазариш, викаш си някоя професионалистка и нямаш грижи.

10.   Що за кухо поколение ... Ние преди не можехме да " питаме" кухи въпроси. Ние оправяхме ... Толкова е лесно днес с "мрежата". "Толкова" пъти обяснявам, че модовете тук са Хора! Но трябва и ... акъл! На едни не им се ебе, на други им се ебе много. И изобщо не е обвързано с възрастта.

11.   К'ва интимна връзка, к'ви 5 лв, бре момче? Пиши търся опитно поле!

12.   Ж45 имам такъв момък но по голям на23. Страхотен е и секса с него е по разнообразен. Пожелавам ти успех.

15.   Изврати се днешната младеж и масово страда от едипов комплекс. Така е, като са раснали масово без баща, друго не може да се очаква. Утре като му щръкне паламарката и е опънал някоя линия и родната си майка ще наеве.

Чингис Хан