Споделена история от Секс и интимност

Първи път
Здравейте, момичета. На колко години го направихте за първи път/вагинален, анален/как се чувствахте и оправдаха ли се очакванията ви?

Коментари

1.   Бях на 13, вагинален, бях много притеснен през цялото време

2.   Правих секс за първи път на 22год но като беше за първи път и не усетих удоволствие а само лека болка и малко кръв...

4.   Здравейте!

Направих го за първи път на 17 години, и не съжалявам. С човекът сме заедно и се обичаме. Но не си представяй легло отрупано с розови листенца, романтична музика и т.н. Първия път се чувстваш много неловко и не знаеш точно какво правиш. Точно затова е важно да го направиш с човек, който знаеш, че няма да те упреква и те приема такава каквато си. Беше уникално и никога няма да го забравя. А после заспахме прегърнати.

Поздрави, Сладката прасковка!

5.   Бях на 18 години, влюбена и щастлива. Имаше малко кръв, съвсем лека болка в началото, но беше хубаво. Не се страхувах, защото имах доверие на момчето, но през цялото време бях развълнувана. Ние правихме любов, а не просто секс.

6.   Бях на 18,вагинален секс, много ме болеше.

7.   Малко след като навърших 16. Бях казала на приятеля си, че няма да спя с него докато съм на 15 и изчакахме да навърша 16 ... незнайно защо, така си бях наумила..Може би заради страха от болката и непознатото... Е, имаше си ги, но дори и малко ми хареса.