Споделена история от Секс и интимност

Любовна игра
Здравейте,

Жена съм на 25 и винаги съм се чудила на изказването "Сексът не е като в порното". Откакто правя секс, все е бил точно като в порното. Каква е тая любовна игра? Какво толкова представлява? Аз не се и оплаквам де, харесва ми и така, обаче съм чувала за някакви "любовни игри" по 15-20мин, че и повече. Какво толкова ви правят тия мъже?! Все със сериозни връзки съм била. Все си е било така. Тръгнем да правим секс, свирка 3-4мин, същинска част, после я свърши върху мен, я го свърша със свирка и това е. То и аз винаги съм доста вузбудена
Не знам какво друго може да се прави.

Коментари

1.   Спокойно, авторке, явно си от нормалните! То и аз ако ми се налага да я лижа и ближа по 15-20 минути преди всеки секс, ще ми се отще да съм с нея много бързо! Така че радвай се, че си нормална и нормално бързо загряваш печката и котлоните! Успех в любовната игра ;) :D

2.   Целувки, закачки, лизане, френска...А не сваляте гащите, френска, тупа-лупа и айде...

3.   просто по-голямата част от мъжете са слаби любовници, отделно и мързеливи. Та нормално е, да не знаеш какво е любовна игра

4.   Номер 1 е особено горд със себе си, че не признава никакви любовни игри и си мисли, че е великият ебач, но толкова си може, горкият...
Всяко едно мъжко животно на планетата, като почнем от насекомите, минем през всички, та чак до висшите бозайници (включително и човека) имат любовен ритуал/танц/игра за да предразположат/възбудят/завоюват женския индивид, преди да пристъпят към същинския полов акт. При животните изнасилването е невъзможно, за жалост при човеците е — точно това прави номер 1, но е толкова примитивен и тъп, че не го осъзнава.

5.   Когато сме сами, имаме време и нямаме нещо, за което да мислим.....първо и казвам колко е секси и колко много я харесвам като жена. Тя се сеща, че отдавна не си е пробвала някоя секси рокля и така сменя няколко толаета на някаква музика, което ме подлудява. След това сяда до мен и си разменяме много нежности. Целуваме се дълго и страстно, галя я по косата, след това по цялото тяло. Започвам да събличам дрехите и една по една, като след всяка дреха се целуваме много дълго. Тя съблича моите дрехи и пак се целуваме. След това сяда в скута ми по бельо и продължаваме да се целуваме и милваме. Махането на бельото е цял ритуал. Аз я галя по цялото тяло. Целувам я по краката, по ходилата, по гърдите, по корема, и започвам да слизам все по надолу. Наслаждавам се на всяка една част от тялото и. Тя през това време ме гали по косата, драска ме по гърба с маникюра си или ме целува. През цялото време си казваме колко се харесваме и обичаме, което си е самата истина. След това я целувам отдолу докато полудее, като междувремено я галя и по гърдите. След това тя започва да ме целува по цялото тяло и накра ми прави френска. Отново се целуваме страстно и след това започваме истинския акт. Обикновено така сме се разгорещили, че имам чувството, че всеки момент ще се взривим. Докато сме в класическата поза се целуваме, след това тя ме яхва и аз я галя по гърдите. Сменме няколко пози и тя винаги свършва преди мен. След това аз свършвам и дълго врме лежим прегърнати. Накой път заспиваме така, голи и прегърнати. Имаме и белезници с пухчета с които понякога я връзвам за леглото и тя много се кефи. На мен също много ми харесва, когато тя ме закопчае за леглото с белезниците. Когато ни стане много скучно вземаме колата и го правим на някой паркинг на голяма верига по тъмно, ей така за идеята. Такива ми ти работи с любовната игра, но за всичко това си трябва време. Ако се отпусмем и се забавляваме истински ни трянват поне три часа и след това още два за да си отпочинем. Не винаги имаме време за всичко това и тогава го правим по съкратената процедура, което също си има своя чар.

6.   Понякога любовната игра трае при нас и повече от час,но трябва много финес,такт и разбиране,да направиш кефа на жената и да свърши още преди да съм й го вкарал и путката й да тече като водопад от удоволствие

7.   Номер 5
Разкажи ни още нещо по-пикантно :)
и ако може да кажеш на колко си ти и твоята приелка