Споделена история от Секс и интимност

Тук всеки е надарен
Прави ми впечатление, че като се заговори за размер, по-голяма част се фукат, че им е 17,18,19 см, че нещо нормално като 13,14 см било малко и неставало, с толкова много момчета съм си лафил и никой не казва, че е с голям, само тук 80% са уж надарени, бъдете честни пичове, няма смисъл да лъжете, ясно ми е, че има и такива, но повечето от вас са с над 17санта в сайта, а уж средния размер е от 13 до 15 см

Коментари

1.   Ти чувал ли си поговорката;ГОЛЯМ ГО ВАДИШ,АМА МЕК !?
Повечето мъже вече и супер гола путка да им се разкрачи не им става !!!
Това е истината,а да си мерите пишките е стара и изтъркана приказка !

2.   Е, в интернет всички пишки са по 21 даже, защо само 18? Освен това почти на никого не му е приятно да пише, че има среден/малък членчик било то и анонимно. И не се лъже само за това, ами и за 1000 работи още. Да не забравяме, че масово са високоморални и ценители на нравствената красота, а всички виждаме какво е положението навън. Моля ти се, пародия...

3.   Ами всеки се хвали, като бяхме ученици всеки "вадеше" по 20см. пишка...реално наистина са между 13 и 15. Моят е 17 и доста пъти са ми казвали "големичък е".

4.   Ж45. На моя е 12.см. И когато е твърд ми е добър. И когато ми се иска, и на мек ми е добре.

5.   Не знам дали си мъж или жена. Никога не съм писал колко ми е, но малко ме засегна, защото моите сантиметри не са 15, 16, 17, повечко са. Сега какво снимка ли ти пратя? Нито се оплаквам, нито се хваля (както разбираш ). Просто има и такива мъже. Заводско оборудване.

6.   Нали сте чували онзи виц - дето на мъжете в с. Долно нанагорнище средният размер бил 21,5, пък на тия в с. Горно нанадолнище - 14,5. Разликата била там, че в Горно нанадолнище мерили, а в Долно нанагорнище - питали.

8.   Както съм писал немалко пъти в тоя сайт моят е 13см. Ако съм е няква топ ерекция и натисна хубаво до кост става 13.5см. Толкоз. Долу-горе съм по средата на статистиката. Няма да се снимам в порнаци и си ми е добре.

9.   Когато казвате, колко сантиметра ви е, е до добре да описвате начина, по който го измервате!

Отгоре по дължината на пениса с/без натискане към пубисната кост?

Учените взимат мерки с натискане към пубисната кост, максимално елиминирайки подкожните мазнини.

Така някой с повече подкожни мазнини може да си мисли, че примерно му е 12 см., но реално при полов акт използва повече; при проникване във влагалището с по-силни тласъци може да се окаже, че вкарва с едни 2 см. отгоре, т.е. 14 см..
Така че определено има разлика дали си 60 кг. с мокри дрехи, 90 кг. стегнато тяло или 130-килограмова свиня, която така или иначе и да ѝ го вкарва със засилка у п*тката ѝ, пак ще има едни сантиметри, които няма да може да компенсира.

10.   14.7см обиколка и около 15 см дължина. Това е самата истина. Както искаш си го разбирай.

11.   От порно и от анонимни коментари няма как да съдиш за средния размер. Правили са се проувания и средният размер е 13,96. 17 см е 96-ти процентил, т.е. от 1000 човека само 40 имат размер над 17 см. За 18 см това число пада на 10, а за 19 см пада на 2.

13.   И какво значение има, когато не го ползваш?
И с 30 см да си, ако го използваш само за уриниране, все тая!
Кой колкото има - толкова! С каквото разполага, с това ще върши работата ;)

14.   Никога не съм разбирал тази нужда, да си с по-голям пенис или да докажеш, че си такъв? Някакв мания е. Нима, ако Иван има 13 санта пишка, а Асен има 14, някой е с нещо по-значим, като човек, от другия? Или ще ми кажете, че някоя жена, би избрала Асен, пред Иван, заради оная му работа? Ако е за един път, може би, ама който ги твърди тея неща, някога бил ли е с жена? Или поне трезваена такава?

15.   Аз съм имала само гаджета с по 14см, но сега гаджето ми е с 19.7 см. Ами има си разлика и има такива мъже.

16.   Моя е 13 сантиметра (близо 14 и като съм възбуден до поръсване (чак да ме боли) стига 14) и ненадървен е доста малък. Ама аз никога не съм имал проблеми със секса, никоя не се оплаквала досега, а и си ме търсят за секс редовно.( е търсеха де, вече имам сериозна приятелка и съм само с нея)

17.   Моя беше 16/4,5, но сега имам дискова херния, не мога да постигна пълна ерекция и повечето пъти ми е около 15/4.

18.   Преди две петилетки години, като бях на 30, тогавашната ми приятелка нимфоманка го правеше да е 17,5 см и корав до пръсване. Тогава го мерих по нейно настояване, защото ѝ се струваше прекалено голям, а той не е. Бях 75 кг и със съвсем нормално стегнато, но не мускулесто тяло. Тя се оплакваше, че я боли маточната шийка, като влизам докрай, така че тези фантасмагории на много жени, че искали чепаци по 24 санта са пълна пропаганда по разни женски списания и често са показател, че много жени нямат представа от размери. Е, някои са доста разширени поради различни причини и колкото и голяма краставица да си пъхнат отдолу, все не им стига и им хлопа. Затова някои раждали жени са овладели техниката с присвиване на влагалищните си мускули точно в момента преди всеки тласък на мъжа, от което печелят и двамата, защото изпитват по-голямо удоволствие. Това го правят и нераждали жени, защото обикновено по време на сношението влагалището се разширява по естествен път и жените често губят усещането, че нещо ги изпълва, за разлика от първите 1-2 минути, когато им е било по-приятно.
Но вече прехвърлил 40-те и и добавил 15-тина кг излишно тегло отгоре, около 2 см се "губят" под подкожните мазнини. Ако натисна леко областта над самолета с ролетката, измерва около 17 см, но както и номер 9 много правилно отбеляза, пълната дължина се усеща от жената само при тласъците, докато на теория външно може да изглежда по-малък, ако се мери без натискане към мускулите в тази област.
Но по-важното е колко може да продължи самият полет и с каква твърдост е, а не размерът на самолета. Както бях писал и в една друга тема наскоро, познавах преди в казармата един пич, чийто кацнал самолет беше на вид около 13-15 см, а при издигане стигал около 17 см по негови думи, но се оплакваше, че жените го напускали, защото дори и тогава му е мек и кацал преждевременно.
Голям фактор е и с каква жена се участва в полета, защото ако само лежи като талпа в разкрачени крака, това не действа много възбуждащо на мъжа. Ако обаче си го търси дейно и гледа с жаден поглед, също и ако си го набива сама, за да ѝ влиза по-здраво, тогава нещата са съвсем различни и отново печелят и двамата от нейната настойчивост.

- Кифлоприземител

19.   Ами моят си е 18..не пуша и не пия от 7 години и нямам проблеми с либидото и ерекцията.
На 39 съм.
Иначе предполагам тук изглежда, че на всички са големи, понеже логично на тази с по-малки не им се споделя?

20.   Големи приказки, дребни пари и мек ×уй всеки може да извади.

21.   Аз си мисля,че когато ебеш една жена путката й се напасва към кура ти и се усеща в началото,ако е като кофа или е тясна,като на девственица !!!
Според мен размера има значение за късопишковците и курвите,които искат да се докажат;колко големи ебачи са и колко народ ги е ебал !

22.   Веднага ти казвам един безотказен статистически метод. Виж коментар 15, където някаква мацка казва, че има разлика между 14 и 19 санта. Преброй колко са сложили една звездичка и ето ти броя на малките пениси.

23.   Аз пък хич не знам от скромния ми да кажем опит на кой колко см му е бил. Меря на око дето се вика. На мъжа ми му е голям, по моето си измерване. Ама знам ли го пък, да не се окаже някакви си 13см :) Щом върши работа, останалото са подробности. Не го разбирам това с меренето. До човека си е. Или си пасвате или не.

25.   На бившия ми беше 18, на сегашния ми не знам сантиметри, но е по къс, сигурно средния размер, обаче пък е по- дебел, та се усеща много по приятно от дългия... Няма какво да ги мерите на дължина, дебелината е по-важна

26.   Ми моят е около 12-13 дълъг, но е доста дебел иначе.
М, 33 г.

27.   Абе моят е 12-13 см пък никога не съм имал проблеми. Не ме е и срам да си го показвам в общи съблекални и т.н., докато други, дето са им два пъти колкото моя се въртят с гръб, да не им ги гледат.

28.   Като няма как да ги проверим, естествено, че това ще казват! Я виж като тръгнете с линийката по домовете как едни няма да са си вкъщи, други ще почнат да мрънкат нещо под нос, а трети ще почнат да обясняват, че са ползвали западните мерни единици, ама са забравили да ги обърнат в нашенски, т.е. сумата е в онези единици, но добавили едно сантиметър погрешка.

29.   15см обиколка и 15см дължина.

30.   И после читателите на този сайт се възмущават като видят някоя тема за "малък ли ми е" и подобни защото се повтаря за 100 път.
Много ясно като тук всеки пише че му е като на кон другите ще се саднат че им е 14 см (което си е напълно нормално и няма нищо срамно дори бих казала че ако е по-голям момичето ще я боли но всяка е различна) същото е и с момичетата и после се чудите защо са толкова комплексирани.

31.   Номер 30, в повечето мнения прочетох хората да споменават размер около 14 см, а някъде мернах и 12-13 см. Не съм виждал някой да се хвали, че му е "като на кон". Би ли подкрепила твърденията си с цитати на съответните мнения, които според теб са писали подобни гръмки размери?

- Кифлоприземител

32.   Ее, вечната тема! От моя опит - огромният процент се вместват точно в статистиката за бели европийци. Тези със 17 и над са много малък процент. За мен също е по-важна обиколката, отколкото дължината. А всъщност най-важно е какво правят двамата заедно. Добрият секс е важна част от всяка връзка, но добрата връзка не може да се крепи само на него.

ж

33.   Браво на номер четири. Мъж съм иаз така мисля важно е на жената да и се иска. А за протокола моя е 12 см. Но за жалост е доста крив на ляво.

34.   31 такъв е изразът :) трябва ли за всяка дума да се хващате

35.   34, не го слуша главата момчето.

36.   Номер 17, понеже споменаваш усложнения поради дискова херния, ти препоръчвам да пиеш капки "Ставиксин", както и да намазваш болното място с крем "Финалгон" според указанията в листовките.

- Кифлоприземител

37.   30 и 34: Кифлоприземителят нямаше предвид употребата ти на израза, а твърдението ти, че всеки се пишел с голям. Твърдението ти е невярно, защото както е видно половината или дори повечето мъже се писаха със среден размер тук (аз включително).

38.   Моя е 18 и много дебел и леко крив. Не се хваля с тази природна даденост. Това е идеалния размер. Имам проблем с презервативите само. Стягат, зачервяват и са ужасно дискомфортни. Няма жена дето да не мога да я спукам от ебане. Някои са пищяли от кеф даже. Често казват че ми е голям.
Ако знаете какви ги говорят и как се подиграват за тези с малките пишки ще ви се срине тотално самочувствието. Не ги слушайте тука какви ги разправят, всички тайно предпочитат големия пенис.
Няма какво да се лъжем под 14 си е малко шурче нормално е да избиват комплекси, но това е положението ще стискат зъби и така.
Иначе 15-16 е напълно нормален, дори удоволствието за мъжете с такъв размер е най-голямо. Моя като не ериектирал докрай е горе долу така, но става гъвкав но пък кефа и продължителността от акта са перфектни.
Тук се изнасят разни статистики, които нито са проверени нито верни.
По точно не вярвам че повечето мъже са с толкова малки пишки. От типа на 11-12см.
Случвало се в спорове и подмятания подобни на тукашните коментари да си го вадя от гащите и да го показвам и да настава гробна тишина след това. Абсолютен непукист съм.
Тъй като тук няма как да стане предлагам да затворите тази изчерпана тема.

39.   Номер 30/34, средният размер на досега писалите (включително и след твоето мнение номер 30), е 14,67 см, като за тези, писали минимална и максимална граница, са всети предвид усреднените стойности:

3. 17 см
4. 12 см
8. 13 -13,5 см
10. 15 см
16. 13-14 см
17. 15-16 см
18. 15,5-17,5 см
19. 18 см
26. 12-13 см
27. 12-13 см
29. 15 см
33. 12 см
38. 18 см

- Кифлоприземител

40.   Аман от комплексите ви на всички. Не разбрахте, че само вие мъжете имате нуждата да си ги мерите и да се хвалите един на друг. Смешна работа.

41.   По-важно е жената, с която е мъжът, да не бъде твърде разширена. Ако пък е, тя самата може да направи така, че хем на нея да ѝ е приятно, хем и на мъжа, като свива влагалищните си мускули. Това го правят част от раждалите жени, но също и някои от нераждалите. А някои жени са много тесни и дори по-малък мъжки размер може да я изпълни докрай. Всичко е много относително. Сам по себе си мъжкият размер нищо не значи, защото и от женската физика долу зависи как ще си съвпаднат в това отношение.

- Кифлоприземител

42.   Естествено, също така е и красив, в страхотна форма, всички жени му се лепят и има успешен собствен бизнес.

45.   Няма жена дето да се кефи на 17 . С 20-сантиметровите от порното, актрисите се справят чрез много лубрикант, иначе не ги искат. Всички са доволни на 15 и 16 см. Ако някой реално има 20-сантиметрова пишка, то той ходи само на проститутки или го кара на ръчна. Такива индивиди са ми прозрачни.

46.   Човек трябва да внимава като търси „средният размер на пенис“ дали чете за целия свят, или за неговата раса. Защото многобройните азиатци смъкват средното. Средното за белите е по-високо от средното за света.

47.   Авторе, за всеки е различно, нали го знаеш? Не са всички с 18, не са и всички с 13 см! Средното си е както се досещаш - точно усреднена стойност. Тоест има достатъчно с 12 и пак достатъчно с 16 и над. Обаче трябва да се добави и друго. Моят е реални 17 см, мерен нормално без да натискам или да го меря от топките. Но както си мисля, че съм добре, абсолютно всяка жена, която е коментирала темата, ми е казвала как е "ами бива" или "не е лош" на дължина. Оказва се, че явно всяка е била и с бая по-големи, че сигурно и немалко пъти. Само един път въобще една ми каза "охо, голям ти е". Което не ми действа много приятно, но това е положението. Каквото ти се е паднало.
Винаги ще има с по-големи и няма да сме рекордьори за никоя. Но то и не е най-важното. Ако секса е хубав, какво че е била с 20 см вчера, ако днес е предпочела с мен? Помислете си малко.

Мъж на 50ина г.

И да добавя - както казва Кифлоприземител, теглото е фактор със сигурност. Като си го мерех на младини винаги е бил 18, 5, обаче сега е винаги 17-17, 5. Няма начин 1 см да изчезне просто така, ясно е. Коремчето колкото и да е симпатично си казва своето като порасне повече и вече дори при страхотно силна ерекция не стига каквото е бил на младини. Лично се убеждавам в това.

48.   По-важно е да работи безотказно, а не дали бил по-едър от краставица. По този повод бях писал ето това преди десетина години:

Лятото е жега - време за туризъм.
На Слънчака, бате, е пълен анархизъм.
Кифли с перхидрол, батки с анабол...
Всеки бира и кебапче е забол.

Устните надула, на парцали мига.
Почерняла силно, сякаш седнала е на котлон.
Важно е за нея, да лъсне в Лицевата книга,
снимана на плажа със модерен телефон.

А пък той, горкият, прави, струва...
Простичък е много, и това му е порок.
Иска мацки - денем, нощем - все за туй умува.
Но "Анаболът не прощава", знае мекият паток.

- Кифлоприземител

50.   Да отговоря на темата, аз съм с 15см при ерекция, но винаги ми е било чудно как от 5/2 преминава в режим 15/4.5 - не съм срещал до сега други такива случаи. Обикновено на всички им е провиснал и само се надига, докато при мен става нещо чудовищно... Не се оплаквам де, трудно ми е да си представя да спортувам с трети крак. :Д

51.   Аз, с моите 14 сантиметра честна, вкарваема дължина не съм срещал жена, на която да не стигна до "дъното" т.е. до шийката на матката. Тия, дето (казвате че) сте с по 18-20 не ви знам - от разстояние ли ги чукате или от задника си го мерите...

54.   На съпруга ми му е 12 см и ми е перфектен. С тази "детска пишка" както се изразяват някои жени ми направи 2 деца и ми докарва луди оргазми, които никой с 17-18-19 см не ми е докарвал.

55.   Моя е 13 сантиметра