Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми се оказа извратена и ме остави, защото не споделям сексуалните и желания
Привет, мъж на 27 и момиче на 18 сме. Излизахме около месец през ден, два. Нещата вървяха горе долу добре. Още на първата среща правихме секс, по нейно желание, за малко да ме изнасили на улицата, хаха. Беше много разгонена, а и аз не съм от тежките и нямаше как да и откажа. :) Всичко ок, но тя все настоява да ми сяда на лицето, да я лижа, да ме бие, скубе и хапе. С всичко съм съгласен без сядането на лицето и лизането. Не ми харесва. Обичам я, не ме е гнус, нито нищо друго неприятно, просто не ми харесва да го правя. Заболява ме езикът, схваща ми се цялата челюст. Тя обаче напоследък взе да се сърди и след последния ми деликатен отказ, каза че съм лигльо и не мъж. Мъжете били длъжни да изпълняват всички креватни желания на жените. И щом аз не я задоволявам, имало други, които ще го направят. После тръшна вратата и вече 5 дни не съм я виждал. Гадно ми е, че ме обиди и мисли само за собствения си кеф, но ми липсва да си я гушкам.

Коментари

1.   Е, какво да направим ние? Малко като откачалка ми звучи, в смисъл, че това ще й е най-малкият проблем. Но, ти си решаваш по какво да страдаш.

2.   Нищо не си изтървал,даже си се отървал.

3.   Бахти филмара

4.   Охх, кръсти се и благодари, от кучка толкоз лесно да се откачи човек си е направо подарък от съдбата.

5.   Спрете го това порно, съвсем откачихте, бе!

6.   Аз не проумявам защо на номер са му дали две единички.

7.   Сега кой знае как дои чучурите на банда мангупи в махалата.

9.   Ами лигльо си, пич. Никакъв мъж не си.

11.   Какви са тези коментари? 'Не си мъж, филмар.. '. Като на човека не му е приятно това няма да го прави

12.   Значи тя може да ти прави свирка пък ти не можеш да я лижеш? Ми и аз бих те изоставила

13.   И тя, ако не ти правеше свирки, вероятно щеше да я зарежеш. Мъжете все заплашвате, че ще си оставите жените или че ще им изневерите, ако не ви правят свирки, но когато искат да ги лижете и си тръгнат, като им откажете, се сърдите. По- голям егоест от съществото наречено мъж, няма. Много е права приятелката ти - ако не си ти, друг ще я задоволи. И аз бих те оставила.

14.   Липсата на преценка при жените... Често срещано! Просто не си за жена.

15.   Тази е пълно Ку-ку. Отървал си се.

16.   Обичам да лижа, но това агресивна жена в леглото хич не ми харесва. Остави я да те бие по време на секса, но следващия път като го правите кажи "ти на мене, аз на тебе" и и отвърти един цигански, да види кон боб яде ли (това в кръга на шегата). Сигурно си отмъщава на насилник от миналото, това я надървя. Изобщо не се бутай при откачалки, добре е станало че си се отървал.

17.   И на жените им се схващат устите и вратовете, но тези, които се стараят за мъжа до тях, знаят защо го правят и по-често е с желание да му доставят удоволствие. На някои жени дори им харесва да го правят, защото усещат как мъжът изтръпва в такива моменти. Една мацка навремето наистина много се стараеше и като я питах дали не се уморява, ми казваше "Не спирам да духам, докато мъжът не ми каже да спра!". Предполагам, че и на много жени би им харесало мъжът им да действа с езика си по тях продължително време.

- Кифлоприземител

18.   Номер 13, ти все с такива заплашващи те мъже ли си била досега? Аз пък никога не съм поставял условия на жена или да свири на музикалния инструмент, или ще ходя ѝ изневерявам. Дори напротив, на една мацка отказах да я оправям отзад и после да го лапа, макар че много настояваше как щяло да ми хареса. Не ми се струваше чистоплътно, независимо каква настървена кучка бе в леглото.
Но пък съм имал случаи жени, които в началото категорично са казвали, че свирки не правят и ги е гнус, после сами да го поискат. Просто аз съм действал по тях както си умея по френски и след Х на брой пъти по-късно са решавали и те да отвърнат на жеста, което в крайна сметка им е харесвало. Мисля, че всякакви принуди и заплахи някой да върши нещо в леглото против желанието си е вредно за връзката в дългосрочен план.

- Кифлоприземител

19.   Странно, на мен точно такава би ми харесала. Явно не е за теб. Ще си намериш друга пич.

20.   17 е абсолютно прав ама явно тези дето не обичат да лижат са му набили минусчетата :D

21.   Пост партенка. Малка е още да е толкова осъзната, това става на 30 и то ако е била с обигран играч. По принцип се говори доста преди да се тръгне към изпълняването на каквито и да е било фетиши.

22.   18, да, бе, клефук, знаем, че си най- добрият в леглото и си най- качествения мъж, ама жените не те оценяват, защото са лоши кифли и понеже си толкова качествен и уникален, все още си сам.
Не, не съм попадала на такива мъжЕ, аз все още съм с първият си и ти го бях написала в една друга тема, но съм чувала истории от познати. Масово от мъжете искат на тях да им е хубаво, а не им пука за жените. Сега, ти дали си качественият и щедър е*ач, за какъвто се имаш и дали в действителност си такъв, са две различни неща. Те повечето се изкарват богове в леглото, а реално клецват за 5 минутки и си ходят.

23.   21, ужас, явно ти си неосъзнат. Аз съм на 23, на 21 срещнах сегашният си приятел и сме осъществявали, както негови, така и мои фетиши.

24.   22, като те чета как постоянно киселееш, обиждаш и псуваш като каруцарка из темите тук, нещо май не си много доволна нито от личния си живот, нито от себе си... С пожелания да намериш своето истинско щастие, което да те превърне в блага, приветлива и женствена жена!

- Кифлоприземител

25.   24, точно ти да говориш за личен живот- същият, който не излиза от тук, за да пише цели романи за това колко са зле жените, а ти колко си уникален и колко си добър в леглото, просто е смешно. Големият мъж, голямата алфа, няма 'що. Псевдонимът "кифлоприземител" е достатъчно красноречив.
Нищо ми няма на личният живот, просто ме дразниш с глупавите си и превзети коментари.

26.   Кифлар,
Как искаш жените да ти реагират позитивно, като името ти е женомразко? Всеки средностатистически комплексар обижда жените на кифли.
Никоя не ти е виновна, че онази с предизвикващия катастрофи задник ти е била шута най-безцеремонно, под претекст, че си щял да останеш инвалид.
Търсила си е повод, драги, защото самолетът ти вече не лети много високо и ако изобщо успее да излети, е само 2, най-много 3 пъти седмично.
Жените това, жените онова, а наш Кифъл най-голям 'убавец. Има жени и жени, аз лично познавам твои връстнички, до които ти ще изглеждаш като изпаднал чичка. Можеш само да им гледаш жадно в деколтето и да точиш лиги по-сексапилните им задни части. Да, една от тях е от Пловдив, живее в София, но поти всяка събота и неделя е в Пловдив. Уникална жена! Тялото и е като на 25 г. Ако се държеше нормално, можеше и да ви запозная.

27.   26, замени в своето мнение следните части:

"седмично" с "дневно"

"предизвикващия катастрофи задник" с "плоско дупе, но игриво"

"женомразко" с "онагледяващо действителността при немалка част от съвременните млади жени"

За останалите неща в мнението ти явно ме бъркаш с друг потребител. Неведнъж съм писал, че на външен вид съм съвсем обикновен мъж тип средна работа (т.е. обратното на твоето "най-голям 'убавец"), без мускули и татуировки, а също и съм малко под средния за страната ръст, така че е невъзможно да си чела мои думи, където да се хваля така. Напротив, достатъчно разумен съм да зная, че тялото е просто едното измерение на всеки един човек, а другото е съчетание от неговите душевност, ценностна система и развити умения, които да са полезни в живота.

За запознанството ще ти кажа една истина за жените: Ако една жена действително иска нещо, тя през планини минава, но го прави. А ако само го подхвърля между другото, значи изобщо не го е искала. Това се е доказвало многократно в живота от стотици години при междуполовите взаимоотношения. Изтъркан номер, чрез който жените мислят, че ще накарат мъжа да съжалява за пропусната възможност и така да окажат натиск над него да се промени занапред, за да е "послушен" от страх да не загуби още една възможност след това. Досега не се е намерила жена, която да опровергае тези женски думи.

- Кифлоприземител

28.   До 23. Разбира се че има и изключения... Но като правило докато се осъзнае минава доста време. А това, че с приятеля ти си изпълнявате желанията не означава, че на 30 като се осъзнаеш, няма да разбереш, че сега ти се чука и желанията ти са свързани с това да се вържете и да пробвате 2 3 пози анал. Тогава говорим за съвсем друг вид фетиши и освободеност в секса. Но пък какво ли рабирам аз.. та ти си на цели 23 години... обиграна от живота. М35 с мнение че този пост е партенка.

29.   28, яко ти вонят комплексите даже през екрана. Супер много си личи, че супер много завиждаш на мъжете, които имат 18-20 годишни приятелки, а ти не, защото младите момичета харесват млади момчета съответно. Друга причина за злобата ти не виждам. "Неосъзнати" били... Горкият. Това, че ТИ си бил неосъзнат на младини, не означава, че и другите са като теб. А може би просто гроздето е кисело и се чудиш как да си избиеш комплексите, че не можеш да го имаш. Комплексар и половина.

М/27 :)

30.   28, толкова си обигран, че направо знаеш какви фетиши изпълняваме с приятелят ми. И изобщо няма нищо общо с аналният секс, макар че и това правим понякога. Това, че ти все си попадал на 20- годишни дървета, изобщо не ти дава правото да обобщаваш така младите жени, а и има порно; младите жени също фантазираме, развиваме интереси към някои неща. Сигурно 35 години си живял в пещера.
Апропо, не се казвай годините, че се излагаш. Звучиш на 15, а не на 35.

31.   Давай я на мен! :D Аз обичам да лижа. За сметка на това пък моята приятелка мрази да я лижат.... Ее решено е правим бартер :D

32.   Не виждам какъв е проблема? Зарязала те жената, зарязала те. Какво толкова има? Ма ти си от тия явно дето другите все са им виновни. Дето са на принципа "нащо гардже е най-убаво", че и твоята така, момата ти била виновна, щото имала нездрави мераци. Ма нищо, светът не се върти от вчера иа мераците също. Ще си намериш някое скромно момиче, ще се вземете и ще я карате по-кротко, до към 40-ка когато ще те остави, щото се е усетила, че здравото ебане е в пъти по-добро от "спокойствието и уюта на топлото семейно гнезедо".

33.   Ебахти жената, честно. Тва може ли да е дама. Гнусна е. А ти пък звучиш като смотан. Общо взето не си пасвате. Ходиш по някакви доминантни жени, дето искат да командват. Ти трябва да си лидер, не тя....

34.   Айде бе, заболявал го езика и врата.....глупости.
Точно пък това да ти е седнала на лицето е най-удобната поза за лизане.
Много повече ще те заболи врата, ако тя лежи и я лижеш така, защото трябва да си го пречупиш нагоре.
Пък и това да лапаш сравнително дебел пенис води до по-големи болки в челюстта, от това да лижеш. Стига си се лигавил.

Иначе ако толкова не искаш да го правиш, ми няма да го правиш. Нямате напасване. Това дето ти е казала, че не си мъж е ексесивно, ама...18 годишна, кво очакваш?