Споделена история от Секс и интимност

Боли ме, а го искам
Здравейте, става въпрос за аналния секс. Боли ме, но се възбуждам жестоко от мисълта че ще ми влезе там...изпитвам само болка (поносима), но го желая. Това мазохизъм ли е?

Коментари

1.   Ако те боли, е мазохизъм. Мен не ме боли. ж39)

2.   Мазохизъм е ако го искаш *заради* болката. Ако го искаш *въпреки* болката е просто централен за теб фетиш. Ако подхождаш достатъчно постепенно - свикнеш първо с малкия пръст, после с някой от по-големите, после с някое мъничко дилдо и т.н. ще стигнеш до момент, в който няма да има болка. Освен, разбира се, ако нямаш някакви специфични медицински състояния, като хемороиди например, което не е малко вероятно, защото много голяма част от хората имат.

И когато вече си свикнала и няма болка, ако продължава да те кефи, значи не е мазохизъм. Ако със спирането на болката спре да ти е готино, започва да става доста вероятно да е именно мазохизъм. Въпреки че дори тогава не би било 100% сигурно, защото може тогава просто вече да си си начесала крастата и да ти е минала обсесията, вместо да е мазохозъм.

3.   Да, прилича на мазохизъм.

4.   Такива като теб имат потенциал за порно актриси.
Сега те боли, но само след година и половина сигуро ще поемаш по 2 наведнъж. Наслука.

5.   Вземи си един бът плъг да ти се разшири хралупата.

6.   Попадни на майстор на аналния и няма да те боли.
Ж45г.

8.   Моят е дебел и мен също ме боли, затова предпочитам само класическия.

9.   Порното уврежда мозъка, научно доказано е. Продължавай да гледаш тия повърни и си мисли, че е ''страхотно'' това, което искаш. Простотията човешка е безкрайна и ти си поредният пример за това.

10.   Питах жена ми дали я боли, а тя ме разбра погрешно. Каза ми "ако не ти се прави секс, кажи". И продължи да мърмори "аз му давам дупе, той ме пита боли ли ме... преди 15 години не ме пита, сега ме пита ,...".

11.   Мерак си е,жената си иска кур,а къде от трите дупки тя самата решава !

12.   Автора мъж ли е или жена? За себе си питам.

13.   Ако се плюштиш там редовно ще свикнеш, и скоро няма да боли ;))))) :D

15.   Аз съм жена на 39 г., и практикувам анален секс вече 14 години. С него получавам по-силно сексуално преживяване от вагиналния. Мъжът ми ме приема такава. Първият път беше много странен. Въпреки, че гаджето ми беше много внимателен, в началото имаше болка, и усещането, че аналния ми мусукул е резтегнат до краен предел и всеки момент ще се скъса. Болката премина, и с тревога констатирах, че члена му е влязал до край. Остана усещането, че съм изпълнена на различно място. По-странно беше друго. След всичко това, аз установих, че се възбуждам. И ако в началото се надявах всичко да приключи бързо, сега исках гаджето ми да не бърза да свършва. След първият път не станах фенка, но знаех, че искам да има втори път, и трети.