Имах връзка с женен мъж
Здравейте!
Знам че ще бъда упреквана, така правите с всички с подобна история, но все пак ще се изкажа.
Имах връзка с женен мъж в продължение на една година, вече от две години нито съм го чувала, нито съм го виждала
Имам си мъж и прекрасен син.. Обаче не спирам да мисля за другия мъж, няма ден в който не съм мислела за него, постоянно проверявам профила му в социалната мрежа..
Моля дайте ми съвет.
Благодаря..!

Коментари

1.   Колкото и банално да звучи..Забрави го и си гледай живота!Всеки 2ри човек на земята е изживял по една "забранена любов" или поне "неизживяна".Живота е безмилостна борба и не винаги получаваме това което искаме.Всеки е правил глупости в младините си!Отдай се на детето и семейството си и с времето всичко ще се подреди!

Успех!!

2.   Какъв съвет искаш? Как да си гледаш семейството или как да се пробуташ отново на бившия си любовник?

3.   Вероятно и той мисли за теб, но е възможно да са го хванали в крачка и затова да е прекратил връзката. За мъжете бивши няма, освен ако не сте се разделили със скандал.

4.   Е, такива сте най-опасни. Ако този жененият ти свирне сега, веднага ще хукнеш след него, ще подложиш дупе. И детето си и съпруга си ще забравиш. Оня ще ти се насити и ще се върне отново при ужасната си жена, с която не прави секс и а тя не го разбира, а той стои при нея само заради децата, видиш ли.
Бившата ми е така на повикване. Живее при родителите си с 4 годишната ни дъщеря, след развода и чака оня да и се обади, когато благоволи. Когато реши се виждат изчуква си я и си я праща обратно при мама и тати. Междувременно той ⁰си има и други, но бившата ми е титуляра.
Ако искаш такъв живот давай - намери го. Гледай мъжът ти само да не разбере.

5.   Е като знаеш, че ще те упрекнеме за какво пишеш?
Е как да не те упрекне човек? Аз като мъж повече бих те упрекнал не заради връзката, а заради това, че уж имаш мъж, уж все много сте влюбени, ама все мислите за друг. Все за бившия, за тоя с деца, за тоя, който вие е заебал, а може и бил... Еми как да стане.
После защо не мога да срещна нормален мъж. Не, ти го срещаш, ама си искате старото, което е токсично.
Връзките са тотална илюзия и мъжете живеят в лъжа. Ти си доказателството за това нещо.

6.   А какво стана защо се разделихте?

7.   Имаш семейство, и той има.
Не се занимавай с него, гледай си мъжа и детето.

8.   Имаш семейство, не го разваляй.
Не позволявай детето ти да страда.

9.   Ей така като почнете с тия женени мъже...
Сякаш ви плащат да съсипвате хора, семейства и животи.

10.   „Знам,че ще бъда упреквана”
Щом знаеш това,значи сигурно се сещаш и че не е правилно това за което мислиш.

11.   Ама ти да не би да се хвалиш че си ходила с женен? !
Жалко е и много пошло.

12.   То всичко се връща нали знаеш? После не се чуди живота ми защо така... Лъжите рано или късно излизат. Вземи си намери друг женен мъж. хаха. За съжаление аз няма да се предложа, понеже имам нещо наречено " морал" ддз / Айде със здраве

13.   Имаш мъж и дете, а те тегли към коцкара. Как не ти и неудобно от детето ти поне, ако не от мъжа ти?
Онзи си е намерил друга любовница, такива не се променят. Ти си гледай твоето семейство, стига въздиша по някакъв си спомен.

14.   Няма да ти се обяснявам много, не си заслужава да губя време за хора без акъл и ценности.
Казвам ти го кратко-Гледай си детето и мъжа си и не се занимавай с глупости.

15.   Ти явно искаш да развалиш две семейства-твоето и семейството на този с когото си имала връзка.
Недей! Просто не си го и помисляй! Не е човешко да съсипеш неговия брак и да оставяш детето ти да бъде дете на разведени.

16.   И аз имах връзка с омъжена жена горе-долу за същия период и от 2 години не контактувам с нея. Всеки ден мисля за нея!
Дори не бяхме интимни физически!

17.   Мисли жената, защото другият е по-богат и много й се услажда.