Споделена история от Секс и интимност

Моля който има опит да ми съдейства!
Привет, искам да Ви попитам нещичко благодаря.
Консултирах се с лекар и решихме с него, че най добрият вариант за контрацепция при мен е противозачатъчни. Ако някоя дама е ползвала или от мъжете някой има наблюдение над половинката си моля да каже. Та по същество! Как влияят върху либидото въпросните хапчета?
Благодаря!
Ж32!

Коментари

1.   Научи го да ти свършва отзад;хем за тебе супер кеф, хем 100%сигурност!

2.   Не бих съсипвала здравето си с контрацептиви, ако е само заради предпазване от бременност. Мъжът може да ползва презерватив, щом не може да контролира ерекцията си. Ако контрацептивите са предписани заради медицински проблем свързан с нередовен цикъл или друг, разбирам, но за да се угажда на кефа на един егоист - не.
Контрацептивите могат да доведат до повишаване на теглото и до възникване на тромби. Добре е да потърсиш мнение поне на още 2-ма лекари.

3.   До номер 2, кво значи да контролира ерекцията си? И каква директна връзка има с правенето на бебе?

4.   ти в коя ера живееш
в сащ вече им ядат попарата на противозачатъчните
ако си късметлийка, ще се отървеш само с панически атаки веднъж месечно

5.   На мен контрацептивите преди петнайсет години за три месеца прием ми разказаха играта по много показатели, от които най-видимият и с това най-неприятният е сбърканото лицево окосмяване, с което се сдобих. А цикълът ми съвсем изчезна, така че се наложи след тия три месеца да ги спра и почаках още два, докато дойде пак. Аз лично безкрайно съжалявам за решението да ги почна, не бих го направила пак.

6.   Моята ползва спирала. Някой казват, че е кофти, но до сега няма оплакване. По някога правим оргий и е добре да е защитена. Независимо, че с друг слага и презерватив.

7.   Авторке, в Япония противозачатъчните таблетки са забранени. Отпускат се само на жени с хормонални проблеми и с цел лечение.
Помисли си каква е причината една от държавите с най-напредналата медицина и технологии да не ги разрешава за масова употреба....
И в същото време там са с една от най-големите продължителности на живота. Над 80 средно.
Зарежи тая химия, ще си съсипеш тялото. Аз поне не бих се съгласил ей така жената до мен да се зоби с хормонални препарати без нужда.

8.   Жена ми от 4 години и половина пие Ясмин, отначало по лекарско предписание заради киста. Наистина помогна и се изчисти. Цикъла и с него е изключително точен и редовен. Няма странични ефекти поне за момента. Кефа да свършваш вътре е безценен и за двама ни. Познавам и други жени и момичета, които нямат проблеми с него. Контрацептиви като ескапел обаче доста объркват нещата.

9.   До номер 3. Ти сериозно ли? Означава, че може да контролира кога свършва и да не свършва в жената. При една дълга връзка, при която двамата партньори са си направили съответните изследвания за предавани по полов път болести, живеят заедно или имат брак този вариант е предпочитан.

10.   До номер 3. Добре, да контролира еякулацията по-ясно ли е?