Споделена история от Секс и интимност

Българските мъже са гола вода в секса, а намират кусури на жените!
Хич не провокирам, а казвам истината. Българските мъже са обсебени от мейнстрийм порното егоисти, които гонят собствения си кеф, нереални представи имат за себе си, за секса и за жените, а в същото време са много самонадеяни.
На първо място взимат без да предлагат. Смятат, че всяко нещо им се полага, а мрънкат, че българките били меркантилни. Значи ти искаш тя да е като проститутка в леглото, ама без да плащаш. Учудвам се колко мъже не знаят какво е предигра, не искат да лижат, ама свирката им се полага и мислят, че сексът е едното ръгане. О да не забравяме, че изневеряват, искат жената още малко и девствена да е, ама в същото време за тях да се раздава като мръсница. Да не си Брад Пит на млади години? А и БГ жените далеч не са най-хубавите, много почнаха да кифлеят и прочие, но на 40 години примерно жената няма база за сравнение с БГ мъжа на 40. Ниски, шкембести, черни, плешиви, ама и малко целулит да имаш и една бръчка си им трън в очите. Отделно чичаците заглеждат млади, чисти педофили, което още по ме отблъсква.
Аз живея в Холандия откакто постъпих в университет. Тук хората са много сексуално отворени, не са ревниви, в същото време не са и доминиращи от рода - няма ли свирки, няма връзка. Всичко е до удоволствието на партньора. Първото ми гадже (в сексуален аспект) беше от румънски произход, но цял живот живял в Холандия. Беше много внимателен, никога не ме е принудил нищо, балканският привкус на простак го нямаше. Всяка поза беше по мой избор, а същевременно можеше да ме накара да свърша и само с ръце или уста. Неща, които биха боляли мен или него - не ги правехме. А издържаше много, абе роден любовник. А не балканския ганьо (типичен), който иска да пресъздаде свойто любимо порно, ама му се свиди за проститутка. Скъсахме по други причини с момчето, той замина в другия край на страната, ама и сега като се видим си говорим и се разбираме за един як секс. Другото е, че балканците постоянно упрекват жената, че едва ли не сексът й е задължение, ама тя самата да му се наслаждава с различни не може. Чакай малко, кой каза така? Сексът на първа среща я правел курва. Аз съм правила секс не на първа, но на трета и то само секс, без обвързване и не се имам за такава. В Холандия никой не ти лепи етикети. Даже се очаква. Ама не като българина да ме преебе да му пусна, а да си правим взаимни удоволствия. Примерно аз никога не искам да пробвам отзад, бъркала съм си, не ме кефи, ама как на българина ще откажеш. В същото време тук съм имала мъже, които изпитват кеф жена да ги чука и това съм правила, не касае моето тяло, а той го иска - защо не? Много суингъри, отворени отношения, ама без лъжи и изневери. Освен с румънеца, само с холандци и немци съм била и съм много доволна. А от българина какво ще чуеш, "са кой ще те вземе". Ами има много мераклии, просто няма да са сънародници, споко. В гимназиалните години само имах гадже българин, свестен изглеждаше, ама се оказа ужас. Затова й не му пуснах и не съжалявам хич. И общо бройката ми е 4-ма мъже и 2 жени (ей така за кеф ги оправих, дори не съм лесбийка). Нали българките сме били много зле, е аз как имам мерак да го правя, но не по задължение и като че ли имам "господар". Приятелките ми българки само реват от свои, аз от тях и тука такива истории съм чела, че не мога да си представя, че това е нормата за секс. Ама нали всеки му е длъжен на Ганьо. И за протокола на 23 години съм, сама си плащам всичко, тоест не съм златотърсачка. Полигамна съм, не моногамна. Прибрах се сега за празниците и пак на живо видях реалността. Иначе си обожавам страната, но се чудя от къде идва това самочувствие на мъжете? Между другото са и големи сексисти.

Коментари

51-99 от 99

52.   43, ето ти си отговори сам защо си с азиатката ;) Коя нормална жена ще трае подобен в дома си?!
2022 година сме, излез от Средновековието най-после! Хората учат, работят, развиват се, без оглед на пола. Жените могат да гласуват, притежават собственост, участват в издръжката на семейството си (представи си) ;))) И това е похвално и нормално!
Понякога мъжете излизат в бащинството и си гледат децата, вместо жените си (невероятно, нали?!)
Подръжката на домакинството и гледането на децата вече не е приоритет само на жените. Поне при младите и съвременни хора.
Уважението трябва да се заслужи и не идва автоматично от факта, че някой е от мъжки пол.
От отношението ти към българските жени (грозни, дебели и т.н т.) се усеща голямо разочарование. Доста са те отхвърляли за да "опреш" до покорна азиатка. Гроздето винаги е кисело (в троя случай грозно, дебело, гнусно и еманципирано;)))

53.   Чета такива 'упреци' и от двата пола. Как пък един не коментира, че всичко зависи!? Като за начало дали всичко опира до секс за една нощ, до това дали са приятели с привилегии, дали се обичат, дали е изневяра. Имам опит с мъжете(3-ма българи, половин турчин, и такива като мен смесица). И до какъв извод стигам,първият път винаги е готино. Независимо от това дали е за една нощ, или не. Поне на мен ми е било готино. Обаче идва моментът, когато задълбочите нещата и правите по-често секс. Тогава е много важно как се разбирате. Защото ми се е случвало да съм с момче, което е страхотно, добър любовник. Но не се разбирахме добре и това се отразяваше и в секса.
А този, когото обичах, той също беше добре в леглото, но с него самите усещания бяха други. Та според мен всичко зависи.

Айда

54.   Интересно ми е, как отделните4 нации се учат, как да правят секс? В смисъл - събират ги като малки, един застава пред тях и вика "айде деца, сега, ръката тука на кръста, напред назад с това темпо, неее, по-бавничко в моемтна, после тука бараш , да ... ок айде! Тренирайте вкъщи и утре пак" ....

55.   Чета коментарите и ми се плаче. Що за нация сте, що за мъже сте? Виж те си мисленето, наистина сте нищожества. До колкото от вас съм се допряла, после с дни и месеци не съм искала да видя мъж. Все сте със самочувствие, без покритие, всичко знаете, всичко можете, само не можете едно семейство да запазите и една жена да задоволите. Тези коиро са способни на това, ги оплювате, обявявате за глупаци, често за бандти. Ебането не е привилегия, нито деликатес, то е нужно и за двата пола както водата и храната. Но големият процент от вас умници, семейството и ебането го имат като даденост и третират жените като собственост. Вижте се в този момент, включете телевизорите си и се вижте. Готови сте да унищожите всичко, но да се доказвате... колко сте прости и некадърни. Фразеолози, високопарни нескопосници, биещи се в гърдите и скандиращи тъпотийте си. Замислете се, животът не зависи от вас. Той е нещо което касае всички. Освен че сте нещастници, правите и нас нещастни.

56.   До 44 - Вярвай си в каквито извращения си искаш, само недей да ми ги налагаш, ок?

57.   55 аз съм обратното на това, което описваш, но защо ли не съм много интересен на повечето българки. Друго си е да се изтърсиш с намазан баварец, прическа отгоре зализана и изтънена отдолу, анаболни бицари, татуси с "умни" сентенции, тънки краченца в маркови дънки с кръпки и яке с пухена качулка. И да не забравяме перфектно фризираната, подравнена с линийка и лъсната с балсам брада.

58.   От 44 до 56

От кога нормалното е извращение? Но какво се изненадвам, той този свят затова отива по дяволите.. В другата тема и в тази такива извращения прочетох, че чак се погнусих от някои от вас, особено жените. Такъв разврат и порочност не е имало и по времето на Содом и Гомор. Правете си сметката...

59.   51 е още един женомразец, за който всички жени, които не желаят да се възхищават на неговата прекрасна особа (защото е man, и това го прави по- висша порода), са кучки или к*рви. Между другото, злобата към жените е привилегия на мъже, които не са много атрактивни физически и без много успех на любовния фронт. Желан мъж рядко се проявява като женомразец.
Апропо, никоя жена не е длъжна да задоволява капризите на някого или да му ражда деца (ако тя не желае да го прави).
My body, my choice, както знаеш ;)

60.   На който не му харесват бг мъжете да не си хваща бг мъж! Толкова е просто, но някои трябва да реват и злобеят просто :). Злобата и омразата ходят само по хората за съжаление

М26

62.   Авторке, съжалявам за злобата, която ти се изсипа!
Нищо чудно и на мен сега да ми се изсипе такава злоба.
Едва ли повече от 4-5-ма тука те разбраха, останалото е комплексарщина, злоба, завист и много засегнато его..
Българския мъж си е боклук, откъдето и да го погледнем и си права за всичко. Радвам се, че има такива хора като теб.

Една лесбийка

63.   От 44 до 56

И кое точно е извращение? Не е ли по-скоро извращението това човек да има десетки бройки, да мисли само за единия секс, да прави какви ли не неща за да си задоволява нагона, да унищожава цели животи или пък семейства като изневерява или прелъстява, не е ли извращение съсипването на семейните традиционни ценности, които векове наред бяха основната градивна единица на обществото дори и в най-трудните времена?

Имаме странно различно чувство за това що е извращение, но не се изненадвам. Днес нормалното става ненормално, а ненормалното нормално. Виж и другата тема, жена казва, че и правили "сандвичи", в други теми жени се хвалят, че имали по 10 бройки от различни държави и тн и тн. Извинявай, но от кога това е повод за хвалба? Едно време имаше една к*рва, но всички я знаехме коя е. Днес я има едно свястно момиче възпитано примерно и с морални ценности искащо да има само 1 или макс 2 -ма мъже в живота си, я не.

Обективно погледнато няма причина да се прави секс по предназначение различно от биологичното. В природата всяко нещо си е създадено за точна определена цел и сексът не прави изключение. Когато дадено започне да бъде консумирано в повече от това което е създадено, то започва да вреди в дългосрочен план на човек. И ако се замислите, така е с абсолютно всичко. Сексът си има точно определено предназначение - да продължи потомството и така е при всяка една биологична единица във Вселената. Иначе жизнената енергия и сила на човек бива похабявана и вместо да се изгради здраво потомство, тя бива захвърлена на вятъра. Има и изследвания които показват, че колкото повече човек прави секс с различни хора или пък само за удоволствие /без да бъде влаган по-висш смисъл в акта/, то човек прогресивно губи морала в живота си и от това се отключват и много други пороци. Те следват един след друг пороците. И после, дори и един да има дете, то ще унаследи част от тези пороци на родителя си и това ще се отрази в негативен аспект на неговия живот. Има много много материали по темата, стига човек да търси, чете и мисли.

65.   Аз не знам българските мъже как са, но често ми прави впечатление в София по улиците как в някоя двойка чужденец говори с българка, която отговаря на английски с дървен акцент.

Май с чужденци, жените сте много по-щедри и не толкова изискващи и претенциозни. Виждал съм доста двойки чужденец-българка, като мъжът може да не е нито висок, нито особено добре облечен или много як, но щом е чужденец веднага минава пред българите, така ли е?

66.   37 съм. Не, не съм Капитан Америка. Но не съм и за изхвърляне. По-важното е, че в отговора ти е истината. Че българката масово бърка еманципацията с това да се превърне в някакво мърморещо прасе в къщата, което смята, че всеки й е длъжен с нещо. Защото била жена. Защото била еманципирана. Няма да добавям абсолютната простотия, че били българките най-красивите и още бол идиотии нямащи общо с действителността. Като думите ти - мъже под път и над път. Всяка жена дрънка подобни идиотии, а после бързо разбира, че много трудно се заменя мъж и отваря следващата тема - къде отидаха истинските мъже? и т. н. Щяла да си събере багажа... ама ти ако си дебела и тлъста и отказваш да вземеш мерки използвайки раждането като вечно оправдание няма какво да събираш, аз ще ти го събера и ще те изритам през вратата. Да видиш мъже под път и над път къде ги има, как търсят и искат дебели крави, че и с дете. Ама си личи, че нямаш опит, затова дрънкаш небивалици. 9 от 10 жени, които си прекратиха браковете по някакви причини са сами още от познатите ми. Някои фантазираха, че бившите им любовници ги искат за съпруги :), други, че мечтата на мъжа е майка сама с деца и с дебел задник, трети си вярваха, че щом един мъж им върви след гъза, то това значи, че и другите ще, та защо да не си намерят по-добро... никоя не уцели джакпот и повечето правиха какви ли не опити да се върнат при мъжете се, ама курец... Колкото до мен с азиатката - 10 години и вкъщи не е имало нито един скандал. Да цупи се понякога, но за разлика от истеричните българки не прави скандали, не тероризира къщата, не си избива комплексите над мъжа си, не смята, че света се върти около нея, домакинства, гледа деца и всеки ден намира време за спорт, за маски, за поддържане. Срещу нея да бягаш не можеш я хвана, няма точка по която да я биеш освен в изпадане в истерии, скандали и да отпереш един гъз.

67.   Аз съм човека с азиатката. Първо - аз нещото, което не понасям е скандали в къщата си. Искам тишина и спокойствие. Казах й го - никога не прави панаири. В Азия хората са по природа тихи. Аз познавам целия регион и доста държави от там. Едва ли съзнаваш колко далече далече е средностатистическата проста българска дебелана от тези хора, от тази култура. Почваме от уважението към по-възрастните. Не престорено, а чисто, идващо от вътре уважение и почит. Тука всяка втора пача скарана с баща си, с майка си, да говори за дядо си и баба си на село е някак срамно. И се смята за много извисена. Второ - ако някога отидеш в Китай, Сингапур, Тайван - местните жени ще ти набият комплексите не само за тлъстия ти задник, но и за мозъка ти. Ти май не осъзнаваш колко умни, интелигентни и работливи хора са. Виждала ли си как изглежда Сингапур? Китай? Тайван? Даже Виетнам след 50 години войни? А знаеш ли каква е причината? Хората. И ще ти кажа, че мъжете азиатци са по-кофти частта на обществата от жените азиатки. Тях мила моя дебеланке не ги учат да поклонение към мъжа, тях ги участ на поклонение към семейството! Разбираш ли? Мъжа й, децата й - това е нейното семейство, нейното царство, само, че не й е набито в главата, че сяда на дебелия си задник, а обратно - прави всичко, за да е удобно на семейството й. Не защото се покланя на мъжа, а защото се покланя на семейството. И не само. Уважението към другия, към неговото спокойствие. Дори котката вкъщи ако спи азиатската жена няма да пусне прахосмукачката, ще направи нещо друго, тихо, защото някой друг, даже и котката спи и не бива да бъде притесняван. Думи като уважение, възпитание, култура - неща толкова неразбираеми за тебе, че ги свързваш с робско поведение едва ли не, а своята тотална простоия - с вид еманципация и извисяване. Колкото и да не вярваш същите женички 1.50 см. и 40 кг. правейки това, в случай на нужда грабват и пушката, за да прогонят окупатори. За каква сила на духа говорим? Когато говориш за покорните азиатки помисли пак - за 50 години тези момиченца покорни са победили във война Франция, Япония, САЩ. За 50 години българката освен да стане най-евтината проститутка в ЕС друго не постигна. И да, еманципирала се моля ти се. Гледането на децата не било нейно задължение. Вас ви бива само в изневери, в курвалък. Да махнеш с ръка един път се живее и да слагаш рога на мъжа си. Ей това сте вие, пълна измет.

69.   Срамно е да четеш такъв коментар като 67, сори момичета. Явно не си случил, пич, не си го изкарвай на “всички българки”. Има една друга причина - трудностите, които от първа ръка знам, че във Виетнам например още съществуват за хората. Икономически, отделно мъжете им са алкохолици, историята им също е тежка. Хората не са някаква константа, зависят от страната, в която са. Докато сме били под турско, не е имало неработливи и негероични мъже и жени, просто не си оцелявал иначе. Защо през Възраждането сме имали такъв подем? И кое ни прекърши крилете...

facetious

70.   В България има много читави мъже, но вие тлъстите и прости застаряващи селянки не ги забелязвате. Летите само по някакви известни в селото красвци, които изглеждат като някаква жалка пародия на известните футболисти и след това се жалите. А да не говорим какво вие давате в секса, че да имате право да искате. Давате сланини и целулит. Когато сте по-млади изглеждате добре, но пък тогава сте кухи на хралупа. Живял съм доста в чужбина и едно видях. Чужденец да си вземе необразована българка или рускиня за жена, трябва много да е изпаднал и да му се е откачила ръката от лъскане. То и мен като български мъж няма какво да ме накара да си взема някаква жена, която говори лошо езика и не може нищо да работи. За какво ми е. За едната съмнителна красота, която ще ми писне на втората година. Имал съм доста контакти и връзки и мога смело да кажа, че ако някой иска хубав секс, трябва да си търси умна и интелигентна жена, . Простите пачи и хубав секс не могат да правят. Е, то за селските пръчове хубав секс е монотонно ръгане, ебане в гъза и хвърляне в устата, което целулитените селянки го умеят.

71.   67,
Искаш да кажеш скандали в ОБЩАТА ви къща - имаш партньор, не домашно животно, все пак.
Дебеланка, колко да съм дебеланка 56 кг на 170 см не е много дебело, както и да го погледнеш ;)))
Живяла съм в чужбина доста години и не съм забелязала отношение различно от уважение към мен.
Между другото, съм ходила в Китай и уважавам адски много източната култура. Живяла съм в една къща с азиатци в САЩ - чудесни, скромни, пестеливи и работливи хора са. Определено не мога да кажа нищо лошо за тях, макар, че културата им ми е странна.
По отношение на военните победи, ако визираш инвазията на китайски ресторанти определено си прав - има ги навсякъде и са доста читави.
Всичко това не ти дава право да обиждаш нас българките. Ти не ни харесваш защото сме еманципирани и искаме партньор, не господар. Ние не те харесваме защото не можеш да си изкараш главата от Средновековието. Всички сме доволни и щастливи от ситуацията ;)
Остани си със здраве и по малко злъч, че ще се набръчкаш от рано ;))

72.   41 Тя не се чука в Нидерландия с феминизирани мъжленца, а както разбрахме ги чука и то отзад с вибратор. И за нея това са добри любовници. На авторката първо и е сбъркан мозъка като жена, и не я взимайте много на сериозно. Иначе мога много да разкажа какви ги вършат нашенките по скандинавието. На повечето им плющат им баджаците по бардаците като на стара вършачка ремъците. Тия, които имат мъже в България, ги лъжат, че работят на плантация за цветя или в ресторант като миячка или сервитьорка. Поне да спестяваха парите за някакво бъдеще, а те каквото изчукат това изпукат. Дърпат бяло нон стоп, и след време почват и психически да дават на късо. След време като омачка пижамата и много не става за тая работа, си хваща някоя балама чужденец в повечето случеи неин клиент и заживяват заедно. Тя бърза да надуе стомаха от него, за да си осигури на бързо паспорта от местната държава, следователно и доживотното и пребиваване там без да работи апсолютно нищо. Мъжа и бъхти като глъм петел за двама, а тя по цял ден в къщи на телефона си търси ебачи. Постоянно му слага рога на западняка, накрая на него му писва и я разкарва. После тя заживява сама с детето, почват депреси едно друго, хапове, нашишквявят като свине за огояване с едни двойни гуши, с едни стомаси като тираджия, и пръсци като на римски пехотинец и само викат, , Ей не останаха свестни мъже, ,

Чингис Хан

73.   67, азиатка си хванал, ама си оставяш комплексиран Ганьо. Искаш 40 кила жена, да не говори. Да е като мебел там. Да слабее светкавично, защото е родила твоето дете, което си решил да и направиш. Иначе какво щеше да стане-нищичко. Заплахите на Ганьо, който само с обиди и гняв решава всеки проблем.
Това е българският мъж. На 20-30 косато му е оредяла, има шкембенце. Работи нещо, което не го кефи, и мрънка постоянно. Масово ниски и набити. Масово пият, пушат. Но пък искат до тях да е страхотна мацка, с която ще живеят цял живот без брак, но с 2-3 деца. И ще си имат 4-5 любовници.

76.   E, 67, нямам нищо против да имаш азиатска жена, но това не е причина да обиждаш така българките, че чак и измет били. Ти какво, нямаш майка, баба, сестра, леля, братовчедка, които са българки ли?! И те ли са измет?!
Аз съм български мъж и имам прекрасна българска съпруга. Щастлив съм с нея и я обичам много! Не мога да кажа нищо лошо нито за българите, нито за българките. Хора има всякакви, но ние сме българи и ако ние не се уважаваме и другите народи няма да го правят.
Освен това, хайде да не изкарваме другите народи светци. Аз съм виждал по българското Черноморие доста пияни скандинавски и руски жени, които се държат и като пълни курви. Като студент съм спал и с китайка. Ами беше си дърво в леглото и нямаше особени емоции. Няма да си правя изводите за всички китайки от нея, но съм бил в Китай и Сингапур като турист и имам наблюдения що за хора са. За мен азиатците са биороботи. Работят много, но не виждам емоции у тях и имат коренно различна култура и манталитет от нас, както и кухня. Няма нищо по-хубаво от човек до теб, който говори твоя език, споделя твоята култура и интереси. С жена ми като се бъзикаме се разбираме с една дума. А, на чужденка трябва първо да и' изнасяш цяла лекция кой по дяволите е Андрешко, Бай Ганьо или Иван Вазов, за да разбере изобщо какво говориш, да не говорим да ти разбере хумора, че и да се засмее. Това е само пример. А, да, и не ям ориз, а тези азиатки се оливат с тоя ориз. :)

77.   До 67

А какво мислиш за мъжете, които изневеряват на българките, които правят всичко, за да му е удобно на семейството?
Не се заяждам, твърдо против изневерите съм, просто ми е интересно какво мислиш ти за този сценарий.

81.   Прав е човека 67 с азиатската жена. Културата и уважението им е като че ли от друга галактика, съпоставено с на нашенските простачки.
Къде ще се мерят онези мили, стройни и младолики жени с
"Прекрасната" българка ходила с кой ли не но с мега изисквания и навирен нос като 30 метров гръмоотвод, стърчащ от циганска колиба! Въпреки това нашенската селска пръчка не може да стъпи на малкия пръст на масата японки и китайки.
Ето и типичния образ на съвременната българка:
25-35г возеща мазния си гъз в кола до някой умрял офис - кара и паркира като малолетно циганче, откраднало колата на баща си циганския барон. Наплескана, като маймуна. Нагла, безцеремонна, оскотяла и изпростачена до безобразие, но пък с невероятно самочувствие и халюцинации, че е високо в обществената стълбица и трябва едва ли не 100 мъже да и клекнат на колене а тя ще си развява путката, додето някой баламурник не и угоди на инатите и своенравията. Да и върти куйрук нонстоп за да може тя бг принцесата, поела 100 и кусур кура в кирливата си дупка да полети, като дирижабъл, напомпана с болното си самочувствие( всъщност въздух под налягане) да засенчи всичко и да мрънка как вече мъжете не ставали.
Еми как да стават. То мъж след съвместно съжителство с такова животно бързо може да се превърне в кастриран домашен котарак!

82.   81, по- полека, че ще се задавиш в злобата си.
Ако българските мъже, спрете постоянно да зяпате по наплесканите и нагли маймуни с мазни гъзове, може и да откриете стойностни българки. Но не, дълбоко в мозъците ви е вградено да се захласвате по такива. Ти специално знаеш ежедневието на такива как протича, как раздъждават, в коли ли се возят, с колко са спали... Явно са ти доста интересни, ако че уж ги мразиш, че даже сериозно си се напънал да ръсиш обидни сравнения и квалификации, които няма да ти помогнат с нищо. Истината е че просто те е яд, че същите така наречени маймуни просто не ти задоволяват очакванията за скромни и добри партньорки, макар и приличащи на магистралки, та затова така ги плюеш. А това не е поведение на човек, който е безразличен, тъкмо обратното.
Давам ти пример със себе си: аз като не си варосвам лицето с грим, предпочитам да ходя пеша, не пуша и не пия, цял живот отнасях подигравки от мъжете/ момчетата, вероятно и от такива като теб, както и от описаните от теб жени. По събирания, на които рядко ходех със съученици/ колеги, като видеха, че съм с най- семпли дрехи и най- малко грим, ме гледаха странно. Като видеха, че не пуша и не пия, ме гледаха шокирано. Като не станех да мятам гюбеци, ме питаха защо. Като си говорихме и кажех, че се мъча да живея здравословно и ставам да бягам рано, ми казваха, че съм луда. Като си ходех с мешки и тениски на рок групи, ме гледаха уплашено, все едно съм престъпник. Не ме питай как ме гледаха, когато в 12- ти клас ме попитаха защо нямам приятел и аз им казах, че искам всичко, включително и първият ми път да е по любов, а не просто ч***не. Е, как приличните жени да имаме почва за развитие в България, като дори мъже като теб, които уж яростно плюят мумифицираните маймуняци, всъщност очите ви са все в тях и все за тях пишете и говорите, а с такива като мен, понеже не съм само аз, се държите тъпо? Щом има предлагане на коври, значи такива се търсят от мъжете, а щом описваш в такива живи подробности този тип жени какви г*зове имат и как паркират сиъколите, значи си имал достатъчно сериозни отношения с тях => за да си имал отношения с такива организми, значи или ти харесват, колкото и да твърдиш обратното, или ти самият си на тяхното ниво и не можеш да привлечеш нещо по- стойностно, или и двете. Както каза някой в коментарите - плюете високомерните и нагли женоря, но в реалността тичате след тях, което ви прави доста лицемерни. Истината е че този типаж жени, който така цветущо описваш, е най- харесваният на българска почва.
С твоят успех в привличането на не особено качествени жени, вероятно ще привлечеш и не особено духовно привлекателни китайки и японки, повечето от които, между другото, ще са с теб просто от социален статус и престиж и просто защото си бял мъж. Ама, то за това се иска акъл за проумяване, а не тръшкане и писане на просташки коментари в "анонимни" сайтове. Като при един познат - голямото мрънкане, че българките не ставали. Хвана си някаква китайка и накрая я разкри системно да флиртува с други мъже зад гърба му. Или с един съученик, който се хвана с казахстанка, която накрая хванал да мастурбира на камерите в някакъв порно сайт. Аз се имам за прилично качество и също не бих тръгнала с теб, не заради друго, а просто защото детайлните ти описания за този тип жени, които са високомерни, спят с който им падне и си видоизменят лицевата архитектура с грим, показват как те привлича ниско качество лъжливи жени като тях и как нямаш необходимият капацитет и ниво на критично мислене да се погледнеш отстрани и да го проумееш, както и да се поправиш. Защото жените са много типажи, но ти си сляп за всичко, което е различно от безпардонна и оскотяла българка, която паркирала по не знам си какъв начин. Убедена съм, че много пъти си стоял някъде и конкретно си наблюдавал такъв индивид да паркира, а после на око си измервал колко й е голямо четирибуквието и с транспортир си мерил колко й е бил вирнат носа.
Иначе, и аз мога да кажа, че повечето български мъже не могат да стъпят на малкият пръст на повечето северняци. Разбира се, и сред тях има простаци, но цялостното им отношение е много по- уважително. Те много повече ме уважават, заради това че не пуша и не пия и то предвид факта, че те пият много по- зле от българите. Това, че се грижа за себе си, без да се правя като тези от магистралата, също много го уважават. И мъже, и жени. Приятелят ми, който също е чужденец, се държи с мен като с Жена, а не като с прислужница. За това и обичам да се грижа за него, да му готвя. Винаги предлага помощта си и не се държи махленски с мен, като повечето български мъже с жените си. И не, не и заради пари или апартамент. Предният нито имаше кола, нито много пари, нито апартамент, но пак се грижех за него и се обичахме. Сегашният също много цени факта, че съм била само с един, а не като някои български мъже да ме гледа странно и да си мисли, че нещо не ми е наред, защото се пазя за връзка с реални чувства. Честно, да се върна при българските мъже е с 1% шанс.

83.   67, написал си самата истина. Българските жени (и изобщо всички, които се числят към западната цивилизация) са измет неземна. Азиатките са класа, която европейските женски смърдели не са и сънували. Мюсюлманките също са много добри. Изобщо в държавите, където няма феминизъм, хората са много, в пъти по-щастливи. Жените в Европа са мързеливи, вечно недоволни, сърдити, злобни, агресивни, завистливи, клюкарстващи, развратни, неверни, непохватни, лицемерни. Азиатките са тихи, кротки, нежни, верни, добродушни, целомъдрени, женствени.

В БГ повечето жени са морално пропаднали. От поколение на поколение са все по-зле. Преди да родят повечето българки са ебани от десетки, стотици мъже. Семейни жени масово изневеряват. дори тези дето са лоялни не уважават мъжете си. Повечето връзки и бракове са по-сметка, жените не обичат мъжете си.

85.   Такава простотия от жена и то българка ме бях чел съмнявам че си изобщо жена!!! Ми

86.   Минавам да напомня, че генерализациите и асумпциите са когнитивно-поведенчески отклонения и трябва да бъдат третирани от психолог. Това важи хем за авторката, хем за коментаторите. Ако някой си вади статистика от този сайт, ще излезе, че българите сме емоционално нестабилни без значение от пола. Кротнете се малко, смирете се, изключително жалки сте в неуспеха си.

87.   Аман от женомразки коментари.
Българската нация се затрива защото българския мъж е женомразец...

88.   44, откога да задоволиш жената до себе си, е морална деградация? Никоя нормална жена няма да остане дълго с мъж като теб, който си свършва, но не се грижи за нейното удоволствие. За една жена е много важно да получи оргазъм. Крайно време е българските мъже да го разберете. Не на празно авторката е написала, че сте гола вода и е права.

83, ами хвани си азиатка и стига си мрънкал тук. Не знам какво целиш с възхвалите си по азиатките, освен да обиждаш българките, защото някоя кифла не ти е вързала. Само да не останеш разочарован, когато разбереш, че нито са толкова тихи и кротки, нито са толкова морални. Почти всички български мъже с азиатки, които, познавам, са си платили висока цена заради азиатската к*рва, с която са се хванали. Написала съм го в коментара си под номер 82. Сетих се и за един познат, чийто приятел се е хванал с балийка, която когато започнала да работи в кол център и да изкарва добри пари, спряла да бъде тиха и кротка. Не е истина колко сте малоумни, българските мъже, затова и в България все се хващате с разни к*рви, кифли и златотърсачки. Ето, аз като спортувам, изглеждам добре, живея горе- долу здравословно, не пуша, не пия, никога не съм търсила материалното в един мъж, а гледам качествата, когато съм сама, не си лягам с никой и чакам за връзка, а и съм вярна и макар да съм имала шанса да изневеря, не съм го правила, почти никой български мъж не ме отрази. Където и с когото и да съм се събирала, повечето български мъже все по разни кифляци тичаха, а мен все ме гледаха учудено като им кажех, че не пуша и не пия, пък камо ли да пафкам тревици и да друсам. В училище ме се смееха, че съм девствена. Познавам и други жени като мен. Успяхте да ни прогоните от България и да направите така, че да не искаме и сополите да си метнем по вас. Не може цял живот да тичате по к*рви, да се подигравате на тези като нас, които цял живот търсим сериозни отношения, а накрая да ни търсите. Стига сте мрънкали за свестни жени, защото не заслужавате такива и сами сте си виновни за положението!
Аз съм във връзка с чужденец и не съжалявам! Втори път българин няма да погледна и не е заради парите, защото съм му помагала с финанси, а заради отношението! Не, че няма чужденци - идиоти, но повечето са нива над повечето български диви ориенталци, а и изглеждат по- добре от тях и не са масово разплути, ниски, набити и в шкембетата развити. Отнасят се с жените си като с хора, а не като със стока или като с подчинени, както правят повечето български мъже. Като им кажа, че не пуша и не пия, ме уважават, ако че им е странно, защото северняците пият много повече и по- тежко от българите. А като им кажа, че не си лягам с всеки, започват още повече да ме уважават, и мъжете, и жените, а не като тук до търпя подигравки от изнервени български диваци.

89.   82 и 88 дрън дрън-мрън мрън, стига си се обяснявала тъпа кифличке. Колкото повече се обясняваш толкова повече става ясно, че просто завиждаш на азиатките, че са по-красиви, женствени и желани от мъжете от теб и се опитваш да ги изкараш по-гадни от вас, а пък вас българките едва ли не светици, каквито всички знаем, че не сте. Лъжите, изневерите, интригантството, меркантилността и др. подобни са присъщи повече на българката, отколкото на азиатките. Българската свиня е с манталитет на циганка. Лъжлива, крадлива, скандалджийка, сеирджийка, обича да прави и да гледа скандали и изпитва садистично удоволствие, когато знае, че са предизвикани от нея и други хора (особено мъже) страдат заради нея. Това е самата истина, колкото и да извърташ и да преписваш на азиатките тези черти, че да се изкараш себе си по-привлекателна за пред мъжете тук. Познавала тя азиатки, познавала ама друг път. Никой не познаваш, само си измисляш твои си глупости изсмукани от пръстите, колкото да изкараш азиатките по-гадни от теб. И да носиш вода от 9 кладенеца в 10ти, и да извърташ и да си измисляш, истината е само една - всичките жени от западния свят (не само българките) сте ходещи боклуци и събирачки на мъжки генетичен материал и венерически болести, и не можете да стъпите на класата, красотата и женствеността на азиатските жени. Не можете да се мерите с тях нито по маниери, нито по възпитание, поведение, ум, красота, нито по нищо. Те са просто от друга вселена, в сравнение с вас.

90.   89, аз не съм 82 или 88 ( моето мнение е под номер 71 в тая тема), но ще ти отговоря.
Нито българките, нито азиатките ( нито жените от другите народи) са "светици" и не е необходимо да бъдат.
И да, аз познавам азиатци и съм живяла почти година и половина в една къща с няколко от тях ( от двата пола).
Тъпо е да даваш обобщения за всички българки или за всички азиатки. След като ти не ни познаваш всичките ;)))
Всички българки били меркантилни?! Еми не са всичките. Има и меркантилни, има и нормално обикновенни момичета.
Едната от моите съквартирантки азиатки се хвана с американец, заради зелената карта, и после му би шута. Другата си гледаше мъжа (бяха заедно с него в САЩ) и беше уникална и грижовна съпруга и в последствие майка. Това, че имаше една меркантилна използвачка от азиатките не ме кара да мисля, че всичките са такива.
Това е в сила и за българките. Ти попадаш на меркантилни, лъжливи, крадливи, изневеряващи, "свини" (което обращение към дама ясно показва колко си възпитан) и т.н. т.
И ето, че аз никога не съм крала, лъгала за сериозни неща, изневерявала на някого, очаквала някой да ми осигурява финансово битието. Аз не съм "светица", и въпреки това, тези твоите обобщения ги намирам за изключително обидни.
Остани си със здраве и късмет с азиатките! ;)))

91.   89, добре, хвани си азиатка, но не пискай по форумите, че и тя ти е изневерила, защото това, за което говоря, са си реални ситуации. Иска ти се да не са, но са. Я изгледай няколко MGTOW клипа и видеа на мъже, които имат дългогодишен опит с азиатки- к*рви, които като се върнат в родината си за малко, се "виждат" с някое старо гадже, понеже са много "морални и верни", да не говорим, че такава ще се хване с теб, защото си бял мъж, а те ви виждат като по- висшестоящи от техните си мъже, а не защото ще те обича (то такова същество като теб не може да бъде обичано от някоя :Д), което също е много меркантилно, но ти си прекалено тъп, за да го схванеш и тепърва ще си патиш още от глупостта си. И това не са мои думи, а думи на МЪЖЕ, имащи опит с азиатки. В общи линии, азиатка ще е с теб от социален статус и финансово положение, а не от любов, да не говорим, че ще ще трябва да подпомагаш с пари и семейството й, а ти едва ли имаш толкова пари. Хвани си такава, или си толкова грозен и гнусен, че и такава не можеш да си намериш, дори и от най- закъсалите, които са дъното по техните страни, понеже ти не ревеш от вчера за азиатка, а от поне година.
Не знам какви изневери и лъжи и каква меркантилност ми приписваш, но аз съм на 23 и съм била само с един (бившият ми). Откакто съм сама, не съм си лягала с никого, защото ме спира моралът ми, нищо че имам нагон, а колко предложения за срещи съм имала, когато бях във връзка, понеже нали съм "грозна и мъжествена", но останах вярна на приятелят си. И с мъж с много пари можех да тръгна, но избрах бившият си, който бачкаше като складов работник. Бяхме почти три години във връзка и се разделихме, поради различия в характерите, а не примерно защото живееше в стара таванска стаичка под наем, или защото нямаше шофьорска книжка. Още като дете родителите ми ме възпитаха в страх от разврат и леко поведение, а майка ми ме научи да търся любовта в една връзка, а не парите, защото моите родители са заедно по любов от около 30 години, а заедно всички преминахме през големи сътресения, безпаричие и проблеми. Съответно съм се грижила за приятелят ми, за дома, готвех, по нощите съм ходила до аптеката, когато е бил болен, грижих се за него, когато беше с КОВИД и получаваше паник атаки, защото смяташе че няма да му се възвърнат вкусът и обонянието. Но ето че за българското незадоволено прасе като теб, съм кифла. Ти си живата причина защо все повече и повече жени стават меркантилни боклуци - защото такива като теб нямат очи за такива като нас.
Никой не ти е виновен, че си падаш по кифли и меркантилни боклуци. Това, че ти харесваш такива жени, не значи че всички са такива, а ти напълно заслужено страдаш от изборите си, защото всеки мъж заслужава жената до себе си. Явно и ти си боклук, щом само боклуци ти връзват.
Нека сега да видим ти колко си светец. С колко жени си спал, пушиш ли, друсаш ли, изневерявал ли си или си поредният с изцапан и изхабен израстък между краката си, който има големи претенции?

От 88.

92.   Авторката явно е решила, че тея метросексуални мъжленца в Нидерландия са много стока за нея. Нищо лошо.

Сега, аз да кажа. Българските мъже са боклуци ли? Понеже вие, българските жени, сте много стока. Като изключим жена ми, която просто не знам как намерих, българките са просто абсолютен минус. Задължително 20 санта, задължително скъпа кола, задължително голям апартамент/къща. Мъжът трябва да осигурява всичко. А жената какво ще прави? Тя ще е по маникюрчета, по фризьорчета, по молчета. Нека "ганьо" да блъска, за да може госпожица кокона да ѝ е наред всичко.

Жена ми качи килограми след раждането на третото дете. Аз също качих килограми, понеже бях със спинална контузия, която за малко да ме остави инвалид доживот. Съответно, само лежах и ядох. Да, качих около 10 кила. И жена ми качи около 10 кила. И какво от това? За мен, тя си остава същото момиче, в което се влюбих, когато бях на 24.

Българските мъже и жени са такива, защото им липсва възпитанието вкъщи.

93.   Като ви чета коментарите, всичките сте пълни боклуци - това е съвр. българско племе - сбор от абсолютни нули, с големи претенции и мъже и жени, все еднакво тъпи и примитивни!

94.   92, слънчице, не е само жена ти единствената качествена българка, особено след като се е хванала с тъпо българче като теб с фетиш към кифли (доказателство: очите ти са само в такива). Има и по- качествени от нея, дишай спокойно. Жена му била единствената качествена българка от всички българки на планетата. Хахахах, това няма как да е реално.
Аз като българка що пък не ща 20 сантиметра к*р, скъпа кола и скъп апартамент? Що по цял ден не вися по молченца и кафенца? Жените трябва да бъдат к*рви и кифли защото:
1. вие, мъжете, такива ги направихте;
2. вие, мъжете, само такива харесвате, може би не всички, но доволно голяма част;
3. вие, мъжете, нямате очи за свестните;
4, вие, мъжете, сте същите боклуци като тези курви и кифли;
Хайде, малко по- скромно, драги българчета, че и вие сте едни ***. :)

95.   № 94 е много права и думите и потвърждават моя пост 93. Българите от 1989 г. насама деградираха твърде много, превърнаха се в консуматорски мекотели с нереални претенции към живота изобщо.
Израстнаха покорения (сегашните 40-30годишни и по-младите) възпитани от пошлото американско порно, когато интернета стана обощодостъпен за всеки дом (от 2000 г. нататък), чалга-антикултурата, мутренските антиценности (бързо забогатяване без значение как, насилие, баззаконие, наркотици, безотговорност във всичко и елементарна снобарска консуматорщина, като тук влиза и образа на жената - каква трябва да е, като тъпа нацапондрена фолкпевачка и проститутка).
Също огромна вина има изобщо разпадналото се общество, прието слободията и анархията като "модус вивинди" със сборното понятие "демокрация", ежедневната бълвоч която се излива от тв екраните, разните идиотски шоута на тъпака Слави или хитрия арменец-печалбар Халваджан, идиотите Зуека и Рачков, разните Божкови хазартни игри, търкане на билетчета, "тигре, тигре имаш ли пари" и пр. простотии от по-близкото и не толкова минало.
Налагането на извратени клишета на подражание от телевизия, жълтините, разни педерасти "светски хроникьори" и пр.
Затова ви казвам, че преди 1989 г. в България се живееше много по-лесто, много по-добре и много по-щастливо. Хората бяха свободни и естествени в отношенията си, в телата си и в поведението си. Сега ако един пикльо не се напомпва във фитнеса и не е с бръснат пишок, няма да е вървежен, ако една пикла не е мършава като излязла от концлагер, но иначе гладко ощавена, няма кой да и обърне внимание и ще е обект на пренебрежение. Отделно претенциите за коли, собствени апартаменти и лесен живот на пиклите, които си мислят, че като си дадат ощавената слива и трябва да им се задоволяват всички прищевки. Затова и браковете са все по-редки, а педерастията и мъжката и женската все по-разпространени. Младите поколения живеят в един измислен, сурогатен, извратен и разлагащ се свят, но не могат да го осъзнаят, защото позъците им са предварително затъпени максимално от "обществената матрица на Запада" която безумно и безконтролно беше наложена у нас.
Думата съпруг е съпруга означават равенство в брака, заедно да се трудят, заедно да изкарват пари, задено да отглеждат децата си, заедно да се радват на живота или заедно да понасят несгодите му и заедно да остареят. А колко млади мухльовци се оплакват в тоя сайт, че видите ли голям проблем станало, младата му жена родила дете (едно, две вече са голяма рядкост) и напълняла, или престанала редовно да се щави! И това лайно се нарича мъж, да ама не, лайното си е лайно. Или някоя патка, която се оплаква, че мъжът и не я ебял всеки ден по два пъти. Путко, всички се променя, живота не е пронофилм. На хуя времето минава, на един по-рано, на друг по-късно, но това е общ и неотменен природен закон. Е българската патка иска мъжът й да е съчетание между банкомат и вибратор, но на практика не става. Та така, неуважаеми от мене сънародници, превърнали сте се в едни миришещи редки лайна и мъжки и женски.

96.   като млад мъж 29, разбирам донякъде авторката но нека кажа според мен кое е кофти от мъже и от жени. Аз имам също критики към българките.

ЗА мъжете: мега тъпо ми е като някой си мислят, че с фитнеса и алфата трябва всяка жена да свалят. За мен такива жени са мнооого повърхостни, иначе и аз съм за поддържане на форма човек ако може да изглежда строен.

За българките: Имам въпрос, защо всички млади от студентки нататък (а сиг и от по рано) се държат като някакви принцеси? Те винаги търсят внимание. По социалните са като Кардашианки - потничето, тесните панталонки, ай фона. И всичко това - отговорът го прочетох веднъж беше много точен - ДА СИ ЧЕШАТ ЕГОТО

Реално Тиндър и тем подобни са с една едничка цел - да има лайк да им се вдигне още повече егото. А те самите нямат НИКАКВО намерение да опознават друг, ти си просто един боклук за тях.

И аз съм бил в Холандия... и др страни толкова НЕВЗЪПИТАНИ КАТО БЪЛГАРКИТЕ не знам, ЗА МЕН СА НАЙ-ЛОШИТЕ ЖЕНИ В ЕВРОПА или ЕС. На какво ви учат бе имали ли сте родители? Не говоря за авторката,. а за българките в БГ като цяло.

И както казаха някои... абе виждали ли сте рускини, холандки какви красавици са, да дори азиатките са мноого яки и след 30.

КОЙ ИЗМИСЛИ простотията (тъп псведо-патриотизъм), че българките НАЙ-КРАСИВИ НА СВЕТА?? Е не са, има мн красиви някои. но има и никак некрасиви, като някви пакистанки бабичосани! Не харесвам намусени лелки!

97.   Повечето българки са тотални простакеси и на 30 години приличат на лелки. Освен липсата на възпитание и обноски, българките имат някакво самочувствие, което няма никакво покритие. В БГ жените масово не притежават класа, нито стил. Половината са чалгарки, другите феминистки. В секса масовата българка е пълно дърво. Докато е влюбена и се бори да върже господинът балък с брак и дете, се раздава и му прави кефа. Роди ли, край, започва се разреждане на секса, отказ от духане, номерца, попарване на мъжкия мерак, превръщане на секса в скучен ритуал, пълна гавра с мъжествеността. За това и все повече мъже в БГ не искат брак, просто вече не вярват на приказки, виждайки катастрофата на повечето женени мъже.

Имам братовчедка психоложка. Дори тя, която е жена твърди, че днес жените просто са станали нещо непоносимо и масово не стават за семейство.

98.   Имате мойта благосвловия. Чукайте смело корейки, японки, китайки...но без българки или на баща ти любимите рускини.
Поздрави, Вуйчо ви.

99.   Българските жени са много страшни. Обиждат мъжете незаслужено, а мен дори са ми се присмивали. От други националности такова нещо не съм виждал. И онази крава на име Black Sabbath хич да не ми разправя, че такива привличам! Аз не съм търсил по никакъв начин тези българки, те ме търсиха за да ме тормозят! Бог ми е свидетел, че не съм причинил нищо лошо на никоя жена, така че аз имам много повече шанс да си намеря някоя чужденка и да живея с нея, за разлика от тия българки...

100.   Няма нужда да нападате жената. И аз с българи не съм била. Омъжена съм за чужденец... Българите нямат отношение и не са кавалери. Държат се просташки и ползват едни и същи изтъркани фрази за да те примамят за секс "Да пием по кафе", "да те черпя", "Да се опознаем, никой няма да разбере". А в нета още по голям ужас. Пише ти някой непознат и веднага ти праща снимка на оная му работа или целувки и сърца и колко много те обичал... Каква обич моля? Та ние не се познаваме. Не се интересува как си, как е минал денят ти и какво ти харесва. Като не минава номера със секса спира да пише. А разните преследвачи по улицата като ти се лепнат и едва ги отгониш. Поведение на мафиотчета и бабаити, които не могат да проведат един интелигентен разговор. Не съжалявам, че не съм била никога с българин. Визията и поведението и държанието към жените е отблъскващо.

101.   Абсолютно вярно. Спала съм с над 50 мъже, две години съм живяла в Холандия и е точно така. Най тъпото е, че тука в България много от мъжете имат сексуални проблеми. Като види яка мацка гола, се сдухва, я му стане, я не. Не дай си боже да го помолиш да смени скоростта, да поискаш по бавно, както аз обичам например. Не всеки ще се справи. На някои им омеква само като пррдложиш нещо в леглото. На малки пишки може много да се нагледаш, но ако се целиш на женкари, имаш големи шансове за добър секс. Там вече опитът си казва думата. Рядко ще останеш много недоволна, но те пък рядко ще ти предложат романтичен секс. Изобщо избираш между твс някой да те чука като порноактриса и тва да си със сериозен мъж, който е зле в леглото. Порядъчният мъж в България е спал там с 5-10, мисли, че знае какво да прави в леглото,на приятели разправя, че е спал с над 50, гледа да я предразположи, лиже я 5 часа, чувал е, че вниманието към жената е важно. Месец го въртиш докато стигнете до секса, нали искаш сериозна връзка, идва сюблимният момент, след което се разочароваш тотално.
Моля жени с малко бройки да не коментират изразеното от мен мнение.
Ж33

102.   99 (не че помня откъде тръгва сблъсъка между мен и теб), нали имаш глава на раменете и уж нещо под фонтанелата (която май при теб е бомбирана, направо бомбандирана), че да си отсяваш жените? Като са те потърсили, къде ти беше акъла да ги прецениш? Или не можеш, защото акъла ти е в гащите? Щом и една нормална българка не можеш да привлечеш, значи не си много по- далеч от нивото на тези, които са те потърсили, а те не са те потърсили случайно, а явно са преценили че си достатъчно слабо звено.
Апропо, и на мен са ми се присмивали, а такова свинско отношение като от българските мъже рядко съм виждала и аз от другите националности.

Black Sabbath

103.   Голям примитивизъм и от двата лагера, чак е стряскащо. Нямам претенции да познавам представителни извадки за сексуалното представяне на нацията, но мисля, че няма как отношението на човек в леглото да следва кой знае колко по-различни модели от тези на отношението му във всяка останала сфера от живота, нали?

Значи погледнете как и жените, и мъжете, в България: шофират, паркират, отнасят се към публичната собственост, към по-слабите (животни, деца, възрастни, инвалиди, психично болни), към по-силните (шеф, общинар, политик), към учителите, към лекарите, към учените, към свещениците и най-вече към роднините си, към съседите си, към колегите си. И си направете сравнението със сексуалния опит, който имате до момента.

И да не забравяме, че лошите неща, на които попадаме са полезни, ако ги използваме, за да развием сетива за малкото хубави, които се намират. Иначе можем да си мрънкаме и да плюем до безкрай, и само да деградираме.

104.   Всички мъже, с които съм била, са били българи. Всички ми бяха голяма тръпка и аз на тях. Малко са, но с всички свършвах вагинално и секс по-кратък от 30 минути никога не сме правили. Имах дългогодишни връзки с трима от тях, а за единия се омъжих. С другите двама връзките бяха от няколко месеца, но се разделихне заради разстоянията, защото единият път смених града, а другият - държавата. Две от дългите ми връзки също приключиха заради смяна на държавата.
Останахме добри приятели.
Когато човекът, с когото правиш секс, ти е тръпка, има химия, има влюбване, си всеотдаен и искаш да експериментираш, да доставяш удоволствие, да се раздаваш.

Е, като си лягате с хора, с които няма химия, какъв хубав секс очаквате?

105.   Българинът да хване да си пооправи държавата, като е толкова голяма работа, че е последна в Европа. Верно нещастници, които правят жените и децата си нещастници, ако успеят да не ги уморят от глад.

106.   До Авторката
Явно доста си се засегнала от критиките на мъжете. А си засегнала защото са верни. Осен това, като жена, просто не можеш да приемеш критика от страна на мъж. Това е причината да седнеш и да напишеш цял ферман, чиято цел е да засегне мъжете.

107.   От цялата тази идиотска дискусия стигам до извода, колко много е дегредирал и се изродил тоя т. нар. български народец, който всъщност отдавна не е нито народ, още по-малко нация - а едно тъпо консумативистко стадо, на което американските псевдоценности са му повредили здраво пилешкия мозък!

108.   Българските мъже са гола вода - наистина! Никакъв подход към жената, не слушат какво им се казва (Недей, Боли ме и т. н). Те са свикнали да гледат порно актрисите и си мислят, че всяка жена е такава.

Българите, които съм спала (изключвам мъжа ми, но той е изключение) бяха абсолютни аматьори в секса. Никакви умения в оралните ласки, никакви умения в самият секс. Те са свикнали чобанската - да лашкат пък каквото стане. След 10 минути макс, изгрухтяват, че свършват и дотам. А жената кога ще свърши? Това не е важно. Важно е мъжете да се направят на големи е***и и да си разправят как "снощи изкъртих тая мацка, копеле".

Моят съпруг беше първият, който ме накара да свърша. Моят съпруг беше първият, който ми показа нежност по време на секса. Не чобанско клатене.

Така че, мъжленца, научете се как да предразполагате жената, а не само да скимтите онлайн как "тая пача, жена ми, пак не ми пусна вечерта".

109.   Не, жените не са ги преценили, че не стават и са им дали шанс. Аз съм мъж и веднага виждам една жена, която си губи времето с някой, но не мога да си кажа мнението. Преценявам всички сковани жени и не ми трябва да стигам до секс с тях, ясни са ми. Има доста неадекватни в сексуално отношение мъже, но виновни за това са жените. И като цяло фригидните и неориентирани жени са повече.

51-99 от 99