Споделена история от Секс и интимност

Секс в стриптийз бар
Наскоро четох, че доста от момичетата по стриптийз барове, работещи там като стриптизьорки, предлагат и сексуални услуги допълнително. Аз до сега съм ползвал услугите на проститутки от интернет обяви и никога не съм бил в подобен бар. Напоследък се разочаровах доста от това, че информацията и снимките в интернет не отговарят на реалността. В един бар поне тази опасност може да бъде избегната, та ми се въртят някои идеи в главата.
Та въпросът ми е: Има ли някой по запознат със ситуацията в тези барове и клубове в по-големите градове? Наистина ли се предлагат и секс услуги? Какви са цените (само за момичето) за час или 30 минути и има ли допълнителни разходи - поръчване на питие или бутилка шампанско за нея, частен танц в сепаре - или директно може да се уговориш с момичето за нещо повече? Лесно ли е да си го получиш - тоест във всеки бар ли се предлага или в градовете си има само някои определени барове, в които е възможна тази допълнителна услуга?
И преди тази тема да бъде преместена в някое виртуално кошче за боклук, нека споделя. Няма нужда от това тук да се пишат конкретни предложения (барове, клубове) в конкретни градове. За това ще се потрудя сам. Просто искам да знам наистина ли е възможно това и какви са условията.

Благодаря!

Коментари

1.   В дискорд има канал, където се обсъждат проститутките, за да не си разочарован.

2.   Зависи. На някои места предлагат, на други не. В повечето-не. Но си зависи от политиката на съответното заведение.

3.   Бил съм такъв клуб в чужбина. Тая през цялото време ме караше да отидем насаме в друга стая. Отказах, само танца беше 90 евро за 10 мин в скута.

4.   В Пловдив повечето са такива. В по-елитните обаче цените хич не са за всеки. Аз лично никога не бих си платил за секс. Така или иначе е пълно с пияни студентки по дискотеките.

5.   Може да ги черпиш, но те си искат само от едно определено шампанско, но ще ти струва 100лв. Уговорките допълнително

6.   Подхванал си живота от грешната му страна!
По-добре си намери приятелка, отколкото от 300 кладенеца вода да носиш за нещо, което е напълно естествено между гаджета...

7.   Прав е номер 6. По много погрешен път си тръгнал. Вземи си живота в ръце и използвай това между ушите...

8.   Чукал съм в Хемус в София. Идва при тебе момичето, 1-2 танца, заговаряте се и директно я питах дали може да се усамотим. 150 лв е секса, лошото е, че или трябва да я вземеш у вас след смяната или на хотел, което са още пари. В самият бар няма как да се случи.