Споделена история от Секс и интимност

Без секс,твърде много порно и още нещо...
Здравейте на всички, момче на 22 съм и имам следния проблем с моята приятелка(21). Ние почти не правим секс, а когато го правим не продължава повече от 10 минути, понеже по нейни думи и става хубаво и и отминава. Заедно сме от почти 3 години, а от месец живеем заедно. В началото на връзката правихме по-често секс(не всеки ден, понеже и двамата работим още от тогава ). Мина се около година и започнахме да правим сравнително малко секс и то за кратко време. От началото на годината сме правили секс има-няма 5 пъти. Друг голям проблем е, че поради тази липса на секс аз губя много време в гледане на порно и във влизане в сайтове като chat*urbate i bongacams, за да мога да запълнят тази празнота в мен. За съжаление има още един проблем, ако се стигне до там да правим секс, изпитвам някакво голямо нежелание все едно от имат, и не го правя с удоволствие, нямам никакво желание нито да я целувам нито да я прегръщам нито нищо, все едно съм изстинал към нея... Обяснявам си това мое състояние, че е породено от тази голяма липса на секс и от това, че се принуждавам да влизам в горе споменатите сайтове. За пръв път пиша и се извинявам, ако е леко неразбираемо!

Коментари

1.   Споко и по-зле ще става. Еле пък ако роди, жална ти майчица!

2.   чавка ли ти е изпила мозъка, имаш приятелка и гледаш порно и душиш смока, 1 месец спри с порното и чикиите, че да ти се рестартират възприятията

3.   Трябва да намериш някоя отворена към тия неща, няма да ти е много лесно. Наложително е да се разделиш с момичето и да търсиш.

4.   Излизай по-често, ако не ходиш на работа, започни! От порното можеш само да си докараш невъзможност за общуване с другия пол! Мозъка ти свиква с него и накрая спираш да си полезен на обществото

6.   Намери си някоя, която не е умряла в кожата си.

7.   Е какви са тези фригидни жени. Не е нормално да не правите секс