Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е?
Ехо! Искам да ви попитам един въпрос, защото никъде не мога да намеря отговора, а мисля, че вие можете да ми помогнете.

Става въпрос за сексуалната ориентация. Възможно ли е едно момиче/момче да стане бисексуално от времето или ако е хетаро за винаги ще си е такова? По точно хората се променят, нали? Но по този начин може ли?

Е, това е моя въпрос, защото аз доста се интересувам от това, различни са причините... Аз самия не вярвам, че можеш да бъдеш привлечен само от противоположния пол?

Надявам се да знаете нещо по въпроса и да споделите! И ако съм бил неточен, съжалявам, но не мога да го обесня точно, ще се радвам ако сте ме разбрали :)

Коментари

1.   Ехо! Всичко е възможно!
Душите ни - нашите същности нямат пол, нито възраст, различават се само по степента си на развитие и индивидуалните си особености (дарби).
Колкото по-осъзнат е един човек - толкова по-безполов е.

За другите - въпрос на хормони и желание.
Така или иначе - скоро половете ще изчезнат, първо психически, а малко по-късно и физиологически.

2.   Намерих сродна душа в коментар 1. Напълно съгласна!

3.   Разбира се, че може. Да не мислиш, че всички гейове примерно са се осъзнали като такива още в детството си?
Както може 10 години да мразиш маруля и на 11-тата да ти захареса, така е и със сексуалните предпочитания.
Това, че в момента си падам само по мъже не може да ме накара да си мисля, че след време няма да имам сексуално влечение или контакт и с жена да кажем.
Аз намирам въпроса ти даже за риторичен.
Само не разбирам какви са притесненията ти.

Лоша

4.   Духът на човека има "пол" и още как! Прочети книгите за Ванга, ако не вярваш...

5.   Боже аз никога не съм се възбуждала от друга жена (и слава богу) Аз правя секс единствено с приятелят си. МОМИЧЕТА С МОМЧЕТА *МОМЧЕТА С МОМИЧЕТА това е нормално а да те превлича МОМЧЕ С МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ С МОМИЧЕ това е извратено!!!

6.   Знайте. Бог ни е създал такива, каквито сме! Много хора се оправдават с "ми Той ни е създал по Своя образ и подобие". Е да, но това не означава, че е правилно да сме с различна сексуална ориентация от нормалната. Няма да ви разказвам разказ, нито някаква приказка. Като за финал само знайте:.. в ада има специално място за всички, които са с различна сексуална ориентация. Защото Той е направил първо човека от пръст, след това направи жената от реброто на човека. Жената ни е дадена като помощник, а жената бе взета от мъжа.

Спирам дотук. Бъдете си нормални. За такива като вас има специално място там долу...

7.   Боже, номер 5, срам ме е, че има още такива нашенци като теб в наши дни.
Авторе, не си поставяй ограничения. Бъди себе си.
А.

8.   до 7)
Виждам че се чувстваш отговорна и понасяш срама и на други. Но 5) е напълно права, може да не е модерно и политкоректно но е права.
BV

9.   До 1)
Като си пробутвате глупостите поне гледайте каква е темата, или няма значение важното е да се пише. Човека се чуди дали е нормално да иска някой мъж да му го отпере, вие му говорите за душата. И въобще в историята става дума за секс и ПОЛ и объркването на автора в тези две области. И кой каза че половете ще изчезнат?!
до Автора

От биологична и физиологична гледна точка не е нормално и си е отклонение или извращение.
A иначе на кого му пука, стига да не вредиш на другите прави това което мислиш че е добре за теб.
BV

10.   До 9: май имаме проблеми с егото, а?
АЗ ти казвам, че половете ще изчезнат - за твой ужас и за ужас на всички дребни душици като тебе. Нещо напротив?

11.   От 9) до 10)
Кой си ти?
BV

12.   Напълно подкрепям Номер 1!
Секса е едно голямо удоволствие, не се притеснявай да експерементираш :)

13.   Никога никога не бих правила секс с жена. Не е нормално това;ти да си жена и да правиш секс с жена или мъж с мъж!!! Някой хора им харесва и с двата пола м/ж. Аз лично мисля че не е нормално мъж+мъж и жена+жена.

14.   Авторът: Благодаря за коментарите, но номер 12) повече ме интересува любовта в една връзка, искренноста, а не секса. Но все пак щом всичко е възможно :)) Бори се! Това е :)

15.   Сексуалността се определя от бая работи, но никога не е предопределена, нито пък е замразена на 1 място.