Споделена история от Секс и интимност

Жени, обичате ли да получавате орални ласки отзад?
Не е точно история, а по-скоро нещо като анкета. Жена ми не е задръстена, но не е и особено активна в леглото. Все чака аз да определям кое, как и кога. Например, с мен прави за пръв път анален секс, но на 3-тата година. После сподели, че си го е мислила, но и било неудобно и донякъде се е страхувала. Преди година в хода на любовната игра я облизах по ануса. Не повярвах в ефекта! Секунди и трябваха, за да стигне до оргазъм!
Че въпросът ми ми е към дамите. Бихте ли желали партньорът, да ви ближе там? Правите ли го? Ако не, каква е причината?

Коментари

1.   Аз лично обожавам и сама съм си молила за лизане на дупето и вече си е редовна практика в сексуалните ми отношения с партньорът ми (от 3 години сме заедно)

2.   Браво на вас, с призива от, , Промяната"да се пести, вие пестите тоалетна хартия!!!

3.   Не, не ми харесва.

4.   След баня като я видя голичка и само гледай...

5.   Аз облизах моята навсякъде още преди да стигнем до секс. Беше и много неудобно и се притесняваше. Но се подмокри здраво. Така си ни стана традиция винаги да и ближа дупенцето. След години бяхме силно разгорещени веднъж и пак тръгнах да и ближа дупето, но не се бяхме къпали от предния ден и тя се притесняваше, че е ходила веднъж по голяма нужда. Аз все пак я облизах леко и нямаше никаква разлика. Беше си абсолютно чиста. Но тя се притесни много и даже се разплака. Каза че се чувства насилена и унижена.... После се метна отгоре ми и беше невероятно мокра. След време сама поиска да я ближа след като вече е ходила до тоалетна и отново беше невероятно възбудена.
Никога не е имало аромат или вкус. Винаги е било просто нежна кожа и това е. Психическата нагласа прави играта.

6.   Добре де, винаги съм се чудил на такива мъже - не ви ли мирише, не ви ли е странен вкуса? Ние с приятелката ми поддържаме изключително добра лична хигиена, но някак не бих и лизал дупето. Тя също е много против и двамата знаем, че от там излизат неприятни неща.

За протокола след тоалетна не се бършем само с тоалетна хартия, но се и мием. :)

М22

7.   N6, то някои двойки не се и е..т. Поради техни си причини. Други го правят "и заради тях" ... Норми няма. Всички трябва правят това, което им харесва в двойката. Никой няма право да коментира, напътства, осъжда интимните им отношения! Те точно за това се наричат ИНТИМНИ!

8.   На доста жени съм лизал дупетата. Всичките са си умирали от кеф. Някои по-млади например първоначално са се притеснявали, но след няколко секунди вече са стенели. Разбира се, ако жената е нечистоплътна ще е гнусно да лижете и двете и отверстия. Само веднъж като лизах дупето на една ми стана малко гадно, защото явно не беше ходила на тоалетна и определено неприятна миризма се носеше, но бях започнал и просто спрях да дишам през носа. Нищо не ви пречи да лижете и да целувате жените. 90% от мъжете са тотално зле в леглото и едно галене, лизане, целувки, смучене, могат да накарат една жена да полудее по вас. Колкото и грозно и долно да звучи, заради един добър любовник не малко жени са готови да си развалят семействата и то съвсем нормални семейства.

9.   Тя няма против. Но оближа ли я отзад, тя се настройва за анален секс и си го търси.

10.   Аз лижа любовницата по ануса, не всеки път, но доста често, знам че и харесва, особено като и търкам клитора и съм с леко набола брада направо умира от кеф. Разбира се хигиенната е задължителна.

11.   Много ясно, че като ме лижат отзад ще се възбудя за анална любов. Той мъжа ми с такава цел го прави.

12.   Само руси гъзици лижа. Видя ли тъмно окосмон шоколадовия ластик и всички страсти се изпаряват. Всички видове ласки се осъществяват само след посещение на банята. Ама ползвала, била мокри или интимни кърпички- няма такъв филм. Истинските "мръсници" нямат мирис и вкус, като котките и пантерите. Оставят умишлено впечатление в особените случаи когато са само по парфюм.

13.   Жена ми каза, че като я лижа отзад, получава едновременно сърбеж и възбуда в аналната област. Веднъж дълго и лизах стегнатата дупка и накрая тя силно възбудена каза, че ако веднага не я изчукам отзад, ще ме убие!

14.   Нее, но НЕ практикувам и анален секс, така че може би са свързани нещата.
Ж 30г.

15.   Обожавам да лижа жена по ануса и ако е окосмена на вагината ох леле.. само гнусливци искат всичко да им е без 1 косъм. Но все пак да не са съвсем ма възраст' в 20те 30те и така може и малко над 40. за мен поне е така

А ако ви лижат ануса (на жените) бихте ли вие жените му лизали и на него? (ако не е космат много)

16.   Може би ще се повторя с някои жени по-горе, но получавам ли орални ласки отзад, после очаквам и нещо повече... там. Оставям на фантазията ви останалото. ж38

17.   Обожавам да правя на жена си орални ласки по дупето, направо тя откача и се подмокря, а аз се възбуждам още повече и почвам да я лижа като прасе - корито

18.   Обожавам да лижа ануса и путенцето... и обожавам да са окосмени..
М45

19.   И аз харесвам повече космати да лижа. Може би защото съм на 45. Отраснал съм във времето когато жените не се бръснеха. И майка ми и сестра ми бяха натурални.. Жените по старите видео касети и списания бяха с косми

20.   Лизането на дупе на човека когото обичаш или поне на някой, когото много харесваш е едно от най-сладките неща в секса. Обожавам ануса на жена ми, но тя почти не ми дава.. имах колежка, която така лизах отзад, че както за 10 години приятеля й не беше успял да й отнеме аналната девственост, така на мен ми даде. Но трябва да е чисто.

22.   Семеина жена на 42г моя мъж ме лиже многоно само отпред. Разтваря ме и си пъха езика на макс. Но отзад само с пръстче аз му давам да го завре. Някои път като се кача на него си го насочвам отзад, че искам да пробвам, но тои не се съгласява. И ако се по натисна му омеква. Иначе отпред ми испива всички сокове даже когато съм в оеулация ме лиже. Казва, че много му харесва. Но и аз съм на същото мнение. Семеини сме от 20г.

23.   Харесвам, да, но после искам да има и секс на същото място. ж43

24.   Харесва ми да лижа дупето на любовницата ми..
Окосмено дупенце и окосмено путенце...
Изяждам я цялата....
М52

27.   Стигнем ли до орлани ласки отзад, задължително се възбуждам за анален секс.
(ж38)

28.   Много харесвам анален секс ж. 45
Но мъжът ми не..

29.   Ей.. това е, жени харесват анален...
Само моята.. не и не....
Късмета ми такъв...
М39

30.   Изгубих бас от гаджето ми и той ме изчука анално. Странно, хареса ми! Два дни по-късно го накарах да повторим. Още повече ми хареса. (ж. 26)

31.   Аз го правя на приятелката ми като еротична игра, преди анален секс и винаги изпразване вътре.

33.   След такива ласки ме засърбява дупето за секс. Предполагам, че мъжа ми за това го прави, за да го пожелая отзад. Няма лошо!
ж37

34.   Чуках една мадама, пианистка, над 30, неомъжена. Един път и пускам език по дупенцето, а тя ми казва "ако искаш да ме чукаш отзад, ще трябва пак да мина през банята, а ти намери лубрикант или някакъв крем".

35.   Да, харесвам ласки и после секс отзад. От години го правя така с мъжа ми.

36.   Пробвах да лижа приятелката ми отзад и тя каза "предупреждавам те, ако продължиш така, ще трябва да ме ебеш в дупето". И лизането на малката дупка продължи като първия ни анален секс.