Споделена история от Секс и интимност

Той сякаш се опита да ме изнасили...
Привет.
Аз съм момиче на 18 години от София.
Много ми се прииска да споделя с някого, защото съм много тъжна, разочарована и не знам какво да си мисля и какво да правя.

Преди две седмици приятелят ми (с който бяхме заедно повече от 7-8 месеца ) ми предложи да правим секс, но аз му отказах, защото чувствам, че не съм готова. След една седмица той ме покани у тях да гледаме филм, но се стигна до там, че той всъщност ме беше викнал единствено заради секса.

Не знам какво ми стана, но страшно много се изплаших и веднага се дръпнах от него, тъй като той беше започнал да ме докосва... Казах му, че си тръгвам и че ще се видим на следващият ден, но реакцията му не беше въобще добра.

Той стана и... как да го кажа... Сякаш се опита да ме изнасили не искаше да изчака още малко докато се почуствам готова...
Когато беше тръгнал да го прави, не спирах да го умолявам да изчака още малко, след което той ме бутна и ми каза, че късаме.

Хора, страшно много ме заболя. Днес към 13-14 часа той ми се обади и ми каза, че ужасно много съжалява за постъпката си, че ме обича, че не може без мен и т.н.

Моля ви, кажете ми какво да направя? Да се върна ли при него или не, защото честно казано го обичам, но не бих искала да се случи тази случка отново.
Благодаря предварително на този, който ми даде хубав съвет. :)

Коментари

51-66 от 66

59.   Маги, 50 никъде не е написал, че жена му е длъжна да му пере, просто ти за пореден път няма какво да напишеш, ако си мислиш, че не си личи, не е така.

60.   ДО 56 - ако искаше само това, нямаше да чака 7 месеца - луд ли е - жени под път и над път

61.   Аууу, гледам минали са 2 години! Авторке какво стана? Прежали ли се вече? И ако след толкова време не си готова ела да те подготвя (психически) :) Бай Колъо

62.   Историята е стара, но все пак ще коментирам. Не разбирам защо не си била готова след като сте ходили вече 7-8 месеца и си била на 18 години? Разбирам да си на 14-15, но на 18 и да не си готова още не знам.. Просто и да чакаш още, болката ще е същата. :)

63.   "на 18, ако не ти се ебе зверски, хормоните ти нещо не са много таман" - Не всички сме като разгонени животни, има и момичета, които не "име се ебе зверски".

64.   То вярно, че в една връзка секса не е всичко ама здрав млад мъж да я кара само на "ръчна" 8 месеца множко ми се види. Ако ти го свършваш с ръка от време на време или ми правиш свирка тогава вече е друга работа. Даже ми се чини, че момчето е свястно щото аз ако бях, до сега да бях ти опрашил половината приятелки. Той явно ти е верен. А и идея нямаш как болят препълнени топки :))))))

65.   Приеми той наистина те обича и вече е време наистина да го направите!

69.   Торбаланее... недей да знаеш много... щото е мн лесно така. След това ние сме курви, а вие" големите пичове'
Затваряй си чофката и престани само да пълниш с коментари...
А сега по темата... дай му един шанс ии виж как ще е :)
Може наистина да е бил доста вузбуден иии така :)
Късметт :)

74.   Не знам кой е втълпил тая мисъл в женските кратунки, че щом някой те обичал щял да те чака колкото трябва? Не сте длъжни да пускате веднага на мъжете, но и те не са длъжни да ви чакат цял живот.

Преди много години, като бях мухльо тийн, излизах с едно момиче, което ми се правеше на ударена и недостъпна, даже да я целуна не можех, за секс изобщо не ставаше дума, макар че беше много здраво хлътнала, но явно си мислеше че ще й се моля години наред. Опитах да проявя разбиране към тия женски номерца, ама след втората среща й теглих майната. Тя се усети че се е прецакала и е изпуснала мекото на хляба, ама нямаше връщане. Оттогава минаха 10 години, тя все още ми звъни да се виждаме, но вече даже и само за секс не бих бил с нея.

Мисълта ми е, че жените редовно заради пустата девственост и обърканата си логика изпускат свестните мъже. А авторката най-вероятно е скъсала с будалата, който я е чакал 8 месеца и се е изчукала с първия срещнат сопол на следващата седмица - това е редовният номер.

М26

75.   Мии то е от преди 3 години, но ще изразя мнение ... Та прочетох първия коментар ... Прочетох и всички коментари на момичета(подчертавам момичета, защото съм сигурен че всички момчета са съгласни с Торбалана). Та аз също съм момче и съм напълно съгласен с Торбалана .. смсл не е нормално да ходите 7/8 месеца и да го държиш на сухо на твоите години ... едни приятели се изчукаха на 15 след 1 годишна възраст.. Момчето се е опитало по мн начини .. Не се е получило. Не знам какво си направила , но мисля че най доброто решение е било да го оставиш да си живее живота :)

76.   Познавам момиче, което е на 30г и е все още девствена. Да чака с всяка изминала година да срещне човека когото сметне, че е подходящ и така от 17год. до 30год., литнаха 13год без секс... Не чакай толкова дълго време. Ти самата/ организма/ вече си го иска това. На 18год си-пълнолетна, сега ти е времето да опитваш, да изучаваш секса, да му се наслаждаваш, като станеш на 40год ли ще чакаш да разбереш/като навлезеш в менопаузата/? Разбирам го момчето-8мес без секс, това означава, че доста пъти той се е възбуждал и нищо не е ставало/което е адски гадно/... По-добре поговори с него, че би желала да го направите, но искаш първо да поговорите, да бъде много нежен с теб, с целувки, ласки и т. н.... Ако мислиш, че много го харесваш и желаеш това момче-действай!
Ж. на 28год, практикуваща секс от 14год и не съжалявам :)
Късмет!

77.   Стига глупости бе хора, да чака 8мес не е малко време за 1 мъж, който се "дърви" често и нищо не прави! Ами защо не и кажете на авторката, че той може да я чака още 1год, но съм почти сигурна на 99%, че ще и сложи "рога", ако това повече и харесва- нека да го държи на сухо!

78.   Здравей, авторке!

Първо ти правя евала, че не си се дала, а второ съществува и теорията, че той е бил пиян.

Надъхал се е, че ще правите секс, но ти не си била готова за това. Ако те обичаше истински според мен трябваше да изчака малко докато се почувстваш готова за това.
-А.

79.   Като цяло е хубаво в една връзка да се говори открито кой какво иска и да се знае кога какво може да стане за да няма такива тъпи изпълнения :)

80.   Стара тема но ще я коментирам, завършил съм медицински мениджмънт, моя близка е лекар-гинеколог, жена е и често разискваме разни теми, една от от тях е дефлорацията или казано по друг начин загубата на девственост. В 90 процента от случаите момичета не си лягат с момчета с които се влачат дълго време, напоследък се очертава и нещо тревожно, нараства броя на т. нар автодефлорация когато едно момиче посредством пръсти или играчка се подготвя за живота, така че тези коментари коя била моралистка или коя била боклук, са обсолютно неадекватни, с две думи момичето не е узряло психически за секс, но в този случай да не тормози момчето

83.   На 29 години съм.
Чудя се какво е било това момче което чака 7-8 месеца? Аз не си представям как ще излизам с някоя 2 седмици и няма да съм я чукал, а какво остава за 7-8 месеца. По скоро той е ненормалния. Момичетата имат склонност да търсят принца и да се опитват да представят секса като награда за мъжа, нещо което трябвало да заслужи, а не нещо взаимно.
Излизаш ли с момиче 3-4 пъти и не си ли успял да влезеш в гащичките - няма никакъв смисъл да продължаваш, не си заслужава.

51-66 от 66