Споделена история от Секс и интимност

Липса на сексуален живот
Здравейте,

Пише ви един мъж на 28 години. Аз съм човек, който през живота си е имал едва няколко опита за сексуален контакт с момиче-всичките неуспешни. Когато съм се опитвал да го правя, просто съм си казвал че няма да и оправдая очакванията и акъла ми е някъде другаде през това време.
Резултатът-в началото слаба, после никаква ерекция. От доста време насам ми прави впечатление, че дори не мога да получа продължителна ерекция. Нямам никакви възможности за секс, нямам приятелка, имах едни отношения с една, но в леглото бях пълен провал.
Денят ми минава така _ от 8 до 5 работа после вкъщи лежа. От време на време излизам с приятели, върша си ежедневните неща, но сексът липсва в моя живот.

Не знам как да флиртувам с една жена, не разбирам как успяват другите мъже, в какво се крие същината на нещата? Мен все ме приемат за приятелче, опитах с една колежка, посрещнах я на летището с цветя неочаквано, тя се уплаши и каза че всичко за което сме си говорили, са бъзици в офиса.

Имам ниска самооценка за себе си, щом нещата опират до интимност и съм много страхлив.

Бих се радвал да прочета различни отзиви...

Това е от мен.

Коментари

1.   Пий фитнес добавки за повишаване на тестостерона, за да оправиш ерекцията, ходи на фитнес, за да изглеждаш добре, сваляй момичета по дискотеките и басейните, докато си млад.

А с нежност можеш да впечатлиш само разни интелигентни и романтични момиченца между 16 и 20, както и жените над 35, да речем. Тия между 20 и 30 са масово по садо-мазото и извращенията в днешно време. Много ми е ниско мнението за тях.
Това ми е впечатлението като мъж на 31 години.

2.   Имаш ли някакви травми от детството, подтиснати мисли?

3.   Грозен ли си? Мускули и пари тогава - колкото повече, толкова по-добре.

4.   Номер 1 добре ти го е казал, но не точно. Не да се назобваш, ами просто си изследвай хормоните, иди на ендокринолог. Това в даден момент да си се притеснявал - ок, но да не ти става изобщо, не е окей. Лежането на дивана, малкото движение, ниската самооценка, всичко това са признаци, че имаш хормонален дисбаланс. Ако не го оправиш, ще си живееш, де, но семейство и жена няма да видиш. Още имаш време, така че действа. Ако имаш кила за сваляне - започвай. Както и с движение, тренировка. Също, изследвай си хормоните, но не само тестостерона. Иди на читав ендокринолог и той ще ти назначи изследванията. Скъпи са, не се плащат по каса, но по-добре го направи.

5.   Здравейте,
Благодаря за отговорите до момента.
1) тръгнах на фитнес от март месец бях редовен до юни, но сега ще тръгна отново. Изследвах си тестостерона в границите е.
2) амии аз докато не станах студент нямах почти контакти с жени. Детството си го прекарах в игри с момчета на моята възраст дори не помня да съм имал ученическа любов

6.   Първо трябва да си оправиш самочувствието. Намери си някакво хоби - даже най-добре 2-3 неща които те правят щастлив. След като се чувстваш добре и сам, имаш самочувствие и не си "страхлив" може да пробваш в свалките с жените. Понякога се получава от самосебе си, без да е необходимо нещо специално - зависи от човека насреща. Преди самия секс си има и други неща през които се минава, както знаеш - целувки, преглъдки, нежност и т.н. Ако е с човек към когото имаш чувства тогава на дали ще имаш проблем с ерекцията.

7.   Взимай Трибулус за ерекцията и малко фитнесче и няма да може да ти падне патката. Ще се пръсне! Пък флирт... Аз лично ги бвзикам момичетата, пиша си с тях 1-2 дена и директно я каня на вечеря или на плажче. С колежки стават най - лесно нещата. Друг лесен вариант е да се запишеш на танци. Там има 20 момичета и 2-3 момчета. Шанса ти е голям.

8.   Доближавам се до коментар едно, но с малко по-различна посока.
Зарежи романтиката, игрите и всички тия излишни филми.
Отиди при някоя платена газелка няколко пъти, после ще ти е през дедовия за свалки и вниманието на жените. Безспорен факт е, че масово се впечатляват от мъже, които изобщо не им обръщат внимание. Аз тогава не вярвах, ама се уверих преди няколко години. Поддържай една сравнително добра физика, без излишни релефи и зобене, но с малък процент мазнини. Става въпрос, че не е ок да имаш забележителен корем все едно си глътнал топка, но и не е нужно да правиш плочки. Това е гаранция за успех, послушай ме.