Споделена история от Секс и интимност

Възприемате ли аналния секс
Здравейте, момичета! Как възприемате аналния секс, като форма на полов акт между мъжа и жената?

Коментари

1-50 от 53

1.   Желание на мъжа да се чувства "доминиращ собственик" на жената.
Желание на мъжа за нещо по "мярка" ...на повечето българи явно им е под средният
За жените честно казано не знам какво им харесва, мислила съм си, че харесва на жени с емоционални дефицити...
Аз съм жена, с множествени оргазми, но това...ами не, не го приемам. За мен не е форма на полов акт.
Ако мъжът ми някога реши, че иска анален секс, още на следващият ден ще съм купила пенис колан...за неговото дупе обаче. Да си го носи при някоя следваща, която да го обслужи.

3.   Не съм фен. Тази дупка си е за съвсем различни потреби. Природата ни е дала вагина за тази работа.

6.   Оргазъм от тскъв секс жената не може да получи, ърябва да се придружава с клиторно стимулиране. В общи линии мъжете го ползват, защото е по-тядно, по-известено и могат да свършват вътре. Жената изпитва някакво удоволствие, но юоже да свърши само с допълнителна стимулация. Ако мъжът продължи твърде дълго може да протеие жената. Мога спокойно да живея без такъв секс.

7.   Аз съм мъж и честно казано не харесвам да прониквам там.
Правил съм го през годините с 1-2 гаджета, но като цяло никога не ми е доставяло удоволствие. Може би първият път ми беше интересно, един вид нещо ново, някакъв фетиш, но бързо ми мина мерака.
Честно казано нищо не усещам когато прониквам там, само дето е твърде тясно, въпреки, че съм използвал лубрикант и тн.
С жена ми вече от доста време не сме практикували анален секс и изобщо не страдам от това.
По-добро от вагината и фелациото няма.

12.   До 1, "на повечето българи явно им е под средният".
Или пък повечето българки са като попски ръкав между краката.

13.   На мен ми е доста гнусно и доста често ми се е случвало да го правя насила..

15.   Аз се възбуждам от аналняи секс, дори мисълта, че ще го правя ме възбужда. Мъжа ми не се е оплакал, че не му харесва.

18.   Категорично не! Гъзът е изход не е вход. Мъжете които си го завират в гъза, обикновено развиват тежък хроничен и нелечим простатит, заради заразяване с бактерпията Ешерихия коли. А това означава нелечима импотенция, и проблеми с простатата в по-напреднала възраст.
д-р Хуев

19.   Според мен може да се хареса само на жени с емоционални проблеми, които по този начин се самонаказват. За разлика от мъжете, които чисто физически могат да изпитат удоволствие от такъв секс, поради наличието на простата там, при жените няма подобни органи точно на това място и освен болка или неудобство друго не могат да изпитат. Лично за мен мъж, който би искал това от половинката си не я обича.

20.   Номер 13, Искрено те съжалявам, защо се съгласяваш, нали на теб ти е гадно, нали ти се мъчиш? Казала ли си му, че не ти харесва? И въпреки това, той продължава да иска, и да настоява? Значи изобщо не те иска тоя човек за нещо сериозно, дори не се интересува от чувствата ти.

За мен, това не е нещо нормално и не бих го приела. Защо трябва в жената да влиза нещо, а не в мъжа? Искате анален, обаче не давате своя задник, а искате чуждия? Това не е честно.

21.   N6, много философско откритие... Помисли - защо някои мъже го харесват. Простичко е - имат ерогенни зони там. Защо жени да не може да имат? Отделно - някои имат фетиши и свършват буквално с тях - без проникване, че и без стимулация даже на клитора. Някои (и мъже, и жени) се празнят от болка... Друг е въпросът ако имаш предвид "масово". Факт е, че много жени го изтърпяват за да доудовлетворят мъжете, въпреки, че не им е най-...

22.   Имах връзка с една 45годишна кака, която започваше със свирка и после искаше да я напъвам силно отзад. Тя по принцип се възбуждаше от болка.

23.   А може ли да споделите как успявате да вкарате? Моя не е толкова голям и дебел и не може да влезе в тясно вече 2ри път. Тя трябва ли да се отпуши да си сложи дилдо или нещо да се е отворила че да влезе?

24.   Тя и жена ми не го възприемаше в началото на връзката ни, но сега си го търси редовно. Казва, че я възбужда много и естествено получава страхотни оргазми.

26.   Дали го възприемам? Като чисто физическо усещане, да, възбужда ме и изпитвам удоволствие. По-скоро ме притеснява нагласата на обществото, приема го за перверзия. За това си бях поставила цел, до 35-тата си година да откажа цигарите и аналния секс. Цигарите ги отказах, но второто, не.

27.   На мъжът ми съм му казала - анален получаваш, след като ми дадеш да ти го пъхна в твоето дупе. Засега не е проявил желание.

28.   Не знам, не съм се замисляла. Правя го от време на време, възбуждам се от този секс, но и отпред ми харесва. Ако все пак трябва да ме сложите в една от двете групи, за и против, по-скоро съм за. Когато обичам мъжа до мен, не е важно къде го правим, отпред или в дупето, и на двете места ми харесва. Важен е чевкът до теб. Другото само си идва на мястото.

29.   Ще помоля модераторите, да не се пускат повече теми за аналният секс, не е толкова безопасен, нека не опорочаваме и разваляме сайта!

30.   N29, не мисля, че е по-опасен от пътуването с кола/рейс. А на теб като не ти допада защо четеш тази тема? Нещо като на нудисткия плаж - печат се там няколко голи, а по брега неспирно "се разхождат" трикотажни (противници на нудизма).

31.   Аналният секс е страхотно преживяване. С първия ми съпруг беше изключено. Той беше просто чукач. С втория нещата са коренно различни. Отначало ме беше страх. Ползвахме лидокаин, но той убива чувствеността. Сега свикнахме и няма проблеми. Оргазмът е по-различен и донякъде по-силен от този когато е във вагината. Дори понякога го вкарваме на едното място, а другото запълваме с вибратор. Не бих препоръчала анален секс повече от един-два пъти седмично, както и много бурен секс със смяна на позите. Ползваме лубрикант.

32.   Не, за мен не е нормално. Има си вход /влагалището/. То си се овлажнява естествено и най-хубавото е че се правят дечица - най-голямото щастие.

33.   До Н. 23. Да, вземете си някоя малка анална играчка, ще и помогне да се отпусне. Освен това не щадете лубриканта, има специални които спомагат да се отпусне мускулатурата там. Повече любовна игра, колкото по-възбудена е жената толкова по-добре и никакво бързане - бавно и постепенно. Ако е нещо ново за нея, ще и е по-трудно да се отпусне, бъди търпелив. Имай предвид, че клитора е по-чувствителен при анален секс и е възбуждащо за жената да го потъркваш, по-лесно се стига до клиторен оргазъм.

34.   Жена ми често иска анален. Като и кажа "пак ли отзад", тя ми отговаря "хайде де, хубаво ми е". Едва ли ме лъже.

35.   Мразя аналния секс, отвращава ме от което ми спада
М -41

36.   Имах приятелка не даваше отзад. Аз и не настоявах. Но един един ден ми сподели, че сестра и /с две год по малка/го правели предимно отзад и било супер.. Винаги свършвала даже го предпочитала, защото се отпускала и нямало опасност да забременее. Е щом сестра и доволна започна да си иска и моята. И чудо свършваше всеки път, че и аз в нея. След един месец го правихме повечето пъти анално... НО!!! След това се уплаши, че не е редно и може би е опасно. Една приятелка и казала, че ще се разшири и ще има проблеми после. Спряхме, но трудно свършваше.. Измъчваше я факта, че анално повече и харесва... След 2 месеца се разделихме. Не беше причина секса.. Е след няколко години се видяхме и отидохме на хотел... Каза искам отзад моля те. Е аз и това чаках. Изкарахме незабравима нощ... Явно на някои много им харесва. Говорих с един доктор приятел каза, че дали ще хареса една жена аналния зависи от анатомията на жената, положението на матката, но това не го разбрах... Сегашната ми жена не го харесва и рядко го правим. За голямо съжаление.

37.   Аз бях в двете крайности. Мразех аналния, докато не опитах. Още първия път изпитах силна възбуда от проникването. Опитвам се да се ограничавам до веднъж седмично, но понякога му отпускам края :-). ж36

38.   До 37 Познато ми е. Жена ми вече 17 години отказва цигарите и аналния секс.

39.   Н.36 правилно ти го е обяснил твоя приятел доктора. Когато матката на жената е извита назад, стимулация от към ануса предизвиква оргазъм. При някои жени това е единствен начин. Моята жена си свършва лесно и от вагинален, но за аналния оргазъм и трябват не повече от минута две. Което на мен не ми харесва, като свърши за толкова кратко време повечето пъти не можем да продължим анално, защото анусът и изтръпва и почва да я боли. Но пък като се е получавало сме стигали до 3-4 оргазъма един след друг. С извита назад матка е

40.   При нас е обратно. Жена ми свършва по-лесно с вагинален секс, с анален и трябва повече време. Но пък казва, че отзад оргазмът е по-силен.

41.   Аналното проникване при нас си е естествена част от интимния контакт.
Никога не съм се замисляла, че означава нещо или...
Нито е нещо специално, нито е само това. Просто още един начин, още едно място за да се наслаждаваме един на друг
Смисъл... секс.

42.   13 - и аз съм така за съжаление

43.   Няма значение дали примемам аналния секс или не. Жена ми го харесва и го правим.

44.   Гъзоебците са доминантни индивиди. Това е "природа" и модел на изразяване. Обикновено жената не желае тези ласки. Постепенно е убеждавана или тя прави компромис със себе си, преодолявайки болка, предразсъдъци или дори унижение. Рядкост са тези жени които си го търсят поради изчерпване на други сексуални емоции. При пасивните мъже е просто единствена възможност и осъзнат акт на отдаване на доминанта. Иначе казано гъзоебеца налага своята воля пред пасивните и податливите.

45.   До 44. Гъзоебци?? Е ако не си опитал няма как да разбереш удоволствието. Споко и аз бях като теб. Казвах си "ЕЕ аналния секс е унижение за жената. Аз съм мъж на място. НОООО решихме да пробваме. Е след като жена ми свърши 3 пъти анално.... бях много горд. Вече си иска почти всеки път.. "Ох не знаех какво съм загубила до момента, че се дърпах така упорито. Как може такава ПАТКА да съм била? Не съм я насилвал нито унижавал. Защо така си промени мнението? Как мислиш??? Чувал ли си, че гроздето е кисело???

46.   Ако на мен ми харесва секса отзад и го искам, защо да се чувствам унижена!? Не хващам логиката

47.   Догми. Така е останало... Лапането също се възприема (от някои) като унижение, а в много от случаите доставя удоволствие и на правещата го. Като крайност - доставянето на болка също може да е удоволствие, а не унижение при някои...
Друг е въпросът, когато е против волята. Но тогава и вагиналният секс може да е унижаващ... А може изобщо да не е на сексуална основа - човек може да бъде унижен по всевъзможни начини...
Та правете си каквото ви се прави (когато намерите "сродна душа") и не се опитвайте да обяснявате на другите защо.

48.   44 съм. Не поучавам никой! Споделям практика. Първия път се разрева- не искаше и не се получи. След време я убедих или отегчих с мераците си и поддаде. Всеки акт е осъзнат или желан акт. Към последно списващите девойчета- от къде знаехте, че ще ви хареса преди да сте го правили? И пак идвате на моята теза с убеждението, рекламата или просто да "вървите с другите опитали от всичко".

49.   Аз съм номер 46. Не си ме разбрал. Някой е написал, че този секс унижава жените. Не съм съгласна. Аз го правя и ми харесва. Защо да се чувствам унижена? Това имах предвид.

51.   Възприемам го и го поемам :-) Това е за шега. Иначе сериозно, да, правя го отзад, и да, харесва ми. ж38

52.   Българката трябва да се научи да възприема стандартната интимност. Все още е далече от преборването на темите табу в сексуално отношение. Дължи се на факта, че прекалено много се занимава със загубеняци :)

53.   Не съм го правила, но мисля да пробвам скоро. Като гледам анално порно (мъж и жена), се възбуждам ж24

54.   Гаджето ми казва "докато влезе в дупето ме боли, но после много яко, няма такъв кеф".

55.   Да, възприемам го, правя го, хабаво ми е. Защо го обсъждате? (ж42)

56.   И моята жена в началото се дърпаше. Правихме го рядко като награда за мен. Ела да видиш сега. След 40 години сама се надупва. Чукам я на воля играе си и с вибратор. Слагам се палеца отзад и започва да скимти.

57.   Защото някои не го възприемат. Поне от хигиенна гледна точка. Здравословно... доста е спорно. Не всички са устроени еднакво и там - някои са особено стегнати или поне ги е страх от болката... Някои нямат съответните нервни окончания, т. е. не изпитват удоволствие от проникването и не им се принася в жертва само заради кефа на нечий пенис. Други - не сте така. Включително и мъже. Има и трета група - любопитни, колебаещи се... Вероятно от нея е пусналата темата. Аз бих разширил питането: тези дето го правите с кеф, кога и как го открихте като удоволствие? До някакъв етап вероятно и вие сте се "стягали". Може би ще сте полезни ако споделите как сте променили мнението си.

58.   Супер гнусно ми е, не виждам начин някога да ми хареса но хората са различни и с различни предпочитания
М-41г.

59.   (ж47) Аз го харесвам аналния секс, много! Правя го повече от двайсет години.

60.   Жена ми го харесва и го правим.

61.   А моята все не ще....
Отдавна някакъв преди мен я е скопосал отзад, боляло я е...
И вече толкова години.. не, та не...
А на мен как ми се иска...

62.   А правите ли си преди това клизма? С или без презерватив?

1-50 от 53